Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

dj_ibutti 07.01.2009 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteq_NH (Post 653291)
słusznie podejrzewasz, radze zabrac suchy prowiant :D a nie daj Bóg zeby ktoś sobie menu bezmięsne zażyczył :lol:


I nie jedzcie sałatek, chyba że chcecie Studniówkę spędzić w wychodku :D

Uran235 07.01.2009 09:31

Hmmmm, dlaczego wszystko co wydaje się dobrym pomysłem następnego dnia okazuje sie debilizmem?

Poszedłem wczoraj na piwo, bo miałem 2,5 godziny okienka. Wszystko fajnie, posiedzieliśmy z kumplami, jakiś film na lapku się zapuściło, piwka się wypiło. Nawet grzecznie skończyliśmy ponad pół godziny przed zajęciami i poszliśmy na w-f. I wszystko byłoby zapewne fajnie gdyby nie fakt, że jak to po świętach- pięćdziesiąt razy sprawdziłem czy wziąłem strój na zmianę, ale oczywiście zapomniałem o butach. Miałem iść do domu, już wyszedłem na zewnątrz, ale coś mnie w łeb strzeliło i stwierdziłem, że idę, rozgrzeję się w skarpetkach, przecież mnie nie zabije, a potem zejdę na jakąś siłkę, albo ping-ponga. Jak postanowiłem tak zrobiłem, nic się mnie nie czepiał na rozgrzewce, ale oczywiście musiał mi do głowy przyjść kolejny głupi pomysł. Stwierdziłem, że skoro idzie tak dobrze, to się nie będę wygłupiał i bawił w jakiegoś ping-ponga, tylko zostanę na sali i pogram w gałę. Leonidas dał radę, to ja nie dam? Nawet jakoś udało mi się pograć i nie zaliczyć żadnej gleby ani kontuzji, wszystko wydawało się fajnie. No to skoro jest tak fajnie, to co ja się będę wygłupiał i wracał tramwajem, wrócę sześć kilosów na piechtę to w końcu nic, a i mróz jeszcze nie taki wielki( dopiero 18-sta była). W połowie drogi jedyny raz zadziałał rozsądek, który stwierdził, że po w-fie wypadałoby się zapiąć i założyć chociaż czapkę. Do domu dotarłem grzecznie i w całości, chociaż nieco zmęczony, conieco zjadłem i poszedłem spać. Noc przeszła spokojnie, obudziłem się rano, w sumie fajnie gardło nie boli znaczy się będę zdrowy, wstaję z łóżka i odkrywam, że moje stopy odczuwają duży dyskomfort przy każdym zetknięciu z podłożem. Jak się okazuje podłoga w sali gimnastycznej jest zdecydowanie lepsza od pumeksu. Właśnie zastanawiam się w jaki sposób dostanę się dzisiaj na uczelnię, spadł świeży śnieg, więc pod uwagę biorę sanki, ale muszę to jeszcze przedyskutować z psem.

A tak w ogóle to dzieńdobry.

Tiramisu 07.01.2009 09:33

Aha,, Dzień dobry :).

Nowohucianin^^ 07.01.2009 09:42

Dobry, Dobry :D :).

fcz1985 07.01.2009 09:54

Uran235 - ninja musi być twardy:D
doberek wszystkim

Tiramisu 07.01.2009 10:04

W pytaniu na śniadanie o studniówkach,,, W końcu trendy idą w stronę nie postarzania się dziewuszek. Fajnie, bo po latach 18tka ubrana jak 30tka na balu wygląda marnie :). Nie uwierzycie :D. Nie byłam nigdy na studniówce. Swoją w szpitalu przeleżałam. Może ktoś nie ma z kim iść? ;)

Kamil 07.01.2009 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653412)
W pytaniu na śniadanie o studniówkach,,, W końcu trendy idą w stronę nie postarzania się dziewuszek. Fajnie, bo po latach 18tka ubrana jak 30tka na balu wygląda marnie :). Nie uwierzycie :D. Nie byłam nigdy na studniówce. Swoją w szpitalu przeleżałam. Może ktoś nie ma z kim iść? ;)

ja ide z wyborowa to moge i ciebie przy okazji zabrac :D:lol:

Tiramisu 07.01.2009 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 653414)
ja ide z wyborowa to moge i ciebie przy okazji zabrac :D:lol:

Ta,, Pod wyborową będziesz leżał, a ja do domu Cię będę taszczyć :P.

Kamil 07.01.2009 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653415)
Ta,, Pod wyborową będziesz leżał, a ja do domu Cię będę taszczyć :P.

bez przesady jeszcze mi sie nigdy nie zdarzyllo na wazniejszych imprezach lezec pod nia, nooooooo mozee raz ale to sie nie liczy bo mialem powod do nadmiernego spozycia alkoholu ;)

ja_ka_ 07.01.2009 10:23

Mnie na sylwku wyborowa ujarzmiła... Nigdy więcej!

Uran235 07.01.2009 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 653411)
Uran235 - ninja musi być twardy:D

Ale co za dużo to niezdrowo, niedokrwienie mózgu powoduje obumieranie szarych komórek.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653412)
Nie byłam nigdy na studniówce. Swoją w szpitalu przeleżałam. Może ktoś nie ma z kim iść? ;)

A myślałem, że tylko ja nie byłem w życiu na studniówce. Ja na swoją nie poszedłem z własnej woli. Po pierwsze miałem to nieszczęście, że uczęszczałem do łódzkiej jedynki, tzw. liceum elytarnego, co oznacza, że połowa ludzi w pamięci liczy całki, ale na przerwach stoi twarzą do ściany i się ślini. Ponadto nawet po wyeliminowaniu kobiet, które ślinią się do ściany i tak większość wyglądała tak, że człowiek wolał nie sprawdzać, czy to wybryk matki natury, czy wspólne dzieło nowoczesnej medycyny i liberalnych poglądów. Oczywiście jako liceum elytarne ludziom spoza szkoły wstęp wzbron( mogliby spłoszyć frakcję śliniących się). Plus oficjalny zakaz alkoholu, co oznaczało, że to nauczyciele będą zdecydowanie bardziej nawaleni niż uczniowie. To jak tak sobie podliczyłem, że na samą miejscówkę wydam dwie bańki, plus pewnie coś tam trzeba będzie do ciuchów kupić, plus własny alkohol, który trzeba będzie przemycić, bo lokal zewnętrzny, a nie w szkole, a w zamian jedyne co dostanę to widok nawalonych pedagogów... To ja dziękuję, wolę się nawet alienować.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 653414)
ja ide z wyborowa to moge i ciebie przy okazji zabrac :D:lol:

Z jednej strony awatar Kamila, z drugiej strony na studniówkę idzie z wyborową. Drogą dedukcji wywnioskowałem, że awatar Kamila przedstawia jego starą!

Takie pytanko- czy Wam się też forum muli?

Nowohucianin^^ 07.01.2009 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 653423)
Mnie na sylwku wyborowa ujarzmiła... Nigdy więcej!

mnie tak samo :D ale nigdy więcej nie powiem nigdy. :) ONLY WYBOROWA ! :) :D

Kamil 07.01.2009 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 653426)


Z jednej strony awatar Kamila, z drugiej strony na studniówkę idzie z wyborową. Drogą dedukcji wywnioskowałem, że awatar Kamila przedstawia jego starą!

Takie pytanko- czy Wam się też forum muli?

muli,
a detektywem to ty raczej nie bedziesz

ja_ka_ 07.01.2009 10:42

Mi jakoś nie podchodzi i nigdy nie podchodziła. Ale byłem "w gościach" i gospodarze ustalili że ma być wyborowa. We Francji to jedna z droższych wódek i każdy przeciętny żabojad uważa, że to najlepsza Polska wódka.

Nowohucianin^^ 07.01.2009 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 653433)
We Francji to jedna z droższych wódek i każdy przeciętny żabojad uważa, że to najlepsza Polska wódka.

a nie jest ? :-P :> :-D

ja_ka_ 07.01.2009 10:48

No nie wiem, mi po prostu nie wchodzi:PP. Dla mnie nieporozumieniem tam była jej cena. Prawie 2 razy większa od np Smirnoffa.

Nowohucianin^^ 07.01.2009 10:53

bo to drogi trunek jest :D Polska wódka, dobra wódka :D

pan_premier 07.01.2009 10:54

tylko ze wyborowa tam a wyborowa tu to co innego ;)

tak jak większośc kosmetyków itp
Opakowanie to nie wszystko, trzeba patrzec we wnętrze

Tiramisu 07.01.2009 10:57

O wódce nic nie wiem, ale kosmetyki i artykuły chemiczne (proszki do czyszczenia, prania) - potwierdzam - zupełnie inna bajka.

Nowohucianin^^ 07.01.2009 11:00

widać że pożądna :P :D

Tiramisu 07.01.2009 11:01

Chyba nie miałeś co do tego wątpliwości :P

7 kotów 07.01.2009 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 653441)
Polska wódka, dobra wódka :D

Gowno prawda.
Najlepsze wodki sa rosyjskie.

I francuska Grey Goose.


!

HOWGH

Ola7 07.01.2009 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 653391)
I nie jedzcie sałatek, chyba że chcecie Studniówkę spędzić w wychodku :D

To może napisz co warto zjeść :D Teraz to już nie wiem czy iść czy nie... Załamałam się :P

Tiramisu 07.01.2009 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 653450)
To może napisz co warto zjeść :D Teraz to już nie wiem czy iść czy nie... Załamałam się :P

Iść, tylko ze swoim jedzeniem :D. Kiedyś nie było tych durnych cateringów, które z dożywieniem mają mało wspólnego,, Mamuśki robiły kanapki, sałatki, piekły ciasta. Było tanio smacznie i dużo. Współczuję Wam :).

Nowohucianin^^ 07.01.2009 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653447)
Chyba nie miałeś co do tego wątpliwości :P

nie no co ty :). nigdy by mi to nie przyszło do głowy :-D :-p

Tiramisu 07.01.2009 11:08

Hm,, Jak w pilocie wybieram przycisk do zmiany programu lecą mi po kolei,, Coś się przestawiło, czy popsuty pilot?

ja_ka_ 07.01.2009 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653451)
Iść, tylko ze swoim jedzeniem :D. Kiedyś nie było tych durnych cateringów, które z dożywieniem mają mało wspólnego,, Mamuśki robiły kanapki, sałatki, piekły ciasta. Było tanio smacznie i dużo. Współczuję Wam :).

Też miałem za tych czasów i to było to!

Tiramisu 07.01.2009 11:22

http://krakow.gumtree.pl/c-Przyjacie...QAdIdZ97703896

Kara za jadanie w McShit ;)

saklak1906 07.01.2009 11:24

Dla mnie najlepszymi wodkami sa Finlandia i Absolut z naciskiem na ta pierwsza i szybko zdania nie zmienie, ch..stwa pil nie bede wole zaplacic wiecej i obudzic sie rano jak czlowiek.

Co jesc zeby nie pawiowac nie ma na to pytanie jednej odpowiedzi, musicie znac swoj organizm. Co podchodzi a co nie, mi nie podchadza zeczy slodkie zjem chocby kawalek slodkiego napije sie wodki i moge juz isc ko toalety i czekas na efekty. Za to moj kolega wodke przegryza czekolada i niczym innym

zuraw9 07.01.2009 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653461)

Twoje ogłoszenie?:shock: :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl