Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

jaro1985r 24.07.2009 09:17

Linz-Austria X2 1,31
Teplice-Sparta X2 1,25
David Ferrer-Simon Greul 1 1,20
za 56,32zł do wyciągnięcia 110,66zł

1q2 24.07.2009 12:36

Ja się tak zastanawiam nad Al Ahly z Celticiem...4.75 na Egipcjan jest:)

jk93 24.07.2009 14:01

a czemu sądzisz że Egipcjanie wygrają? ja raczej chciałem zagrac Barca + Celtic za więcej..

jaro1985r 24.07.2009 14:09

w sparingach (jak już ktoś musi je grac) lepiejsie grac na x lub wygrana druzyny teoretycznie slabszej ! To sa sparingi i nie ma sensu grac niskich kursow na faworytow! Przyklad z srody gdzie Tajlandia remisuje z Liverpoolem a dzisiaj po kursie 1,30 manchester wygrywa 3-2, przegrywajac juz nawet 2-1 z druzyna z Korei! Wogóle nie ma co na sile szukac meczy i grac sparingi bo to jest jedna wielka loteria !

jk93 24.07.2009 14:16

Co powiecie o meczu Wisła - Lech? W Wiśle zamieszanie z trenerem+kiepska atmosfera, Lech dobrze prezentował się w sparingach. Kurs na Lecha 2,4. Proszę nie bic że chce grac przeciwko Wisełce ale.. ;)
I opłaca grac sie Barcelone o kursie 2?

LuKaS TSW 24.07.2009 15:05

Zamiast tej ligi rosyjskiej zagrałem:
Odessa-Arsenal 1
Bray-Galway 1
Zapresic-Varteks X

jaro1985r 24.07.2009 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 767309)
Linz-Austria X2 1,31
Teplice-Sparta X2 1,25
David Ferrer-Simon Greul 1 1,20
za 56,32zł do wyciągnięcia 110,66zł

Linz-Austria... Austria prowadziłą już 3-0 żeby do przerwy...przegrywać 4-3! Niesamowity mecz ! Mam nadzieję,że się obudzą i chociaż zremisują:/

LuKaS TSW 24.07.2009 21:05

no to jest 4-5(mecz sezonu ha) niech sędzia kończy już ten mecz i nie będzie źle :)
na noc:
Salt Lake-Dallas 1
na jutro :
Zurich-Bellinzona 1
Bordeaux-Guingamp 1 (zwycięzca)
na niedzielę:
Nieciecza-Brzesko X :P


Cinekw a masz jakieś dobre źródła na jutro? bo ja to znam tylko Źródło Kromołów :D

cinekw 24.07.2009 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 767717)
Linz-Austria... Austria prowadziłą już 3-0 żeby do przerwy...przegrywać 4-3! Niesamowity mecz ! Mam nadzieję,że się obudzą i chociaż zremisują:/


Takie przyapdki to w Austrii nie jest jakaś nienormalna sprawa. Bukmacher bwin, który miał live z tego meczu ( i nie tylko oni) stracil bardzo dużo pieniędzy przez ten mecz .. Odpowiedni ludzie w momenie 0-3 postawili na zakład, że Linz będzie prowadził od przerwy ( pomimo wyniku 0-3 i 35minuty), wyobraźcie sobie jakie kosmiczne kursy było na to zdarzenie, a na pewno na zakładzie polowa/koniec meczu 1/2 też dużo stracili, takie układy to w Autrii normalka, ale częsciej się to spotyka w niższych ligach austriackich lub 2 belgijskie, brazylijskie to samo. Dlatego trzeba uważac na takie zdrazenie i dobrze wszystko przemyśleć , lub poprostu mieć dobre źródła bo takowe istnieją, a wtedy NAPRAWDĘ można sobie zarobić pare złotych

jaro1985r 24.07.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 767740)
Takie przyapdki to w Austrii nie jest jakaś nienormalna sprawa. Bukmacher bwin, który miał live z tego meczu ( i nie tylko oni) stracil bardzo dużo pieniędzy przez ten mecz .. Odpowiedni ludzie w momenie 0-3 postawili na zakład, że Linz będzie prowadził od przerwy ( pomimo wyniku 0-3 i 35minuty), wyobraźcie sobie jakie kosmiczne kursy było na to zdarzenie, a na pewno na zakładzie polowa/koniec meczu 1/2 też dużo stracili, takie układy to w Autrii normalka, ale częsciej się to spotyka w niższych ligach austriackich lub 2 belgijskie, brazylijskie to samo. Dlatego trzeba uważac na takie zdrazenie i dobrze wszystko przemyśleć , lub poprostu mieć dobre źródła bo takowe istnieją, a wtedy NAPRAWDĘ można sobie zarobić pare złotych

kurcze tylko ,zeby kiedys wyczuc taki mecz ... Dobra na weekend jakies fajne typy?
Lukas co do niecieczy to zastanawiam sie nad 1 po kursie 4,75. Nieciecza gra pierwszy historyczny mecz w 2 lidze, wielkie święto we wsi i jak to czasem beniaminiek może to wygrać! Ja się skuszę w systemie 2z3 jednak na 1....

jk93 24.07.2009 21:54

no i remis Barcy. A było tak blisko.. Zastanawiam sie nad Lech + Niemcy (kobiety)
za 244,80 do wygrania 675,65 zł
Co wy na to?

LuKaS TSW 24.07.2009 22:02

Jaro no to Nieciecza,i remis Tychów plus Resovia i masz 2 z 3:)

jaro1985r 24.07.2009 22:14

postawiłem zanim zobaczyłem co napisałeś
Nieciecza-Okocimski 1 4,65
Rosberg będzie w pierwszej 8 TAK 1,50
USA-Meksyk 1 1,63 (zakład bez remisu )

2z3 za 24zł do wygrania 136,08zł

1q2 25.07.2009 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jk93 (Post 767491)
a czemu sądzisz że Egipcjanie wygrają? ja raczej chciałem zagrac Barca + Celtic za więcej..

Dlatego sądziłem że Celtic dopiero zaczyna a jak zaczyna to wiemy choćby po tym jak do nas przyjechał(najpierw wtopa z Legią , potem z nami).
No ale wiemy jak się ten mecz skończył ,więc mam nadzieje że nikt mnie nie posłuchał.

Niemiec 25.07.2009 11:01

Moze mi ktos powiedziec jaki jest numer zakladu o Super Puchar Polski (chodzi mi oczywiscie o STS) i podac kursy.

Bardzo dziekuje za udzielenie mi odpowiedzi :)

LuKaS TSW 25.07.2009 11:10

w nocy siadło po męczarniach:)
Kamikaze ja dałem na:
Osaka-Oita 1
Urawa-Nagoya 1
są jakieś szanse?:)

Santa Claus-Lapua 1 trzeba wierzyć w świętego Mikołaja :D

Wisła V 26.07.2009 13:17

takie dwa kupony na dziś;)


mecz typ kurs
Barcelona- Al Ahly Cairo 1 1.18
serbia-brazylia 2 1.60
Zilina-Senica 1 1.25
Rosenborg-Lillestrom 1 1.40
Chelsea-America 1 1.42



Usa-Meksyk 1 2.25
Metalurg Z.-K.Rog 1 1.70
Serbia-Brazylia(1 set) 2 1.80
Cluj-Unirea 1 2.30
CSKA-Spartak M. 1 2.35
Atletico M.-Sunderland 1 1.60
Heidfeld N.-Kubica 1 1.55

pierwszy kupon pewniaki a drugi tak żeby było co sprawdzać;) komentarze mile widziane;)

LuKaS TSW 26.07.2009 13:23

wczoraj oprócz tej japońskiej weszło więc na dziś:
HJK-Haka 1
Pelikan-Sokół 1
Brann-Bodo 1

rocco_1906 26.07.2009 13:43

Brazylia - Serbia

jaro1985r 26.07.2009 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 767762)
postawiłem zanim zobaczyłem co napisałeś
Nieciecza-Okocimski 1 4,65 wynik tego meczu to 3-0...piękny kurs siadł i to jak pewnie !
Rosberg będzie w pierwszej 8 TAK 1,50

USA-Meksyk 1 1,63 (zakład bez remisu )

2z3 za 24zł do wygrania 136,08zł

no to czekam na Stany :)

LuKaS TSW 26.07.2009 17:13

Jaro jakbyś dał remis Tychów to już byś miał kasę:)

jk93 26.07.2009 21:42

no i niestety USA nie wygra, w tej chwili dostaje 3:0

rocco_1906 26.07.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 768746)
Brazylia - Serbia

3 - 2 :D kapitalne widowisko bez kitu :)

a USA 0-5 :rotfl: świńska grypa ich dopadła chyba

Wisła V 27.07.2009 06:22

Barcelona- Al Ahly Cairo 1 1.18
serbia-brazylia 2 1.60
Zilina-Senica 1 1.25
Rosenborg-Lillestrom 1 1.40
Chelsea-America 1 1.42

no i wszedł;)) na dużym farcie;)) postawiłem za 100zl po kursie 4.69 i wygrałem 422zl;)) po tygodniu niepowodzeń wreszcie coś siadło

LuKaS TSW 27.07.2009 08:44

Rocco i dobrze, mógł mnie Jaro słuchać:D

chyba sobie postawie na nasze drużyny w lidze europejskiej że wszystkie będą remisować do przerwy:D
a na dzisiaj:
Jyvaskyla-Turku 02
Radwanska A.-Cirstea 1
Kohlschreiber-Crivoi 1

jaro1985r 27.07.2009 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 769177)
Rocco i dobrze, mógł mnie Jaro słuchać:D

chyba sobie postawie na nasze drużyny w lidze europejskiej że wszystkie będą remisować do przerwy:D
a na dzisiaj:
Jyvaskyla-Turku 02
Radwanska A.-Cirstea 1
Kohlschreiber-Crivoi 1

Gdybym Cie sluchal to przegral bym na Resovii i Niecieczy...

LuKaS TSW 27.07.2009 14:41

Jaro ale akurat chodziło mi o ten mecz Jaroty, bo Niecieczę mówiliśmy później na 1 i miałbyś więcej kasy:P

1q2 27.07.2009 17:02

2009-07-29 19:00
Szachtar Donieck - FC Timisoara 1X2 Szachtar Donieck ? 1.30
2009-07-29 20:15
FC Kopenhaga - Stabæk 1X2 FC Kopenhaga ? 1.50
2009-07-29 20:15
FC Zurich - NK Maribor 1X2 FC Zurich ? 1.50
2009-07-28 20:45
RSC Anderlecht - Sivasspor 1X2 RSC Anderlecht ? 1.65
2009-07-29 21:45
Sporting Lizbona - FC Twente 1X2 Sporting Lizbona ? 1.65

Co o tym sadzicie? - ja trochę się tego Sportingu boje.

jaro1985r 27.07.2009 20:35

anderlech i zurich nie sa taike pewne na jakie sie wydaja ...

1q2 27.07.2009 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 769632)
anderlech i zurich nie sa taike pewne na jakie sie wydaja ...

Też tak sądzę - jednak myślę że Turki będą groźne u siebie a Anderlecht, jak by nie było zaprawiony w bojach, u siebie powinien sobie poradzić.

co do Zurichu - wszyscy wiemy że liga szwajcarska szału nie robi, jednak Maribor to na papierze przynajmniej - drużyna słabsza.
Tak jak pisałem, najbardziej boje się Sportingu, przez to że m.in liga portugalska bardzo późno zaczyna i ten ich mecz to coś jak dla nas mecz z Levadią...JA wiem że Sporting to nie Wisła ale też Twente to nie Levadia...no ale poszło:) - mam nadzieję że ciężar gatunkowy tych meczów spowoduje że gospodarze wyprują flaki i wygrają minimum 1 golem.

LuKaS TSW 28.07.2009 08:28

Wczoraj oczywiście jedna porażka,co sądzicie o meczu Aktobe-Maccabi na 2 lub x2?

rocco_1906 28.07.2009 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 769810)
Wczoraj oczywiście jedna porażka,co sądzicie o meczu Aktobe-Maccabi na 2 lub x2?

ja wczoraj na + :P

powiem Ci że o tym meczu myslalem zeby zagrac 1x :D kazachy w pelnym sezonie,izrael odwrotnie.fakt ze Maccabi jest druzyna lepsza,jednak druzyny izraelskie w pucharach na wyjazdach graja duzo slabiej;]

podsumowując ja pucharow nie ruszam,bo jak rok rocznie wygrywalem na tym tak w tym roku jedna wielka padaka

LuKaS TSW 28.07.2009 09:22

Rocco jakbym wczoraj zagrał piłkę o której myślałem zamist tenisa to też byłbym na plus,ale mądry Polak po szkodzie:)
dawać typy na dzisiaj:D

rocco_1906 28.07.2009 09:38

Mjallby - Norrkoping

LA Angels - Cleveland

tyle ode mnie na dzis;]
teoretycznie jeszcze 1 w singapurze powinna byc ale nie gram



edit:z fartem,bo z fartem ale weeszło:D i nawet niezle typowałem to Aktobe-tylko nie zagrałem w koncu:-p

WISŁAZWE 29.07.2009 11:55

Kto mi powie o co w tym chodzi bo nie za bardzo łapię :D
http://www.efortuna.pl/jnp/pl/strona...&actionId=3560

rocco_1906 29.07.2009 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 770454)
Kto mi powie o co w tym chodzi bo nie za bardzo łapię :D
http://www.efortuna.pl/jnp/pl/strona...&actionId=3560

chyba o to kto wygra nowa edycje LM:P a druga opcja to ze druzyna dojdzie do 1/2 finału;] ale głowy nie dam sobie uciąć;p

1q2 29.07.2009 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 770454)
Kto mi powie o co w tym chodzi bo nie za bardzo łapię :D
http://www.efortuna.pl/jnp/pl/strona...&actionId=3560

Nawet Wisła jest:)
Mi to wygląda na to że V to kurs na wygranie ligi mistrzów, a 1-4 to dojście danej drużyny minimum do półfinału.

LuKaS TSW 29.07.2009 15:18

no przecież pisze klasyfikacja końcowa więc kto wygra ligę mistrzów(v) i będzie półfinalistą(1-4)
takie same zakłady są kto wygra ligę polską niemiecką angielską itd:)

Rocco co do Aktobe to ja zagrałem x2 i do tego Anderlecht 1-1 więc też na plus:) dziś już popłynąłem na Armed Forces

ja na dziś dałem sobie:
Levadia-Debrecen ilośćgoli mniej niż 2,5
L.A. Angels-Cleveland 1
Wuppertal-Regensburg 1-1

Donki 29.07.2009 15:27

Ja dzis cos takiego:

Celtic - Dynamo 1
Ventspils - BATE 2 (DNB)
Levadia - Debrecen X2
Kurs: 3.45

kling klang 29.07.2009 16:47

Chyba trzeba się przeprosić z bukami po paromiesięcznej przerwie, hehehe.
Tak więc wpadło mi na myśl coś takiego:
Salzburg-Dynamo Z. 1;
Kopenhaga-Stabaek 1;
Celtic-Dynamo M-kwa. 1;
Szachtar-Timisoara 1;
FC Zurich-Maribor 1.
Kurs 11.11.

Zagrać np. za dyszkę, to w razie wygranej wpada równiuteńka stówka, co do grosza. Korci mnie to trochę....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl