![]() |
wyar
Dając ignore swoim oponentom pokazujesz braki w argumentacji. Bez urazy ale dyskusja i wymiana poglądów to nie jakiś wyścig o zwycięstwo. Nie ma wygranych i przegranych. Nagród tu nie ma :) Czasem nawet najwięksi geniusze się mylą... |
Cytat:
Oczywiscie nowemu trenerowi bede kibicowac jak kazdemu,ale obawiam sie,ze milosc do niego dlugo nie potrwa,tak jak do Sobola,jak zostanie kiedys Pierwszym,i do wielu,wielu innych. Pisalem to w ktoryms poscie -kliub pilki noznej na najwyzszym poziomie jest albo dla kaprysu bogaczy,albo musi byc cholernie dobrze prowadzony przez ludzi z wizja. Nie odsadzam Zarzadu od czci i wiary w ogole - mam to szczescie,ze nie bylem tym,ktory krytykowal przyjscie Ramireza do Wisly. Wydawalo sie,ze jednak poczekamy do troche lepszych czasow. Decyzja zarzadu to dla mnie jasny znak,ze podobno jest juz dobrze. Zobaczymy - z przyjemnoscia sie pomyle.Ale zaufanie mocno ograniczam. |
Cytat:
Ogryzku,niczego oponentom nie daje - pisalem ze lubie dyskutowac i bywa to tworcze. problem w tym,ze : nie interesuje mnie dyskusja z ludzmi,ktorzy czytaja bez zrozumienia, nie przyjmuja ZADNEGo z Twoich argumentow,najchetniej na niego nie odpowiadajac, pisza nie o merytoryce,ale o interpunkcji,spacjach i innych niezwykle waznych kwestiach bezustannie obrazaja,takze wyzywajac wobec innych uzytkownikow, a jak sie im pisemnie odwiniesz,to wzywaja pomocy calego forum,i przypinaja Ci latke najwiekszego chama maja kompleksy,a takze czasem pomijaja elementarne kwestie w futbolu,i nie tylko zawsze zakladaja zla wole oponenta czy przedmiotu krytyki, dyskutuja z tezami,ktorych nie ma, nie odnosza sie do sporych czesci postow,chocby przy pomocy cytatow, manipuluja,czy zwyczajnie klamia,a w najlepszym wypadku nie sprawdzaja zadnych faktow. Czegos zapomnialem ? Takze czasem mnie to bawi,a czasem,w przypadkach kiedy gosc mi pisze,ze nie mam argumentow,i cytuje moj post,w ktorym od konkretow,liczb,tez i dowodow az sie roi - to mnie to nie bawi. I szkoda mi na to czasu - wole czytac tych,co sie ze mna nie zgadzaja,ale cokolwiek sensownego napisza. Ot,tyle. Zeby byla jasnosc - znajdziesz posty w ktorych sie pomylilem,przyznajac racje oponentowi. ba,nawet przeprosilem,kiedy merytoryka byla po jego stronie. Pisze to bez checi tlumaczenia czegokolwiek - a jedynie jako konstatacja. I zapewniam Cie - nie ma zadnej urazy,Jakiez wystawialbym sobie swiadectwo,gdyby czesc tutejszej buraczarni moglaby mnie obrazic ? Zapewniam Cie - z epitetow jedynie sie smieje :P Co do bycia geniuszem - to najbardziej marny pocisk. Lubie po prostu dyskutowac na argumenty i odnosic sie do nich - nie ma to nic wspolnego z byciem geniuszem,znam wielu madrzejszych od siebie. |
Ale bełkot...
|
Cytat:
|
Nie kumam. Ramireza już tu nie ma i nie będzie więc pora zakończyć ten temat z koniem " wyarem" i jemu podobnym kopać się nie ma co. Koleś potrafi tylko ludzi obrażać bo nie przekonują ich jego durne argumenty.
|
Cytat:
Na pewno wywiad Ćwiąkały z Kiko pokazał wszystkie te brudy o których lepiej nie wspominać. |
Cytat:
|
Cytat:
|
U nas wszelkie brudy dotyczące finansów wychodzą na światło dzienne ot tak i pisze się o tym niemal średnio co miesiąc. Pomimo wszystko najlepsze jest to, że wszędzie wszyscy wypominają brak kasy u nas na pensje itd. a o innych klubach się jakoś nie wspomina lub mówi się ale tyle co nic... Po czym z dnia na dzień Lechia dostaje -1 punkt + 200 tysięcy kary. Tak swoją drogą to chyba już drugi sezon z rzędu Lechia dostaje karę finansową i punkty ujemne?
|
Kilkanaście godzin nie czytałem forum a później kilka żeby nadrobić ehh jakoś poszło ale wracając do tematu
Nie dajmy się zwariować to czy pani MS się zna na piłce czy nie i tak nie ma znaczenia ona ma zarządzać ma zrobić z tego instytucje która ma zarabiać. Jak narazie idzie jak po grudzie. Jednakże uważam ze sytuacja nie jest najlepsza ani najgorsza wiec jest jak jest. Z ujemnym tak naprawdę budżetem i dopinaniem go wtedy kiedy trzeba i tak stawia zarząd w lepszym świetle niż mi się wydaje. Już dwukrotnie uratowali klub od niedoszłych sprzedaży klubu. Wciąż uważam ze Wisła jest w dobrych rękach. Jeśli chodzi o Kiko miał żal do zarządu ze go wyjebali bo jakby nie mówić wyniki miał dobre ale ostatnio się coś posypało. Wydaje mi się ze sam się pogubił za bardzo uwierzył w zawodników których jak on to powiedział polecił do klubu. Nie patrzył racjonalnie na skład personalny który miał. Ślepo zawierzył swojej nieomylności na której się przejechał. A czy pani MS przesadziła może i tak nie będę tego oceniał ale również miała prawo powiedzieć coś takiego ze może ta liga przerosła Ramireza. A on w odwecie zaczął w mediach wypluwać brudy klubu,które tak naprawdę nie powinny być upubliczniane. A to ze o naszej panie prezes mówi ze się nie zna będę szczery nie musi ma do tego odpowiednich ludzi co trzymają rękę tam gdzie powinni. Kiko moim zdaniem przesadził ale jak wiemy jest on także ciężka osoba do współpracy to nie jego pierwsze walki z zarządami klubu. |
Cytat:
Zaś o finansach Wisły od któregoś tam wywiadu prezes Sarapaty (sprzedaży Brleka i Mąki) się nie pisało, a teraz temat wrócił. Dziś jeszcze w PS wywiad Junco. Choć akurat na pierwszy rzut oka poradził sobie dość dobrze. [url]http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,manuel-junco-wywiad-chcemy-byc-tam-gdzie-10-lat-temu,artykul,835846,1,727.html[/url Cytat:
|
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem , też wolę się rozstawać z pracownikami "w dobre" , wyszło jak wyszło , krzyż na drogę , dziekuje trenerze za piekne wyprowadzenie klubu na prosta w zeszłym sezonie, za pomoc przy ściągnięciu niektórych ciekawych graczy, dziękuje za niezostawienie spalonej ziemi , powodzenia w dalszej pracy !
temat do zamkniecia |
Czasem mam wrażenie że niektórzy nie kibicują klubowi ale konkretnym trenerom. Ok, taka ich wola.
Junco to dobrze podsumował w wywiadzie. Pani Sarapata ma prawo powiedzieć co jej się zywnie podoba jako prezes spółki. Nawet jeśli to malo dyplomatyczne z jej strony, to widocznie odczuwala potrzebę "wytłumaczenia" się z działań klubu publicznie przed kibicami, sponsorami itd. Ja to szanuję, choć pewnie na jej miejscu bym miał wątpliwości czy to upubliczniac, być może ona też je miała..? Sarapata uratowała nas od zajecia komorniczego, uratowala od niemieckiego przejecia przez oszusta, ściągnęła masę sponsorów i dogadala się z miastem (przynajmniej na chwilę). Zaufajmy jej. |
mam nadzieje że nie pijesz do mnie i przypadkiem tylko twój post znalazł sie pod moim
popieram dokładnie to co napisałeś , powiem więcej ufam osobom które za P.Marzeną stoją |
Chodzi mi po głowie, że gdzieś przeczytałem, że się Kiko nie dogadywał właśnie z Junco. Ale to faktycznie gadanie nad (prawie) zamkniętym tematem.
W zarządzaniu projektami jest takie coś jak "lesson learned" czyli czego się nauczyliśmy po tym projekcie. Miejmy nadzieję, że zarząd odrobi to zadanie. |
ej , a rzucam jedną rzecz pod przedyskutowanie (po właśnie rozmowie na messengerze z kolegą)
czy to że po odstawieniu Kiko , pierwszy mecz wyszedł aż tak zajebiście to dowód na to że : - Kiko był beznadziejnym trenerem , i przepaść pomiędzy ostatnim meczem jego (płock) a pierwszym bez niego (żydy) to tylko uwidoczniła - Kiko był jednak przyzwoitym trenerem , który jednak sklecił naprawde dobrą drużynę , i wystarczyło tylko poprawić morale ? |
Pewnie prawda lezy po srodku.
Moim zdaniem problemem Kiko byl/jest brak ambicji. Czesto bylo to widac po porazkach kiedy mowil o tym, ze zawodnicy dali z siebie wszystko i nie ma prawa na nich narzekac. Nosz kur... skoro jest porazka to cos nie zagralo. Kolejna rzecz to wpuszczanie defensywnych graczy kiedy prowadzimy. Moze nie kazal wprost druzynie bronic wyniku, ale takie dzialania podejmowal. A paru graczy u nas chcialoby grac o cos wiecej niz wymeczone wygrane 1:0 z druzynami ktore sa slabsze od nas, czy maja porownywalny potencjal. Co najczesniej konczylo sie i tak remisami albo porazkami. Trenerem jako takim moze i jest niezlym. Ale na pewno na obecnym etapie klubu, czyli ambicji zawalczenia o puchary czy mistrzostwo (a mysle, ze tak ambicja jest) Kiko byl totalnie odstrzelony od rzeczywistosci. |
Że też chce się wam jeszcze wałkować ten temat.
Kiko był trenerem jakim był, dobry trener na trudne czasy (i dzięki mu za to), ale i trener, który - jak się okazało - pewnego poziomu nie przeskoczył. Mniejsza o to, czy nie przeskoczył go wskutek obiektywnych okoliczności zewnętrznych (jak chcą jedni), czy też z powodu własnych ograniczeń kompetencyjnych (jak chcą drudzy), to na tyle kwestia ocenna, że na forum pozostaje nieweryfikowalna. Coś tam mu niewątpliwie zawdzięczamy, ale teoretycznie wymieniamy go na lepszy model, więc naprawdę nie ma powodu do płaczu. @Czerepach Powiedz koledze, że wysuwanie wniosków co do umiejętności trenera po jednym meczu jest głupotą. |
@MaLk , akurat on z tych co chcieli zwalniać Kiko już za runde mistrzowską poprzedniego sezonu (poszukiwacz "stylu")
dobry mecz w derbach utwierdził go w tym że ma racje, ja z kolei uważam że fakt, w jakim stanie drużyne objął Sobol (czytaj zdolną do takiego zwycięstwa) ,jednak świadczy o tym że takiej tragedii z Kiko nie było jakby chcieli niektórzy |
Po prostu liga polska to trochę przypadek.
Mecz z Cracovią wybietnie się nam ułożył. |
@Czerepach
No to powodzenia. Przykład tego forum świadczy o tym, że się nigdy nie dogadacie :D A tak a propos tego mitycznego "stylu", to (jedynie słuszny) wynik derbów trochę zaciemnił obraz. Do dobrego stylu i w tym meczu nam brakowało sporo. BTW - z perspektywy czasu wydaje mi się słuszne twierdzenie, że Kiko mniej zależało na stylu, bardziej na wynikach. Dlatego miłośnicy stylu i na wiosnę, po zgraniu ze sobą drużyny, nawet w przypadku dobrych wyników, byliby niezadowoleni. |
Można też napisać, że wrócił Llonch i w końcu zadziałał środek pola. Co jak widać po Płocku i Zagłębiu mogło być również kluczowe.
|
Cytat:
NIE został zwolniony z Wisły. "- Trener Kiko Ramirez został zwolniony z obowiązków świadczenia usług trenerskich, ale jego umowa trwa nadal - powiedziała nam rzeczniczka "Białej Gwiazdy" Olga Tabor-Leszko [...]" Za; http://eurosport.interia.pl/klub-wis...mpaign=firefox |
Zwolniony z pracy czy z obowiazku swiadczenia :D :D :D co za roznica :D :D :D juz nie badz taki czepialski :D :D :D
|
Cytat:
|
Którą nową drużynę??? No właśnie. Chce wydusić jak najwięcej kasy, skoro ugoda z klubem mu się nie spodobała. Tylko tyle i aż tyle.
|
A kto go weźmie poza hiszpańskimi śmiesznymi klubami z 3 poziomu rozgrywek? :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sandencja ma taki problem ze gra wszystko na wyjeździe tak naprawde.wiec ich pozycha w tabeli nie jest zla. Zwlaszcza ze poczatek rozgrywek mieli wyśmienity
|
Cytat:
A jeśli nawet to moim zdaniem jak nie będzie miał w tym klubie jakiegoś tamtejszego Carlosa to skończy się to szybką katastrofą. |
Cytat:
Co do reszty to nie rozumiem gównoburzy. Wiedzieli, że jeśli wywalą Kiko będą mu najprawdopodobniej musieli płacić. Zatrudniając w jego miejsce Carillo byli tego świadomi. To nie brak profesjonalizmu tylko dalece przemyślana decyzja. A to, że będziemy musieli płacić dwóm trenerom to takie dziwne? Praktycznie każdy klub, który zwalnia swojego trenera musi się liczyć z taką ewentualnością na całym świecie. A trenerzy jak nie osiągają wystarczających rezultatów lub ich zespół nie prezentuje odpowiedniego stylu wylatują WSZĘDZIE. Na pysk. Taka rzeczywistość. Kiko będzie na naszej rencie dopóki mu się nie znudzi, lub nie skończy mu się kontrakt. Widocznie nas na to stać i tyle w temacie. |
Tylko problem w tym, że chyba średnio nas stać, skoro Ramirez nie otrzymuje pieniędzy trzeci miesiąc. I chyba średnio nas stać, skoro w klubie nie ma nawet kasy na odprawę dla trenera przygotowania fizycznego,.który krocie raczej nie zarabiał.
A co do Ramireza. Mamy teraz wysyp jego żali, ale to niestety nie on zaczął. A że w klubie jest trochę syfu to nie trzeba było być Duchem świętym żeby się domyśleć, że zaatakowany Ramirez będzie chciał się bronić. Mam też wrażenie, że można było to rozstanie zrobić lepiej. Z klasą. Tutaj natomiast było zdecydowanie bliżej do tego w jaki sposób podziękowano np Urydze. |
Widocznie stać.
Brak pełnej płynności nie oznacza niewypłacalności. Niektórzy demonizują nasze problemy finansowe, wszak to nie nam ładują punkty ujemne (jak np. Lechii). |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Początkowo wywiad z P. Prezes nie zrobił na mnie wrażenia. Ale tych - w mojej opinii - mankamentów się w ostatnich dniach sporo nawarstwiło i to sprawiło, że zmieniłem perspektywę. Jednocześnie mam nadzieję, że unikniemy procesu z Ramirezem i wszystko wróci na właściwe tory. Zarząd na pewno zasłużył na wielki kredyt zaufania, dotychczas działał bardzo na plus. A jak to się w końcu skończyło z Wdowczykiem? |
Jasne. Pozostaje jednak kwestia tego, z jakiego punktu widzenia ten profesjonalizm jest rozpatrywany. Dla nas, laikow w temacie zarzadania klubem, dzialania zarzadu do tej pory wydawaly sie byc profesjonalne. W sumie ciekaw jestem jak to wyglada od strony "zawodowej".
|
Cytat:
Zwolniony to wiadomo, że ze świadczenia usług trenerskich |
Cytat:
zwolniony całkowicie-nie pracuje w klubie,od zaraz może podpisać kontrakt z nowym podmiotem chyba ,że umowa stanowiła inaczej. To tak w skrócie i uproszczonej formie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl