![]() |
Cytat:
Moim zdaniem nie ma co porównywać trenerów, kolejna przygoda Petrescu z Wisłą mogła by się zakończyć tak samo jak poprzednio. |
Cytat:
|
Panowie , dajcie już spokój Petrescu i przynajmniej do niedzieli Skorży;)
|
Cytat:
|
Najgorsze co moze być dla Wisły, to pozostanie w obecnej sytuacji wypalonej drużyny, niesłuchanego bez autorytetu trenera i patrzącego na to wszystko kierownictwa klubu, usiłującego temat blamaży z ostatniego półrocza zamieść pod dywan. A tu niestety mamy taką rzeczywistość. Żadnych kar dla drużyny, po której spływają już każde kompromitacje i mające je głęboko gdzieś.
|
Skorża buduje,czy budował klub na styl angielski,zwalniając dyrektora sportowego. Tak z ciekawości patrzę na sztab szkoleniowy klubów angielskich i widzę,hmmm. w sumie średnio sześć osób, od trenera po głownego scauta i szefa scautów. Rozumiem,że u nas tworzy się coś na styl angielski nie mający nic z tak owym stylem wspólnego.? najweselsze ejst to,że niektóre kluby mają trenerów pierwszej drużyny a ten co to wszytko zbiera do kupy to selekcjoner:). Modeli tam jest kilka jak widać,ale żaden nie polega na tym,że wszytko skupia się na jednej osobie. Wylatuje takie i co?klub zostaje z całym szrotem co sprowadził?
|
Po Petrescu, Okuce i Władysławie Georgu również pozostał szrot. Więc co to będzie za nowość ?
|
Czy mógłby mi jakiś fachowiec powiedzieć, jakim sposobem nasz słaby trener wygrał dzisiaj mecz?
|
Cytat:
nie wygral go nasz trener ( nie mowie, ze jest slaby) tylko nasi zawodnicy, bo z tego co mi sie wydaje Skorza nie odbyl zadnej rozmowy z pilkarzami po stracie gola, nieprawdaz? a zmiany? nie oszukujmy sie, standardowe, te co w kazdym meczu. |
a kto zdzierał gardło cały mecz na piłkarzy????no kto jak nie Skorża????no nie wiem czy zmiany takie standardowe.....nie czesto Skorza wpuszcza na raz dwoch zawodników i to od razu przynosi efekty
|
ale jak przegraliśmy to przegrał Skorża, nie piłkarze...
|
Cytat:
|
Typowe Ci sami zawodnicy grali w derbach dlaczego nie wygrali? Wina trenera....Ci sami zawodnicy dziś wygrali Dziękowac trzeba Zawodnikom...Trener ma caly czas taka sama wizje gry tylko zawodnikom czasem brak wyobrazni i checi pracy!
|
Cytat:
To właśnie powinno być pogrubione i wydrukowane. Skład jest ciągle ten sam - jeśli raz grają gorzej niż KS Pcim a innym razem jak Barcelona to nie jest to wina trenera że się dupkom biegać nie chce. Wina trenera może być bo nie potrafi zmotywować ale nie ma ŻADNEJ gwarancji że ktoś inny będzie mistrzem motywacji. |
Tylko nie może zawalać tak przygotowań jak to zrobił przed tym sezonem. I sam się do tego przyznał.
Ma teraz szansę się poprawić przed runda wiosenną i jak z niej nie skorzysta to raczej klub nie przedłuzy z nim kontraktu. Wszystko zalezy od niego. Może pomoże sobie jakimś ciekawym transferem za małą kasę. Ale do tego trzeba również szczęścia. |
Cytat:
Przegrywa mecz i trener i zawodnicy tak grajacy jak i siedzacy na lawce i tak samo jest ze zwyciestwem. Bo jak by bylo inaczej to mozna powiedziec ze dzis mecz wygrali Brozek, Marcelo i Malwcki a inni tylko sie przygladali. |
Mi się dziś wszystko podobało - defensywne i asekuracyjne 4-5-1 (w koncu to był wyjazd na 3 drużynę w tabeli), klincz w 1 połowie i wpuszczenie Łobodzińskiego i Boguskiego na zmęczonego przeciwnika.
Podoba mi się, jak zareagowała drużyna po wtopach z Legią i Cracovią. Wystarczy popatrzeć jak grał Piotrek Brożek przed zjebą jaką dostał od Skorży, a jak grał dziś - klasa, jeden z najelpszych na boisku, najlepszy jego mecz w sezonie. To jak dogonił Niedzielana w 2 minucie to aż nie mogłem uwierzyć. Skorża zadanie " postawić drużynę na nogi, i wstrząsnąć gwiazdkami" na razie wykonuje więcej niż dobrze: posadził Pawła Brożka na ławie, posadził Łobodzińskiego, opieprzył Piotra Brożka i efekty są widoczne gołym okiem.. Zobaczymy jak dalej. |
Cytat:
2 tyg. temu Skorza byl wrogiem nr1.. 30 dobrych minut meczu i jest wedlug wielu polbogiem:) |
Cytat:
Po prostu do tego trzeba przywyknac, Pi Brozek w tamtym tygodniu byl wrogiem nr 1 a dzisiaj jest bohaterem. Takie lamety juz na mnie wrazenie nie robia |
Spokojnie, jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz... Skorża dzisiejszym meczem trochę zmazał z siebie winę po ostatnich meczach i dzisiaj faktycznie było w nim widać więcej lwa niż baranka bo coś tam dzisiaj szalał przy lini. W przerwie pewnie też ich dobrze zrugał bo na druga połowę wyszli bardziej zmotywowani. Myślę że Maciej czyta to forum i że wziął sobie nasze opinie do serca ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
10 znaków |
Cytat:
|
^^ No wiesz... Piotrek Brożek stał się nagle wirtuozem, bo udało mu się w meczu jedno dośrodkowanie i strzelił "patelnię" z 5-go metra, którą trafiło by co drugie dziecko "z podwórka", z zamkniętymi oczami w dodatku. To nic, że przez całą rundę gra kaszanę, że aż strach..
|
Slabiutki mecz. Obraz zaciemnia szturm, ktory trwal 10minut i fartem przyniosl 2 bramki. A ten obraz jest taki, ze w ofensywie nie istnielismy przez 60minut, az do 0-1. Nie mamy pomyslu na gre, meczymy pilke, zreszta to byl kolejny mecz, ktory uzmyslawia jak katastrofalny jest poziom ligi (a jak nieproporcjonalnie duzo zarabiaja truchtacze).
|
|
Cytat:
Facet powinien konkurować z Tuzimkiem i jego rozmowami z Bogiem. Pomogę rozszyfrować zagwostkę "nowej miotły", tylko ciiiiii, nie mówcie nikomu- po prostu Lenczyk, Bakero i Smuda są z Hogwartu. |
Uran235...w kazdej plotce jest ziarenko prawdy.
nawet tej o ulitimatum Skorzy...kto sobie da reke uciac ze takiego nie ma??...nikt. Zreszta zauwazcie ze nawet z zachowania Skorza z meczow z Wodzislawia czy z dzis ,to jaky inny czlowiek -i inaczej sie zachowuje ...niz chocby z meczow z Legia ..gdzie wesolo sobie z Urbanem gawedzili itd. cos na rzeczy wg mnie jest. |
Cytat:
Wszystko Ci się podobało?Pierwsza połowa która była w zasadzie idealnym obrazem naszych poczynań w tym sezonie.Podobał Ci się 1 celny strzał w niej, czy może 1 składna akcja w ofensywie?A może wynik po 60 minutach, gdzie prawdopodobnie wszyscy , niezależnie od nastawienia do trenera i drużyny pomyśleli - ****a przejebiemy to bądź max remis na farcie. Wytłumacz mi to jak może się komukolwiek podobać beznadziejna gra ,której wynikiem jest wynik w plecy, bo ja tego nie kumam.Chyba że to wszystko było zaplanowane - zagrać godzinną kichę, dać sobie strzelić bramkę a potem wystrzelić jak z procy :lol: Podobać i to bardzo, mogła się reakcja na gola.Tego jeszcze w tej rundzie nie widzieliśmy i za to należą się brawa tak trenerowi ,który zareagował momentalnie i ryzykownie, jak i drużynie. Podobać się mogło to że przy stanie 2-1 nie zaczęliśmy grac nerwowo, tylko nadal staraliśmy się wypunktować rywala. Podobać się mogła śmieszna jak cholera, ale pokazująca że im na prawdę zależało , radość po meczu. Ale należy pamiętać że to był jedynie błysk - bardzo ważny ale nic ponadto.Może to być przełom ale o tym przekonamy się na wiosnę |
W topiku na temat meczu jeszcze pare dni temu napisalem, ze mam nadzieje na bardzo slaby mecz i bardzo dobry wynik - w przeciwienstwie do tego co bylo z Legia i Lechem. A wiec dostalem wiecej niz chcialem ;) Wszystko jest kwestia oczekiwan przed :) .
Irytowaly mnie te wszystkie dobre mecze po ktorych przeciwnik dopisuje sobie punkty. Potem na Wyborczej pisza, ze Legia jest od wygrywania z najlepszymi, a Wisla tylko klepie lokalne ogorki. Gralismy z 3 druzyna, niepokonana u siebie. Sa rozne metody wygrania meczu - jak sie nie ma wykonawcow np. do ataku pozycyjnego, to mozna przeciwnika zabiegac na smierc - co zrobila Wisla i za co im chwala. Pewnie, ze chcialbym, by Biala Gwiazda grala jak za Uche, Kosowskiego, Zurawia, Szymka...ale mamy Jirsaka i Lobo wiec jest jak jest... P.S sorry za brak pl znakow - komorka P.S. II - Barca - Real w pierwszej polowie to tez byla kicha :) |
Cytat:
|
W odwiecznym pytaniu na ile trener (czytaj też nasz trener) ma wpływ na wyniki drużyny przykład Leńczyka w Cracovii i Smudy w Zagłębiu pokazują, że chyba duży.
|
Wystarczyło posadzić na ławkę Łobodzińskiego i są już jakieś efekty. Jeśli Łobo wchodzi z ławki to daje całkiem dobre zmiany. Coś w tym jest, że od początku meczu się podpala.
|
dobry ruch na Ruch
Uff, po takim meczu to może nasz treneiro powinien zakupić dużą świeczkę i zapalić Matce Boskiej w kościele Mariackim - w końcu jutro święto :-) No dobra, dawny ministrant przeze mnie przemawia, chociaż 2. połówka meczu z Ruchem nawet spokojnego piknika mogłaby wyprowadzić z letargu (od złości - do radości).
A co do Skorży - nie wiem, jakie schematy ćwiczą na treningach, ale rzuty wolne niech pan Maciej każe wykonywać np. drugiemu Brożkowi, bo Małeckiemu "nie bardzo" one wychodzą i tracimy tylko stałe fragmenty gry. Wpuszczenie przez Skorżę dwóch świeżych zawodników na raz - to był bardzo dobry ruch na Ruch, co przyznał sam Fornalik. Co mocno dziwi - drużyna przez godzinę porusza się jak w letargu, a potem nagle "odpala" jak z katapulty. Brak np. Sobola lub innego motywatora? Niepojęte. Zimą tak czy siak, czeka drużynę wiele zmian. Jeśli Skorża zostanie, powinien części kadry grzecznie podziękować. Chyba pierwszy do odstrzału powinien być Jop. Już wolałbym, aby Skorża ściągnął z powrotem Kowalskiego (oczywiście jeśli Wisła nikogo nie kupi). Młodszy, zwrotniejszy i bramkę czasem strzeli :-) Nie miałby pan Maciej takiego bólu głowy przy układaniu defensywy, jak teraz. |
Kirm dobrze wykonuje takie dośrodkowania ze stojącej piłki. W Domżale był stalym ich wykonawcą i widziałem kilka goli, które padły z jego wrzutek.
No cóż, na szczęście tylko jeden mecz i koniec tych męczarni. W zimie treneiro już nie może pozwolić sobie na zawalenie przygotowań. Bo drugiej tak fatalnej rundy nikt mu w klubie nie podaruje. Nawet aż nadto spokojny ostatnimi czasy Cupiał. |
Cytat:
|
Najwyraźniej taki styl przygotowań. Czyli nie ma sensu z nim podpisywać kontraktu, bo następne fatalne mecze wypadną z nowu w pucharach....
Chyba, że jak to mówi Żewłakow "wyciągnie wnioski" . Ale tego już nikt nam nie zagwarantuje. |
Paradoks Skorży:
1) to najlepszy trener w Polsce bo mając kadrę 28 piłkarzy, z których SZEŚCIU (w formie jaką dziś wszyscy z 28 prezentują) by znalazło miejsce w podstawowej 11 każdej polskiej drużyny, jesteśmy na czele, a to rzeczywiście duża zasługa trenera, że mając słabych piłkarzy, mamy pierwsze miejsce i przewagę! 2) ale to też zasługa trenera, że po dwóch latach, z tej 28 osobowej kadry, tylko 6 piłkarzy jest w stanie powalczyć o ligę mistrzów... do tego przynajmniej jeden z nich pewnie zostanie sprzedany zimą... a kolejny wiosną bo potrzeba klubowi pieniędzy... Z jednej strony Skorża to dobry trener bo odkąd objął Wisłę to rządzi ona w lidze, z drugiej w składzie jest coraz więcej przeciętnych piłkarzy, którzy nie załapali by się do składów kilku polskich drużyn (Ćwielong z duetem Grosicki-Frankowski by nie powalczył... a Jaga to kandydat do spadku, Burliga nie przekonał do siebie działaczy ŁKSu DRUGOLIGOWEGO a i tak żaden z młodych graczy nie może go wygryźć z pierwszej ławki). Za czy przeciw Skorży? Czyba przeciw... bo mimo, iż odstajemy od ligi jako całej, to w bezpośrenich starciach Legia czy Lech jest od nas lepsza bo ma lepszych piłkarzy na kilku pozycjach. |
Najslabsza runda jaka widzialem od 1998. Naprawde meczarnie jak sie patrzy na gre Wisly i to od dobrych 2 miesiecy. Na nasze szczescie poziom ligi jest tak dramatyczny, ze i taka kicha wystarcza zeby liderowac. Skorza zawiodl na calej linii. Po Estonczykach zapewnial, ze to byl wypadek. Przyszly kolejne porazki z Legia i Lechem, ktore ten gosc zalicza SERYJNIE od 1.5roku. Ale to tez nic nie dalo. DERBY byly puenta tej rundy, puenta kompromitacji z Levadia i potwierdzily, ze Skorza nie ma koncepcji.
Gadanie, ze ma slabych zawodnikow... A jakich ma "wielka" KSC?? Wolne zarty. |
Cytat:
Kompromitacja z Cracovią to byla taka "klamra" ktora otworzyla sie po odstatnim gwiazdku w Tallinie. Niewiem komu mozemy dziekowac ze liderujemy,chyba temu ze i Uran w Legii i Zielinski tez nie maja zadnych pomyslow ,albo wykonawcow. Myslalem ze ten sezon grajac na wyjazdach to podium to bedzie max,teraz widze ze przy tak zenujacym poziomie ligi Skorzy uda sie obronic stanowisko ,bo zawdziecza to beznadziejnosci konkurencji. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl