![]() |
polska.mysl.szkoleniowa sondy sondami słupki słupkami fakty faktami a fakty są takie że Skorża na Łazienkowskiej to fantazja Legii(sam zainteresownya potwierdził że żadnych rozmów ani ofert nie było)i chłopaki z Łazienkowskiej mają zapewne kogoś innego na celowniku(Okuka??bynajmniej potwierdza fakt że w Legii mają jego numer więc może jest coś na rzeczy zresztą to za jego czasów Legia święciła sukcesy) a fikcja ze Skorżą to nic innego jak przyspieszenie rozmów i ustalenie warunków finansowych z ewentualnym kandydatem którego Legia ma na celownku a Skorża może być jedynie alternatywną fantazją Legiii i odwróceniem uwagi Wiślaków
|
Ale jakim odwróceniem uwagi? To my też chcemy Okukę? Nie rozumiem po co mieliby odwracać jakąkolwiek uwagę i używać Skorży jako zasłony dymnej, zwłaszcza, że na Maciusia zęby ostrzy też sobie Amica.
|
Cytat:
|
Cytat:
1. Okuka - pamiętają go jako takiego co umiał zagonić gwiazdki do roboty i który zdobył mistrza = w zasadzie idealna analogia jak radość dużej części z Kasperczaka u nas, przez pamięć lat minionych. 2. Skorża - trener który w 2 lata zdobył 2 mistrzostwa - myślenie co prawda naiwne że jak u nas zdobył to i tam zdobędzie, gdzie i u części naszych kibiców jest strach że tam gdzie Skorża pójdzie to tam będzie mistrz. Ja osobiście uważam że Legia nie powinna zatrudniać ani Okuki ani Skorży więc generalnie te kandydatury przyjmuje z zadowoleniem:> |
W Wawie to mieszkają ale zakręceni ludzie z bujną wyobraźnią(skorą myślą że Skorża zawita na Łazienkowską) z tym odwróceniem uwagi Legia wie że jeszcze 3-4 kolejki w i chłopaki z Reymonta będą mieli Majstra niestety na Łazienkowskiej nie mogą sie z tym pogodzić więc starają sie zdekoncetrować rywala faktami i jakimiś sondami które nie mają potwierdzenia
|
Apoel wygrał na wyjeździe z Apollonem 2:1 . Kamil nie grał , jest kontuzjowany, natomiast w 54 minucie wszedł Jasiek.
Zdjęcie z wcześniejszego meczu. http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...5723f1b9ec.jpg |
Kosa cos ostatnio ciagle kontuzjowany. A moze konflikt z władzami co do podpisania nowej umowy : > ?
|
|
"Marek Zieńczuk podczas poniedziałkowego treningu Skody Xanthi doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie i prawdopodobnie nie zagra przez kilka miesięcy"
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pow...wiadomosc.html |
Cytat:
http://purchaze.com/news/wp-content/...max1_bropu.jpg |
Te buty to jakaś parodia. Co one płaskostopie leczą ? Cena z dupy wzięta, jakby mi zapłacili to bym sie w nich na miasto nie wypuścił.
|
hahaha gusta i gusciki... pewnie. lepiej wyskoczyć na miasto w wyświechtanych adidasach które można kupić w każdym hipermarkecie i które widać na nogach co drugiego gościa który idzie tą samą ulicą:) nie jest to akurat dla mnie ważne ale w takich butach( ten model) smiga połowa Raperów w Stanach.
a i nie rozumiem dlaczego mają niby leczyć płaskostopie? wytłumaczysz mi?? to są normalne buty tzw runnery(biegówki) które w niezmiennej formie sprzedawane są od ponad 20 lat. |
Cytat:
a jesli sie nie jest raperem to tez mozna w nich smigac? ( pomijam kwestie dopłaty) |
Cytat:
Coś te krzyżowe więzadła Wiślaków nie lubią... Dawidowski (w sumie nie wiem które u niego poszły, ale miał tak dużo problemów z kolanami że strzelam iż krzyżowe również zerwał), Garguła, Baszczyński, Zieńczuk... no i 3 tygodnie temu również ja ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
chłopaki obaj jestescie widze na rapie, wiec niech obedzie sie bez uszczypliowsci!
Chociaz jesli ja mialbym cos dodac od siebie to te coach Twoje sa normalne, zwykłe, okej a tamte drugie sa lekko przesadzone Czy jak dunki wchodzily to u ludzi nie wywolaly smiechu? Owszem wywolywaly, sam to odczuwalem, a teraz pokaz mi ile osob w nich chodzi... Sorry za off |
no te twilight ty jeszcze spoko, nie co drugi ma;) choć wolał bym od nich albo Air force One, albo Dunki:) hmm nie ktorzy maja zajawke na gry komputerowe, niektorzy na płyty CD a ja mam zajawke na buty troche ich mam i troche o nich wiem:)
a czy te "jedynki" wywołują smiech?? fajnie masz, bo u mnie smiech wywołują gogusie w podrabianych Pumach Ferrari albo innych podrabianych versce za 150zl:) |
Cytat:
|
Buty to chyba nie ten temat ??
|
Cytat:
|
Jeszcze jedno co do bucików :) Te co ma Mauro na stopach to co to za model ?
|
^^
Mauro ma Air Max LTD tylko z tego ujęcia nie moge poznać czy LTD czy LTDII mniej wiecej coś takiego: http://www.cleverpurchases.com/Image...28Ltd%2960.jpg |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zy_R22//36285/
nie wie ktos moze kto stoi obok Clebiego i Mauro? |
Pan Jasiu podajze - magazynier (?)
|
Cytat:
|
Kalu Uche asystował przy bramce na 1:0 dla Almerii w meczu z Realem Madryt.
|
|
Pepe wczoraj beznadziejny jak większość grajków Śląska. Ale co tam-najważniejsze, że jest atmosfera i wspólne obiady z chłopakami. No i że póki co jeszcze gra w pierwszej "11"
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html Dawidowski ma budować wielką Lechie
|
Kuban Krasnodar trenowany przez Dana Petrescu po 5 meczach w 1 lidze (czyli drugiej) rosyjskiej nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Co lepszy nie stracił jeszcze bramki i w tym czasie zdobył 11 punktów. Petrescu potwierdza że zna się na swoim fachu.
|
Cytat:
|
Zmarł Jakub Ławecki
http://www.90minut.pl/news/121/news1...b-Lawecki.html strasznie szkoda chlopaka, przerwana kariera i taki koniec, a jeszcze niedawno niektorzy Wislacy brali udzial chyba w meczu charytatwnym aby mu pomoc |
Cytat:
Pokój jego duszy.. |
Pamiętam jak przychodził do rezerw, łatwo było nazwisko zapamiętać.
|
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...lodziezy_.html
Sarnat sprzedawał mecze, a teraz daje wzór dzieciakom. |
Cytat:
Przede wszystkim- Artur Sarnat, albo Pan Sarnat. Szacunku trochę. Po drugie- skoro Frankowski i Szymkowiak się na niego decydują, to chyba wiedzą, co robią. Jeden z moich ulubionych zawodników Wisły. A, że coś przehandlował? Cóż, kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem. Poza tym, gdyby grając w takich klubach udało mu się ustrzec korupcji, to musiałby zostać obwołany świętym po zakończeniu kariery. |
Cytat:
Różne osoby, różne sytuacje, ale każdy z nich oszukiwał. |
Cytat:
Jeszcze jakieś pytania? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl