![]() |
Bońka widziałem :)
|
Cytat:
|
Jakby nie mącili z koszykami to pewnie z Rapidem byśmy zagrali.
|
Najgorszy będzie Totenham dla Wisly, Aston dla Lecha. Oczywiscie oba kluby to przejścia.
Nie rozumie dlaczego wszyscy tak boją się Shalke. Kazdy z niemieckiej ligi procz Bayernu jest do ogrania :D Mi już kamień z serca spadł i jednocześnie wsółczuje rywalom Milanu i Sevilli. |
Kasowski zagra z Man City
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
kiedy pierwsze mecze?
|
teraz Wisły grupa
|
Lecha grupa...
|
Kosa walczy z Shalke:)
Lech ma farta:) czyżby Austria? Ale fart czyli my nie przyfarcimy już:) |
teraz grupa lecha a nie wisły
|
jacy frciarze :)
|
huraaa Lech ma latwego rywala :D ciesze się, teraz czekamy na Wisle
drzalem strasznie, ze bedzie Deportivo... po wylosowaniu Astona, SHalke i Łowicza |
no i Austria.. maja fart ; d
|
Lech wylosował najlepiej jak mógł
|
lechici maja austrie wiedeń
|
Grają z Austrią xDD
|
Lechowi się udało i to rewanż u siebie :D punkty będą, teraz czekać na Wisłę :)
|
****a, ci to maja farta..
|
Och! Z Austria Wieden. Jeszcze Pyry graja pierwszy mecz na wyjezdzie, wiec jest spoko!
|
kurde i Lech awansuje a my możemy nie bo mamy trudniejszego przeciwnika :/
|
tak z Austria graja Pyry
|
Lech TrafiŁ Na Austrie Wieden
|
My bodajże na Ajax Amsterdam ...
|
teraz Levski i bedzie pieknie
|
Cytat:
|
Czlowieku co ty straszysz...
|
No to panowie zaczyna się nasza grupa ...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl