![]() |
Czy ktos się orientuje gdzie w Krakowie jest knajpa, w której bedzie mozna zobaczyc mecz Wisly ?
|
Studio bedzie piwo taniej i mecz
a orientuje sie ktos czy sa szanse by Orange sport byla liga? wogole ten kanal dalej bedzie? |
bedzie, ale ligi tam nie bedzie
|
Jeśli chodzi o ligę, to już na Orange jej nie zobaczycie. Kanał przestał nadawać sygnał z końcem maja http://satkurier.pl/news/66346/cyfra...onca-maja.html bo przegrali przetarg wraz z n-ką do pokazywania ekstraklasy. Liga będzie dostępna na platformie Canal Plus. Wybrane mecze ma pokazywać też Polsat i Eurosport 2 (mecz poniedziałkowy) na prawach sublicencji. Wiecej: http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Can...391,1,381.html
|
Czy orientuje się ktoś, gdzie na internecie będzie można obejrzeć Wisełkę ze Skontem?
|
Na polsacie zamiast meczu Skonto-Wisła będzie można obejrzeć MEGA HIT "Płytki facet".
Czy ten film przyciągnie przed telewizory większą widownie niż mecz el. LM? Pytanie do osób które mają Cyfrę+: Cyfra wykupiła od Cyfrowego polsatu dostęp do programów polsatowskich czyli polsat sport będzie na platformie? Jeżeli tak to na jakim kanale? |
Cytat:
Na Cyfrze meczu nie zobaczysz, bo nie przypominam sobie, żeby jakiś łotewski kanał nadawał FTA z 13E. |
Pytanie mam arcyistotne. Gdzieś w Zakopcu obejrzę mecz ze Skonto?
|
Cytat:
|
Pytanie mam arcyistotne. Gdzieś w Zakopcu obejrzę mecz ze Skonto?
W Zakopcu masz na Krupówkach na przeciwko KFC taką knajpkę sportową i raczej tam będzie transmisja. |
czyli na Cyferce nie obejrzymy Wisełki? przecież miał leciec na otwartym Polsacie :-/
|
Polecam IPLA wystarczy podpiąc kompa do TV i jest conajmniej OK
|
Jaki pakiet na Ipla wykupić by oglądać w środe meczyk?
|
Mecz na pewno będzie na DRHTV
sprawcie sobie :) |
Mam takie pytanko. Mam kablówkę Małopolska Telewizja Kablowa i mam Polsat Sport i mecz będzie kodowany???
|
Cytat:
|
zainstalowalem sobie wlasnie iPle i niestety z tego co widze to sporo materialow jest niedostepne poza polskim ip. :(
|
Będą transmisje na necie, to po co jeszcze płacić Polsatowi za usługę ipla. Nie pokażą w otwartym kanale to im zapłaćcie w internecie. Bez sensu.
|
Masz rację ale plus ipla jest taki że jest to jednak pewne łącze bez zacinek itp a niestety w przypadku innych transmisji bywa różnie .... to jest taki mecz że wolę sie zabezpieczyć :-) zresztą pakiet jest na 30 dni więc i na następne rundy starczy :-)
|
jak dla mnie zamiast płacić te 15 zł to lepiej już isć gdzieś do baru i kupić za tą kase piwko :)
|
W moim mieście nie będzie transmisji heh
|
A czy mecz będzie można obejrzeć w restauracji "u Wiślaków" ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-3314.html
Pod tym linkiem bedzie transmisja na DRHTV , wystarczy poobrac share.tv (wtyczka potrzebna do odtwarzania). Oglądać można jedynie na 2 przeglądarkach ( mozilla firefox i internet explorer) Jakoś zazwyczaj jest zadowalająca . Mam nadzieje że pomogłem :) |
dziekuje, spróbuje na pewno :)
|
Wiecie gdzie w okolicach Rynku można obejrzeć jutrzejszy mecz?
W większości knajp jest C+, a na Cyfrowy Polsat nigdy nie zwracałem uwagi. |
Cytat:
wcześniej jak wpisywałem daną frazę tam gdzie się wpisuje adres stron to wyskakiwało mi wyszukiwanie w google. teraz jest jakaś inna wyszukiwarka. gdzie mogę powrócić do google? |
Cytat:
Można spokojnie napić się piwka, drinka, czy jak kto woli różnego rodzaju caffe :) |
Cytat:
|
Cytat:
Aby wyłączyć ten dodatek. Mozilla Firefox Narzędzia> Dodatki> Rozszerzenia> znajdź "vShare"> jest tam ikonka "wyłącz". Internet Explorer Narzędzia>Zarządzaj dodatkami> znajdź "vShare"> wyłącz |
Można prosić o link do tego dodatku?
|
|
Cytat:
http://www.efckrakow.pl/?najblizsze-mecze,9 |
ja podbijam pytanie kolegi wyżej: można jutro obejrzeć mecz " u Wiślaków"? Bo wolałbym obejrzeć mecz w dobrej atmosferze, na rynku no ch. wie kogo się spotka.
|
zawsze był cyfrowy polsat, pewnie nic się nie zmieniło:)
|
Cytat:
|
Jedyny minus to,to że stream'y internetowe mają ok 20-30 sek opóźnienia w rzekazywaniu transmisji.. to tak jakby się oglądało Retransmisje.. ale cóż..jak się nie ma P Sport no to..
|
Witam.
Zamierzam z kolegami wybrać się na mecz Wisły ze Skonto w Krakowie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprzedaż internetowa? Mieszkamy ponad 300km od Krakowa dlatego chcielibyśmy się dowiedzieć szczegółowo. Z góry dzięki za pomoc ;) |
Cytat:
coś takiego na ten moment jak sprzedaż internetowa nie istnieje w Wiśle. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl