![]() |
Dni mi się powaliły;p
|
Cytat:
Ps. To nie ten temat, tu wszystko o TV. Obserwuj temat Bilety w JakGdzie Kiedy i stronę oficjalną Wisły. |
Czy wie ktoś gdzie w Kołobrzegu można będzie obejrzeć mecz Skonto - Wisła? Jakaś knajpa, pub, etc.
z góry dzięki |
Witam, czy dzisiaj jest szansa, że mecz ze Skonto w internecie będzie można zobaczyć w Public Sport? Do wczoraj nie było w programie....
pozdrawiam, z góry dzięki za odpowiedź |
Cytat:
|
W NH jest jakiś bar gdzie można obejrzeć?
|
W jaki sposób mozna wykupić IPLA VIP? Czy można to zrobić jednorazowo na jeden dzień?
W jaki sposób odbywa się płatność? SMS? Przelew? |
w NH bedzie meczyk w pizzeri da grasso na os dywizjonu 303...
|
Cytat:
http://i55.tinypic.com/2lc1ily.jpg |
Cytat:
|
Czyli można oglądać ten Mecz za 5zł ?..
|
|
Można i za darmo na drhtv.com.pl
|
Wykupiłem już sobie dostęp na mecz Skonto - Wisła:) ... może mi ktoś powiedzieć jaka jest jakoś odtwarzania?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://pl-pl.facebook.com/pages/Poligamia/308348371912 |
20:30 13.06.2011 WISŁA KRAKÓW-SKONTO RYGA - LM W NECIE
http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewtopic.php?t=914 |
http://www.sport-typ.info/viewpage.php?page_id=106
Myślę, że tutaj powinno być coś transmitowane ;) |
Cytat:
|
popatrzyłem na regulamin konta VIP i wynika z niego że na koncie VIP nie obejrzysz meczu Wisły tylko będąc za granicą RP.
mam głupie wrażenie że konto VIP jest rozszerzeniem normalnej subskrybcji. czyli jak zakupisz dostep do IPLA sport za 15 plnów za miesiąc to żeby sobie poprawić jakość wykupujesz pakiet VIP na tyle ile chcesz czyli np za 7 dni 5 pln. |
http://mecze.ipla.tv/ a nie zadne konta vip ;P i ogladacie meczyk za cale 5 zl chociaz i tak bardziej oplacalne jest za 15 bo na caly miech jest ale nie bede placil tyle stacji ktora ma nas w dupie i nie pokazuja w otwartym ;P
|
A powiedzcie mi jaka jest jakość obrazu w tej Ipli? Bo nie wiem czy tracić kase skoro moge obejrzeć na necie w dobrej jakości.
|
Cytat:
|
Panowie czy da sie podpiac ta IPLA TV pod telewizor i jak jest z jakoscia obrazu na telewizorze??
|
Cytat:
|
http://www.ipla.pl/Ipla_Na_PS3,5817/index.html
Orientuje się ktoś czy na PS3 można oglądać transmisje LIVE czy tylko filmy ? @ martinez Płacąc 5zł masz transmisje od 19:30 czyli studio i mecz. |
A ja mam takie pytanko, jeśli płacę 5zł w ipli, to mogę oglądać zarówno studio jak i mecz? Czy osobno należy zapłacić za studio przed meczowe, a osobno za mecz (łącznie 10) ?
|
Cytat:
|
Cytat:
i tak zbija kokosy dzięki nam ;P no ale Wiselka najwzniejsza ;x |
Cytat:
|
tak swoja droga wolalbym to wplacic na cele Wisly, marzy mi sie taka telewizja Wislacka gdzie bylyby wszystkie mecze Wisly i za to abonament w jakiejs tam kwocie :P przynajmniej wiedzialbym ze place na nasz klub a nie wzbogacal konto wlascicielowi Polsatu ;P
|
Mam pytanie może ktoś mi powie ile w przybliżeniu MB zajmuje ściągnięcie ipla +transmisja takiego meczu ? mam do wykorzystania tylko 350 MB na ściągnięcie danych z internetu czy tyle wystarczy by pobrać program i obejrzeć mecz ?
|
z tym ze im wiecej ludzi bedzie to bedzie wiecej scinac :P mam nadzieje ze na ipli tak nie bedzie w koncu chyba za to sie im placi ;P
@Jeden cos Ty nie ma szans zebys na 350 mb obejrzal mecz.. nawet na telefonie.. samo sciagniecie to mysle gora 15 mb ale taka transmisja napewno pochlania duzo nie jestem wstanie powiedziec ile ale jestem pewien ze na 350 mb nie masz sie co zabierac za to :P |
Cytat:
|
Nie chcę mieszac, ale wydaje mi sie, że te 5 zł to jest "Ipla Film".
Na stronie transmisji jest wyraźnie napisane, że aby obejrzec transmisję z meczu trzeba zapłacic co najmniej 14,90 (przelewem albo kartą) za 30 dni. Opcja SMS to 23,37 http://pakietsport.ipla.tv/ |
Cytat:
http://mecze.ipla.tv/ "Wykup dostęp do wybranej transmisji lub pakiet iplaSPORT LIVE." @rnandez Tak właśnie zrobiłem ;) |
Ok
dzieki za tę wskazówkę Dostep do tej transmisji to 5 zł (karta, przelew), lub 7,38 (SMS) Teraz wszystko jasne |
|
Cytat:
Dla transmisji o strumieniu 1 mbps 100 minut oglądania = 750 MB Stumień 500 mbps = 375 MB |
a ten kod aktywacyjny jest jednorazowy, żeby uaktywnić transmisję ? wie ktoś ?
jeśli nie, to może ktoś byłby taki miły i reszcie udostępnił :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl