Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

RAFi89 04.12.2009 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 825486)
Petrescu majac najslabszy sklad do dyspozycji wygrywal derby, na Lazienkowskiej (ostatnia wygrana Wisly w Wawie?), a Skorza? W tym sezonie w CV ma taki zapisek:

Nie chcę cie martwić ale Petrescu nie wygrał żadnych derbów. Z Cracovią pod jego wodzą zagraliśmy tylko raz wynik bodajże 1:1. Z Legią wygrał ale było to w momencie kiedy Legia miała zapewnione mistrzostwo ale wygrał. Z tymi składami czy mocniejszy czy słabszy, Skorża może i miał mocny skład kiedy rozpoczynał prace w Wiśle w tym momencie trochę przez kontuzje olśniewająco to on się ie prezentuje.
Moim zdaniem nie ma co porównywać trenerów, kolejna przygoda Petrescu z Wisłą mogła by się zakończyć tak samo jak poprzednio.

Mixu 04.12.2009 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89
kolejna przygoda Petrescu z Wisłą mogła by się zakończyć tak samo jak poprzednio

No ja cię proszę. Już nie ma Kapki, Jurczyńskiego Jeża i Miętty w Wiśle. Teraz po tych sukcesach w Rumunskiej Unirei dostał by DUŻO większy kredyt zaufania i lepsze warunki do pracy niż w tamtym okresie, kiedy wszyscy kopali pod nim dołki (od osób na wysokich szczeblach, piłkarzach i sędziach kończąc) a jedynym jego wsparciem był Mielcarski.Prawda jest taka że żaden trener przy takich warunkach nie osiągnałby niczego. Nawet Hiddink czy Ancelotti...Prędzej rzucili by to wszystko w ****u..

1q2 04.12.2009 13:46

Panowie , dajcie już spokój Petrescu i przynajmniej do niedzieli Skorży;)

Rob_Zombie 04.12.2009 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 825486)
Petrescu majac najslabszy sklad do dyspozycji wygrywal derby

Jak się nie ma o czymś pojęcia to się nie pisze...

Gwiaździsty 04.12.2009 19:21

Najgorsze co moze być dla Wisły, to pozostanie w obecnej sytuacji wypalonej drużyny, niesłuchanego bez autorytetu trenera i patrzącego na to wszystko kierownictwa klubu, usiłującego temat blamaży z ostatniego półrocza zamieść pod dywan. A tu niestety mamy taką rzeczywistość. Żadnych kar dla drużyny, po której spływają już każde kompromitacje i mające je głęboko gdzieś.

Marszałek 06.12.2009 00:23

Skorża buduje,czy budował klub na styl angielski,zwalniając dyrektora sportowego. Tak z ciekawości patrzę na sztab szkoleniowy klubów angielskich i widzę,hmmm. w sumie średnio sześć osób, od trenera po głownego scauta i szefa scautów. Rozumiem,że u nas tworzy się coś na styl angielski nie mający nic z tak owym stylem wspólnego.? najweselsze ejst to,że niektóre kluby mają trenerów pierwszej drużyny a ten co to wszytko zbiera do kupy to selekcjoner:). Modeli tam jest kilka jak widać,ale żaden nie polega na tym,że wszytko skupia się na jednej osobie. Wylatuje takie i co?klub zostaje z całym szrotem co sprowadził?

tofik 06.12.2009 09:59

Po Petrescu, Okuce i Władysławie Georgu również pozostał szrot. Więc co to będzie za nowość ?

kubamusial 06.12.2009 16:56

Czy mógłby mi jakiś fachowiec powiedzieć, jakim sposobem nasz słaby trener wygrał dzisiaj mecz?

Zienczuk8 06.12.2009 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubamusial (Post 826367)
Czy mógłby mi jakiś fachowiec powiedzieć, jakim sposobem nasz słaby trener wygrał dzisiaj mecz?


nie wygral go nasz trener ( nie mowie, ze jest slaby) tylko nasi zawodnicy, bo z tego co mi sie wydaje Skorza nie odbyl zadnej rozmowy z pilkarzami po stracie gola, nieprawdaz? a zmiany? nie oszukujmy sie, standardowe, te co w kazdym meczu.

bravelukas 06.12.2009 17:04

a kto zdzierał gardło cały mecz na piłkarzy????no kto jak nie Skorża????no nie wiem czy zmiany takie standardowe.....nie czesto Skorza wpuszcza na raz dwoch zawodników i to od razu przynosi efekty

kubamusial 06.12.2009 17:08

ale jak przegraliśmy to przegrał Skorża, nie piłkarze...

Zienczuk8 06.12.2009 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubamusial (Post 826392)
ale jak przegraliśmy to przegrał Skorża, nie piłkarze...

a jak przegrywalismy to przegrywali wszyscy:) jak wygrywamy wygrywaja pilkarze:) moim zdaniem poprostu nasz trener nie wnosi za duzo do druzyny, ale tak bylo juz z poprzednimi trenerami czesto. Chodzilo zawsze o to zeby nie zepsuc tak dobrej druzyny, niektorym nawet to sie nie udawalo:) Jedynym od czasu Kaspra, ktory cos wnosil byl Petrescu, ale jak skonczyl wiemy..

Kuba_El_ToRo 06.12.2009 17:40

Typowe Ci sami zawodnicy grali w derbach dlaczego nie wygrali? Wina trenera....Ci sami zawodnicy dziś wygrali Dziękowac trzeba Zawodnikom...Trener ma caly czas taka sama wizje gry tylko zawodnikom czasem brak wyobrazni i checi pracy!

Kocur 06.12.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba_El_ToRo (Post 826424)
Typowe Ci sami zawodnicy grali w derbach dlaczego nie wygrali? Wina trenera....Ci sami zawodnicy dziś wygrali Dziękowac trzeba Zawodnikom...Trener ma caly czas taka sama wizje gry tylko zawodnikom czasem brak wyobrazni i checi pracy!


To właśnie powinno być pogrubione i wydrukowane. Skład jest ciągle ten sam - jeśli raz grają gorzej niż KS Pcim a innym razem jak Barcelona to nie jest to wina trenera że się dupkom biegać nie chce.

Wina trenera może być bo nie potrafi zmotywować ale nie ma ŻADNEJ gwarancji że ktoś inny będzie mistrzem motywacji.

tofik 06.12.2009 17:44

Tylko nie może zawalać tak przygotowań jak to zrobił przed tym sezonem. I sam się do tego przyznał.
Ma teraz szansę się poprawić przed runda wiosenną i jak z niej nie skorzysta to raczej klub nie przedłuzy z nim kontraktu.
Wszystko zalezy od niego. Może pomoże sobie jakimś ciekawym transferem za małą kasę. Ale do tego trzeba również szczęścia.

saklak1906 06.12.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 826371)
nie wygral go nasz trener ( nie mowie, ze jest slaby) tylko nasi zawodnicy, bo z tego co mi sie wydaje Skorza nie odbyl zadnej rozmowy z pilkarzami po stracie gola, nieprawdaz? a zmiany? nie oszukujmy sie, standardowe, te co w kazdym meczu.

A ty wiziales kiedys w meczu pilki noznej zeby trener robil przerwe zeby sobie z zawodnikami pogadac?

Przegrywa mecz i trener i zawodnicy tak grajacy jak i siedzacy na lawce i tak samo jest ze zwyciestwem.

Bo jak by bylo inaczej to mozna powiedziec ze dzis mecz wygrali Brozek, Marcelo i Malwcki a inni tylko sie przygladali.

Oldpara 06.12.2009 17:59

Mi się dziś wszystko podobało - defensywne i asekuracyjne 4-5-1 (w koncu to był wyjazd na 3 drużynę w tabeli), klincz w 1 połowie i wpuszczenie Łobodzińskiego i Boguskiego na zmęczonego przeciwnika.
Podoba mi się, jak zareagowała drużyna po wtopach z Legią i Cracovią.

Wystarczy popatrzeć jak grał Piotrek Brożek przed zjebą jaką dostał od Skorży, a jak grał dziś - klasa, jeden z najelpszych na boisku, najlepszy jego mecz w sezonie. To jak dogonił Niedzielana w 2 minucie to aż nie mogłem uwierzyć.

Skorża zadanie " postawić drużynę na nogi, i wstrząsnąć gwiazdkami" na razie wykonuje więcej niż dobrze: posadził Pawła Brożka na ławie, posadził Łobodzińskiego, opieprzył Piotra Brożka i efekty są widoczne gołym okiem..

Zobaczymy jak dalej.

Zienczuk8 06.12.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 826435)
A ty wiziales kiedys w meczu pilki noznej zeby trener robil przerwe zeby sobie z zawodnikami pogadac?
.

a ty widziales kiedys przenosnie?

2 tyg. temu Skorza byl wrogiem nr1.. 30 dobrych minut meczu i jest wedlug wielu polbogiem:)

saklak1906 06.12.2009 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 826462)
a ty widziales kiedys przenosnie?

2 tyg. temu Skorza byl wrogiem nr1.. 30 dobrych minut meczu i jest wedlug wielu polbogiem:)

Znajdz gdzies moja wypowiedz krytykujaca Skorze i mi ja zacytuj to sie sam zbanuje.
Po prostu do tego trzeba przywyknac, Pi Brozek w tamtym tygodniu byl wrogiem nr 1 a dzisiaj jest bohaterem.
Takie lamety juz na mnie wrazenie nie robia

Mixu 06.12.2009 19:05

Spokojnie, jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz... Skorża dzisiejszym meczem trochę zmazał z siebie winę po ostatnich meczach i dzisiaj faktycznie było w nim widać więcej lwa niż baranka bo coś tam dzisiaj szalał przy lini. W przerwie pewnie też ich dobrze zrugał bo na druga połowę wyszli bardziej zmotywowani. Myślę że Maciej czyta to forum i że wziął sobie nasze opinie do serca ;)

ciacho 06.12.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 826446)
Mi się dziś wszystko podobało - defensywne i asekuracyjne 4-5-1 (w koncu to był wyjazd na 3 drużynę w tabeli), klincz w 1 połowie i wpuszczenie Łobodzińskiego i Boguskiego na zmęczonego przeciwnika.
Podoba mi się, jak zareagowała drużyna po wtopach z Legią i Cracovią.

Wystarczy popatrzeć jak grał Piotrek Brożek przed zjebą jaką dostał od Skorży, a jak grał dziś - klasa, jeden z najelpszych na boisku, najlepszy jego mecz w sezonie. To jak dogonił Niedzielana w 2 minucie to aż nie mogłem uwierzyć.

Skorża zadanie " postawić drużynę na nogi, i wstrząsnąć gwiazdkami" na razie wykonuje więcej niż dobrze: posadził Pawła Brożka na ławie, posadził Łobodzińskiego, opieprzył Piotra Brożka i efekty są widoczne gołym okiem..

Zobaczymy jak dalej.

Buahahaha.. mam nadzieje że to ironia:) Jeśli ni to.. to szkoda słów:)

Oldpara 06.12.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 826494)
Buahahaha.. mam nadzieje że to ironia:) Jeśli ni to.. to szkoda słów:)

nie

10 znaków

IncognitoTSW 06.12.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 826464)
Znajdz gdzies moja wypowiedz krytykujaca Skorze i mi ja zacytuj to sie sam zbanuje.
Po prostu do tego trzeba przywyknac, Pi Brozek w tamtym tygodniu byl wrogiem nr 1 a dzisiaj jest bohaterem.
Takie lamety juz na mnie wrazenie nie robia

Jak dla mnie Piotrek Brożek nie jest dobrym lewym obrońcą i utrzymuje to od dawien dawna, a jeśli znajdzie ktoś moją wypowiedź w której chwalę jego predyspozycję to gry to też pogratuluję.

ciacho 06.12.2009 21:19

^^ No wiesz... Piotrek Brożek stał się nagle wirtuozem, bo udało mu się w meczu jedno dośrodkowanie i strzelił "patelnię" z 5-go metra, którą trafiło by co drugie dziecko "z podwórka", z zamkniętymi oczami w dodatku. To nic, że przez całą rundę gra kaszanę, że aż strach..

3rider 06.12.2009 22:07

Slabiutki mecz. Obraz zaciemnia szturm, ktory trwal 10minut i fartem przyniosl 2 bramki. A ten obraz jest taki, ze w ofensywie nie istnielismy przez 60minut, az do 0-1. Nie mamy pomyslu na gre, meczymy pilke, zreszta to byl kolejny mecz, ktory uzmyslawia jak katastrofalny jest poziom ligi (a jak nieproporcjonalnie duzo zarabiaja truchtacze).

zbymak 06.12.2009 23:12

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tml#material_1

Uran235 07.12.2009 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 826631)

:lol: :lol: :lol:
Facet powinien konkurować z Tuzimkiem i jego rozmowami z Bogiem. Pomogę rozszyfrować zagwostkę "nowej miotły", tylko ciiiiii, nie mówcie nikomu- po prostu Lenczyk, Bakero i Smuda są z Hogwartu.

Wojtas 07.12.2009 00:27

Uran235...w kazdej plotce jest ziarenko prawdy.


nawet tej o ulitimatum Skorzy...kto sobie da reke uciac ze takiego nie ma??...nikt.

Zreszta zauwazcie ze nawet z zachowania Skorza z meczow z Wodzislawia czy z dzis ,to jaky inny czlowiek -i inaczej sie zachowuje ...niz chocby z meczow z Legia ..gdzie wesolo sobie z Urbanem gawedzili itd.

cos na rzeczy wg mnie jest.

1q2 07.12.2009 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 826446)
Mi się dziś wszystko podobało - defensywne i asekuracyjne 4-5-1 (w koncu to był wyjazd na 3 drużynę w tabeli), klincz w 1 połowie i wpuszczenie Łobodzińskiego i Boguskiego na zmęczonego przeciwnika.
Podoba mi się, jak zareagowała drużyna po wtopach z Legią i Cracovią.

Heh - nie chcę być złośliwy i biorę poprawkę na to że jesteś mało krytyczny dla naszego trenera.(rozumiem to) ale bez przesady.

Wszystko Ci się podobało?Pierwsza połowa która była w zasadzie idealnym obrazem naszych poczynań w tym sezonie.Podobał Ci się 1 celny strzał w niej, czy może 1 składna akcja w ofensywie?A może wynik po 60 minutach, gdzie prawdopodobnie wszyscy , niezależnie od nastawienia do trenera i drużyny pomyśleli - ****a przejebiemy to bądź max remis na farcie.

Wytłumacz mi to jak może się komukolwiek podobać beznadziejna gra ,której wynikiem jest wynik w plecy, bo ja tego nie kumam.Chyba że to wszystko było zaplanowane - zagrać godzinną kichę, dać sobie strzelić bramkę a potem wystrzelić jak z procy :lol:

Podobać i to bardzo, mogła się reakcja na gola.Tego jeszcze w tej rundzie nie widzieliśmy i za to należą się brawa tak trenerowi ,który zareagował momentalnie i ryzykownie, jak i drużynie.
Podobać się mogło to że przy stanie 2-1 nie zaczęliśmy grac nerwowo, tylko nadal staraliśmy się wypunktować rywala. Podobać się mogła śmieszna jak cholera, ale pokazująca że im na prawdę zależało , radość po meczu.

Ale należy pamiętać że to był jedynie błysk - bardzo ważny ale nic ponadto.Może to być przełom ale o tym przekonamy się na wiosnę

Oldpara 07.12.2009 05:37

W topiku na temat meczu jeszcze pare dni temu napisalem, ze mam nadzieje na bardzo slaby mecz i bardzo dobry wynik - w przeciwienstwie do tego co bylo z Legia i Lechem. A wiec dostalem wiecej niz chcialem ;) Wszystko jest kwestia oczekiwan przed :) .

Irytowaly mnie te wszystkie dobre mecze po ktorych przeciwnik dopisuje sobie punkty. Potem na Wyborczej pisza, ze Legia jest od wygrywania z najlepszymi, a Wisla tylko klepie lokalne ogorki.

Gralismy z 3 druzyna, niepokonana u siebie. Sa rozne metody wygrania meczu - jak sie nie ma wykonawcow np. do ataku pozycyjnego, to mozna przeciwnika zabiegac na smierc - co zrobila Wisla i za co im chwala.

Pewnie, ze chcialbym, by Biala Gwiazda grala jak za Uche, Kosowskiego, Zurawia, Szymka...ale mamy Jirsaka i Lobo wiec jest jak jest...

P.S sorry za brak pl znakow - komorka

P.S. II - Barca - Real w pierwszej polowie to tez byla kicha :)

Pan Jotka 07.12.2009 07:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 826631)

Baty od Lecha?? {Przegralismy 1-0 po naprawde niezle wyrównanej grze, gdzie przeciwnik zadał decydujący cios. Romanowski to chyba słynny RoMAn zatem nalezu mu odpuśćić miłość do Cracovii hehe.

KOMINEK 07.12.2009 09:02

W odwiecznym pytaniu na ile trener (czytaj też nasz trener) ma wpływ na wyniki drużyny przykład Leńczyka w Cracovii i Smudy w Zagłębiu pokazują, że chyba duży.

Peroslaw88 07.12.2009 09:23

Wystarczyło posadzić na ławkę Łobodzińskiego i są już jakieś efekty. Jeśli Łobo wchodzi z ławki to daje całkiem dobre zmiany. Coś w tym jest, że od początku meczu się podpala.

el Nuero 07.12.2009 10:25

dobry ruch na Ruch
 
Uff, po takim meczu to może nasz treneiro powinien zakupić dużą świeczkę i zapalić Matce Boskiej w kościele Mariackim - w końcu jutro święto :-) No dobra, dawny ministrant przeze mnie przemawia, chociaż 2. połówka meczu z Ruchem nawet spokojnego piknika mogłaby wyprowadzić z letargu (od złości - do radości).

A co do Skorży - nie wiem, jakie schematy ćwiczą na treningach, ale rzuty wolne niech pan Maciej każe wykonywać np. drugiemu Brożkowi, bo Małeckiemu "nie bardzo" one wychodzą i tracimy tylko stałe fragmenty gry. Wpuszczenie przez Skorżę dwóch świeżych zawodników na raz - to był bardzo dobry ruch na Ruch, co przyznał sam Fornalik. Co mocno dziwi - drużyna przez godzinę porusza się jak w letargu, a potem nagle "odpala" jak z katapulty. Brak np. Sobola lub innego motywatora? Niepojęte.

Zimą tak czy siak, czeka drużynę wiele zmian. Jeśli Skorża zostanie, powinien części kadry grzecznie podziękować. Chyba pierwszy do odstrzału powinien być Jop. Już wolałbym, aby Skorża ściągnął z powrotem Kowalskiego (oczywiście jeśli Wisła nikogo nie kupi). Młodszy, zwrotniejszy i bramkę czasem strzeli :-) Nie miałby pan Maciej takiego bólu głowy przy układaniu defensywy, jak teraz.

tofik 07.12.2009 11:10

Kirm dobrze wykonuje takie dośrodkowania ze stojącej piłki. W Domżale był stalym ich wykonawcą i widziałem kilka goli, które padły z jego wrzutek.

No cóż, na szczęście tylko jeden mecz i koniec tych męczarni. W zimie treneiro już nie może pozwolić sobie na zawalenie przygotowań. Bo drugiej tak fatalnej rundy nikt mu w klubie nie podaruje. Nawet aż nadto spokojny ostatnimi czasy Cupiał.

RAFi89 07.12.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 826733)
No cóż, na szczęście tylko jeden mecz i koniec tych męczarni. W zimie treneiro już nie może pozwolić sobie na zawalenie przygotowań. Bo drugiej tak fatalnej rundy nikt mu w klubie nie podaruje. Nawet aż nadto spokojny ostatnimi czasy Cupiał.

W poprzednim sezonie runda była jeszcze gorsza i też były porażki z Lechem i Legią i remis z Cracovią.

tofik 07.12.2009 11:22

Najwyraźniej taki styl przygotowań. Czyli nie ma sensu z nim podpisywać kontraktu, bo następne fatalne mecze wypadną z nowu w pucharach....
Chyba, że jak to mówi Żewłakow "wyciągnie wnioski" . Ale tego już nikt nam nie zagwarantuje.

omen69 07.12.2009 13:34

Paradoks Skorży:

1) to najlepszy trener w Polsce bo mając kadrę 28 piłkarzy, z których SZEŚCIU (w formie jaką dziś wszyscy z 28 prezentują) by znalazło miejsce w podstawowej 11 każdej polskiej drużyny, jesteśmy na czele, a to rzeczywiście duża zasługa trenera, że mając słabych piłkarzy, mamy pierwsze miejsce i przewagę!

2) ale to też zasługa trenera, że po dwóch latach, z tej 28 osobowej kadry, tylko 6 piłkarzy jest w stanie powalczyć o ligę mistrzów... do tego przynajmniej jeden z nich pewnie zostanie sprzedany zimą... a kolejny wiosną bo potrzeba klubowi pieniędzy...

Z jednej strony Skorża to dobry trener bo odkąd objął Wisłę to rządzi ona w lidze, z drugiej w składzie jest coraz więcej przeciętnych piłkarzy, którzy nie załapali by się do składów kilku polskich drużyn (Ćwielong z duetem Grosicki-Frankowski by nie powalczył... a Jaga to kandydat do spadku, Burliga nie przekonał do siebie działaczy ŁKSu DRUGOLIGOWEGO a i tak żaden z młodych graczy nie może go wygryźć z pierwszej ławki). Za czy przeciw Skorży? Czyba przeciw... bo mimo, iż odstajemy od ligi jako całej, to w bezpośrenich starciach Legia czy Lech jest od nas lepsza bo ma lepszych piłkarzy na kilku pozycjach.

3rider 07.12.2009 14:06

Najslabsza runda jaka widzialem od 1998. Naprawde meczarnie jak sie patrzy na gre Wisly i to od dobrych 2 miesiecy. Na nasze szczescie poziom ligi jest tak dramatyczny, ze i taka kicha wystarcza zeby liderowac. Skorza zawiodl na calej linii. Po Estonczykach zapewnial, ze to byl wypadek. Przyszly kolejne porazki z Legia i Lechem, ktore ten gosc zalicza SERYJNIE od 1.5roku. Ale to tez nic nie dalo. DERBY byly puenta tej rundy, puenta kompromitacji z Levadia i potwierdzily, ze Skorza nie ma koncepcji.

Gadanie, ze ma slabych zawodnikow... A jakich ma "wielka" KSC?? Wolne zarty.

Wojtas 07.12.2009 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 826809)
Najslabsza runda jaka widzialem od 1998. Naprawde meczarnie jak sie patrzy na gre Wisly i to od dobrych 2 miesiecy. Na nasze szczescie poziom ligi jest tak dramatyczny, ze i taka kicha wystarcza zeby liderowac. Skorza zawiodl na calej linii. Po Estonczykach zapewnial, ze to byl wypadek. Przyszly kolejne porazki z Legia i Lechem, ktore ten gosc zalicza SERYJNIE od 1.5roku. Ale to tez nic nie dalo. DERBY byly puenta tej rundy, puenta kompromitacji z Levadia i potwierdzily, ze Skorza nie ma koncepcji.

Gadanie, ze ma slabych zawodnikow... A jakich ma "wielka" KSC?? Wolne zarty.



Kompromitacja z Cracovią to byla taka "klamra" ktora otworzyla sie po odstatnim gwiazdku w Tallinie.

Niewiem komu mozemy dziekowac ze liderujemy,chyba temu ze i Uran w Legii i Zielinski tez nie maja zadnych pomyslow ,albo wykonawcow.

Myslalem ze ten sezon grajac na wyjazdach to podium to bedzie max,teraz widze ze przy tak zenujacym poziomie ligi Skorzy uda sie obronic stanowisko ,bo zawdziecza to beznadziejnosci konkurencji.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl