Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Pancratius 12.07.2011 19:34

Dni mi się powaliły;p

Elefant 12.07.2011 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Killer1990 (Post 1125200)
Witam.
Zamierzam z kolegami wybrać się na mecz Wisły ze Skonto w Krakowie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprzedaż internetowa? Mieszkamy ponad 300km od Krakowa dlatego chcielibyśmy się dowiedzieć szczegółowo. Z góry dzięki za pomoc ;)

Jak kolega napisał, sprzedaż internetowa nie istnieje, ale nie sądze by były problemy z biletami w dniu meczu (czytaj : raczej nie będzie kompletu).

Ps. To nie ten temat, tu wszystko o TV. Obserwuj temat Bilety w JakGdzie Kiedy i stronę oficjalną Wisły.

java 12.07.2011 23:25

Czy wie ktoś gdzie w Kołobrzegu można będzie obejrzeć mecz Skonto - Wisła? Jakaś knajpa, pub, etc.
z góry dzięki

ladek1989 13.07.2011 06:16

Witam, czy dzisiaj jest szansa, że mecz ze Skonto w internecie będzie można zobaczyć w Public Sport? Do wczoraj nie było w programie....

pozdrawiam, z góry dzięki za odpowiedź

River 13.07.2011 06:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ladek1989 (Post 1125418)
Witam, czy dzisiaj jest szansa, że mecz ze Skonto w internecie będzie można zobaczyć w Public Sport? Do wczoraj nie było w programie....

pozdrawiam, z góry dzięki za odpowiedź

Czy na Public Sport bedzie to sie okaze pewnie krotko przed meczem czy przed rozpoczeciem studia. Zazwyczaj link jest kilka goodzin przed ale sama transmisja zaczyna sie krotko przed meczem/studiem.

Mario Nh 13.07.2011 06:55

W NH jest jakiś bar gdzie można obejrzeć?

PANDEM0NIUM 13.07.2011 07:08

W jaki sposób mozna wykupić IPLA VIP? Czy można to zrobić jednorazowo na jeden dzień?
W jaki sposób odbywa się płatność? SMS? Przelew?

papiwislak 13.07.2011 07:25

w NH bedzie meczyk w pizzeri da grasso na os dywizjonu 303...

Tenzen 13.07.2011 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1125423)
W jaki sposób mozna wykupić IPLA VIP? Czy można to zrobić jednorazowo na jeden dzień?
W jaki sposób odbywa się płatność? SMS? Przelew?

http://www.film.ipla.tv/Jak_korzystac

http://i55.tinypic.com/2lc1ily.jpg

GJ1906 13.07.2011 07:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1125423)
W jaki sposób mozna wykupić IPLA VIP? Czy można to zrobić jednorazowo na jeden dzień?
W jaki sposób odbywa się płatność? SMS? Przelew?

Minimalny czas to 7 dni, płatność przelewem - 5zł, sms'em - 6zł+VAT. Tylko konto VIP raczej nie pozwoli na obejrzenie meczu.

tedi100 13.07.2011 08:11

Czyli można oglądać ten Mecz za 5zł ?..

crate digger 13.07.2011 08:16

http://www.ipla.tv/Program

wg programu TAK!

mcks 13.07.2011 08:21

Można i za darmo na drhtv.com.pl

tedi100 13.07.2011 08:23

Wykupiłem już sobie dostęp na mecz Skonto - Wisła:) ... może mi ktoś powiedzieć jaka jest jakoś odtwarzania?

crate digger 13.07.2011 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcks (Post 1125444)
Można i za darmo na drhtv.com.pl

można ale to kradziejstwo.

Qba11 13.07.2011 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABUK (Post 1124993)

Polecam Poligamia Bar na rogu Dietla i Starowiślnej. Fajna atmosfera iponad 30 rodzaji piw.Ja tam ogladam wszystkie mecze wyjazdowe

http://pl-pl.facebook.com/pages/Poligamia/308348371912

bkl 13.07.2011 08:32

20:30 13.06.2011 WISŁA KRAKÓW-SKONTO RYGA - LM W NECIE
http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewtopic.php?t=914

hiszpan00 13.07.2011 08:51

http://www.sport-typ.info/viewpage.php?page_id=106
Myślę, że tutaj powinno być coś transmitowane ;)

PANDEM0NIUM 13.07.2011 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GJ1906 (Post 1125432)
Minimalny czas to 7 dni, płatność przelewem - 5zł, sms'em - 6zł+VAT. Tylko konto VIP raczej nie pozwoli na obejrzenie meczu.

Dlaczego konto VIP ma nie pozwolić na obejrzenie meczu?

crate digger 13.07.2011 09:15

popatrzyłem na regulamin konta VIP i wynika z niego że na koncie VIP nie obejrzysz meczu Wisły tylko będąc za granicą RP.

mam głupie wrażenie że konto VIP jest rozszerzeniem normalnej subskrybcji. czyli jak zakupisz dostep do IPLA sport za 15 plnów za miesiąc to żeby sobie poprawić jakość wykupujesz pakiet VIP na tyle ile chcesz czyli np za 7 dni 5 pln.

Kon®ado 13.07.2011 09:19

http://mecze.ipla.tv/ a nie zadne konta vip ;P i ogladacie meczyk za cale 5 zl chociaz i tak bardziej oplacalne jest za 15 bo na caly miech jest ale nie bede placil tyle stacji ktora ma nas w dupie i nie pokazuja w otwartym ;P

cinekw 13.07.2011 09:57

A powiedzcie mi jaka jest jakość obrazu w tej Ipli? Bo nie wiem czy tracić kase skoro moge obejrzeć na necie w dobrej jakości.

vojtex 13.07.2011 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tedi100 (Post 1125446)
Wykupiłem już sobie dostęp na mecz Skonto - Wisła:) ... może mi ktoś powiedzieć jaka jest jakoś odtwarzania?

Bardzo dobra - zero zacinania, ładna jakoś obrazu. W tamtym roku miałem jescze internet 1 mb i wszystko działało OK można nawet cofnąć transmisje i oglądać wcześniejszą sytuacje jak sie ma jakies wątpliwości :D. Teraz mam neta 6 mb to myśle, że nie będę miał problemu.

chimba 13.07.2011 10:02

Panowie czy da sie podpiac ta IPLA TV pod telewizor i jak jest z jakoscia obrazu na telewizorze??

vojtex 13.07.2011 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chimba (Post 1125490)
Panowie czy da sie podpiac ta IPLA TV pod telewizor i jak jest z jakoscia obrazu na telewizorze??

http://www.ipla.pl/Ipla_Na_Telewizory,5690/index.html

cinekw 13.07.2011 10:11

http://www.ipla.pl/Ipla_Na_PS3,5817/index.html

Orientuje się ktoś czy na PS3 można oglądać transmisje LIVE czy tylko filmy ?

@ martinez

Płacąc 5zł masz transmisje od 19:30 czyli studio i mecz.

Martinez 13.07.2011 10:15

A ja mam takie pytanko, jeśli płacę 5zł w ipli, to mogę oglądać zarówno studio jak i mecz? Czy osobno należy zapłacić za studio przed meczowe, a osobno za mecz (łącznie 10) ?

tedi100 13.07.2011 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinez (Post 1125499)
A ja mam takie pytanko, jeśli płacę 5zł w ipli, to mogę oglądać zarówno studio jak i mecz? Czy osobno należy zapłacić za studio przed meczowe, a osobno za mecz (łącznie 10) ?

Nie ... Masz prawo do oglądania całego programu dotyczącego meczu Wisła - Skonto za które płacisz 5zł... wliczając Mecz + Studio... Transmisja zaczyna się przed meczem o 19:30

Kon®ado 13.07.2011 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinez (Post 1125499)
A ja mam takie pytanko, jeśli płacę 5zł w ipli, to mogę oglądać zarówno studio jak i mecz? Czy osobno należy zapłacić za studio przed meczowe, a osobno za mecz (łącznie 10) ?

a co tanio Ci sie wydaje ?? :rotfl:
i tak zbija kokosy dzięki nam ;P no ale Wiselka najwzniejsza ;x

Martinez 13.07.2011 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1125511)
a co tanio Ci sie wydaje ?? :rotfl:
i tak zbija kokosy dzięki nam ;P no ale Wiselka najwzniejsza ;x

Nie no tanio to nie jest :) ale widziałem w programie obie pozycje osobno, stąd moje pytanie :) i dziękuje za szybką odpowiedź. Do boju WISEŁKA!!!

Kon®ado 13.07.2011 10:51

tak swoja droga wolalbym to wplacic na cele Wisly, marzy mi sie taka telewizja Wislacka gdzie bylyby wszystkie mecze Wisly i za to abonament w jakiejs tam kwocie :P przynajmniej wiedzialbym ze place na nasz klub a nie wzbogacal konto wlascicielowi Polsatu ;P

Jeden 13.07.2011 10:52

Mam pytanie może ktoś mi powie ile w przybliżeniu MB zajmuje ściągnięcie ipla +transmisja takiego meczu ? mam do wykorzystania tylko 350 MB na ściągnięcie danych z internetu czy tyle wystarczy by pobrać program i obejrzeć mecz ?

Kon®ado 13.07.2011 11:11

z tym ze im wiecej ludzi bedzie to bedzie wiecej scinac :P mam nadzieje ze na ipli tak nie bedzie w koncu chyba za to sie im placi ;P
@Jeden cos Ty nie ma szans zebys na 350 mb obejrzal mecz.. nawet na telefonie.. samo sciagniecie to mysle gora 15 mb ale taka transmisja napewno pochlania duzo nie jestem wstanie powiedziec ile ale jestem pewien ze na 350 mb nie masz sie co zabierac za to :P

rnandez 13.07.2011 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1125497)
http://www.ipla.pl/Ipla_Na_PS3,5817/index.html

Orientuje się ktoś czy na PS3 można oglądać transmisje LIVE czy tylko filmy ?

@ martinez

Płacąc 5zł masz transmisje od 19:30 czyli studio i mecz.

Niestety , na PS3 nie ma opcji oglądania na żywo, ale możesz komputer do telewizora podlaczyć na kabel HDMI, i wszystko będzie ok.

FraMat 13.07.2011 13:33

Nie chcę mieszac, ale wydaje mi sie, że te 5 zł to jest "Ipla Film".
Na stronie transmisji jest wyraźnie napisane, że aby obejrzec transmisję z meczu trzeba zapłacic co najmniej 14,90 (przelewem albo kartą) za 30 dni. Opcja SMS to 23,37
http://pakietsport.ipla.tv/

cinekw 13.07.2011 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1125612)
Nie chcę mieszac, ale wydaje mi sie, że te 5 zł to jest "Ipla Film".
Na stronie transmisji jest wyraźnie napisane, że aby obejrzec transmisję z meczu trzeba zapłacic co najmniej 14,90 (przelewem albo kartą) za 30 dni. Opcja SMS to 23,37
http://pakietsport.ipla.tv/


http://mecze.ipla.tv/

"Wykup dostęp do wybranej transmisji lub pakiet iplaSPORT LIVE."

@rnandez

Tak właśnie zrobiłem ;)

FraMat 13.07.2011 13:44

Ok
dzieki za tę wskazówkę
Dostep do tej transmisji to 5 zł (karta, przelew), lub 7,38 (SMS)
Teraz wszystko jasne

bkl 13.07.2011 14:00

20:30 13.06.2011 WISŁA KRAKÓW-SKONTO RYGA
LM W NECIEhttp://naszsport.iq24.pl/default.asp...7&temat=113485

rav 13.07.2011 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeden (Post 1125521)
Mam pytanie może ktoś mi powie ile w przybliżeniu MB zajmuje ściągnięcie ipla +transmisja takiego meczu ? mam do wykorzystania tylko 350 MB na ściągnięcie danych z internetu czy tyle wystarczy by pobrać program i obejrzeć mecz ?

Nie wystarczy.
Dla transmisji o strumieniu 1 mbps 100 minut oglądania = 750 MB
Stumień 500 mbps = 375 MB

sevenheaven 13.07.2011 14:15

a ten kod aktywacyjny jest jednorazowy, żeby uaktywnić transmisję ? wie ktoś ?

jeśli nie, to może ktoś byłby taki miły i reszcie udostępnił :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl