Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

T-omek 29.08.2008 12:16

Bońka widziałem :)

4fan_player 29.08.2008 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujekm (Post 594411)
widział ktos tam bednarza ?? Mam nadzieje że go niema bo przynosi pecha

przecież Bednarz nie poleciał. Transfery załatwia :rotfl::lol:

Baala 29.08.2008 12:16

Jakby nie mącili z koszykami to pewnie z Rapidem byśmy zagrali.

depeche87 29.08.2008 12:18

Najgorszy będzie Totenham dla Wisly, Aston dla Lecha. Oczywiscie oba kluby to przejścia.
Nie rozumie dlaczego wszyscy tak boją się Shalke. Kazdy z niemieckiej ligi procz Bayernu jest do ogrania :D

Mi już kamień z serca spadł i jednocześnie wsółczuje rywalom Milanu i Sevilli.

Baala 29.08.2008 12:19

Kasowski zagra z Man City

Watts 29.08.2008 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 594422)
Kasowski zagra z Man City

On gra w APÓELu a nie w Omonii :)

atomek21 29.08.2008 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 594422)
Kasowski zagra z Man City

przecie Kosa gra w APOELu a nie w Omonii

eMTe 29.08.2008 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 594422)
Kasowski zagra z Man City

Kosowski jak mi wiadomo reprezentuje barwy Apeolu. Omonia to ta drużyna, którą kilka lat temu jeszcze za Kasperczaka pyknęliśmy w 2. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, bodajże w tym samym sezonie co Anderlecht wylosowaliśmy... Ale europejska piłka poszła na przód...

pysio 29.08.2008 12:23

kiedy pierwsze mecze?

T-omek 29.08.2008 12:23

teraz Wisły grupa

eMTe 29.08.2008 12:24

Lecha grupa...

Raporter 29.08.2008 12:25

Kosa walczy z Shalke:)


Lech ma farta:) czyżby Austria?


Ale fart czyli my nie przyfarcimy już:)

Wujekm 29.08.2008 12:25

teraz grupa lecha a nie wisły

T-omek 29.08.2008 12:26

jacy frciarze :)

depeche87 29.08.2008 12:26

huraaa Lech ma latwego rywala :D ciesze się, teraz czekamy na Wisle
drzalem strasznie, ze bedzie Deportivo... po wylosowaniu Astona, SHalke i Łowicza

rutek 29.08.2008 12:26

no i Austria.. maja fart ; d

Zwitter 29.08.2008 12:26

Lech wylosował najlepiej jak mógł

Wujekm 29.08.2008 12:26

lechici maja austrie wiedeń

eMTe 29.08.2008 12:26

Grają z Austrią xDD

marcinarsenal 29.08.2008 12:27

Lechowi się udało i to rewanż u siebie :D punkty będą, teraz czekać na Wisłę :)

e 29.08.2008 12:27

****a, ci to maja farta..

AZS_Lublin 29.08.2008 12:27

Och! Z Austria Wieden. Jeszcze Pyry graja pierwszy mecz na wyjezdzie, wiec jest spoko!

pysio 29.08.2008 12:27

kurde i Lech awansuje a my możemy nie bo mamy trudniejszego przeciwnika :/

Dubi 29.08.2008 12:27

tak z Austria graja Pyry

vip2008 29.08.2008 12:29

Lech TrafiŁ Na Austrie Wieden

pawelwp9 29.08.2008 12:30

My bodajże na Ajax Amsterdam ...

rutek 29.08.2008 12:30

teraz Levski i bedzie pieknie

eMTe 29.08.2008 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 594450)
kurde i Lech awansuje a my możemy nie bo mamy trudniejszego przeciwnika :/

Zaczekaj aż trafimy na Lewski. Kopenhaga też jest do ogrania ;)

zloto 29.08.2008 12:31

Czlowieku co ty straszysz...

Nehiar 29.08.2008 12:31

No to panowie zaczyna się nasza grupa ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl