![]() |
Rozmowa z wami rozjaśniła mój punkt widzenia na pewne sprawy związane z fuzją i to, dlaczego wy tak zaparcie twierdzicie, że to nadal jest Amika.
Z mojej strony nie będę już kontynuować tego wątku w tym temacie. |
Ja mam pytanie do poznaniaków, tylko bez napinki. Jak można kupić czyjąś historie, tradycje i sukcesy? Nie rozumiem tego, dla mnie to się nadaje do Monty Paytona..
|
Cytat:
|
Ja bym się nie czepiał Lecha gdyby grali na swojej licencji, ale nie wiem jak kibice mogli pozwolić żeby Lech grał na licencji Amici. Taka sama sytuacja była we Wrocławiu i wszyscy wiemy jak kibice bronili aby grać na licencji Śląska, była to dla nich sprawa honorowa, nie wyobrażali sobie aby grać w pucharach jeśli ich nie wywalczyli.
Ciekawy tekst http://www.weszlo.com/news/1854 |
Bardzo ciekawy tekst,:
pytanko do Wielkopolanina , półżartem oczywiście . Macie jakiś FC we Wróblewie ? , bo przeczytałem że Czarni Wróblewo (sorry, ale dowcip dnia) to wasz protoplasta, klub-matka , przyznam brzmi dumnie. Macie jakieś fany albo muze dt.Wróblewa? |
"psy szczekaja a karawana jedzie dalej"
Tyle w temacie głupich napinek na temat licencji. Tak tylko dodam, że nie wszystkim jest na rękę granie na licencji Amiki (tak, Amika, nie Amica, Amica to firma). Aż dziwne, że moderator nie daje banów za napinkę, ale widocznie taki poziom chcecie miećna forum. Do osób z Poznania: zamknijcie się wkońcu też z tymi napinkami. ----------------- Odnośnie derbów, szczerze nigdzie nie widziałem 100% gwarancji ze strony prezesów Górnika, że rewanż będzie na Śląskim, szczyt chamstwa tutaj jest w tym, że kibice Górnika mieli płacić więcej za bilety, co do liczby nie mogą mieć żalu, dlatego wzieli tylko te 5%. Cytat:
|
Macie rację , trochę za dużo szydery w moim poście. SORY.
My Polacy za bardzo żyjemy historią , tym co było. Każda strona i tak zostanie przy swoim. Napinki i wzajemne dojeżdżanie rzeczywiście nie maja sensu i nic nie wnoszą. Animozje pozostaną i poglądy również. Dyskutujmy o konkretach. A Ślązakom życzę kompromisowego porozumienia (powiedzieć łatwo) , tak żeby normalni kibice na tym nie tracili , bo przecież o nich tu chodzi. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
WKP miało dogadać się z wierzycielami, w końcu dostało dużą kasę. Z tego co wiem, prywatnych ludzi spłacono, pozostała skarbówka, przed którą zatajono konta, o co teraz zresztą Majchrzak ma proces.
|
skttrbrain przestań gadać głupoty, właśnie dlatego gramy na licencji Amiki ponieważ Rutkowski nie chciał spłacać długu, w każdym innym przypadku bysmy grali na licencji Lecha.
|
tak trochę na śmiesznie.
Właśnie się dowiedziałem, że mecz w 2000 roku między Polonią a Wisła (2-1) był ustawiony przez...Wisłę :D Cytat:
|
Cytat:
Ciekawe, że sam nie stosujesz się do swoich populistycznych apelów o 'nie napinanie się kolegów z Poznania' (co jest ciekawe, bo i ja, i bbnba, tego nie robimy tylko rozmawiamy, do tego służy forum), a spinasz się w co drugim poscie. sorka za rozmywanie eot |
|
Cytat:
|
Cytat:
do tego co odpisałeś na mój post o WDŚ. Podzielam Twoje zdanie, jeżeli moja ironia nie była wystarczająco wyraźnie zaznaczona to przepraszam. Jak napisałem: w biznesie nie należy się obrażać i dla mnie Ruch wykazał się zawiścią..., która okazała się kompletnym frajerstwem. A to że ich stać, to bardziej przytyk, że stać ich na to, aby utrzymywać zarząd, który potrafi spieprzyć zysk, którego wydawałoby się ciężko jest spieprzyć. |
Buahaha
To teraz powiedz mi na jakiej licencji gramy i w jaki sposob "nagle" się w ekstraklasie znaleźliśmy? Czas był, nie było pieniędzy. Jeśli Ty jesteś z tego dumny i nie widzisz nic złego to ok, Twoja sprawa. Ale dla mnie to był i jest zwykły wałek. Nie ma czegoś takiego jak "odkupienie praw nie materialnych" a potem pisanie sloganu "Duma i Tradycja" |
Studio, nie pisz takich rzeczy, bo zaraz Cie Litar namierzy i będzie ban
|
Cytat:
|
Kurvva cały laptop w herbacie :/
|
Wyrażam własne zdanie do którego mam prawo, nie zdanie kibiców Lecha.
A propo GóWna i Małyszów: http://www.sport.pl/pilka/1,65050,61...are_Lecha.html |
|
Cytat:
A Wiselce zycze w tym roku jak najlepiej. I nie tylko w tym. PS. Nie moge prowadzic polemiki na biezaco , gdzy mam awarie komputera i korzystam z internetu w ograniczonym zakresie (a i czasie rowniez). Pzdr |
Cytat:
Następnym nam opowiesz bajke o czerwonym kapturku żeby udowodnić (a może bardziej wmówić samemu sobie) jakoby Lech to Lech z krwi i kości a z Amicą ma tyle wspólne że odkupił od nich obiekt we Wronkach gdzie mogą trenować i grać rezerwy? Ktoś wcześniej zadał pytanie--->w jaki sposób można kupić tradycję i historię???? Bo obecny "Lech" ją kupił o czym mówi sam Rutkowski więc omińmy proces wypierania się że tradycja i historia nie były przedmiotem targu bo gdyby nie były to dziś na stadionie Lecha goniłaby jedenastka w czerwonych koszulkach z pingwinem na piersi. |
"I żadne krzyki nie przekonają nas, ze białe jest białe a czarne jest czarne"
edit: Cytat:
|
Cytat:
Komu Ty kibicujesz? Amice Wronki w Poznaniu? Czy Lechowi? Bo skoro nie ma 'Dumy i Tradycji', bo ją straciliśmy Twoim zdaniem, to jesteśmy rozumiem w Twoim postrzeganiu Amiką. Widzisz, świat nie jest czarny ani biały. Można było zrobić fuzję na sto różnych sposobów, by było czysto i ślicznie, a i studio nie wstydziłby się swojego (ha, aby na pewno?) klubu. Ale tak nie zrobiono. Rusz swą głową, pomyśl co by było, gdyby nie Rutkowski. I nie patrz proszę z perspektywy kochających nas inaczej kibiców Wisły, bo oni tak naprawdę nie mają pojęcia, jakby się zachowali w sytuacji takiej jakiej znaleźliśmy się my, bo w takiej nigdy nie byli. Gdyby nie ta 'fuzja', nie mielibyśmy szans na EURO, inwestycje w stadion i miasto, mielibyśmy Wartę grającą na niedokończonym stadionie Kolejorza, jakis tam klub w A-klasie poza nazwą nijak związany z Lechem, bo ten by nie istaniał od 2005 roku. Nie patrz też z perspektywy kibiców Śląska, bo ich klub też nie wisiał nad przepaścią kiedy odrzucono Drzymałę, ba, walczył o awans do pierwszej ligi. Wstydzisz się Lecha? Twój problem, przynajmniej znalazłeś sobie forum klubu, którego historia może przypadnie Tobie do gustu skoro Lecha Ci się nie podoba. Ja Kolejorza kocham, tym mocniej, im więcej czytam o Amice Poznań etc. Ty nie, ale jak juz pisałem, to Twój problem. Nie mam zamiaru dyskutować z cyframi w KRS-ie. Dla mnie Lech teraz, to ten sam Lech który był równo 20 lat temu, kiedy ojciec mnie pierwszy raz na mecz zabrał i wybrudziłem sobie całe ubranie o obleśne plastikowe belki w ławkach. To to samo miejsce, Ci sami ludzie, barwy i emocje. I szczerze to mało mnie interesuje, co kibice Wisły, Legii czy każdego innego klubu maja do powiedzenia na ten temat. Po prostu oni w takiej sytuacji jakiej znalazł się mój klub nigdy nie byli. A że jakiś studio próbuje mnie skłonić do wstydu za Kolejorza, bo ma nie takie cyfry w KRsie..wybacz kolego ale nie uda Ci się. Choć byś nie wiem jak próbował. |
Tej, Ty to się uspokój bo:
1. Wciskasz mi słowa których nie wypowiedziałem 2. Krążysz gdzieś myślami nie wiadomo gdzie 3. Stadion był w planach przebudowy jeszcze przed Rutkowskim (czasy 2 ligi) 4. W dupie mam euro 5. Liczy się Lech (ale nie ważne w jakiej lidze) 6. Gks Katowice mógł zacząć od IV ligi, my też, nie patrzę na Śląska bo mi tam nie po drodze 7. "znalazłeś sobie forum klubu, którego historia może przypadnie Tobie do gustu" - za przeproszeniem i przymrużeniem moderatorow, ale czy Ty ochujałeś? 8. Akurat zdanie Wiślaków mało mnie obchodzi co już powinieneś wiedzieć jeśli tak śledzisz moje posty. 9. Nakłonić do wstydu? Ty jakieś leki bierzesz? Czytaj mój ostatni post 10. Lech to Lech, Chodziłem, chodzę i będę chodził, ale są pewne sprawy które nie są białe, choćbyś nie wiadomo jakim mydłem szorował. 11. Reszta na priv bo to wogóle nie to forum na prywatne dyskusje. |
Cytat:
żebys się nie musiał zagłębiać w internet i szukać po googlach :) Kto nabył prawa od WKP Lech Poznań, jak się nie mylę podmiot o nazwie KKS Lech Poznań nieprawdaż , a kiedy powstał ów podmiot bo "wydaje" mi się, że później niż w 2002 roku? to jakim cudem podmiot KKS Lech Poznań SA ma wpis do rejestru z datą 2002? a zgadnij kto miał te dane wcześniej?dla ułatwienia: Cytat:
czy wg ciebie dane identyfikujące wcześniej Amikę Wronki a teraz identyfikujące KKS Lech Poznań SA nie pokazują ewidentnie, że odkupując prawa niematerialne od WKP, Amica Wronki dokonała tylko zmiany nazwy? kilka cytatów Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
a przykładów na przenosiny fuzje zmiany nazw siedzib klubów znamy aż nadto Legia też znalazła się po wykupieniu CWKSu w nieciekawej sytuacji bo wszystko w rękach ma już ITI. W skrócie: Obecny Lech Holding Amica (własciciel) Amiki Sport SA ---->KKS Lech Poznań SA (właściciel jakiś tam, nie wiem kogo macie) Obecna Wisła: TS Wisła Kraków ---> ASPN TS Wisła Kraków --> Wisła Kraków SA (właściciel TF Kable) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ponawiam pytanie-->w jaki sposób można kupić tradycję i historię tak jak zrobił to obecny "Lech"? I Skoro to jest TEN SAM Lech na którego tata Cie wziął 20 lat temu to po co musiał kupować barwy, tradycje, historię herb i od kogo? Bo nie bardzo ogarniam tę pokrętną logikę...Prawdziwy Lech kupił sobie historie, barwy, tradycję od prawdziwego Lecha tzn. kupił ją sam od siebie. Czy tak? |
Cytat:
Koledzy z Poznania Ci podziekuja, bo na tym forum nie bedziemy na sile trzymac nikogo kto nie ma dla nas szacunku. |
Wytłumaczyłem, a że akurat nie Tobie, widocznie nie zasłuzyłeś:) Nie każdy może dostać pma ode mnie:) (ten kto dostał może Tobie przekazać)
|
7 kotów, ale co z tego, że nie mają. Mają do tego prawo.
Mnie to osobiscie ani ziębi, ani grzeje- byle by nie bluzgał i nie obrażał.Nie upodabniajmy się, do tych z 2 strony błoń. |
A Wy ciagle swoje. Wejde tu raz na tydzien i zawsze o Lechu/Amice i tak wkółko - nie znudzilo Wam sie ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Z Koziolkami z Poznania byl spokoj przez lata, stan liczebny wynosil ZERO, wygrali jeden mecz i sie we lbach przewrocilo. I namnozylo. Daleko nam do upodobniania sie, do parchatych. W koncu nie wywalismy calej poznanskiej wycieczki, ani nawet jednego pisanego Cha w De nie dostali. Studio, na priv to sobie mozesz wysylac zapytania co slychac w Krakowie. Nie pisales o braku szacunku do mnie czy do osoby ktorej wyslales priv (Proud ?), tylko do ogolu. Po za tym co za tekst: ten kto dostał może Tobie przekazać. (?) Mozesz, to Ty mnie ewentualnie przekonac, ze wpis byl glupi i sie zapedziles bo Cie w****il ten, ktoremu odpisywales. ~Gigant, kto (co) to jest litar ? |
Cytat:
|
Cytat:
Do tego można często przeczytać jego posty na ich forum. Ogólnie jest to osoba wg mnie w miarę rozgarnięta (ale jednak czasem chyba przesadza), chcąca trzymać poziom kibicowania w Lechu. No i nie znosi tzw 'januszy' Jeśli się mylę, to lechici niech mnie poprawią. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Studio ma swoje postępowanie i pewnie ma ku temu powody. Nie róbmy z igły widły. P.S Mogła by się już zacząć ta liga. |
Cytat:
Czyli Litar to fajny gosc! PS. Teraz w.......enie na Malysza musi bolec. Wszak skoki coraz mniej popularne :( |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl