![]() |
Jovanić
Czikosz Kowalski Cleber Diaz Łobodziński Sobolewski Garguła Brożek Piotr Brożek Paweł Żurawsk |
Małecki ma kontuzje ?
|
Cytat:
|
Tak samo Boguski siedzi na ławce z Bunozą. To jest sparing, ale przecież mimo lichej kadry nie każdy musi się zmieścić od razu w 11.
|
Skoro Augustien ma ostatnią szansę by przekonac sztab trenerów do siebie, to chyba dziś powinien dostać szansę. No chyba że to jest szansa na miejsce na ławce.
|
Cytat:
|
Więc widzę, że Kowalski wywalczył miejsce w pierwszej jedenastce kosztem Bunozy
|
Cytat:
|
Cytat:
Trochę zaufania do naszego trenera:) |
Ładnie nas cisną :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest Augustien na rezerwie nie ma Etamane i Soaresa czyżby podziękowali panom, a Augustien ma jeszcze ostatnią szansę??
|
Cytat:
|
Jak rozumiem w zwiazku z tym ze to ostatni sparing
wybiegła aktualnie podstawowa 11 Czyli na puchary ruszamy ze skrzydłami Pi. Brożek i Łobo oraz parą stoperów Cleber - Kowalski Drżyj Europo, nadchodzimy!!!! :rotfl: |
Pewnie zaraz sie zaczna komentarze na temat meczu..
Tylko zobaczmy jakie mamy zestawienie obrony. Prawy obronca ktory gra u nas 2 tygodnie. Clebi-blizej emerytury niz dalej. Kowalski-hhhmmm... spadkowicz. Diaz-krycie na radar. Takie zestawienie obrony bedzie musialo sie dlugo jeszcze docierac . Srodek pomocy . Gargula ktory 1.5 roku nie gral w pilke... Cudow nie ma co oczekiwac. A jezeli ten mecz ma byc sprawdzianem do oceny tak jak to pize SKWK to to jest smieszna sprawa. Bo jak mozna cos oceniac co jest calkiem inne i trwa bardzo krotko... |
Cytat:
``Tak, tak - Etamane i Soaresa nie ma na ławce rezerwowych`` z relacji na głównej... |
Cytat:
Nie ma ich na ławce, tak napisali na oficjalnej. |
Na oficjalnej relacji napisali, że Etamane i Soaresa nawet na ławce rezerwowych nie ma.
|
jak sie Heniu dowiedział że Etamane ma 10 lat więcej to na niego krzyżyk położył:-)
|
Jest pozytyw nie ma na ławce Etamane i Soaresa , chociaż ogórków z przerabianą blachą i kelnera z plaży Copa Cabana nie zatrudnią, mam nadzieję. Co do Augustiena to mam nadzieję że dadzą mu szansę , gość ma fajne papiery i słowa Małeckiego mówią że na naszą skopaną ligę by się nadał więc jest szansa że zostanie. Bo ławke mamy ubogą a ofensywnych i kreatywnych zawodników jak na lekarstwo, nie mówiąc już o obronie... każdy się przyda.
|
No to chyba swiadczy o tym ze odpadli ...
|
1-0 w dupe
|
Standardowo, juz w plecy :)
|
Noi 1:0 hehe dobrze że to nie Szawle czy jak to się tam pisze:)
|
Mogli w sparingach grać z takimi rywalami jak Hannover a nie pilkarzami z 4 ligi . Poki co 1-0 i zanosi sie na wyzej
|
Hannover to panowie nie nasze progi. Dobra gra w lidze niemieckiej gdzie wystepuja takie zespoly jak Bayern czy Shalke.
|
Nasz skład wygląda tragicznie, jak tak wyjdziemy na Szawle to jestesmy w czarnej i glebokoiej dupie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl