![]() |
Co powiecie na Pasy - Bełchatów X2?
Albo nie ma co dokładać,zostane przy tym co podałem gdzieś tam wyżej :P |
Lokomotiv-Sliven 1
Metalurg-Poltava 1 za 50 zł,86 do wygrania żeby było za co pić popołudniu:D a jak myślicie hit weekendu we Francji? bo OM jest dużo lepsze na wyjazdach niż u siebie,ja wiem że takich meczy się nie rusza ale kusi dać na Lyon |
Cytat:
Nie wiem dlaczego,ale jakos w ten bayern nie wierze.Mimo wszystko zycze wygranej. |
Przecież ostatnio wiesniaki wygrały ;-)
|
Moje typy
M.U -1 Polonia.W -x2 Bełchatów-2 |
Bayern gra znow niezla pilke.przedtem grali przeciw Klinssmannowi i tyle:) jest nowy trener to jest i granko.
LuKaS zagrałem ten lokomotiv wiec jak cos bedzie na Ciebie:p BTW:ależ się pieknie rosyjski OMON rozprawił z miejscowymi homo:D wiem ze to nic nie wnosi do tematu ale wrazenia artystyczne były niesamowite:D |
Rocco to jak narazie będzie na mnie bo remis 1-1 ale może w drugiej połowie tamci pękną :)
zagram sobie chyba za drobne : OM-OL 2 MU-Arsenal 1 Atletico-Valencia 1 Hoffenheim-Bayern 2 Rocco zapewniłem Ci trochę emocji po kursie 1,20 ale jednak do przodu:) teraz chyba posypią się gole dla Rangersów skoro grają przez 70 min w 11 przeciwko 10 |
Mój na dziś:
Udine-Milan 2 Jaga-Polonia X2 Trofense-Porto 2 Kurs 4.8 |
1899 Hoffenheim - Bayern München typ:2
Borussia Dortmund - Bielefeld typ:1 Kurs: 2.10 Na razie cos takiego |
kamikaze a Bordeaux-Le Mans nie jest warte grania?albo Haladas w węgierskiej
edit bardzo dobry jest kurs na mecz Motor-Zagłębie,aż kusi zagrać na zwycięstwo Lubina to sobie zaryzykuj Austrię Wiedeń na kursie 1,4 albo Przebój Wolbrom kurs 1,35 Sandecja-Górnik Wieliczka kurs 1,85 Pelikan -Nida 1,3 a wątpie żeby Górnik Wieliczka chciał wchodzić do 1 ligii |
Mallorca - Barcelona 2 1,60
Hannover - Wolfsburg 2 1,60 ŁKS Łódź - Wisła Kraków 2 1,55 Górnik Zabrze - Odra Wodzisław 1 1,50 ----- kurs ogólny: 5,95 |
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław X2
za 30 zeta;) |
"Lokomotiv-Sliven 1
Metalurg-Poltava 1 za 50 zł,86 do wygrania żeby było za co pić popołudniu:D " no to jest za co pić :D |
Tottenham - Manchester City Podwójna szansa: 1X
1.20 Hamburger SV - 1. FC Köln : 1 1.28 Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld : 1 1.45 Udinese - AC Milan Podwójna szansa: X2 1.29 SV Salzburg - LASK : 1 1.18 Zaragoza - Celta Vigo : 1 1.48 6-krotny Suma kursów: 5.02 Cała stawka (PLN): 19.00 |
Lokomotiv wygrał z Terekiem 4-0. Też ich grałem razem z Metalurgiem. Teraz czas na ciąg dalszy.
|
Czy obstawiali byście mecz Osasuna : Sevilla 2 kurs 2.4 ? Prosze o odpowiedź
|
@wislak.kw ja bym dał 1 na Ose.Baski się muszą utrzymać.
A na dziś mam: Górnik-Odra 1 :D Roma-Catania 1 połowa x2 :-/ |
Brak mi kur** słów
Werder - Karlsruher 0:2 40' |
siemka coś mojego :P :
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...a8dac65e379e89 http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...402cee9c0b8b9d karlsruhe już praktycznie weszło :P |
ja dałem na karlsruhe werder o nic nie walczy juz w lidze natomiast bayern mnie martwi ooo teraz strzelili na 2:2 :D
|
Akurat dzisiaj musieli walczyć a mieli na to cały sezon.Po za tym nie widze u nich żadnych szans na pozostanie.
|
Do przerwy Werder dostaje po nosie od outsidera 2:0. Duzo kuponow pewnie ludziom nie siadzie...
|
wygrają 3:2 albo dla mnie oznacza to dramat finansowy :)
|
To teraz jeszcze Werder musi 4 wlozyc. 25 zl w plecy, pieknie...
|
Nie wiem skąd Werder ma takie statystyki meczu u siebie jak nie może sobie z tym czymś poradzić MASAKRA
|
dobra....mam ostatnie 30 zł.... co postawić żeby się odbić ?
|
a ja sie ciesze bo mam 02 :d po dobrym kursie :P
|
na weekend
Górnik-Odra 1 1,65 Werder-Karsluhe 1 1,45 Lks-Wisła 2 1,55 2z3 za 300 zł do wygrania 719,75zł !!![/quote] a co ja mam powiedziec? Teraz Zabrze i nasza Wisełka musi mi ratować pieniądze, żeby się zwrócił kupon ;/ |
I zeby bylo tego malo jeszcze GKS jedzie Widzew w 70 minucie 3:1. Wyczuwam tu jakas zlosliwosc dziejowa. Czy Werder tez ma jakiej judejskie korzenie? ;)
|
Mówiłem wam nie grajcie Bayernu.Ja od dawna gram tylko lige Hiszpanska,Angielska i Polską,Rzadko kiedy Francuska i Włoska.Szkocka i Niemiecka juz nie jeden raz popłynołem ;-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl