Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

JOSE 841 08.04.2010 21:39

polska.mysl.szkoleniowa sondy sondami słupki słupkami fakty faktami a fakty są takie że Skorża na Łazienkowskiej to fantazja Legii(sam zainteresownya potwierdził że żadnych rozmów ani ofert nie było)i chłopaki z Łazienkowskiej mają zapewne kogoś innego na celowniku(Okuka??bynajmniej potwierdza fakt że w Legii mają jego numer więc może jest coś na rzeczy zresztą to za jego czasów Legia święciła sukcesy) a fikcja ze Skorżą to nic innego jak przyspieszenie rozmów i ustalenie warunków finansowych z ewentualnym kandydatem którego Legia ma na celownku a Skorża może być jedynie alternatywną fantazją Legiii i odwróceniem uwagi Wiślaków

polska.mysl.szkoleniowa 09.04.2010 00:06

Ale jakim odwróceniem uwagi? To my też chcemy Okukę? Nie rozumiem po co mieliby odwracać jakąkolwiek uwagę i używać Skorży jako zasłony dymnej, zwłaszcza, że na Maciusia zęby ostrzy też sobie Amica.

eye63 09.04.2010 01:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 882193)

W Wawie to jednak jacyś mocni idioci mieszkają.

1q2 09.04.2010 01:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eye63 (Post 882420)
W Wawie to jednak jacyś mocni idioci mieszkają.

A czemuż to idioci?

1. Okuka - pamiętają go jako takiego co umiał zagonić gwiazdki do roboty i który zdobył mistrza = w zasadzie idealna analogia jak radość dużej części z Kasperczaka u nas, przez pamięć lat minionych.

2. Skorża - trener który w 2 lata zdobył 2 mistrzostwa - myślenie co prawda naiwne że jak u nas zdobył to i tam zdobędzie, gdzie i u części naszych kibiców jest strach że tam gdzie Skorża pójdzie to tam będzie mistrz.

Ja osobiście uważam że Legia nie powinna zatrudniać ani Okuki ani Skorży więc generalnie te kandydatury przyjmuje z zadowoleniem:>

JOSE 841 09.04.2010 14:40

W Wawie to mieszkają ale zakręceni ludzie z bujną wyobraźnią(skorą myślą że Skorża zawita na Łazienkowską) z tym odwróceniem uwagi Legia wie że jeszcze 3-4 kolejki w i chłopaki z Reymonta będą mieli Majstra niestety na Łazienkowskiej nie mogą sie z tym pogodzić więc starają sie zdekoncetrować rywala faktami i jakimiś sondami które nie mają potwierdzenia

Silvestro 11.04.2010 20:08

Apoel wygrał na wyjeździe z Apollonem 2:1 . Kamil nie grał , jest kontuzjowany, natomiast w 54 minucie wszedł Jasiek.

Zdjęcie z wcześniejszego meczu.

http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...5723f1b9ec.jpg

HEDu 12.04.2010 18:29

Kosa cos ostatnio ciagle kontuzjowany. A moze konflikt z władzami co do podpisania nowej umowy : > ?

Marcinnno 14.04.2010 14:45

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zy_R22//36285/

Mauro na Wiśle :)

Maxell 14.04.2010 16:22

"Marek Zieńczuk podczas poniedziałkowego treningu Skody Xanthi doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie i prawdopodobnie nie zagra przez kilka miesięcy"
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pow...wiadomosc.html

wiertar 14.04.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 884694)

haha Clebi ma dobry obów:D Nike Air Max One trails and brown. mam taki sam:D czyżby sneakerhead z niego??:D

http://purchaze.com/news/wp-content/...max1_bropu.jpg

Coach 14.04.2010 18:13

Te buty to jakaś parodia. Co one płaskostopie leczą ? Cena z dupy wzięta, jakby mi zapłacili to bym sie w nich na miasto nie wypuścił.

wiertar 14.04.2010 18:19

hahaha gusta i gusciki... pewnie. lepiej wyskoczyć na miasto w wyświechtanych adidasach które można kupić w każdym hipermarkecie i które widać na nogach co drugiego gościa który idzie tą samą ulicą:) nie jest to akurat dla mnie ważne ale w takich butach( ten model) smiga połowa Raperów w Stanach.
a i nie rozumiem dlaczego mają niby leczyć płaskostopie? wytłumaczysz mi?? to są normalne buty tzw runnery(biegówki) które w niezmiennej formie sprzedawane są od ponad 20 lat.

Johnny B 14.04.2010 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 884776)
hahaha gusta i gusciki... pewnie. lepiej wyskoczyć na miasto w wyświechtanych adidasach które można kupić w każdym hipermarkecie i które widać na nogach co drugiego gościa który idzie tą samą ulicą:) nie jest to akurat dla mnie ważne ale w takich butach( ten model) smiga połowa Raperów w Stanach.
a i nie rozumiem dlaczego mają niby leczyć płaskostopie? wytłumaczysz mi?? to są normalne buty tzw runnery(biegówki) które w niezmiennej formie sprzedawane są od ponad 20 lat.


a jesli sie nie jest raperem to tez mozna w nich smigac? ( pomijam kwestie dopłaty)

Rob_Zombie 14.04.2010 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxell (Post 884725)
"Marek Zieńczuk podczas poniedziałkowego treningu Skody Xanthi doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie i prawdopodobnie nie zagra przez kilka miesięcy"
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pow...wiadomosc.html

Hmm.. 'Znam ten ból'...
Coś te krzyżowe więzadła Wiślaków nie lubią...
Dawidowski (w sumie nie wiem które u niego poszły, ale miał tak dużo problemów z kolanami że strzelam iż krzyżowe również zerwał), Garguła, Baszczyński, Zieńczuk... no i 3 tygodnie temu również ja ;)

wiertar 14.04.2010 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 884782)
a jesli sie nie jest raperem to tez mozna w nich smigac? ( pomijam kwestie dopłaty)

hmm Ja nie jestem... za tego co wiem to Cleber choć jest czarny to też nim nie jest... wieć chyba można

WILU TS 14.04.2010 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 884783)
Hmm.. 'Znam ten ból'...
Coś te krzyżowe więzadła Wiślaków nie lubią...
Dawidowski (w sumie nie wiem które u niego poszły, ale miał tak dużo problemów z kolanami że strzelam iż krzyżowe również zerwał), Garguła, Baszczyński, Zieńczuk... no i 3 tygodnie temu również ja ;)

U Dawidowskiego poszły więzadła mózgowe na samym początku :)

Coach 14.04.2010 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 884776)
hahaha gusta i gusciki... pewnie. lepiej wyskoczyć na miasto w wyświechtanych adidasach które można kupić w każdym hipermarkecie i które widać na nogach co drugiego gościa który idzie tą samą ulicą:).

http://www.digisport.webpark.pl/twili2/1.jpg czy ja wiem czy takie wyświechtane ? W każdym razie nie wywołują śmiechu :) A i trzy razy mniej kosztują, tylko szkoda, że ta druga połowa raperów w stanach w nich nie chodzi:-p

Johnny B 14.04.2010 18:49

chłopaki obaj jestescie widze na rapie, wiec niech obedzie sie bez uszczypliowsci!
Chociaz jesli ja mialbym cos dodac od siebie to te coach Twoje sa normalne, zwykłe, okej a tamte drugie sa lekko przesadzone
Czy jak dunki wchodzily to u ludzi nie wywolaly smiechu? Owszem wywolywaly, sam to odczuwalem, a teraz pokaz mi ile osob w nich chodzi...

Sorry za off

wiertar 14.04.2010 18:53

no te twilight ty jeszcze spoko, nie co drugi ma;) choć wolał bym od nich albo Air force One, albo Dunki:) hmm nie ktorzy maja zajawke na gry komputerowe, niektorzy na płyty CD a ja mam zajawke na buty troche ich mam i troche o nich wiem:)

a czy te "jedynki" wywołują smiech?? fajnie masz, bo u mnie smiech wywołują gogusie w podrabianych Pumach Ferrari albo innych podrabianych versce za 150zl:)

Coach 14.04.2010 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 884792)
no te twilight ty jeszcze spoko, nie co drugi ma;) choć wolał bym od nich albo Air force One, albo Dunki:) hmm nie ktorzy maja zajawke na gry komputerowe, niektorzy na płyty CD a ja mam zajawke na buty troche ich mam i troche o nich wiem:)

a czy te "jedynki" wywołują smiech?? fajnie masz, bo u mnie smiech wywołują gogusie w podrabianych Pumach Ferrari albo innych podrabianych versce za 150zl:)

Dunki też mam ;) Śmiech to może złe określenie. Nie tyczy się tylko wyglądu, nawet bardziej może ceny, bo kosztują o wiele za dużo jak na design jaki prezentują :)

KOMINEK 14.04.2010 20:07

Buty to chyba nie ten temat ??

wiertar 14.04.2010 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 884794)
Dunki też mam ;) Śmiech to może złe określenie. Nie tyczy się tylko wyglądu, nawet bardziej może ceny, bo kosztują o wiele za dużo jak na design jaki prezentują :)

but jest warta tyle... ile ktoś jest w stanie za nie dać. ten sam model tylko w innej kolorystyce: http://cgi.ebay.pl/NIKE-AIR-MAX-1-AM...item27b0f15bc6 ;) z mojej strony koniec OT:) można przenieśc do właściwego tematu.

tomo 14.04.2010 22:32

Jeszcze jedno co do bucików :) Te co ma Mauro na stopach to co to za model ?

wiertar 15.04.2010 09:42

^^
Mauro ma Air Max LTD tylko z tego ujęcia nie moge poznać czy LTD czy LTDII

mniej wiecej coś takiego: http://www.cleverpurchases.com/Image...28Ltd%2960.jpg

Johnny B 15.04.2010 15:38

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zy_R22//36285/
nie wie ktos moze kto stoi obok Clebiego i Mauro?

KoPer 15.04.2010 16:37

Pan Jasiu podajze - magazynier (?)

mcovalski 15.04.2010 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 885099)
Pan Jasiu podajze - magazynier (?)

Opiekun drużyny.

MCX 15.04.2010 19:34

Kalu Uche asystował przy bramce na 1:0 dla Almerii w meczu z Realem Madryt.

Dean 17.04.2010 15:55

http://wisla-online.pl/news/zieniu-w...-operacje-1009

arti 21.04.2010 09:10

Pepe wczoraj beznadziejny jak większość grajków Śląska. Ale co tam-najważniejsze, że jest atmosfera i wspólne obiady z chłopakami. No i że póki co jeszcze gra w pierwszej "11"

JOSE 841 21.04.2010 20:27

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html Dawidowski ma budować wielką Lechie

mr_kwolf 21.04.2010 20:33

Kuban Krasnodar trenowany przez Dana Petrescu po 5 meczach w 1 lidze (czyli drugiej) rosyjskiej nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Co lepszy nie stracił jeszcze bramki i w tym czasie zdobył 11 punktów. Petrescu potwierdza że zna się na swoim fachu.

MatMario 21.04.2010 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 887009)
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html Dawidowski ma budować wielką Lechie

Dostał kontrakt to coś czuję że go noga zacznie boleć.

dynek.pl 22.04.2010 19:50

Zmarł Jakub Ławecki

http://www.90minut.pl/news/121/news1...b-Lawecki.html

strasznie szkoda chlopaka, przerwana kariera i taki koniec, a jeszcze niedawno
niektorzy Wislacy brali udzial chyba w meczu charytatwnym aby mu pomoc

Zarko42 22.04.2010 19:50

Cytat:

W czwartek wieczorem zmarł Jakub Ławecki. Wychowanek Lublinianki, piłkarz Motoru Lublin, Wisły Kraków, Szczakowianki Jaworzno i Stali Stalowa Wola chorował na białaczkę. Miał 25 lat.
źródło 90minut.pl

Pokój jego duszy..

IncognitoTSW 22.04.2010 20:16

Pamiętam jak przychodził do rezerw, łatwo było nazwisko zapamiętać.

massoud 23.04.2010 10:04

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...lodziezy_.html

Sarnat sprzedawał mecze, a teraz daje wzór dzieciakom.

pan Dudi 23.04.2010 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 887525)
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...lodziezy_.html

Sarnat sprzedawał mecze, a teraz daje wzór dzieciakom.


Przede wszystkim- Artur Sarnat, albo Pan Sarnat. Szacunku trochę.

Po drugie- skoro Frankowski i Szymkowiak się na niego decydują, to chyba wiedzą, co robią. Jeden z moich ulubionych zawodników Wisły.

A, że coś przehandlował? Cóż, kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem. Poza tym, gdyby grając w takich klubach udało mu się ustrzec korupcji, to musiałby zostać obwołany świętym po zakończeniu kariery.

spirit 23.04.2010 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 887531)
Przede wszystkim- Artur Sarnat, albo Pan Sarnat. Szacunku trochę.

Po drugie- skoro Frankowski i Szymkowiak się na niego decydują, to chyba wiedzą, co robią. Jeden z moich ulubionych zawodników Wisły.

A, że coś przehandlował? Cóż, kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem. Poza tym, gdyby grając w takich klubach udało mu się ustrzec korupcji, to musiałby zostać obwołany świętym po zakończeniu kariery.

Podwójna moralność? Reiss, Wdowczyk + reszta jest zła, ale Twój ulubiony Sarnat już jest dobry?
Różne osoby, różne sytuacje, ale każdy z nich oszukiwał.

pan Dudi 23.04.2010 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 887544)
Podwójna moralność? Reiss, Wdowczyk + reszta jest zła, ale Twój ulubiony Sarnat już jest dobry?
Różne osoby, różne sytuacje, ale każdy z nich oszukiwał.

Zgadza się.:-) Jestem kibicem. My jesteśmy dobrzy, reszta jest zła. Chyba nie spodziewasz się po kibicu obiektywizmu? To tylko tutaj, wśród "internetowej braci" :lol: się przyjęło, że "prawdziwi kibice" są obiektywni i muszą sypać głowę popiołem jak coś jest nie tak. Ja jestem nieprawdziwym kibicem, dla którego co Wiślackie, to święte, reszta jest zła. :)


Jeszcze jakieś pytania?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl