![]() |
Linz-Austria X2 1,31
Teplice-Sparta X2 1,25 David Ferrer-Simon Greul 1 1,20 za 56,32zł do wyciągnięcia 110,66zł |
Ja się tak zastanawiam nad Al Ahly z Celticiem...4.75 na Egipcjan jest:)
|
a czemu sądzisz że Egipcjanie wygrają? ja raczej chciałem zagrac Barca + Celtic za więcej..
|
w sparingach (jak już ktoś musi je grac) lepiejsie grac na x lub wygrana druzyny teoretycznie slabszej ! To sa sparingi i nie ma sensu grac niskich kursow na faworytow! Przyklad z srody gdzie Tajlandia remisuje z Liverpoolem a dzisiaj po kursie 1,30 manchester wygrywa 3-2, przegrywajac juz nawet 2-1 z druzyna z Korei! Wogóle nie ma co na sile szukac meczy i grac sparingi bo to jest jedna wielka loteria !
|
Co powiecie o meczu Wisła - Lech? W Wiśle zamieszanie z trenerem+kiepska atmosfera, Lech dobrze prezentował się w sparingach. Kurs na Lecha 2,4. Proszę nie bic że chce grac przeciwko Wisełce ale.. ;)
I opłaca grac sie Barcelone o kursie 2? |
Zamiast tej ligi rosyjskiej zagrałem:
Odessa-Arsenal 1 Bray-Galway 1 Zapresic-Varteks X |
Cytat:
|
no to jest 4-5(mecz sezonu ha) niech sędzia kończy już ten mecz i nie będzie źle :)
na noc: Salt Lake-Dallas 1 na jutro : Zurich-Bellinzona 1 Bordeaux-Guingamp 1 (zwycięzca) na niedzielę: Nieciecza-Brzesko X :P Cinekw a masz jakieś dobre źródła na jutro? bo ja to znam tylko Źródło Kromołów :D |
Cytat:
Takie przyapdki to w Austrii nie jest jakaś nienormalna sprawa. Bukmacher bwin, który miał live z tego meczu ( i nie tylko oni) stracil bardzo dużo pieniędzy przez ten mecz .. Odpowiedni ludzie w momenie 0-3 postawili na zakład, że Linz będzie prowadził od przerwy ( pomimo wyniku 0-3 i 35minuty), wyobraźcie sobie jakie kosmiczne kursy było na to zdarzenie, a na pewno na zakładzie polowa/koniec meczu 1/2 też dużo stracili, takie układy to w Autrii normalka, ale częsciej się to spotyka w niższych ligach austriackich lub 2 belgijskie, brazylijskie to samo. Dlatego trzeba uważac na takie zdrazenie i dobrze wszystko przemyśleć , lub poprostu mieć dobre źródła bo takowe istnieją, a wtedy NAPRAWDĘ można sobie zarobić pare złotych |
Cytat:
Lukas co do niecieczy to zastanawiam sie nad 1 po kursie 4,75. Nieciecza gra pierwszy historyczny mecz w 2 lidze, wielkie święto we wsi i jak to czasem beniaminiek może to wygrać! Ja się skuszę w systemie 2z3 jednak na 1.... |
no i remis Barcy. A było tak blisko.. Zastanawiam sie nad Lech + Niemcy (kobiety)
za 244,80 do wygrania 675,65 zł Co wy na to? |
Jaro no to Nieciecza,i remis Tychów plus Resovia i masz 2 z 3:)
|
postawiłem zanim zobaczyłem co napisałeś
Nieciecza-Okocimski 1 4,65 Rosberg będzie w pierwszej 8 TAK 1,50 USA-Meksyk 1 1,63 (zakład bez remisu ) 2z3 za 24zł do wygrania 136,08zł |
Cytat:
No ale wiemy jak się ten mecz skończył ,więc mam nadzieje że nikt mnie nie posłuchał. |
Moze mi ktos powiedziec jaki jest numer zakladu o Super Puchar Polski (chodzi mi oczywiscie o STS) i podac kursy.
Bardzo dziekuje za udzielenie mi odpowiedzi :) |
w nocy siadło po męczarniach:)
Kamikaze ja dałem na: Osaka-Oita 1 Urawa-Nagoya 1 są jakieś szanse?:) Santa Claus-Lapua 1 trzeba wierzyć w świętego Mikołaja :D |
takie dwa kupony na dziś;)
mecz typ kurs Barcelona- Al Ahly Cairo 1 1.18 serbia-brazylia 2 1.60 Zilina-Senica 1 1.25 Rosenborg-Lillestrom 1 1.40 Chelsea-America 1 1.42 Usa-Meksyk 1 2.25 Metalurg Z.-K.Rog 1 1.70 Serbia-Brazylia(1 set) 2 1.80 Cluj-Unirea 1 2.30 CSKA-Spartak M. 1 2.35 Atletico M.-Sunderland 1 1.60 Heidfeld N.-Kubica 1 1.55 pierwszy kupon pewniaki a drugi tak żeby było co sprawdzać;) komentarze mile widziane;) |
wczoraj oprócz tej japońskiej weszło więc na dziś:
HJK-Haka 1 Pelikan-Sokół 1 Brann-Bodo 1 |
Brazylia - Serbia
|
Cytat:
|
Jaro jakbyś dał remis Tychów to już byś miał kasę:)
|
no i niestety USA nie wygra, w tej chwili dostaje 3:0
|
Cytat:
a USA 0-5 :rotfl: świńska grypa ich dopadła chyba |
Barcelona- Al Ahly Cairo 1 1.18
serbia-brazylia 2 1.60 Zilina-Senica 1 1.25 Rosenborg-Lillestrom 1 1.40 Chelsea-America 1 1.42 no i wszedł;)) na dużym farcie;)) postawiłem za 100zl po kursie 4.69 i wygrałem 422zl;)) po tygodniu niepowodzeń wreszcie coś siadło |
Rocco i dobrze, mógł mnie Jaro słuchać:D
chyba sobie postawie na nasze drużyny w lidze europejskiej że wszystkie będą remisować do przerwy:D a na dzisiaj: Jyvaskyla-Turku 02 Radwanska A.-Cirstea 1 Kohlschreiber-Crivoi 1 |
Cytat:
|
Jaro ale akurat chodziło mi o ten mecz Jaroty, bo Niecieczę mówiliśmy później na 1 i miałbyś więcej kasy:P
|
2009-07-29 19:00
Szachtar Donieck - FC Timisoara 1X2 Szachtar Donieck ? 1.30 2009-07-29 20:15 FC Kopenhaga - Stabæk 1X2 FC Kopenhaga ? 1.50 2009-07-29 20:15 FC Zurich - NK Maribor 1X2 FC Zurich ? 1.50 2009-07-28 20:45 RSC Anderlecht - Sivasspor 1X2 RSC Anderlecht ? 1.65 2009-07-29 21:45 Sporting Lizbona - FC Twente 1X2 Sporting Lizbona ? 1.65 Co o tym sadzicie? - ja trochę się tego Sportingu boje. |
anderlech i zurich nie sa taike pewne na jakie sie wydaja ...
|
Cytat:
co do Zurichu - wszyscy wiemy że liga szwajcarska szału nie robi, jednak Maribor to na papierze przynajmniej - drużyna słabsza. Tak jak pisałem, najbardziej boje się Sportingu, przez to że m.in liga portugalska bardzo późno zaczyna i ten ich mecz to coś jak dla nas mecz z Levadią...JA wiem że Sporting to nie Wisła ale też Twente to nie Levadia...no ale poszło:) - mam nadzieję że ciężar gatunkowy tych meczów spowoduje że gospodarze wyprują flaki i wygrają minimum 1 golem. |
Wczoraj oczywiście jedna porażka,co sądzicie o meczu Aktobe-Maccabi na 2 lub x2?
|
Cytat:
powiem Ci że o tym meczu myslalem zeby zagrac 1x :D kazachy w pelnym sezonie,izrael odwrotnie.fakt ze Maccabi jest druzyna lepsza,jednak druzyny izraelskie w pucharach na wyjazdach graja duzo slabiej;] podsumowując ja pucharow nie ruszam,bo jak rok rocznie wygrywalem na tym tak w tym roku jedna wielka padaka |
Rocco jakbym wczoraj zagrał piłkę o której myślałem zamist tenisa to też byłbym na plus,ale mądry Polak po szkodzie:)
dawać typy na dzisiaj:D |
Mjallby - Norrkoping
LA Angels - Cleveland tyle ode mnie na dzis;] teoretycznie jeszcze 1 w singapurze powinna byc ale nie gram edit:z fartem,bo z fartem ale weeszło:D i nawet niezle typowałem to Aktobe-tylko nie zagrałem w koncu:-p |
Kto mi powie o co w tym chodzi bo nie za bardzo łapię :D
http://www.efortuna.pl/jnp/pl/strona...&actionId=3560 |
Cytat:
|
Cytat:
Mi to wygląda na to że V to kurs na wygranie ligi mistrzów, a 1-4 to dojście danej drużyny minimum do półfinału. |
no przecież pisze klasyfikacja końcowa więc kto wygra ligę mistrzów(v) i będzie półfinalistą(1-4)
takie same zakłady są kto wygra ligę polską niemiecką angielską itd:) Rocco co do Aktobe to ja zagrałem x2 i do tego Anderlecht 1-1 więc też na plus:) dziś już popłynąłem na Armed Forces ja na dziś dałem sobie: Levadia-Debrecen ilośćgoli mniej niż 2,5 L.A. Angels-Cleveland 1 Wuppertal-Regensburg 1-1 |
Ja dzis cos takiego:
Celtic - Dynamo 1 Ventspils - BATE 2 (DNB) Levadia - Debrecen X2 Kurs: 3.45 |
Chyba trzeba się przeprosić z bukami po paromiesięcznej przerwie, hehehe.
Tak więc wpadło mi na myśl coś takiego: Salzburg-Dynamo Z. 1; Kopenhaga-Stabaek 1; Celtic-Dynamo M-kwa. 1; Szachtar-Timisoara 1; FC Zurich-Maribor 1. Kurs 11.11. Zagrać np. za dyszkę, to w razie wygranej wpada równiuteńka stówka, co do grosza. Korci mnie to trochę.... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl