![]() |
Daje Linki do Meczy Polskich Drużyn:
Legia - http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...ndby,6233.html Polonia - http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...zawa,6234.html Lech Relacja Tekstowa i Audio - http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...d-fk,6235.html |
nie nie ma nigdzie jedynie relacja radiowa i tekstowa zostają
|
hahaha 2 stale fragmenty i 0:2
|
Lech przegrywa 2:0 narazie...
|
Amika wróciła do domu ,ale jak widac nowe kuchenki od sponsora nie zmotywowały do walki :lol:
|
Cytat:
|
Huj im w dupe, dla dobra polskiej pilki lepiej zeby odpadli. A tera prosze o miesieczny urlop ;)
|
http://www.lechpoznan.pl/mod,24,minuta_po_minucie.htm
jeszcze 3 bramki i norwegowie maja awans. :P |
Cytat:
|
Cytat:
Mam nadzieję, że jednak Lech wygra i nie straci punktów do rankingu. |
2-0 dla Norwegów. Jeszcze 4 bramki. 3 nie wystarczą z tego powodu, że będzie 6-1 i 5-0. Stosunek bramek 6-6, tylko że leszek będzie miał strzelonych na wyjeździe 6 bramek, a Norwegowie 5 i odpadają. Także 4 i wtedy 7-6 dla Norwegów :D swoją drogą marzę o tym (wiem, że to nierealne), żeby Amika odpadła z pucharów, a Legia i Polonia awansowały. Wtedy my byśmy im wytykali Fredrikstad tak jak oni nam lewatywe :)
|
0-2....................
|
Element dobrze pisze
W Europie kazdy robi pod siebie. Niektorzy jeszcze tego nie pojmują i "dla dobra" kibicuja rywalowi ktoremu na Reymona od k** pociskaja Polska mentalnosc :) |
Cytat:
|
Bo oni myślą, że te punkty do rankingu nam - Wiśle - coś dadzą... :lol:
Tu każdy gra dla siebie, a nie dla "dobra polskiego futbolu" :lol: |
jeszcze 4 bramki i bedzie pieknie... heh
do bojuuuu... |
Cytat:
Nie mówię że trzeba im kibicować, tak naprawdę lata mi to jaki wynik osiągną. Tylko po co robić euforie z tego że przegrywają 0:2, tak naprawdę niektórzy chyba mają problem z tym że oni mogą zagrać dalej a my już odpadliśmy. Wygrali pierwszy mecz 6:1 więc teraz mogą sobie pozwolić na stratę nawet 5 bramek, awans to awans. |
Ja to widzę tak, są ludzie którzy potrafią szczerze cieszyć się ze szczęścia, czy też dobrej passy innych.
Są też ludzie, którzy np. jak widzą że sąsiad kupił sobie ładnego mercedesa to następnego dnia kombinują jak złośliwie porysować delikwentowi autko zamiast samemu wziąć się do roboty i kupić sobie lepsze za rok. I to tyle z mojej strony jeżeli chodzi o nie kibicowanie polskim drużynom w europejskich pucharach ;-) |
i lewandowski ,
teraz dopiero potrzeba 4 bramek... |
taaa a ty RAFi89 myslisz ze tylko w Polsce takie cos jest mozliwe? Myslisz kibice Realu kibicuja Barsie jak ona gra w Lidze Mistrzów, czy tez jak Manchester wygrywal Lige Mistrzów to cala Anglia sie cieszyla? To zle myslisz, w kazdym kraju takie zjawisko mozna zaobserwować, a napewno na linii odwiecznych rywali.
Tak bylo, jest i tak bedzie, czy sie to podoba niektorym czy nie. Niech kazdy kibicuje komu chce (nawet wtedy gdy za tydzien tą druzyne sie bedzie od k..w i ch..ów wyzywać na meczu ligowym), ale tez niech nikt mi nie kaze kibicowac Wisle czy Lechowi z jednego glupiego powodu jakim jest to ze te kluby reprezentują polska piłke lub pod pretekstem potrzebnych punktów do rankingu :lol: Podzielam zdanie Kamsona, w pucharach kazdy sobie rzepke skrobie, zeby jak najpozniej zaczać i jak najdluzej byc rozstawionym a zeby byc rozstawionym trzeba samemu cos ugrac a nie liczyc na Polonie czy Lecha. |
Cytat:
Ale mi wcale nie o to chodzi Nie interesuje mnie Amika ,Legia czy Polonia -wiszą mi te kluby ,ich problemy czy cokolwiek innego. Tymbardziej wiszą mi ich wyniki w Europie ,bo nic z tego Wisla miec nie bedzie ,moze jak ktos juz wspomnial pol punkta do rankingu.:) Legia gra dzis jako Legia z Broendby ,nie w barwach biało-czerwonych ,tylko zielono-,bialo -czerwonych.Gra wiec dla siebie i swoj sukces.Swoja slawe i kase dla klubu. Jesli wiec ktos kibicuje takiej Legii bo uwaza ze gra "dla Polski" to niech kibicuje,Co mi dotego. Byle ktos nie robil z siebie pajaca ,i przez caly rok wyzwał Legionistow czy innych Amikowców a dzis trzymal za nich kiciuki komiczne to mi sie wydaje,badzmy powazni. |
wiecie co jak mysle o tym lewandowskim?
to bedzie nasz kat. a mogl katowac dla nas... |
Lech przegrywa 1:2
Bramka dla Lecha: Dośrodkowanie z cornera Stilića i Lewandowski mocnym uderzeniem głową pokonuje Staw'a. Piłka ląduje w okienku norweskiej bramki. |
Cytat:
Po drugie nie mówię żeby im kibicować. Ale nie rozumiem po co pisać przegrywają 0:2 jeszcze tylko 4, jak oni swoje zrobili w pierwszym spotkaniu. W dodatku brak jakichkolwiek wyników innych polskich zespołów w kolejnych latach wpływa na to od której rundy polskie zespoły startują i w ogóle ile ich gra. |
6' i Legia dostaje bramkę od Duńczyków ...
|
Jest mecz Legii na sopcascie?
Edit. Ja rozumiem, że ITI=Nsport=Legia, ale "spuszczalski" ton komentatorów przy każdym udanym podaniu Legii, które potrafi wykonać każdy 10-latek, to trochę przegięcie. |
Legia tragicznie się prezentuje, Duńczycy widać,że wiedzą co mają grać, o Legii tego powiedzieć nie można. no i gol,ale dzieki bramkarzowi Duńskiemu:)dobry jest.Kat Giza:)
ja oglądam mecz Legii przez jakieś duńskie dziadostwo. |
Cytat:
P.S. Już 1-1, 17' Warszawa intonuje: Mistrzem Polski jest Legia ... :pobity: P.S" Na Łazienkowskiej budowa, śpiewa jedna trybuna, w TV huk jakby 30,000 wiary zdzierało gardła :-/ |
Mecz jest na public sport(i jak zwykle swietna transmisja). Sprawdz na meczyki.pl
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl