![]() |
Cytat:
|
Niech mi ktos napisze gdzie zostawić jutro samochod zeby byl bezpieczny w czasie gdy ja bede w Chorzowie
jesli trzeba to PW |
Cytat:
A Glowacki nie zagra do konca roku bo ma kontuzje. Wystarczy przeczytac newsy zeby sie dowiedziec:P |
Cytat:
podbijam:) pomoze ktos??:) |
Gdzie w KRK można kupić "SteelSeries Siberia" ;] ?
|
ratunku!! klawa mi się zjebala! zamiast p mam *, o=6, i=5,,,,,, itd
|
ctrl + shift?
|
nic nie dalo
|
Panel sterowania -> Opcje regionalne i jezykowe -> Jezyki -> szczegoly -> dac na polski programisty
albo reboot windy edit: pozmieniaj wszystkie opcje na polski (lub Polska), jezyk obowizakowo na polski programisty, inne pousuwaj |
nic nie dalo
|
Kamil - masz laptopa?
klawisz Fn + klawisz z numlockiem (u mnie f11) |
O której godzinie mniej więcej pociąg z Chorzowa przybędzie do Krakowa?
|
12
12........
|
gdzie mogę kupić t-shirt firmy Calvin Klein w Krakowie?
Napaliłem się na jeden taki i nie mogę go nigdzie znaleźć ;/ |
Mam skromne 3 pytania...
1. Ile razy drużyny Wisły i Ruchu grały przeciwko sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej? Przypominam, że obecny Ruch jest spadkobiercą dorobku Ruchu Hajduki Wielkie, Unii Chorzów i Unii-Ruchu Chorzów) 2. Po raz który Maciej Skorża poprowadzi w sobotę zespół Wisły? 3. Ile goli Paweł Brożek strzelił dotychczas drużynie Ruchu w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej? :D:D:D :P:P:P Kto pomoże ? ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Po wyjustowaniu tekstu w wordzie zrobiły mi się duże odstępy pomiędzy wyrazami. Jak sobie z tym poradzić?
|
Czy zna ktoś może adresy hal sportowych które możnaby wynając w tygodniu (na granie w piłkę nożną) tzn wtorki lub piątki?? Obwdzwoniłem Armaturę, Borek, Bronowiankę, Piekary i ciężko jest znaleźć termin w tygodniu...
Dzięki bardzo:) |
Cytat:
swietna hala-balon, moze troche drogo, ale warto. Jest jeszcze hala w Alwerni z tego co pamietam. |
Cześć, takie pytanko. Bilety na meczu Wisły Krk z Odrą na sektor D dla osób ktore nie przekroczyły 16 roku życia będą po 10 zł ? Bo chyba kompletu na młynie nie będzie :P, wie ktoś jaka pogoda sie szykuje na przyszły piątek, ma sypać:P ?
|
Mam pytanie,opłaca się to kupić za taką kwotę ? http://allegro.pl/item494127453_iphone_krakow.html
|
Podczas startu systemu wyskakuje mi takie coś: "CMOS checksom error - defauts loaded. Press F1 to continue". Po załadowaniu systemu zegarek systemowy jest zresetowany do północy i 1 stycznia oraz na niektóre strony system nie pamięta haseł.
Siadła bateria na płycie głównej? |
W jakim meczu na Reymonta po raz ostatni wystąpił Kuba Błaszczykowski?
|
chyba ŁKS.
|
Dokładnie ŁKS. Ściągnęli go chyba w 68 minucie, ściągnął koszulkę, a pod nią była inna z napisem: Jeszcze tu wrócę. Wisła zremisowała 0-0. Rzucał potem butami w C :P
hm... |
grał może ktoś w gre TUROK ??
możecie coś o niej powiedzieć ?? |
Ile kosztuje sms 6677 żeby odpalić konto do bramki sms ery? Jak za zwykły sms czy dużo więcej? Proszę o odpowiedź kogoś kto korzystał.
|
Jak zwykły, podobno... z tymże mi ta bramka nie działa O.o
|
Czy stoisko z pamiątkami w Carrefour Czyzyny otwarte jest w niedziele?
|
ile może jechać tramwaj "10" z Łagiewnik do przystanku AWF??
|
P:Czy stoisko z pamiątkami w Carrefour Czyzyny otwarte jest w niedziele?
O: Nie ma w carrefourze sklepu ktory by byl zamkniety jeśli sam carrefour jest otwarty chyba ze zbliza sie godzina 20...Racjonalnie powinno byc otwarte P:ile może jechać tramwaj "10" z Łagiewnik do przystanku AWF? O:Według rozkładu jazdy 33 minuty. |
cantoro11: Za tą cenę myślę że nic sie stanie jakbyś tyle wydał za 32'...osobiście widziałem ciekawą promocje tez 32' Phillipsa wraz z ich firmowym DVD (dość ciekawym) jakoś chyba też ok 2 tys...także rozejrzeć wystarczy się wkoło...po za tym najlepiej kupować po Świętach...tylko czy będzie co ? Zmora Polaków wszyscy w gorącej wodzie kąpani prawda jest taka że ceny idą cholernie w dół na nowy rok czesem kupisz coś za 30/50 % wartości tej rzeczy gdy wchodziła do sklepu...ale chwyt marketingowy jest zbyt łatwo mydlący oczy Polakom...wystarczy napisać przed Świętami "Kupuj bez VAT-u" Każdy leci nie zdając sobie sprawy że to tylko zalążek tego co będzie po nowym roku z tym samym sprzętem...dlatego też że wszyscy lecą na "Bez VAT-u) to nie ma zbytnio co kupić po nowy roku...taka mała lekturka... ;)
DamiannTS Gdzie w KRK można kupić "SteelSeries Siberia" ;] ? o:Spróbuj w Empiku który znajduje sie na Rynku,Galeria Krk itd itp... MaG* na pierwszym chyba piętrze jest sklep (koło H&M ?) spróbuj...tam są różne marki Calvin powinien być równierz swirson Po wyjustowaniu tekstu w wordzie zrobiły mi się duże odstępy pomiędzy wyrazami. Jak sobie z tym poradzić? O: Spróbuj cofnąć tekst i "ukraść" kilka wyrazów z ostatniego zdania do linijki nad nim przez co zminiejszy Ci się luka w tych wyrazach gdzie masz większe odstępy przez np. dołożenie wyrazu do linijki w którym jest luka wyrazem rozpoczynającym kolejną linijkę... |
Mam taką sprawę nie mogę nigdzie znaleźć na stronie Urzędu Marszałkowskiego spisu hoteli w Krakowie . Jak ktoś byłby tak dobry i znalazł to niech wrzuci link. Pilna sprawa.
|
O: Może o to Ci chodzi ?
http://www.planigo.com/en/hotels-pol...ow-551447.html |
Cytat:
Polecam tę stronkę -> http://www.ii.uj.edu.pl/~pawlik1/mpk/index.php - wpisujesz skąd - dokąd i nie dość, że znajduje Ci całą gamę połączeń to jeszcze pisze ile to powinno trwać. Przydatna sprawa :) |
Panowie mecz z Odrą jest na karnecie?
|
Tak, jest na karnecie.
|
Cytat:
|
Witam! mam głośniki Logitecha 2+1. Dzisiaj zauważyłem że jeden z nich nie gra :/ nie mam zielonego pojęcia czego to wina. Płyty raczej żadnej nie miałem do głośników, karta dźwiękowa w moim kompie to jakieś gówno w każdym razie mam menadżera Realtek do audio. Help !!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl