Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Gwiaździsty 10.12.2009 20:33

Niemiec je jak widać na zdjęciu normalne kiełbasy, a Filipiak koszerne białe. Będą jaja jak Niemcy zaczną go przyciskać na poważne transfery w TSV skoro obiecał :) im należne miejsce czyli Bundesligę. A tu 2 sroki za ogon trzymane, a nawet 3 liczac hokej. Zobaczymy niebawem tą LM i Bundesligę czyli 2 w 1. :)

eMTe 10.12.2009 21:21

Zgoda z Bayernem? ; )

A tak na poważnie to ciekawi mnie jak sponsoring TSV i współpraca sportowa odbije na zapowiedziach Filipiaka na temat przyszłości Cracovii... W sumie to jakaś nowość w naszej piłce : )

Pan Jotka 11.12.2009 10:24

http://www.interia.tv/sport,4043,0,1,1389703 Lenczyk o piłce w Polsce. Trener Orest to jednak najlepszy transfer sąsiadki od lat.

AS82 11.12.2009 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 828351)
Zgoda z Bayernem? ; )

A tak na poważnie to ciekawi mnie jak sponsoring TSV i współpraca sportowa odbije na zapowiedziach Filipiaka na temat przyszłości Cracovii... W sumie to jakaś nowość w naszej piłce : )

Filipiak to jeden z najbogatszych Polaków,więc gdyby chcial przeznaczyc wieksza kase na sport nie byloby z tym problemu,jednak sadze ze wspolpraca z TSV (dobrze ze nie TSW :lol: ) ma raczej przyniesc wyniki marketingowo-finansowe a nei sportowe

AdiWiślak. 11.12.2009 13:48

Słuchając pana Oresta uświadomiłem sobie jedną rzeczy - że jest coś czego Cracovii zazdrosze. Trener.
Chociaż Skorże lubie i szanuje.

Maciuś 11.12.2009 14:25

Filipiak pewnie chce przenies pewne wzorce zachodnie na nasz grunt czyli to co my powinnismy byli zrobic juz 10 lat temu gdy przyszedl Cupial z milionami.

Lemoniadowy Joe 11.12.2009 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 828511)
Filipiak pewnie chce przenies pewne wzorce zachodnie na nasz grunt czyli to co my powinnismy byli zrobic juz 10 lat temu gdy przyszedl Cupial z milionami.

ale co za problem sie wzorować na Niemcach wystarczy mieć kasę na 20 kontraktów średnio po 500-700 tys euro i z 10 mln euro na transfery , banalne

Marszałek 11.12.2009 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 828483)
Filipiak to jeden z najbogatszych Polaków,więc gdyby chcial przeznaczyc wieksza kase na sport nie byloby z tym problemu,jednak sadze ze wspolpraca z TSV (dobrze ze nie TSW :lol: ) ma raczej przyniesc wyniki marketingowo-finansowe a nei sportowe

Kilka miechów temu Comarch przejął niemiecką firmę, która była sponsorem TSV, więc siłą rzeczy Filipak jako nowy właściciel pozostał w TSV. Widać tak byłą umowa skonstruowana pomiędzy TVS a ta firmą,że w wypadku przejęcia kasa nadal będzie. Nie ma się co podniecać,że Filipak nagle zapragnął robić dobrze Helmutom. Zbadajcie strukturę TSV,tam takich sponsorów jest trzech. Więc jaką kasą dysponują,widać nie za wielką skoro są w dolnych rejonach 2 Bundesligi.

Pan Jotka 11.12.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 828527)
Kilka miechów temu Comarch przejął niemiecką firmę, która była sponsorem TSV, więc siłą rzeczy Filipak jako nowy właściciel pozostał w TSV. Widać tak byłą umowa skonstruowana pomiędzy TVS a ta firmą,że w wypadku przejęcia kasa nadal będzie. Nie ma się co podniecać,że Filipak nagle zapragnął robić dobrze Helmutom. Zbadajcie strukturę TSV,tam takich sponsorów jest trzech. Więc jaką kasą dysponują,widać nie za wielką skoro są w dolnych rejonach 2 Bundesligi.

Nie wiem jaki budżet jest w TSV, ale ze pieniadze to nie wystrcza przekonał sie nie jeden klub. Chocby Zaglebie Lubin, Wisla Plock , Gornik Zabrze i teraz chocby Polonia Warszawa. Ale fakt, że został JEDNYM Z a nie GŁOWNYM czy tez TYTULARNYM tylko media rozdmuchały to do granic eNtej potęgi.

tommiyacht 11.12.2009 17:52

Sobiech strzela w 3 minucie na 1-0 dla Ruchu, niemały błąd Kowalskiego (a w zasadzie nieporozumienie z Gamlą)

ed:
juz 1:1 (Biskup) - kopia bramki Sachy z przed tygodnia

el Nuero 11.12.2009 18:43

No to chłopaki strzelają. Do przerwy 2:1 dla Ruchu (trzeciego gola w meczu, a drugiego dla Ruchu, wbił Stawarczyk). Wcześniej Kowalski zdążył uratować swój zespół przed stratą gola, niestety zaledwie na parę minut. Jeśli Ruch dziś wygra, to wskakuje na "podium" przynajmniej do chwili, kiedy swój mecz rozegra ekipa wroniecko-poznańska (oczywiście pod warunkiem, że wygrają, a kontuzji doznał jeszcze Wilk).

Peroslaw88 11.12.2009 18:55

W sumie lepiej będzie jak Ruch straci punkty, bo jeszcze chłopaki uwierzą, że idą na mistrza:)

Żuczek 11.12.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 828627)
W sumie lepiej będzie jak Ruch straci punkty, bo jeszcze chłopaki uwierzą, że idą na mistrza:)

Mam nadzieję, że po meczu z nami już takie pomysły im do głowy nie przychodzą :D

el Nuero 11.12.2009 19:10

W sumie racja - w dwóch meczach z nami stracili 5 bramek, strzelając tylko 1. Choć z drugiej strony... to już wolę Ruch, niż pewną wielkopolską drużynę która "idzie na mistrza, wężykiem wężykiem..." jak to drwili z drużyny ich właśni kibice. Howgh!

Peroslaw88 11.12.2009 19:37

Ruch wygrał z Piastem Gliwice 2:1. Koniec meczu

7 kotów 11.12.2009 21:02

Smuda to jest jednak totalny beton taktyczny. Kazdy wie ze z Wisla trza grac 5 pomocnikami, a ten I z Legia i z nami gra tak samo. Tracą środek pola jak dzieci
oczywiście to dobrze dla nas.
ale Franek to Polska myśl szkoleniowa, czyli glupek-motywator.

mitmichael 11.12.2009 22:06

Wygrana z Zagłebiem i spokojna zima nas czeka. A od jesieni ruszamy po mistrza. Szkoda, ze sedzie nie uznał przewrotki Bogusia bo swietna bramka.

ciastek11 11.12.2009 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 828772)
Smuda to jest jednak totalny beton taktyczny. Kazdy wie ze z Wisla trza grac 5 pomocnikami, a ten I z Legia i z nami gra tak samo. Tracą środek pola jak dzieci
oczywiście to dobrze dla nas.
ale Franek to Polska myśl szkoleniowa, czyli glupek-motywator.

Kiedy stracili środek pola , hmm? to raczej Wisła unikała gry w tej strefie boiska zważywszy na zagęszczony środek pola przez piłkarzy Zagłębia. Jak to nawet zauważyli komentatorzy gra ofensywna Wisły opierała się na skrzydłach.

7 kotów 11.12.2009 22:18

W pierwszej połowie.
Dopiero po przerwie skorygowali ustawienie a i my się cofnelismy. Jak zwykle zreszta.

Wojtas 12.12.2009 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 828655)
Ruch wygrał z Piastem Gliwice 2:1. Koniec meczu




Mecz w sumie wyrownany ,jak to w tego typu bieganino-kopaninach.Remis w sumie bylby bardziej zasluzony.

Tyle ze Ruch wlasnie w takich spotkaniach konsekwentnie ogrywa rywali i stad to wysokie miejsce

Bo jak przyjdzie im zagrac z kims kto gra pilką ,z Legia cz Amiką to nawet pierdnąc nie potrafią.

Gordian 12.12.2009 01:26

Po dzisiejszy meczu, naszła mnie myśl, żeby może z Boguskiego zrobić klasycznego, ofensywnego pomocnika. Takie piłki jak rzucał dziś z drugiej lini ostatnio na Wiśle widziałem jak jeszcze Szymkowiak biegał w koszulce z białą gwiazdą. Pierwsza Połowa bardzo dobra, druga już słabsza. Drugi mecz bardzo ofensywnie zagrał Piotrek Brożek. Nie wiem skąd taka odmiana, ale oby mu to pozostało jak najdłużej :d Burliga bardzo przyzwoity mecz zwłaszcza do 60 min. Później zaczął oddychać rękawami i już trochę słabiej sobie poczynał. Tak czy inaczej Wisła może mieć z niego wielki pożytek, byle by tylko grał i ogrywał się. Może jakieś wypożyczenie? Kiedy zdrowy będzie Alvarez i Singlar to niestety raczej sobie Burliga nie pogra. A grać musi, żeby się rozwijał.

Cebanu pewnie dziś bronił. We wcześniejszych dwóch meczach również Pawełek nie popełnił, żadnego błędu. Czyżby nowy trener bramkarzy Artur Łaciak, zaczął wprowadzać swoją wizję?

Bardzo mi się nie podobało głupie łapanie kartek. Małecki przez to że nie pomyślał, ma z głowy pierwszy mecz na wiosnę. Boguski też niezbyt mądrze się zachował. Dobrze, że w jego przypadku to pierwsze żółtko. Skandaliczne sędziowanie Małka i spółki. Tak w jedną jak i w drugą stronę. Spalone z dupy, ukradzioną bramką, i niegwizdanie gry w siatkówkę.

flamengista 12.12.2009 10:02

Skandalicznie to się zachował liniowy. Wiadomo, że trudno wychwycić spalone ale przy bramce Boguskiego obrońca stał przy słupku i zaczął biec w kierunku środkowej linii grubo po kopnięciu piłki przez Brożka.

A więc było to po tej stronie boiska, co stał liniowy i facet miał obowiązek to zauważyć. Mimo to "dostrzegł" spalonego. Dla mnie jest spalony od sędziowania na poziomie ekstraklasy, przynajmniej w pierwszej wiosennej kolejce.

Z drugiej strony warto pochwalić Skorżę, Małeckiego i Piotra Brożka za jeden element taktyki - świetnie bite rzuty wolne. Niby wszyscy nasi rywale wiedzą, jak to robimy - ale i tak strzelamy po tych fragmentach gry mnóstwo goli. Można powiedzieć - wreszcie. Dawno stałe fragmenty nie były silną stroną Wisły.

Pan Jotka 12.12.2009 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 828772)
Smuda to jest jednak totalny beton taktyczny. Kazdy wie ze z Wisla trza grac 5 pomocnikami, a ten I z Legia i z nami gra tak samo. Tracą środek pola jak dzieci
oczywiście to dobrze dla nas.
ale Franek to Polska myśl szkoleniowa, czyli glupek-motywator.

Bez obrazy..A czemu nie 5 obrońców i 3ech defensywnych pomocników? ;-) Niestety cała liga jest słba i nie ma kto grać przeciw Wiśłe. Jeżeli jesteśmy w formie to jedziemy z każdym. Z mojego pkt widzenia to BARDZO DOBRZE. Co do reszty druzyn sie nie wypowiadam bo jestem fanatykiem Wisły :D

masterlag 12.12.2009 14:39

Zaraz mecz dzisiejszego dnia ;P Lechia- Cracovia. Mam nadzieję, że nasza brać powtórzy sukces z rundy jesiennej obecnego sezonu ;) .
Zmiażdżcie ich dopingiem i grą! :D (kurde chyba bardziej przeżywam ten dzisiejszy mecz niż wczorajszy x)).
BIAŁO-ZIELONI :)

someone_TSW 12.12.2009 15:57

Jak na razie i Lechia i Cracovia grają piach. Beznadziejna kopanina z obydwu stron. Może w 2 połowie coś się zmieni. Oby.

KRIS22 12.12.2009 16:24

Tomasz Dawidowski spłaca pieniądze które zarobił w Wisle BRAWO LECHIA :)

bearex 12.12.2009 16:25

WOW!!!! Dawidowski strzelił bramę :D

Nie spodziewałem się tego ;p

KuLwIk 12.12.2009 16:28

Brawo Lechia :)

Dawidowski ^^

harthausen 12.12.2009 16:28

jakieś fatum się zaczyna? Niedzielan odszedł od nas - zaczyna trafiać. Teraz Dawidowski.
Lepiej nikogo już do polskiej ligi nie oddawać, bo nam jeszcze który włoży :).

buczo1985 12.12.2009 16:34

Brawo Dawidowski:P Ktoś wie ile minęło czasu od jego ostatniego oficjalnego trafienia w lidze?

Proud 12.12.2009 16:35

. Buric

Możdzeń Djurdjevic Bosacki Kamiński

Peszko Bandrowski Injac Stilic Cueto

. Lewandowski

W takim składzie Lech gra z Koroną. To dla tych co mówią że my mamy wąską kadrę :D

element 12.12.2009 16:38

Nie zaśmieje się z Dawidowskiego, ale tylko dlatego bo strzelił Cracovii.

masterlag 12.12.2009 16:41

Brawo Dawidowski :) Może faktycznie jeszcze się przyda Lechii
Ogólnie to nudny mecz, teraz bylo gorąco w 92min. w polu karnym Lechii. Na szczęście nic nie wyszło.
I koniec. Brawo Lechia! :D


O co chodzi z tym napisem kibiców Lecha "nic o nas bez nas kibice pozdrawiają Canal+" (~czy jakoś tak ;) ). ?? Wie ktoś może ?

bartek89TS 12.12.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 829245)
Brawo Dawidowski:P Ktoś wie ile minęło czasu od jego ostatniego oficjalnego trafienia w lidze?

Chłopie kocham go chyba:D Właśnie mi urotował kuponik za 138 zł!!:)

LuKaS TSW 12.12.2009 16:47

Jak to w Polsce od zera do bohatera....
Teraz niektórzy będą mówić że tęsknią za Dawidowskim,że zawsze mu dobrze życzyli i szkoda że go w Wiśle nie ma...

Bartuk1906 12.12.2009 16:48

Tomasz Dawidowski Rulezz xd nie sądziłem że kiedyś to powiem ;-D
Jeszcze Tylko remis we wronkach lub zwycięstwo korony i super sobota ;-)

a no i jeszcze żeby Ślązaczek wygrał ;-)

Proud 12.12.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 829250)
O co chodzi z tym napisem kibiców Lecha "nic o nas bez nas kibice pozdrawiają Canal+" (~czy jakoś tak ;) ). ?? Wie ktoś może ?

może chodzi o ten cały okrągły stół? chyba C+ go organizował?

Luu... 12.12.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 829250)
Brawo Dawidowski :) Może faktycznie jeszcze się przyda Lechii
Ogólnie to nudny mecz, teraz bylo gorąco w 92min. w polu karnym Lechii. Na szczęście nic nie wyszło.
I koniec. Brawo Lechia! :D


O co chodzi z tym napisem kibiców Lecha "nic o nas bez nas kibice pozdrawiają Canal+" (~czy jakoś tak ;) ). ?? Wie ktoś może ?

taki sam transparent wywiesiła Lechia

tak Proud chodzi o ten okrągły stół

http://www.ozsk.pl/?p=115

harthausen 12.12.2009 16:57

przemiła wymiana odczuć po meczu w Gdańsku na forum Craxy:
http://www.cracovia.krakow.pl/read.p...1605123,page=9 :D

sandomingo 12.12.2009 17:02

No i proszę, Dawidowski pogrążył przyszłego uczestnika Ligi Mistrzów.
Nieźle, nieźle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl