![]() |
[QUOTE=PoloniaDumaStolicy;988540]
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=U8wpjuh0-a0 Wojciechowski tez chodzi w swiecacym dresiku Ja myslalem ze najwieksi napinacze sa w Poznaniu |
Najważniejsze jest to, że Sobiech potrafi dochodzić do sytuacji. Z czasem powinien mieć lepszą skuteczność, kiedy nabierze ogłady. Można było się martwić, jeżeli w ogóle nie miałby sytuacji.
A zauważyłeś na jakich pozycjach gra Sadlok w reprezentacji? Według mnie do Polonii szykowany jest na środkowego obrońcę - więc Jodłowiec pójdzie do pomocy. Pietrasiak raczej nie do ruszenia, bo jest jednym z ulubieńców Janasa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ograli Lecha - morale w górę. Klepną planowo w weekend Lechię i już będą w okolicach "piątki... Powoli ku górze. Polonia ma potencjał równie wielki, ale ma JW. Wisła broni się juz tylko nazwą. Niestety bez bramkarza i bez obrońców nie daję nam szans na złoto. Podium w zasięgu. Jagi od początku nie traktowałem poważnie (czyt: na podium) i tego się trzymam. Cionki, Kupisze itp dopiero zmierzą się Polonią, Legią, Koroną, i myślę że to zweryfikuje ich aspiracje. Fajna ekipa, ale spuchnie. |
Jaga może spuchnać faktycznie, natomiast z Korony robi się niezła ekipa i ona może namiszać.
My - nie potracić dużo do zimy co wg mnie będzie niezwykle ciężko i liczyć na konkretne okienko i przygotowania. |
W zasadzie to coś będziemy wiedzieć dopiero 20 kolejce to wtedy w sumie będziemy mogli oceniać kandydatów na mistrza, do spadku etc. Teraz możemy tylko przypuszczać. Sytuacja w tabeli jest zagmatwana teoretycznie nic jeszcze nie wiadomo.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak sprawa dotyczy zawodnika Wisły to Ekstraklasa S.A. działa błyskawicznie, jak Legii (Vrodljak) to tematu nie ma, czyli nic nowego w tym temacie.
Cytat:
|
Cytat:
Ale chociaż nie jesteśmy Groclinem i nie powinniśmy grać ligę niżej:) Wy za to nie potraficie zebrać 150 osób na wyjazd do Gdynii, dlatego musieliście go odwołać:rotfl: PS jak leciał ten transparent na płocie gości na K6 w pseudoderbach gdy nas nie było? ''Jesteśmy zawsze tam...'' Buziek_LG patrząc na sam potencjał (nie na aktualną grę, która jest daleka od iedeału) to nie powiesz mi, że tacy piłkarze jak Vrdoljak czy Manu nie mają (przynajmniej na papierze, bo o tym piszemy) szans na podbicie naszej ligi- mówimy tu o podstawowym piłkarzu mistrza Chorwacji i podstawowym zawodniku 5 czy 6 ekipy w Portugalii. Do tego całkowicie zagubiony Knezevic, który, żeby było śmieszniej też był podstawowym piłkarzem w swoim klubie- mistrzu Serbii- Partizanie Belgrad. Potencjał jest, tylko Skorża nie potrafi tego ogarnąć (od początku nie byłem jego zwolennikiem w Legii). Potrzebny jest facet, który ma jakiekolwiek pojęcie o taktyce. |
Cytat:
|
Cytat:
Manu, Mezenga, Cabral, Antolovic, Vrdoljak - zawodnicy z potencjałem zdecydowanie powyżej średniej ligowej, ba - powyżej dobrego ligowego poziomu. W cv każdego z nich móżesz znaleźć sporo przesłanek do optymizmu. To nie sa zawodnicy wypaleni, tylko w idealnym dla piłkarzy wieku, wręcz młodzi. To nie są odpady z II Bundesligi itp. Cieszmy się, że dotąd nie zgrali się jak nalezy, ale przecież nic nie trwa wiecznie... |
Cytat:
|
Niby po to zbiera się komisja, żeby ocenić czy Chavez zrobił to specjalnie, czy nie, bo niby jakaś tam kontrowersja jest. W sumie po to są. Tyle, że zdecydowanie się zgadzam, że akcja Vrdoljaka tym bardziej powinna być tematem, a nie była.
Cytat:
|
wg mnie Chavez jak jak king kong zwrotny i on nie bardzo nad tymi kolumnami panuje. No ale komisja oceni :)
|
Ja wam powiem zresztą, że się zdziwiłem trochę, bo jednak po Chavezie - co by nie mówić, stałym reprezentancie kraju, który wywalczył sobie udział na MŚ w Ameryce - spodziewałem się trochę więcej. Jeżeli mówimy już o papierach na wybijającego się zawodnika ligi, to on je ma. A jak oglądałem wasze zmagania z Bełchatowem, to miałem wrażenie, że on nie do końca nadąża za tym co się dzieje.
|
W czasie meczu w temacie meczowym wszyscy jechali po Chavezie po tym zagraniu wiec nie ma co plakac,
a to, ze powiedzial, ze nie zrobil tego specjalnie to sorry ale co mial powiedziec ? ze chcial tego i w meczu rewanzowym mu poprawi ? A Peszko powiedzial, ze wypil tylko piwko jedno na zgrupowaniu kadry - tez mu wierzycie ? |
Cytat:
Dostanie Chavez maksa czyli 3 mecze, później nadejdzie zima i ciężko mu się będzie przestawić. W tym roku pewnie dużo nie pogra i tyle. Wyjdzie na to ze dłuzej się o niego starali, niż bedzie grał. |
Co do tego zawieszenia Chaveza i nie karania zawodników Legii.
Rok 2006: http://sport.wp.pl/kat,32284,title,C...l?ticaid=1afa3 Rok 2010: http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=36371 Widać że każdy musi mieć swojego Dixiego :) |
Kolego załatw najpierw sobie sprawę z Vrodijakiem a później nas tu uświadamiaj, jak on nie dostał za chodzenie po czyjejś ręce to dlaczego Chavez ma dostać za chodzenie po nodze. Sędzia widział, dał wolnego. Kolega z zespołu widział. Nic nie krzyczał. To w czym problem?
|
Cytat:
|
Cytat:
Lepiej się czujesz? :foch: |
No sorry, nie po to wydawaliśmy 1 mln euro na zawodnika, żeby teraz nam go ktoś zawieszał, nie?
Poza tym jest zasada, że jeżeli wartość zawodnika faulującego > wartość zawodnika faulowanego, to sprawy nie ma. Wyjątek jest w przypadku zawodników Wisły, których wartość dzieli się przez dwa jeżeli faulują lub mnoży się razy dwa, jeżeli są faulowani. Edit: ale na waszym miejscu bym nie marudził. O ile lepiej smakują wasze zwycięstwa, kiedy to my mamy największe plecy, nie? ;) |
Cytat:
|
Cytat:
No ale ok, rozumiem. Masz racje w tym co piszesz na koniec. I tak nic od dawna nie wygrywacie, to niech wam pomagają. Zrzucam to na karb wyrównywania szans :) |
za 90minut.pl
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Mezenga - przeciętniak, Flamengo próbuje bo bezskutecznie sprzedać od 3.5 roku(czytaj od pół roku od podpisania 6 letniego kontraktu) Cabral - mniej niż przeciętny, niedynamiczny, słaby strzał, słaby odbiór. Gratuluję Legii że nie skusiła się na dwuletni kontrakt za 800 tys$ i wolała go wypożyczyć Antolović - wielkie ciało, zero warsztatu już wolę Kapsę czy Merde Vrodljak - jw. Ale nawet jeśli uznamy tą piątkę za talenty które eksplodują w najbliższych 3-4 miesiącach to gdzie reszta drużyny? Gdzie rezerwa? Gdzie zmiennicy? Ja raczej rzadko się mylę w ocenie zawodników, ale jeśli się pomyliłem bo piszę moje zdanie o nich po raz 3 chyba, na forum.legialive,pl bardziej zapalczywi(czytaj nowi) użytkownicy chcieli mnie zjeść gdy napisałem po sparingu z Bordeaux że te wzmocnienia to pieniądze w błoto, to serdecznie każdego z tych grajków przeproszę. Na tą chwilę uważam że jeśli Legia zajmie na koniec lokatę od 5 do 8 miejsca to będzie można mówić o sukcesie. No ale to problem Legii, dla mnie ważne jest tylko by Lechia wygrała najbliższe spotkanie i na koniec nie patrząc się na nikogo była jak najwyżej w tabeli. Jeśli będzie na podium to wyśmienicie, jeśli będzie w pierwszej 5 to dobrze, jeśli będzie w top 14 to nieźle, inne miejsca to tragedia. |
Cytat:
NIe dojdziemy do porozumienia, bo jesli dla ciebie najlepszy bramkarz ligi serbskiej 09/10 jest gorszy od Kapsy czy jakiegoś innego Merdy, a Vrdoljak też jest jakimś zerem to nie mamy o czym dyskutować. Pokory trochę, bo możecie się w weekend solidnie przekonać, jaka ta Legia "słaba" i jakie zrobiła beznadziejne transfery... Im już nie raz było pod górkę, a jakoś to podium dość regularnie osiągają... Nic no, koniec tematu z mojej strony. Dla mnie potencjał to coś co drzemie w zawodniku, co można o nim wnioskować na podstawie dotychczasowej kariery. Nawet jesli aktualnie gra słabiej. Nie patrzę nigdy tylko na aktualną dyspozycję i tabelę, to zbyt proste i zwykle błędne. |
Po 1.Antolović grał w lidze Chorwackiej
Po 2.Kto powiedział , że on był tam najlepszym bramkarzem? |
Cytat:
Nie wydaje mi się, żeby zatrzymanie miało jakieś koneksje ze zbliżającymi się wyborami samorządami. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ale w jednym masz rację nie mamy o czym dyskutować bowiem myślisz życzeniowo(coś w nim jest, on ma potencjał, kiedyś będzie dobry, to przyszła gwiazda). ja zaś przywykłem do myślenia realistycznego(jest przeciętniakiem, gra słabo, jest dobry) zaś kto ma rację przekonamy się za kilka miesięcy. Jeśli chcesz możemy nadać smaczek tej dyskusji i przyjąć zakład. Jeśli Legia nie będzie na co najmniej 2-gim miejscu to jesteś dla mnie powiedzmy 100 zł, zaś jeśli będzie to ja jestem dla Ciebie. Wchodzisz ? |
Zgoda, moja pomyłka, grał w lidze chorwackiej. Pisałem na szybko. Wiele to w sumie nie zmienia, podobny poziom z serbską.
Do reszty sie nie odnoszę, bo mamy inne spojrzenie na ligę. Czas pokaże kto miał rację :) Pozdrawiam. Edycja: Nie, nie wchodzę. Wszedłbym gdybyś pozostał przy swojej tezie sprzed kilku minut, że pozycja dla Legii 5-8 to sukces. Zdecyduj się. Bo dziwne, ze z takiej odważnej deklaracji nagle dajesz sobie podpórkę, że moze być nawet 3 i wygrywasz stówę. :lol: . |
Szczerze mówiac, to dyskusja jest jałowa nie dlatego, że Ci piłkarze są tacy dobrzy (bo może nie oceniam ich tak ostro jak Buziek, ale zdecydowanie bardziej krytycznie niż felipe), tylko dlatego, że w polskiej ekstraklasie każdy zespół da się w ten sposób rozłożyć na czynniki pierwsze i rozjechać, podobnie jak niemal każdy transfer ośmieszyć. W takich realiach się niestety obracamy. Lechię też. Korone czy Jagiellonię też. O Lechu, Wiśle czy Polonii już wspominać chyba nie muszę - bo już to zostało zrobione na tym forum po kilka razy.
Cytat:
Znając życie, skończy się pewnie tym, że na koniec ligi czołówka i tak będzie składała się z Wisły, Lecha, Legii i jakichś dwóch drużyn którym podszedł sezon, dajmy na to Jagiellonii i Korony. |
Mówisz masz:
Jagiellonia, Korona, Wisła, Lech/Amica, Polonia/Groclin, Widzew i dajmy na to GKS Bełchatów. Ciężko sobie wyobrazić? Mnie to przychodzi łatwo. Przy czym ja wcale nie twierdzę że tak będzie na pewno(choć o to że Legia nie doskoczy do drugiego miejsca mogę się założyć) piszę, cała dyskusja od tego się zaczęła, że Legia nie ma na tyle silnej kadry by jej jakoś specjalnie się obawiać. ps. Komisja Ligi właśnie wzmocniła Legię, to niedobrze |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl