Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Lupo 28.11.2008 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalashnikov2 (Post 635344)
w przegladarce internetowej Mozilla jest taka opcja, dzieki ktorej po nacisnieciu prawego przycisku myszy pojawiaja sie przerozne opcje, w tym i pokaz obraz tla. I wybierajac ja otworzy Ci sie url tego obrazka.

http://images.layouts.fm/43/4346/4346273.jpeg

Dzięki wielkie!! Mam teraz super tapete =)

kriz69 28.11.2008 17:39

Niech mi ktos napisze gdzie zostawić jutro samochod zeby byl bezpieczny w czasie gdy ja bede w Chorzowie
jesli trzeba to PW

kuba181819 28.11.2008 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 635345)
Wiecie czy Baszczyński i Głowacki zagrają w meczu z Odrą bo z Ruchem na pewno nie bo Baszczyński zawieszony tylko nie wiem na ile a Głowacki jakaś tak kontuzja..?

Baszczynski jest zawieszony na 2 mecze czyli nie zagra z Ruchem i Odra.
A Glowacki nie zagra do konca roku bo ma kontuzje.
Wystarczy przeczytac newsy zeby sie dowiedziec:P

wiertar 28.11.2008 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 634644)
swego czasu widzialem w fanatyku bielizne (koszulke nocna i spodenki) w barwach Wisły, szukalem ostatnio w ich sklepie internetowym ale nie znalazlem. orientuje sie czy jest to wogole jeszcze do kupienia??


podbijam:) pomoze ktos??:)

DamiannTS 28.11.2008 18:51

Gdzie w KRK można kupić "SteelSeries Siberia" ;] ?

Kamil_mchw 28.11.2008 19:09

ratunku!! klawa mi się zjebala! zamiast p mam *, o=6, i=5,,,,,, itd

Mlody Wislak 28.11.2008 19:20

ctrl + shift?

Kamil_mchw 28.11.2008 19:44

nic nie dalo

mic 28.11.2008 19:47

Panel sterowania -> Opcje regionalne i jezykowe -> Jezyki -> szczegoly -> dac na polski programisty

albo reboot windy


edit: pozmieniaj wszystkie opcje na polski (lub Polska), jezyk obowizakowo na polski programisty, inne pousuwaj

Kamil_mchw 28.11.2008 19:49

nic nie dalo

Kwaki 28.11.2008 20:12

Kamil - masz laptopa?

klawisz Fn + klawisz z numlockiem (u mnie f11)

Robert_wislak 28.11.2008 20:43

O której godzinie mniej więcej pociąg z Chorzowa przybędzie do Krakowa?

Wisła&Lechia 28.11.2008 20:57

12
 
12........

MaG* 28.11.2008 21:28

gdzie mogę kupić t-shirt firmy Calvin Klein w Krakowie?

Napaliłem się na jeden taki i nie mogę go nigdzie znaleźć ;/

gse 28.11.2008 23:44

Mam skromne 3 pytania...
1. Ile razy drużyny Wisły i Ruchu grały przeciwko sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej? Przypominam, że obecny Ruch jest spadkobiercą dorobku Ruchu Hajduki Wielkie, Unii Chorzów i Unii-Ruchu Chorzów)
2. Po raz który Maciej Skorża poprowadzi w sobotę zespół Wisły?
3. Ile goli Paweł Brożek strzelił dotychczas drużynie Ruchu w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej?
:D:D:D :P:P:P Kto pomoże ? ;)

Konrad. 29.11.2008 02:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriz69 (Post 635366)
Niech mi ktos napisze gdzie zostawić jutro samochod zeby byl bezpieczny w czasie gdy ja bede w Chorzowie
jesli trzeba to PW

parking Galerii Krakowskiej (płatny), parking na Dworcu (jest nie wielki darmowy na górze, trzeba tylko ignorować znaki pokazujące drogę na płatny), ew parking "błotny" przy Politechnice...

WzT 29.11.2008 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gse (Post 635553)
Mam skromne 3 pytania...
1. Ile razy drużyny Wisły i Ruchu grały przeciwko sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej? Przypominam, że obecny Ruch jest spadkobiercą dorobku Ruchu Hajduki Wielkie, Unii Chorzów i Unii-Ruchu Chorzów)
2. Po raz który Maciej Skorża poprowadzi w sobotę zespół Wisły?
3. Ile goli Paweł Brożek strzelił dotychczas drużynie Ruchu w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej?
:D:D:D :P:P:P Kto pomoże ? ;)

Jeśli cię to interesuje to poszukaj na www.90min.pl lub na tego typu stronach, na pewno znajdziesz tam ciekawiące cię info.

swirson 29.11.2008 10:57

Po wyjustowaniu tekstu w wordzie zrobiły mi się duże odstępy pomiędzy wyrazami. Jak sobie z tym poradzić?

JacobusTSW 29.11.2008 11:28

Czy zna ktoś może adresy hal sportowych które możnaby wynając w tygodniu (na granie w piłkę nożną) tzn wtorki lub piątki?? Obwdzwoniłem Armaturę, Borek, Bronowiankę, Piekary i ciężko jest znaleźć termin w tygodniu...

Dzięki bardzo:)

Arteka1906 29.11.2008 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobusTSW (Post 635657)
Czy zna ktoś może adresy hal sportowych które możnaby wynając w tygodniu (na granie w piłkę nożną) tzn wtorki lub piątki?? Obwdzwoniłem Armaturę, Borek, Bronowiankę, Piekary i ciężko jest znaleźć termin w tygodniu...

http://www.jjsportcenter.pl/

swietna hala-balon, moze troche drogo, ale warto. Jest jeszcze hala w Alwerni z tego co pamietam.

jurukuru 29.11.2008 12:13

Cześć, takie pytanko. Bilety na meczu Wisły Krk z Odrą na sektor D dla osób ktore nie przekroczyły 16 roku życia będą po 10 zł ? Bo chyba kompletu na młynie nie będzie :P, wie ktoś jaka pogoda sie szykuje na przyszły piątek, ma sypać:P ?

WILU TS 29.11.2008 14:25

Mam pytanie,opłaca się to kupić za taką kwotę ? http://allegro.pl/item494127453_iphone_krakow.html

wisl@k_TS 29.11.2008 14:38

Podczas startu systemu wyskakuje mi takie coś: "CMOS checksom error - defauts loaded. Press F1 to continue". Po załadowaniu systemu zegarek systemowy jest zresetowany do północy i 1 stycznia oraz na niektóre strony system nie pamięta haseł.

Siadła bateria na płycie głównej?

Młyniu_Miechów 29.11.2008 15:21

W jakim meczu na Reymonta po raz ostatni wystąpił Kuba Błaszczykowski?

Wiślak_358 29.11.2008 15:30

chyba ŁKS.

DrewniaQ 29.11.2008 15:49

Dokładnie ŁKS. Ściągnęli go chyba w 68 minucie, ściągnął koszulkę, a pod nią była inna z napisem: Jeszcze tu wrócę. Wisła zremisowała 0-0. Rzucał potem butami w C :P

hm...

wisłaWieczysta 29.11.2008 17:02

grał może ktoś w gre TUROK ??

możecie coś o niej powiedzieć ??

shad 30.11.2008 01:48

Ile kosztuje sms 6677 żeby odpalić konto do bramki sms ery? Jak za zwykły sms czy dużo więcej? Proszę o odpowiedź kogoś kto korzystał.

dj_ibutti 30.11.2008 02:16

Jak zwykły, podobno... z tymże mi ta bramka nie działa O.o

bojantsw 30.11.2008 08:06

Czy stoisko z pamiątkami w Carrefour Czyzyny otwarte jest w niedziele?

laurence 30.11.2008 09:35

ile może jechać tramwaj "10" z Łagiewnik do przystanku AWF??

gse 30.11.2008 09:54

P:Czy stoisko z pamiątkami w Carrefour Czyzyny otwarte jest w niedziele?
O: Nie ma w carrefourze sklepu ktory by byl zamkniety jeśli sam carrefour jest otwarty chyba ze zbliza sie godzina 20...Racjonalnie powinno byc otwarte
P:ile może jechać tramwaj "10" z Łagiewnik do przystanku AWF?
O:Według rozkładu jazdy 33 minuty.

gse 30.11.2008 10:29

cantoro11: Za tą cenę myślę że nic sie stanie jakbyś tyle wydał za 32'...osobiście widziałem ciekawą promocje tez 32' Phillipsa wraz z ich firmowym DVD (dość ciekawym) jakoś chyba też ok 2 tys...także rozejrzeć wystarczy się wkoło...po za tym najlepiej kupować po Świętach...tylko czy będzie co ? Zmora Polaków wszyscy w gorącej wodzie kąpani prawda jest taka że ceny idą cholernie w dół na nowy rok czesem kupisz coś za 30/50 % wartości tej rzeczy gdy wchodziła do sklepu...ale chwyt marketingowy jest zbyt łatwo mydlący oczy Polakom...wystarczy napisać przed Świętami "Kupuj bez VAT-u" Każdy leci nie zdając sobie sprawy że to tylko zalążek tego co będzie po nowym roku z tym samym sprzętem...dlatego też że wszyscy lecą na "Bez VAT-u) to nie ma zbytnio co kupić po nowy roku...taka mała lekturka... ;)

DamiannTS Gdzie w KRK można kupić "SteelSeries Siberia" ;] ?
o:Spróbuj w Empiku który znajduje sie na Rynku,Galeria Krk itd itp...
MaG* na pierwszym chyba piętrze jest sklep (koło H&M ?) spróbuj...tam są różne marki Calvin powinien być równierz
swirson Po wyjustowaniu tekstu w wordzie zrobiły mi się duże odstępy pomiędzy wyrazami. Jak sobie z tym poradzić?
O: Spróbuj cofnąć tekst i "ukraść" kilka wyrazów z ostatniego zdania do linijki nad nim przez co zminiejszy
Ci się luka w tych wyrazach gdzie masz większe odstępy przez np. dołożenie wyrazu do linijki w którym jest luka wyrazem rozpoczynającym kolejną linijkę...

WISŁAZWE 30.11.2008 11:02

Mam taką sprawę nie mogę nigdzie znaleźć na stronie Urzędu Marszałkowskiego spisu hoteli w Krakowie . Jak ktoś byłby tak dobry i znalazł to niech wrzuci link. Pilna sprawa.

gse 30.11.2008 11:07

O: Może o to Ci chodzi ?
http://www.planigo.com/en/hotels-pol...ow-551447.html

dostuffca 30.11.2008 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 636124)
ile może jechać tramwaj "10" z Łagiewnik do przystanku AWF??

wg rozkładu 29 min (w weekend, tram "40" wtedy) i 33 w tygodniu.

Polecam tę stronkę -> http://www.ii.uj.edu.pl/~pawlik1/mpk/index.php - wpisujesz skąd - dokąd i nie dość, że znajduje Ci całą gamę połączeń to jeszcze pisze ile to powinno trwać. Przydatna sprawa :)

TkrzysiekS 30.11.2008 14:37

Panowie mecz z Odrą jest na karnecie?

WrbJohny 30.11.2008 14:39

Tak, jest na karnecie.

buldus 30.11.2008 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TkrzysiekS (Post 636276)
Panowie mecz z Odrą jest na karnecie?

Jest. Pozdro

kuba-wisla 30.11.2008 16:00

Witam! mam głośniki Logitecha 2+1. Dzisiaj zauważyłem że jeden z nich nie gra :/ nie mam zielonego pojęcia czego to wina. Płyty raczej żadnej nie miałem do głośników, karta dźwiękowa w moim kompie to jakieś gówno w każdym razie mam menadżera Realtek do audio. Help !!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl