![]() |
Cytat:
ja ze swoim samsungiem zrobilem tak, ze wkladasz plytke z dolaczonym softwarem do telefonu i instalujesz sterowniki oraz program Samsung cośtam Manager i po instalacji postepujesz za instrukcja, naprawde nic wielkiego.. |
Takie pytanko mam odnośnie ostatniego pozaru na Chorwacji ( okolice Breli, Makarskiej). Wie ktoś więcej na ten temat?? I gdzie mozna zobaczyc jakieś zdjęcia z tamtąd?? (jakies strony www chrowackie)
Z góry dzieki za pomoc:) |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.eholiday.pl/ (z tego korzystam dość często z pozostałych mniej) http://www.wypoczynek.pl/noclegi.html http://www.noclegi-tanie.pl/ http://e-nocleg.pl/ http://www.infonocleg.com/ |
Dziękuje ! .... dobra ale bez napinki :/
|
Cytat:
a to przepraszam poszedlem za moim doswiadczeniem kiedy babka powiedzila mi ze to nie mozliwe...najlepiej niech sam zainteresowany pojdzie i wszystko bedzie wiadome |
Cytat:
|
Mam pytanie jakie hasło miała LEgia na oprawie w poznaniu cos z prezentem ale nie mogę się doczytać ze zdjęć z góry dzięki:P:)
|
Gdzie kupie jakies fajne Bluzy Wisły kraków ?
|
Jakiś fajny prosty program do otwarzania muzyki ?
mam winampa ale chciałbym coś innego dzięki South prosiłbym jeszcze o jakiś program do testowania procesora (najlepiej coś takiego żeby mi pokazało czy jest wszystko ok itp) ? |
foobar
123 |
W jaki sposób można zdobyć, i gdzie należy złożyć "akt woli"?
|
Co jezeli podatnik przekroczył prog podatkowy 3000zł i ma w tej chwili powiedzmy 3150zł.
Jak wiadomo do 3000 nie trzeba sie specjalnie rozliczac a co jezeli zostanie minimalnie przekroczony? Bardzo prosze o odpowiedź! Pozdrawiam |
Musisz się rozliczać. Jest przekroczony? Jest.
Tak mnie zgasiła pani w Skarbówce właśnie... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Chodzi Ci o organy? Jeżeli tak to:
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.poltransplant.org.pl/ow.html
tutaj masz wszystko o oświadczeniu - i wzór i przepisy prawne - nawet możesz sobie zamówić takie oświadczenie |
Cytat:
|
Dzięki serdeczne wszystkim za odpowiedź.
|
Witam!
Mam taki problem, że jak oglądam jakieś filmiki na stronach typu youtube/wrzuta itp. mam głos z jednego głośnika (głośniki mam 5.1). To samo z filmami z dysku, natomiast jak słucham muzyki z winampa wszystkie głośniki grają bez zarzutu... Czym to jest spowodowane multum kodeków ściągnąłem i dalej tak samo... |
Jak mogę ściągnąć nutę z wrzuty ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam
Mam pytanie http://galeria.wislakrakow.com/20081009/rzepa/03.jpg co to ? (to po lewej) żona dawidowskiego? czy kolega ? |
Ciężko stwierdzić ale kimkolwiek jest ten człowiek to wygląda na głodnego.
|
|
Owszem, michu-kozlowek
|
W zeszłym sezonie na meczu z Bełchatowem śpiewaliśmy na melodię "Każdy to powie" Przyśpiewk "Każdy to przyzna" Pytaliśmy się wtedy sektora C..i jaka jest odpowiedź, bo w ogole ich nie bylo słychać..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl