Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

michael 14.07.2011 19:34

na jakie kierunki się wybieracie? Bo ja dostałem się na Stosunki Międzynarodowe ;]

Lacrima 15.07.2011 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michael
na jakie kierunki się wybieracie? Bo ja dostałem się na Stosunki Międzynarodowe ;]

Jaki próg pkt. na ten kierunek?

A tak przy okazji: jeśli ktoś ma do sprzedania książki Oxford Excellence for Matura to proszę o kontakt - chętnie odkupię. :)

majson 15.07.2011 22:43

Poszukuję szkoły policealnej o kierunku-technik ekonomista. Jest ktoś w stanie coś polecić??

TSW Fanatyk 17.07.2011 13:04

Jaki kierunek na AGH zaocznie możecie mi polecić. Głównie chodzi mi o to żeby kierunek nie był zbyt trudny. PILNE :D

Proud 17.07.2011 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1128192)
Jaki kierunek na AGH zaocznie możecie mi polecić. Głównie chodzi mi o to żeby kierunek nie był zbyt trudny. PILNE :D

Inżynieria Naftowa i Gazownicza


Inżynieria Środowiska


To takie kierunki niezbyt trudne (trochę chemii więcej jak na innych) a dające bardzo dobre perspektywy na pracę.

Zresztą, jak chcesz iść na zaoczne to nie powinieneś martwić się o "trudność" studiowania. :)

TSW Fanatyk 17.07.2011 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1128196)
Inżynieria Naftowa i Gazownicza


Inżynieria Środowiska


To takie kierunki niezbyt trudne (trochę chemii więcej jak na innych) a dające bardzo dobre perspektywy na pracę.

Zresztą, jak chcesz iść na zaoczne to nie powinieneś martwić się o "trudność" studiowania. :)

chemia? ja tylko z chemii c2h5oh znam... to raczej bym się nie nadawał? :D

manian 17.07.2011 18:33

Mechanika i Budowa Maszyn - może się ktoś ze studentów wypowiedzieć na temat tego kierunku na PK, jak z nauka, egzaminami itp.

Padrino 17.07.2011 22:26

Wybiera się ktoś na AGH na GiG ?

Simao1 18.07.2011 11:05

Ja się pochwalę, że dostałem się na UJ na filologię słowiańską :)

royalmichael 20.07.2011 13:23

Dostałem się na AGH na informatykę stosowaną na wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska. Ktoś wie czego mogę się tam spodziewać?

!!IRIVER!! 20.07.2011 22:48

Jak było z wynikami 1.rekrutacji na UEKu? Kiedy się pojawiły? (pytam o godzinę)

David. 20.07.2011 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 1130032)
Dostałem się na AGH na informatykę stosowaną na wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska. Ktoś wie czego mogę się tam spodziewać?

Studiuję na tym. Teraz na 5 semestr. Jak coś to PW :)

Simao1 21.07.2011 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1130392)
Simao - powiedz mi proszę, na jaki język?

Chorwacki :>

R33 23.07.2011 13:24

Czy na uczelniach jest możliwość przepisania się na inny kierunek gdy nie dostało się na niego (mi brakło 2 punktów do głównego, a punkta na rezerwie ;) - znajomy co miał pkt więcej się z niej dostał )? Chodzi mi o PK, wydział mechaniczny i czy jeśli jest taka możliwość to ciężko coś takiego zrobić?

Lacrima 06.09.2011 19:24

Jeśli ktoś posiada prezentację maturalną o języku dziennikarzy/komentatorów sportowych, to proszę o kontakt. :-)

neq. 06.09.2011 19:32

studiuje ktoś z was geologię albo jakiś inny kierunek związany z geografią ? Co poleciacie związanego właśie z tym przedmiotem ?

Zola 11.11.2011 12:25

DLA MATURZYSTÓW :D za 3pak "Desperadosa" % oddam pomoce naukowe z J. Polskiego NA MATURE (100% PRZYDATNE): --> PRIV

http://i41.tinypic.com/nq64r4.jpg

ALLEGRO:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=10151617

http://i42.tinypic.com/1z5jg1x.jpg

michael 11.11.2011 12:40

Byliby jacyś chętni na spotkanie studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego kibicujących Wiśle? ;] Mamy dobre miejscówy w Kampusie, można by się spotkać, pogadać ;]

lucas8 11.11.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michael (Post 1190377)
Byliby jacyś chętni na spotkanie studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego kibicujących Wiśle? ;] Mamy dobre miejscówy w Kampusie, można by się spotkać, pogadać ;]

Bardzo fajny pomysł. Jestem za :)

prisonka 11.11.2011 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucas8 (Post 1190387)
Bardzo fajny pomysł. Jestem za :)

Ja także się podpinam :)

Lacrima 12.11.2011 13:13

A studiuje ktoś stosunki międzynarodowe na UEK?
Jeśli tak, to prosiłabym o pw, mam parę pytań. :)

DeadOrAlive 20.11.2011 15:06

Ktoś studiuje na UP ?

Zastanawiam się nad
-administracja
-bezpieczenstwo narodowe
- filologia angielska

Ktoś może coś o tej uczelni powiedzieć, czy ciężko się dostać, utrzymać...

Z góry dziękuje :)

Charlie 20.11.2011 15:28

Ja studiuje politologie dostać się łatwo, a utrzymać... też łatwo. Na administracji i bezpieczeństwie pewnie poziom podobny jak u mnie czyli niski, nie wiem jak z filologią.

Damianek_ABG 20.11.2011 19:42

Jakie studia dzienne możecie mi poradzić jeżeli zdaję:
Polski - podstawa
Matematyka - podstawa
Angielski - podstawa
Chemia - rozszerzenie

napisałem 3 podstawowe żeby nie było jakiś nieścisłości czy rozszerzenie czy podstawa.. Ja sam już mam jakieś plany ale chce też znać wasze zdanie co na ten temat myślicie ;D

DeadOrAlive 20.11.2011 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1193459)
Ja studiuje politologie dostać się łatwo, a utrzymać... też łatwo. Na administracji i bezpieczeństwie pewnie poziom podobny jak u mnie czyli niski, nie wiem jak z filologią.

A nie wiesz, jak z akademikiem, czy łatwo dostać ?

Charlie 20.11.2011 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1193891)
A nie wiesz, jak z akademikiem, czy łatwo dostać ?

Niestety nie mam pojęcia, jestem z Krakowa.

Dean 22.11.2011 14:59

Kto dzisiaj pisał maturę z polskiego? Czas podawać poprawne odpowiedzi.

Lacrima 22.11.2011 15:07

Jutro chyba dopiero będą. ;)

LanceTS 22.11.2011 15:33

Który pisaliście temat? Ja o nieboskiej nic w zasadzie nei wiedziałem, więc wziąłem drugi temat. Ale np. 2 klasy w moim liceum nie brało jeszcze w ogóle "Przedwiośnia" więc nie mieli za bardzo wyboru.

Damianek_ABG 22.11.2011 15:43

Ja osobiście wziąłem 2 temat... My juz przerabialiśmy i do tego nie dawno więc wszystko na świeżo było ale jak napisałem to już nie wiem ;D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl