Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

_ukoL 05.06.2009 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 740934)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ibicow,1318784 - co zabytkowego jest w Nowej Hucie że konserwator zabytków nie chce się zgodzić ? Komunistyczna zabudowa - też mi zabytek.

A'propos a gdyby tak hipotetycznie założyć, że kiedyś w przyszłości do Ekstraklasy awansuje Hutnik Kraków to co musiałby szukać nowego miejsca na rozgrywanie swoich spotkań, bo nie dałoby się tam wybudować masztów oświetlających przez urzędasa mającego się za Bóg wie co...?

Sprawnie idzie to wyburzanie A i B, aż się łezka w oku kręci jak ten pusty budynek bez okien stoi...normalnie jak by jakaś ruina po wojnie.

sonyvegas 05.06.2009 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 740934)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ibicow,1318784 - co zabytkowego jest w Nowej Hucie że konserwator zabytków nie chce się zgodzić ? Komunistyczna zabudowa - też mi zabytek.

Klasztor Cystersów w Mogile

sayek89 05.06.2009 13:51

Zrobiłem szkic jak może wyglądać w praktyce trybuna C.

http://img197.imageshack.us/img197/8...ualny1024x.jpg

Emilio 05.06.2009 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 740942)
Zrobiłem szkic jak może wyglądać w praktyce trybuna C.

http://img197.imageshack.us/img197/8...ualny1024x.jpg

Cała trybuna będzie znacznie wyższa.

Hanex 05.06.2009 14:20

Dokladnie, calosc bedzie znacznie wyzsza od trybun D,E, a Ty trybune C zrobiles na rowni z nimi...

Wicked 05.06.2009 14:34

Pierwsza od dołu czerwona linia pokazuje poziom dachu w miejscu jego montażu, 2 linia pokazuje poziom wysokość całej konstrukcji.

http://img207.imageshack.us/img207/8...ualny1024x.jpg

mr_seol 05.06.2009 14:47

Przede wszystkim górna trybuna będzie także o wiele bardziej stroma od tej dolnej, ty narysowałeś je pod takim samym kątem. W sumie jednak trochę sie przestraszyłem, że tak maleńksa trybunka bedzie jak pierwszy raz rzuciłem na twój szkic okiem. Już chyba w Kielcach jest wyższa.

Anyway... ostatnio z kamerki miałem okazję korzystać chyba w 2006 jak kończyli D, więc jak teraz weszłem to myślałem że będzie jak wtedy czyli co jakiś czas po prostu ładuje sie obraz i tyle... a tu nagle trybuna się zawala, pełno kurzu:D niesamowicie to wyglądało, nie sądziłem że tak kamerka teraz działa zupełnie na żywo.

Wicked 05.06.2009 14:56

wracając do rysunku zamieszczonego przez sayek89, dach na nim narysowany jest jakby miał spadek w dół w stronę murawy, a w rzeczywistości im bliżej murawy, tym będzie wyżej.

WALDI TSW 05.06.2009 15:16

kolumny na sektorze A i B przeszly do historii...

emailowiec 05.06.2009 15:17

Właśnie przed chwilką ostatni już fragment kolumnady został zrównany z ziemią. Tym samym można zamknąć pewien etap w historii naszego klubu... Na naszych oczach tworzy się nowa historia :)

Seba_sc 05.06.2009 15:17

Kurde najlepszy moment burzenia przegapiłem ;/, mam nadzieję, że Biuro Prasowe to nagrało.

Strzala 05.06.2009 15:18

Pytanko do znawców, czy w przyszłości ewentualnie będzie można podwyższyć trybuny? czy będziemy skazani do końca na 33 tys.(narazie wystarczy, ale nie wiedomo co będzie kiedyś).

Adj 05.06.2009 15:24

Mozna będzie podnieść w gore D i E.

royalmichael 05.06.2009 15:43

Działa Wam ta kamerka? U mnie jest "gotowy" i czarny ekran :/
EDIT: W Operze działa ;)

Aro1234 05.06.2009 15:44

A nacisnąłeś PLAY? :-)

Emilio 05.06.2009 15:55

Działa. Miałem to szczęście, że akurat widziałem na kamerce jak kolumna z sektora A została zrównana z ziemią. To był niesamowity widok, ten niszczycielski sprzęt tak rozbujał całą kolumnę, że po kilku sekundach wszystko "gruchnęło" na ziemię

Wojtas 05.06.2009 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WALDI TSW (Post 740965)
kolumny na sektorze A i B przeszly do historii...


Niczym kiedyś brama Brandemburska :)

Kamerka smiga mi prawidłowo :)

luke1906 05.06.2009 16:25

Właśnie teraz ten "dinozaur" pożera trybunę od strony E, zajebiaszczo to wygląda :)

Szkoda, że nie udostępnili tam jakiegoś placyku w pobliżu co by można wejść i popatrzeć.

royalmichael 05.06.2009 16:38

Szkoda, że nie działa ta kamera: http://kamera.orge.pl/krakow2/
Widać by było wszystko jak na dłoni :/

Biuro Prasowe 05.06.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Seba_sc (Post 740967)
Kurde najlepszy moment burzenia przegapiłem ;/, mam nadzieję, że Biuro Prasowe to nagrało.

Nagrało, nagrało - z dach okrąglaka. Filmik właśnie powstaje, będzie wieczorem na www.wisla.krakow.pl

Dubi 05.06.2009 19:52

niesamowite ... nasi dziadkowie,ojcowie przygladali sie budowie tych trybun,teraz na naszych oczach burzą mury nadzieji naszych przodków

piotrek*krk 05.06.2009 20:07

moze mi ktos odpowiedz do kiedy maja czas skonczy D "od srodka" ?

gooro33 05.06.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dubi (Post 741133)
niesamowite ... nasi dziadkowie,ojcowie przygladali sie budowie tych trybun,teraz na naszych oczach burzą mury nadzieji naszych przodków


WOW takiego patosu na forum dawno nie widzialem :)

sayek89 05.06.2009 20:21

Filmik nakręcony prze zemnie na którym widać zburzone kolumny.

http://www.youtube.com/watch?v=DDNZOlXsduE

Wichar87 05.06.2009 21:01

http://www.youtube.com/watch?v=Vo7Fl...layer_embedded
a tu filmik z oficjalnej :D

Jurand 05.06.2009 21:34

Ależ kierujący tą niszczarką czy jak to się nazywa musial mieć zabawę :D

zenobiusz27 06.06.2009 06:44

Sobota 7:43 a robota wre na całego.

stawski 06.06.2009 07:19

No raczej :) Sam bym sobie taką maszyną poburzył :)

PhantomRanger 06.06.2009 09:49

Trubyna B oraz loża vip przeszła do historii :)
Ma być kamera przekazująca obraz na żywo na dawny sektor C?

sayek89 06.06.2009 12:52

Panowie poprawiłem trochę szkic ;) w takim razie drugie piętro trybuny będzie bardziej strome.

http://img193.imageshack.us/img193/2...ny1024kopi.png


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl