Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Fugiel 10.07.2011 21:23

Czy ktos się orientuje gdzie w Krakowie jest knajpa, w której bedzie mozna zobaczyc mecz Wisly ?

peterwislak 11.07.2011 10:52

Studio bedzie piwo taniej i mecz
a orientuje sie ktos czy sa szanse by Orange sport byla liga?
wogole ten kanal dalej bedzie?

JrQ- 11.07.2011 10:56

bedzie, ale ligi tam nie bedzie

cuul 11.07.2011 12:15

Jeśli chodzi o ligę, to już na Orange jej nie zobaczycie. Kanał przestał nadawać sygnał z końcem maja http://satkurier.pl/news/66346/cyfra...onca-maja.html bo przegrali przetarg wraz z n-ką do pokazywania ekstraklasy. Liga będzie dostępna na platformie Canal Plus. Wybrane mecze ma pokazywać też Polsat i Eurosport 2 (mecz poniedziałkowy) na prawach sublicencji. Wiecej: http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Can...391,1,381.html

delukas96 11.07.2011 13:21

Czy orientuje się ktoś, gdzie na internecie będzie można obejrzeć Wisełkę ze Skontem?

Piotson 11.07.2011 14:35

Na polsacie zamiast meczu Skonto-Wisła będzie można obejrzeć MEGA HIT "Płytki facet".
Czy ten film przyciągnie przed telewizory większą widownie niż mecz el. LM?
Pytanie do osób które mają Cyfrę+:
Cyfra wykupiła od Cyfrowego polsatu dostęp do programów polsatowskich czyli polsat sport będzie na platformie? Jeżeli tak to na jakim kanale?

sessegnon 11.07.2011 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotson (Post 1124475)
Na polsacie zamiast meczu Skonto-Wisła będzie można obejrzeć MEGA HIT "Płytki facet".
Czy ten film przyciągnie przed telewizory większą widownie niż mecz el. LM?
Pytanie do osób które mają Cyfrę+:
Cyfra wykupiła od Cyfrowego polsatu dostęp do programów polsatowskich czyli polsat sport będzie na platformie? Jeżeli tak to na jakim kanale?

Tak, bo oglądalność Megahitu w Polsacie wynosi ok. 2,5-3 mln.A mecz zgromadziłbym zaledwie ok. miliona(tyle wyniosła w zeszłym roku kiedy była transmisja meczu z Baku).Czyli sprawa jest jasna co im się bardziej opłaca.

Na Cyfrze meczu nie zobaczysz, bo nie przypominam sobie, żeby jakiś łotewski kanał nadawał FTA z 13E.

-Sanchez- 11.07.2011 15:00

Pytanie mam arcyistotne. Gdzieś w Zakopcu obejrzę mecz ze Skonto?

FraMat 11.07.2011 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotson (Post 1124475)
Pytanie do osób które mają Cyfrę+:
Cyfra wykupiła od Cyfrowego polsatu dostęp do programów polsatowskich czyli polsat sport będzie na platformie? Jeżeli tak to na jakim kanale?

Cyfra+ wykupiła dostep do tylko niektórych kanałów Polsatu. Nie ma tam Polsatu Sport

ŚWL2010 11.07.2011 16:06

Pytanie mam arcyistotne. Gdzieś w Zakopcu obejrzę mecz ze Skonto?

W Zakopcu masz na Krupówkach na przeciwko KFC taką knajpkę sportową i raczej tam będzie transmisja.

jacula 11.07.2011 16:49

czyli na Cyferce nie obejrzymy Wisełki? przecież miał leciec na otwartym Polsacie :-/

cozymodo 11.07.2011 16:58

Polecam IPLA wystarczy podpiąc kompa do TV i jest conajmniej OK

zbycho93 11.07.2011 17:11

Jaki pakiet na Ipla wykupić by oglądać w środe meczyk?

rikut1906TSW 11.07.2011 17:20

Mecz na pewno będzie na DRHTV
sprawcie sobie :)

SWEET_83 11.07.2011 17:30

Mam takie pytanko. Mam kablówkę Małopolska Telewizja Kablowa i mam Polsat Sport i mecz będzie kodowany???

cozymodo 11.07.2011 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbycho93 (Post 1124553)
Jaki pakiet na Ipla wykupić by oglądać w środe meczyk?

Ten Sport za 14,90 za 30 dni .... tylko właśnie jest jakaś awaria płatności DotPay ale do środy powinno być ok

As 11.07.2011 17:54

zainstalowalem sobie wlasnie iPle i niestety z tego co widze to sporo materialow jest niedostepne poza polskim ip. :(

rabi86 11.07.2011 18:01

Będą transmisje na necie, to po co jeszcze płacić Polsatowi za usługę ipla. Nie pokażą w otwartym kanale to im zapłaćcie w internecie. Bez sensu.

cozymodo 11.07.2011 18:23

Masz rację ale plus ipla jest taki że jest to jednak pewne łącze bez zacinek itp a niestety w przypadku innych transmisji bywa różnie .... to jest taki mecz że wolę sie zabezpieczyć :-) zresztą pakiet jest na 30 dni więc i na następne rundy starczy :-)

wyspaNH 11.07.2011 18:34

jak dla mnie zamiast płacić te 15 zł to lepiej już isć gdzieś do baru i kupić za tą kase piwko :)

Arronax 11.07.2011 19:36

W moim mieście nie będzie transmisji heh

pattros 11.07.2011 20:18

A czy mecz będzie można obejrzeć w restauracji "u Wiślaków" ?

delukas96 11.07.2011 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rikut1906TSW (Post 1124562)
Mecz na pewno będzie na DRHTV
sprawcie sobie :)

dokładnie :) wystarczy pobrać dodatek, który umożliwi odtwarzanie - ZA DARMO! a kasę wydajcie na zimne piwko i chipsy ;)

vojtex 11.07.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez delukas96 (Post 1124652)
dokładnie :) wystarczy pobrać dodatek, który umożliwi odtwarzanie - ZA DARMO! a kasę wydajcie na zimne piwko i chipsy ;)

gdzie to można pobrać ? miałem wykupić iple bo myślałem, że ta sama zasada co z Karabachem a tu 23 zł sms :/

wyspaNH 11.07.2011 21:45

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-3314.html

Pod tym linkiem bedzie transmisja na DRHTV , wystarczy poobrac share.tv (wtyczka potrzebna do odtwarzania).

Oglądać można jedynie na 2 przeglądarkach ( mozilla firefox i internet explorer)

Jakoś zazwyczaj jest zadowalająca .

Mam nadzieje że pomogłem :)

vojtex 11.07.2011 21:53

dziekuje, spróbuje na pewno :)

Majcher 12.07.2011 09:15

Wiecie gdzie w okolicach Rynku można obejrzeć jutrzejszy mecz?
W większości knajp jest C+, a na Cyfrowy Polsat nigdy nie zwracałem uwagi.

wiślak 86 12.07.2011 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez delukas96 (Post 1124652)
dokładnie :) wystarczy pobrać dodatek, który umożliwi odtwarzanie - ZA DARMO! a kasę wydajcie na zimne piwko i chipsy ;)

zainstalowałem tą wtyczkę ale jak mam zmienić jedną rzecz.

wcześniej jak wpisywałem daną frazę tam gdzie się wpisuje adres stron to wyskakiwało mi wyszukiwanie w google. teraz jest jakaś inna wyszukiwarka. gdzie mogę powrócić do google?

Musiek1906 12.07.2011 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Majcher (Post 1124812)
Wiecie gdzie w okolicach Rynku można obejrzeć jutrzejszy mecz?
W większości knajp jest C+, a na Cyfrowy Polsat nigdy nie zwracałem uwagi.

Kawiarnia w Domu Kultury Kolejarza ul. św. Filipa 6. Po schodach do góry po prawej stronie jest kawiarnia/bar.
Można spokojnie napić się piwka, drinka, czy jak kto woli różnego rodzaju caffe :)

delukas96 12.07.2011 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1124947)
zainstalowałem tą wtyczkę ale jak mam zmienić jedną rzecz.

wcześniej jak wpisywałem daną frazę tam gdzie się wpisuje adres stron to wyskakiwało mi wyszukiwanie w google. teraz jest jakaś inna wyszukiwarka. gdzie mogę powrócić do google?

Jeśli korzystasz z Firefoksa to wystarczy w prawym górnym rogu zmienić ikonkę, która jest nowa na googlowską. Jeśli Ci powstał pasek z tą wyszukiwarką pod okienkiem, gdzie wpisujesz adres wystarczy, że odznaczysz w opcjach Widoku tą wyszukiwarkę.

MłodePokolenie 12.07.2011 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1124947)
zainstalowałem tą wtyczkę ale jak mam zmienić jedną rzecz.

wcześniej jak wpisywałem daną frazę tam gdzie się wpisuje adres stron to wyskakiwało mi wyszukiwanie w google. teraz jest jakaś inna wyszukiwarka. gdzie mogę powrócić do google?

Ten dodatek można wyłączać i włączać. Gdy wyłączysz wszystko wraca do normy, po ponownym uruchomieniu przeglądarki.

Aby wyłączyć ten dodatek.

Mozilla Firefox
Narzędzia> Dodatki> Rozszerzenia> znajdź "vShare"> jest tam ikonka "wyłącz".

Internet Explorer
Narzędzia>Zarządzaj dodatkami> znajdź "vShare"> wyłącz

Pancratius 12.07.2011 16:20

Można prosić o link do tego dodatku?

MłodePokolenie 12.07.2011 16:24

http://www.vshare.tv/postplugin.php

ABUK 12.07.2011 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Majcher (Post 1124812)
Wiecie gdzie w okolicach Rynku można obejrzeć jutrzejszy mecz?
W większości knajp jest C+, a na Cyfrowy Polsat nigdy nie zwracałem uwagi.


http://www.efckrakow.pl/?najblizsze-mecze,9

Elendil 12.07.2011 17:08

ja podbijam pytanie kolegi wyżej: można jutro obejrzeć mecz " u Wiślaków"? Bo wolałbym obejrzeć mecz w dobrej atmosferze, na rynku no ch. wie kogo się spotka.

Bąbel 12.07.2011 17:16

zawsze był cyfrowy polsat, pewnie nic się nie zmieniło:)

mitmichael 12.07.2011 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 1124992)

Ta wtyczka akurat nic nie daje - wtyczke vshare musi pobrac firefox i automatycznie zainstalowac w dodatkach przegladarki. Aby pobrac trzeba uruchomic na firefoxie kanał na ktorym bedzie mecz - na srodku bedzie prosba o zainstalowanie wtyczki - reszte juz wiecie (instalujemy) i to wszystko

witosek1111 12.07.2011 17:40

Jedyny minus to,to że stream'y internetowe mają ok 20-30 sek opóźnienia w rzekazywaniu transmisji.. to tak jakby się oglądało Retransmisje.. ale cóż..jak się nie ma P Sport no to..

Killer1990 12.07.2011 19:17

Witam.
Zamierzam z kolegami wybrać się na mecz Wisły ze Skonto w Krakowie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprzedaż internetowa? Mieszkamy ponad 300km od Krakowa dlatego chcielibyśmy się dowiedzieć szczegółowo. Z góry dzięki za pomoc ;)

Zienczuk8 12.07.2011 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Killer1990 (Post 1125200)
Witam.
Zamierzam z kolegami wybrać się na mecz Wisły ze Skonto w Krakowie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprzedaż internetowa? Mieszkamy ponad 300km od Krakowa dlatego chcielibyśmy się dowiedzieć szczegółowo. Z góry dzięki za pomoc ;)


coś takiego na ten moment jak sprzedaż internetowa nie istnieje w Wiśle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl