![]() |
Cytat:
Sprawnie idzie to wyburzanie A i B, aż się łezka w oku kręci jak ten pusty budynek bez okien stoi...normalnie jak by jakaś ruina po wojnie. |
Cytat:
|
Zrobiłem szkic jak może wyglądać w praktyce trybuna C.
http://img197.imageshack.us/img197/8...ualny1024x.jpg |
Cytat:
|
Dokladnie, calosc bedzie znacznie wyzsza od trybun D,E, a Ty trybune C zrobiles na rowni z nimi...
|
Pierwsza od dołu czerwona linia pokazuje poziom dachu w miejscu jego montażu, 2 linia pokazuje poziom wysokość całej konstrukcji.
http://img207.imageshack.us/img207/8...ualny1024x.jpg |
Przede wszystkim górna trybuna będzie także o wiele bardziej stroma od tej dolnej, ty narysowałeś je pod takim samym kątem. W sumie jednak trochę sie przestraszyłem, że tak maleńksa trybunka bedzie jak pierwszy raz rzuciłem na twój szkic okiem. Już chyba w Kielcach jest wyższa.
Anyway... ostatnio z kamerki miałem okazję korzystać chyba w 2006 jak kończyli D, więc jak teraz weszłem to myślałem że będzie jak wtedy czyli co jakiś czas po prostu ładuje sie obraz i tyle... a tu nagle trybuna się zawala, pełno kurzu:D niesamowicie to wyglądało, nie sądziłem że tak kamerka teraz działa zupełnie na żywo. |
wracając do rysunku zamieszczonego przez sayek89, dach na nim narysowany jest jakby miał spadek w dół w stronę murawy, a w rzeczywistości im bliżej murawy, tym będzie wyżej.
|
kolumny na sektorze A i B przeszly do historii...
|
Właśnie przed chwilką ostatni już fragment kolumnady został zrównany z ziemią. Tym samym można zamknąć pewien etap w historii naszego klubu... Na naszych oczach tworzy się nowa historia :)
|
Kurde najlepszy moment burzenia przegapiłem ;/, mam nadzieję, że Biuro Prasowe to nagrało.
|
Pytanko do znawców, czy w przyszłości ewentualnie będzie można podwyższyć trybuny? czy będziemy skazani do końca na 33 tys.(narazie wystarczy, ale nie wiedomo co będzie kiedyś).
|
Mozna będzie podnieść w gore D i E. |
Działa Wam ta kamerka? U mnie jest "gotowy" i czarny ekran :/
EDIT: W Operze działa ;) |
A nacisnąłeś PLAY? :-)
|
Działa. Miałem to szczęście, że akurat widziałem na kamerce jak kolumna z sektora A została zrównana z ziemią. To był niesamowity widok, ten niszczycielski sprzęt tak rozbujał całą kolumnę, że po kilku sekundach wszystko "gruchnęło" na ziemię
|
Cytat:
Niczym kiedyś brama Brandemburska :) Kamerka smiga mi prawidłowo :) |
Właśnie teraz ten "dinozaur" pożera trybunę od strony E, zajebiaszczo to wygląda :)
Szkoda, że nie udostępnili tam jakiegoś placyku w pobliżu co by można wejść i popatrzeć. |
Szkoda, że nie działa ta kamera: http://kamera.orge.pl/krakow2/
Widać by było wszystko jak na dłoni :/ |
Cytat:
|
niesamowite ... nasi dziadkowie,ojcowie przygladali sie budowie tych trybun,teraz na naszych oczach burzą mury nadzieji naszych przodków
|
moze mi ktos odpowiedz do kiedy maja czas skonczy D "od srodka" ?
|
Cytat:
WOW takiego patosu na forum dawno nie widzialem :) |
Filmik nakręcony prze zemnie na którym widać zburzone kolumny.
http://www.youtube.com/watch?v=DDNZOlXsduE |
http://www.youtube.com/watch?v=Vo7Fl...layer_embedded
a tu filmik z oficjalnej :D |
Ależ kierujący tą niszczarką czy jak to się nazywa musial mieć zabawę :D
|
Sobota 7:43 a robota wre na całego.
|
No raczej :) Sam bym sobie taką maszyną poburzył :)
|
Trubyna B oraz loża vip przeszła do historii :)
Ma być kamera przekazująca obraz na żywo na dawny sektor C? |
Panowie poprawiłem trochę szkic ;) w takim razie drugie piętro trybuny będzie bardziej strome.
http://img193.imageshack.us/img193/2...ny1024kopi.png |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl