Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Amfre 23.09.2008 08:43

http://www.topspurs.com/newsnow/thfccol230908.htm
Cytat:

(..)a scratchy win against FC Poland lightened the gloom a little.
(...)
And I think I was in a minority of one in not giving a damn about the presence of Krakow fans in the home areas on Wednesday. It was the most interesting thing that happened that night. I’m just not up for it any more. I might change my mind if Spurs could somehow turn this around but I fear that last season’s Carling Cup win is going to be the highlight of my Spurs-going life.
co to qwa ma znaczyc? gosc nie wie z kim grali Spursi ani nawet kiedy !!

www.rallyonline.prv.pl 23.09.2008 09:02

dostana lanie w krakowie to napewno zapamiętaja nazwe WISŁA KRAKÓW !!!!

Pablo84 23.09.2008 10:15

Ludzie, ogarnijcie się, trochę.Chyba zapomnieliście z kim gramy....
Czas działa na niekorzyść Wisły.Jeśli Ci piłkarze z Londynu zagrają choćby na 60% swoich możliwości to zwyczajnie nie mamy szans i taka jest prawda...
Zresztą, nie wiem czy wiecie, Tottenham jest chyba jedyną drużyną w Premiership, która o wiele lepiej gra na wyjeździe niż u siebie.
Płacze ze smiechu jak czytam o jakiejś pewnej wygranej, lub gdy porównuje się Tottenham do Beitaru Jerozolima.

LooNatyk 23.09.2008 10:42

czas dziala na korzysc Wisly... oni maja teraz za duzy natlok meczy by z tego wyjsc. a kazdy kolejny wzmaga frustracje, u nas jest cisnienie, to co dopiero tam sie dzieje?! zainwestowali ~ 100 mln euro, a od lutego wygrali 4 pojedynki.. wyniki maja zalosne i tyle, sa w duzym kryzysie. I do puki nie beda miec przerwy co najmniej z tydzien to z tego nie wyjda, kazdy mecz utrwala bledy, a psychika siada coraz bardziej. wyobrazam sobie jakie cisnienie tam musi na co poniektorych zawodnikach spoczywac. do tego dochadza problemy ze skladem, bo nagle transfery rozwalily Ramosowi prxzygotowania. W lidze gra inny skladem niz w pucharach etc. etc.

Gdybysmy zagrali porzadny mecz, to nie widze szans dla takiego Tottenhamu i tyle.. Tylko wlasnie, czy my to potrafimy? Czy my tez nie mamy lekkiego dolka?

Pablo84 23.09.2008 11:00

Chłopie dla nich 2, 3 mecze w tygodniu to żaden problem!Dla nas tak, ale dla nich?
Chodzi o to, że jak Tottenham "zaskoczy" lub zagra na swoim normalnym angielskim poziomie, to zmiecie nas z powierzchni ziemi.
I na to się raczej przygotujcie, bo znów ****a będą płacze i klnięcie na Bednarza.

Amfre 23.09.2008 11:21

ludzie na tottenham jest teraz taka nagonka ze glowa mala goscie są w takim stresie ze sraja po gaciach, trener Keane glowi sie co tu zrobic przeciez mieli tyle transferow... jedyne pocieszenie to zwyciestwo nad nami w UEFA w zeszlym tygodniu.

a w dwoch kolejnych meczach ich nastawienie psychiczne sie nie poprawi !!

http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Foo...tenham+Hotspur

zobacz chociaz tytuly tych artykułów

Wednesday, 24 September 2008
Newcastle v Tottenham, 19:45 (19. miejsce w tabeli)

Sunday, 28 September 2008
Portsmouth v Tottenham, 13:30 (13. miejsce w tabeli)

właśnie teraz w pasmie porazek tkwi nasza nadzieja !!! teraz albo nigdy !!

Bóg Trybun (objawion) 23.09.2008 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Amfre (Post 606898)
ludzie na tottenham jest teraz taka nagonka ze glowa mala goscie są w takim stresie ze sraja po gaciach, trener Keane glowi sie co tu zrobic przeciez mieli tyle transferow... jedyne pocieszenie to zwyciestwo nad nami w UEFA w zeszlym tygodniu.

a w dwoch kolejnych meczach ich nastawienie psychiczne sie nie poprawi !!

właśnie teraz w pasmie porazek tkwi nasza nadzieja !!! teraz albo nigdy !!

weź ch.łopie zluzuj, bo już ci się miesza od nadmiaru wrażeń.

Pablooo 23.09.2008 11:55

Już wywalili Ramosa? :o :D

Amfre 23.09.2008 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 606920)
Już wywalili Ramosa? :o :D

Rzeczywiście popieprzyło mi się... :)
Oczywiście Juande Ramos

depeche87 23.09.2008 12:21

Jeśli będą nas klepać jak przy tym nieuznanym golu to o czym tu w ogóle rozmawiać.

fst 23.09.2008 12:26

Tak samo my możemy ich klepać jak przy bramce na 1-1 w Londynie. Pożyjemy- zobaczymy.

Eustachy 23.09.2008 12:29

Nikt jeszcze Ramosa nie wywalil, jednak jego dni sa juz policzone...:)


Maciej Skorża zwolni trenera Tottenhamu

WISŁAZWE 23.09.2008 12:54

Awans w tym meczu jest sprawą otwartą niby to my gramy u siebie a pokazaliśmy że potrafimy wygrywać z każdym na Reymonta drugiej strony to Tottenham ma przewagę jednego gola , my musimy atakować od początku a oni zapewne zagrają z kontry, wiadomo że angielskie drużyny grają do końca ciężko się z nimi gra ale jeżeli narzucimy swój styl gry od początku meczu to mamy duże szansę , ale nie pisałbym że już awansowaliśmy jak nie którzy bo prawda może się okazać brutalna. Szanse na awans oceniam 51 % na 49 % na Wisłę (atut własnego boiska, kibice , remont stadionu dookoła plac budowy).

Aro1234 23.09.2008 13:08

Przepraszam bardzo, ale co to za zajebisty argument: REMONT STADIONU?
Szanse większe ma Tottenham i to nie ulega wątpliwościom. Mają lepszy skład, większe pieniądze etc. Porażka dla nich to wielki obciach, tak wielki jak dla Barcelony. My stoimy przed dużą szansą na zrobienie czegoś wielkiego - nie dość, że pokonanie mocnego klubu, to udowodnienie angolom, gdzie są najlepsi kibice na świecie!

Pablooo 23.09.2008 13:10

hahahah :D Przecież mówił Baszczyński, że wezmą ich między koparki i zwariują :rotfl:

Remont trzyma sztamę z Wisłą

WISŁAZWE 23.09.2008 13:24

Aro1234 coś słabo czytasz newsy :) kolega Pablooo mówi dobrze remont trzyma z nami, przyjechała Barcelona to się chłopaki zapatrzyli na koparki i dostali 1 w plecy ale przecież mieli większe pieniądze tak jak mówisz wystarczy wspomnieć jeszcze o Beitarze mają większy budżet od nas i też dostali... Pieniądze nie grają!! Grają zawodnicy ich wola walki siła psychika wola zwycięstwa... Jak pieniądze by grały to mistrzem świata powinna być Arabia Saudyjska :) tyle w tym temacie.

F.I.S.H. 23.09.2008 14:45

Dokładnie nie grają pieniądze ale gra w dużym stopniu mentalność i jeśli nasi wyjdą z nastawieniem, że mogą ten mecz wygrać to ja jestem spokojny. Bo kiedy odnosić sukcesy jak nie teraz grając z TT w takiej formie z ostatnim miejscem w lidze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 606961)
to udowodnienie angolom, gdzie są najlepsi kibice na świecie!

duża ich część juz zdaje sobie z tego sprawe. miedzy innymi te kilkadziesiat k. ktorzy byli w czwartek na White Hart Lane

pawelos84 23.09.2008 15:46

Prawda jest taka że Tottenham jest słaby jak nigdy. To nie jest ten zespół co grał rok temu, Keane i Berbatov to byli zawodnicy co stanowili 70% wartości drużyny. Teraz Angole przypominają mi Wisłę z 2006 roku, z jednym nieskutecznym napastnikiem. Niezłymi aczkolwiek nieskutecznymi skrzydłowymi i klasowymi defensywnymi pomocnikami. Jesli Modric nie będzie grał, to mamy ogromną szansę na awans. Powiem szczerze, że znacznie lepszymi zespołami były Schalke i Parma. Ci pierwsi mieli naprawdę mocny skład, na każdej pozycji klasowego zawodnika, a Ci drudzy trochę słabszy, aczkolwiek z gwiazdami pokroju Adriano i Mutu.

Mamy naprawdę duże szanse wygrać ten mecz w Krakowie.

Amfre 23.09.2008 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelos84 (Post 607049)
Prawda jest taka że Tottenham jest słaby jak nigdy. To nie jest ten zespół co grał rok temu, Keane i Berbatov to byli zawodnicy co stanowili 70% wartości drużyny. Teraz Angole przypominają mi Wisłę z 2006 roku, z jednym nieskutecznym napastnikiem. Niezłymi aczkolwiek nieskutecznymi skrzydłowymi i klasowymi defensywnymi pomocnikami. Jesli Modric nie będzie grał, to mamy ogromną szansę na awans. Powiem szczerze, że znacznie lepszymi zespołami były Schalke i Parma. Ci pierwsi mieli naprawdę mocny skład, na każdej pozycji klasowego zawodnika, a Ci drudzy trochę słabszy, aczkolwiek z gwiazdami pokroju Adriano i Mutu.

Mamy naprawdę duże szanse wygrać ten mecz w Krakowie.

dokładnie teraz albo nigdy

albo oni uratują swoje tyłki przed totalną nagonką mediów i prawdopodobne zwolnienia ze stołków, albo my wkroczymy do piłkarskiego raju..

http://www.sportingo.com/football/a1...eel-humiliated

zgnieciemy ich dopingiem !!! będą im sie nogi uginały od hałasu i stresu..

Ar222 23.09.2008 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Amfre (Post 607057)
dokładnie teraz albo nigdy

albo oni uratują swoje tyłki przed totalną nagonką mediów i prawdopodobne zwolnienia ze stołków, albo my wkroczymy do piłkarskiego raju..

http://www.sportingo.com/football/a1...eel-humiliated

zgnieciemy ich dopingiem !!! będą im sie nogi uginały od hałasu i stresu..


Jeszcze niedawno za piłkarski raj uznawaliśmy Ligę Mistrzów, zauważam tu niepokojącą tendencję... :P

A tak btw to nie za wcześnie na napinkę? Do meczu ponad tydzień, po drodze jeszcze trochę się dzieje...

Najpierw jest śledź na przystawkę, dopiero później danie z kurczaka ;)

harthausen 23.09.2008 16:55

z nazwaniem rundy grupowej rajem wstrzymał bym się, było nie było byliśmy tam niedawno, jak było pamiętamy. Tylko z Basel wygraliśmy i na tym się skończyło.
Ale cieszy, że powoli, powoli nazwa Wisła przestaje być pustym dźwiękiem w Europie, Iraklis, Basel, Beitar, Barca :D, Tottenham nie zawadziłby. Może sypnęłoby grosiwem na transfery?

maRgrabkarz 23.09.2008 19:12

a propos Ramosa. Jego dni wcale nie sa policzone. Po pierwsze na wyspach daje sie bardzo duzo czasu trenerowi na zbudowanie druzyny, po drugie... wlasnie mu ja rozpieprzyli to czego maja po nim oczekiwac jak na nowo musi wszystko latac i spawac. On tam jeszcze popracuje a nadzieja nasza (i moja wielka wiara graniczaca z przeswiadczeniem) ze nie pokaza nic ponadto co w Londynie i awansujemy doprowadzajac jednoczesnie do sporej sensacji. Przynajmniej wiem ze taka realna szansa istnieje przy ich obecnej formie.
Problem sie pojawi gdy wygraja ze dwa mecze pod rzad nawet ze slabeuszami i nabiora pewnosci siebie.

SpoXsteR 23.09.2008 19:58

Już jednego trenera zwoniliśmy
teraz czas na drugiego.

Barbarossa 23.09.2008 20:01

Wg angielskich bukmacherów Wisła ma 20% szans na wyeliminowanie Tottenhamu. Wg mnie 25%, a jak Lennon będzie kontuzjowany i Marcelo zagra jak rasowy stoper to mamy 50% szans :) Tu przede wszystkim chodzi o to by nie dać sobie wbić więcej jak 1 bramki, bo to że Wiślacy coś strzelą to tego jestem niemal pewny. Ale jak spursi strzelą 2 bramki to koniec.

thechris 23.09.2008 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ar222 (Post 607067)
Jeszcze niedawno za piłkarski raj uznawaliśmy Ligę Mistrzów, zauważam tu niepokojącą tendencję... :P

A tak btw to nie za wcześnie na napinkę? Do meczu ponad tydzień, po drodze jeszcze trochę się dzieje...

Najpierw jest śledź na przystawkę, dopiero później danie z kurczaka ;)

Heh.. Wystarczy spojrzeć na drużyny biorące udział w tej edycji PUEFA, naprawdę w grupach będzie to zacne towarzystwo. I jeszcze dodajmy, że do PUEFA po etapie grupowym dołączy 8. "spadkowiczów" z LM. Jest z kim się bić tylko najpierw ten kurczaczek :P

Z Arką odpocznie Cleber, ciekawe czy Skorża da odpocząć jeszcze komuś.
Rewanż z TT to najważniejszy mecz i największa szansa na zaistnienie w Europie od pamiętnego meczu z PAO. Realna szansa. Dobrze, że tym razem taki mecz gramy u siebie.

amauri1990 23.09.2008 21:13

Oby nam sprzyjały ściany tak jak PAO wtedy...

Ar222 23.09.2008 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 607231)
Heh.. Wystarczy spojrzeć na drużyny biorące udział w tej edycji PUEFA, naprawdę w grupach będzie to zacne towarzystwo. I jeszcze dodajmy, że do PUEFA po etapie grupowym dołączy 8. "spadkowiczów" z LM. Jest z kim się bić tylko najpierw ten kurczaczek :P

Nie no, ja klasy zespołów, które tam na nas czekają absolutnie nie neguję. Chodziło mi o to, że jednak to Liga Mistrzów jest głównym celem i to ona zawsze była określana mianem piłkarkiego raju ze względu na kupę kasy, jaką się tam zarabia - kasy która by się Wiśle stanowczo przydała. :p Nie znaczy to, że PUEFA lekceważę, po prostu uważam, że nie powinno się odnośnie jego fazy grupowej używać terminu "piłkarski raj". Szanujmy sie panowie! :D :rotfl:

tofik 23.09.2008 23:48

Ależ okrutni jesteście. Nie dość, że wygrać, to trenera też zwolnić ? :)
Tego na pewno bym nie chciał, bo Juande Ramos to jeden z lepszych trenerów w Europie. I zasługuje na szacun, jakkolwiek Tottenham by teraz nie grał.

pawelos84 24.09.2008 01:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barbarossa (Post 607197)
Wg angielskich bukmacherów Wisła ma 20% szans na wyeliminowanie Tottenhamu. Wg mnie 25%, a jak Lennon będzie kontuzjowany i Marcelo zagra jak rasowy stoper to mamy 50% szans :) Tu przede wszystkim chodzi o to by nie dać sobie wbić więcej jak 1 bramki, bo to że Wiślacy coś strzelą to tego jestem niemal pewny. Ale jak spursi strzelą 2 bramki to koniec.

Ja myślę, że jak Angole z taką grą jak na WHL to tutaj dostaną 3 bramki w plecy. Wisła momentami w Londynie kontrolowała sytuację na boisku, co się nam rzadko zdarza w meczach wyjazdowych. Anglicy mieli niewiele okazji, co też daje do myslenia. Uważam że jak zagramy 90% tego co z Beitarem czy Barceloną, to Tottenham popłynie z głośnym hukiem. Znam realne mozliwości Anglików i wiem jak grali gdy w składzie był Berbatov czy Keane. Ale teraz nie ma tych dwóch zawodników. Gra zespołu z WHL opierała się własnie na genialnym Bułgarze i Irlandczyku, którzy potrafili zrobić coś z niczego i wygrać mecz. Teraz ich nie ma i dużo czasu upłynie zanim ten zespół będzie grał chociażby tak dobrze jak Blackburn z nami w 2006 roku. Z nimi jest tak jak z nami w 2005 gdy naraz odeszli Franek i Żuraw i się skończyła pewna epoka, a nastał 2 sezonowy marazm. Jak tego nie wykorzystamy to będzie zle.

Raphael 24.09.2008 02:14

Moim zdaniem Tottenham nie zagra lepiej niż w pierwszym meczu. Po prostu ta drużyna po, jak by nie było, wielkich zmianach w przerwie letniej nie tworzy jeszcze zespołu, jest niezgrana. Nowi napastnicy nie są, przynajmniej na razie, piłkarzami tej klasy co ich poprzednicy. Inni nowoprzybyli też widocznie jeszcze nie wpasowali się jeszcze w zespół.

Szanse są wg mnie wyrównane. Z jednej strony to Tottenham ma przewagę po I meczu bo wygrał - z drugiej Wisła jest w pucharach bardzo mocna u siebie i strzeliła bramkę na wyjeździe. Trudno ocenić czy mamy 40, 50 czy 60% szans. O awansie zadecyduje forma w dniu meczu.

leszekm 24.09.2008 07:59

Stadion Wisły: szok Anglików, a przecież i tak mało widzieli!

"W Anglii kibice zastanawiają się, czy warto przyjeżdżać na mecz Wisła - Tottenham, bo przecież i tak niczego nie zobaczą. Wystarczy, że popatrzyli sobie na widok, jaki rozpościera się z krakowskiego sektora gości - jak nie daj Boże dostaniesz miejsce przy kratach, to może sobie obejrzeć jakąś flagę od tyłu oraz sprawdzić, czy metalowe ogrodzenie jest w dobrym stanie. Szansa na dostrzeżenie jakiegokolwiek piłkarza jest - co tu dużo kryć - taka sama jak na zobaczenie któregoś z graczy Tottenhamu na Oxford Street. Czyli teoretycznie to możliwe, ale zajebiście mało prawdopodobne.

W tekście na jednym z portali wstęp jest taki: "Nie, to nie jest widok z obozu koncentracyjnego Bergen-Belsen. To widok z sektora gości na stadionie Wisły Kraków, w Polsce". A potem: "Trudno uwierzyć, że w tak okropne warunki jeszcze w tych czasach są jeszcze spotykane. Zasieki, aby segregować fanów i w ten sposób blokować ich przed wbiegnięciem na murawę zostały w Anglii usunięte po opublikowanych w 1989 roku raporcie Taylora". ...
http://www.weszlo.com/news/1250

Eustachy 24.09.2008 19:57

Do przerwy Newcastle - Tottenham 0:0.
Sam mecz to straszna kicha. Organizacja gry jednych i drugich to kpina - zdecydowanie ponizej poziomu Premiership.

edit : Pavluczenko wlasnie strzelil glowa po wrzutce Lenona z lewego skrzydla

SpoXsteR 24.09.2008 21:10

Tottenham prowadzi 0-1.

ale...
strzelił Pavlyuchenko.

Stone Island 24.09.2008 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 607612)
Tottenham prowadzi 0-1.

po golu pawluczenki, ktory i tak z nami nie zagra :p

Eustachy 24.09.2008 21:14

Juz 2:0, ale to co zrobila defensywa Newcastle, to po prostu kryminal :)

SpoXsteR 24.09.2008 21:16

Ooooooooo Hara.

już nie szukajmy na siłę kryminałów w defensywie Newcastle ;) powiedzmy sobie szczerze, przejście TT przez Wisłę będzie bardzo dużym osiągnięciem i sporą sensacją.
bez względu na to jak media pompują balonik na ich temat pt :lamusy, grać nie potrafią, Wisła jak z nimi nie wygra to będą frajerami itd.

South 24.09.2008 21:24

żaden kryminał,normalka :)

Stone Island 24.09.2008 21:31

owen, strzel jeszcze 3 honorowe !!!

luke1906 24.09.2008 21:31

Najlepiej podsumowuje mecz komentator - 'w żaden sposób nie można powiedzieć by Spurs grali dziś dobrze'

Co to się stało z Newcastle, takiej padaki to ja dawno nie widziałem, się chłopaki kopały w czoło.
Modrić już po kontuzji.

Eustachy 24.09.2008 21:33

Trudno nie zgodzic sie z angielskim komentatorem : "w zadnym razie nie mozna powiedziec, ze TT gral dobrze, ale tak czy siak wygrywaja"

Ten mecz przed totalna zaglada uratowaly gole, bo gdyby nie one, czesc widzow moglaby sie nieodwracalnie zrazic do futbolu...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl