Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

West 07.10.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 613294)
Hej:)Kurcze kupiłam nowy telefon i w nim się chyba jakoś inaczej zdjęcia ściąga na kompa brrr
szlag mnie zaraz trafi:/może wiecie jak to zrobić,to jest samsung
S.O.S

niezwykle skromnie opisalas swoj problem.
ja ze swoim samsungiem zrobilem tak, ze
wkladasz plytke z dolaczonym softwarem do telefonu i instalujesz sterowniki oraz program Samsung cośtam Manager i po instalacji postepujesz za instrukcja, naprawde nic wielkiego..

Arkas 07.10.2008 20:13

Takie pytanko mam odnośnie ostatniego pozaru na Chorwacji ( okolice Breli, Makarskiej). Wie ktoś więcej na ten temat?? I gdzie mozna zobaczyc jakieś zdjęcia z tamtąd?? (jakies strony www chrowackie)
Z góry dzieki za pomoc:)

Nowohucianin^^ 07.10.2008 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 613061)
mam pytanie czy jest jakaś strona w sieci gdzie można rezerwować/wynajmować domki całoroczne (chodzi mi tu o sylwester!) co jak np. spanie.pl !!?? ważne proszę o pomoc POZDRAWIAM :D

podbijam na nowej stronie. BARDZO WAŻNE PROSZĘ POMÓŻCIE ! :))

Kobieta_Wislak 07.10.2008 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 613372)
podbijam na nowej stronie. BARDZO WAŻNE PROSZĘ POMÓŻCIE ! :))

przede wszystkim polecam google - szybciej niż pytać któryś raz na forum :p

http://www.eholiday.pl/ (z tego korzystam dość często z pozostałych mniej)
http://www.wypoczynek.pl/noclegi.html
http://www.noclegi-tanie.pl/
http://e-nocleg.pl/
http://www.infonocleg.com/

Nowohucianin^^ 07.10.2008 21:14

Dziękuje ! .... dobra ale bez napinki :/

Toldo 08.10.2008 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 613195)
Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd... nie wiesz to nie odzywaj się... Nawet jeśli jest potargany w miejscu gdzie jest kod kreskowy a da się odczytać numer tego kuponu to WYPŁACĄ!!

Pozdrawiam:p


a to przepraszam poszedlem za moim doswiadczeniem kiedy babka powiedzila mi ze to nie mozliwe...najlepiej niech sam zainteresowany pojdzie i wszystko bedzie wiadome

kalvin 08.10.2008 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalvin (Post 613092)
Od jakiegoś czasu podczas włączania systemu muszę kliknąć na nazwę użytkownika aby komputer się uruchomił. Wcześniej nie musiałem tego robić, użytkownik był wybierany automatycznie ( jest tylko 1 konto użytkownika, nie ma hasła) i system się uruchamiał. W jaki sposób mogę to ponownie ustawić, tak żebym nie musiał nic klikać? Szukałem w panelu sterowania>konta użytkowników, ale tam raczej nie ma zbyt dużej możliwości manewru;)

Ponawiam pytanie. Może ktoś miał podobny problem?

zimka 08.10.2008 14:55

Mam pytanie jakie hasło miała LEgia na oprawie w poznaniu cos z prezentem ale nie mogę się doczytać ze zdjęć z góry dzięki:P:)

Or_do 08.10.2008 14:59

Gdzie kupie jakies fajne Bluzy Wisły kraków ?

SpoXsteR 08.10.2008 15:46

Jakiś fajny prosty program do otwarzania muzyki ?

mam winampa ale chciałbym coś innego


dzięki South



prosiłbym jeszcze o jakiś program do testowania procesora (najlepiej coś takiego żeby mi pokazało czy jest wszystko ok itp) ?

South 08.10.2008 15:47

foobar


123

michu-k 08.10.2008 17:13

W jaki sposób można zdobyć, i gdzie należy złożyć "akt woli"?

Tobi1906 08.10.2008 17:27

Co jezeli podatnik przekroczył prog podatkowy 3000zł i ma w tej chwili powiedzmy 3150zł.

Jak wiadomo do 3000 nie trzeba sie specjalnie rozliczac a co jezeli zostanie minimalnie przekroczony?


Bardzo prosze o odpowiedź!

Pozdrawiam

dj_ibutti 08.10.2008 19:30

Musisz się rozliczać. Jest przekroczony? Jest.
Tak mnie zgasiła pani w Skarbówce właśnie...

gris 08.10.2008 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 613625)
W jaki sposób można zdobyć, i gdzie należy złożyć "akt woli"?

Jeśli chodzi Ci o własne oświadczenie woli to nigdzie nie musisz go zdobywać, ponieważ ma ono jedynie charakter informacyjny, nie trzeba go też nigdzie zgłaszać.

michu-k 08.10.2008 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 613721)
Jeśli chodzi Ci o własne oświadczenie woli to nigdzie nie musisz go zdobywać, ponieważ ma ono jedynie charakter informacyjny, nie trzeba go też nigdzie zgłaszać.

Dziękuję. Czyli karteczka w portfelu wystarczy?

dj_ibutti 08.10.2008 20:13

Chodzi Ci o organy? Jeżeli tak to:

Cytat:

Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie wini ją uszanować.
Imię i Nazwisko, data, PESEL, adres, podpis



Bi@ły89 08.10.2008 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 613625)
W jaki sposób można zdobyć, i gdzie należy złożyć "akt woli"?

Koleżanka wczoraj mi pokazała właśnie taki akt woli. Taka mała zielona składana karteczka z żółtym napisem. Mówiła, że wpisała się na jakiejś stronie na necie i jej przysłali. Strony niestety nie znam, ale jak chcesz to się mogę dowiedzieć. pozdro:)

Kobieta_Wislak 08.10.2008 20:31

http://www.poltransplant.org.pl/ow.html

tutaj masz wszystko o oświadczeniu - i wzór i przepisy prawne - nawet możesz sobie zamówić takie oświadczenie

Serwatkus 08.10.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tobi1906 (Post 613630)
Co jezeli podatnik przekroczył prog podatkowy 3000zł i ma w tej chwili powiedzmy 3150zł.

Jak wiadomo do 3000 nie trzeba sie specjalnie rozliczac a co jezeli zostanie minimalnie przekroczony?


Bardzo prosze o odpowiedź!

Pozdrawiam

Rozliczasz się normalnie. Do 3000zł nie odprowadzany jest podatek, powyzej tej kwoty już tak. Tak więc zapłacisz podatek tylko za 150zł (czyli tyle, o ile przekroczyles ten prog).

michu-k 08.10.2008 21:16

Dzięki serdeczne wszystkim za odpowiedź.

$iWu$ 09.10.2008 11:03

Witam!
Mam taki problem, że jak oglądam jakieś filmiki na stronach typu youtube/wrzuta itp. mam głos z jednego głośnika (głośniki mam 5.1). To samo z filmami z dysku, natomiast jak słucham muzyki z winampa wszystkie głośniki grają bez zarzutu... Czym to jest spowodowane multum kodeków ściągnąłem i dalej tak samo...

Devan 09.10.2008 15:48

Jak mogę ściągnąć nutę z wrzuty ??

walkeroo 09.10.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 614045)
Jak mogę ściągnąć nutę z wrzuty ??

zrzuta.eu wklejasz link i git...:-)

Nitrox 09.10.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 614045)
Jak mogę ściągnąć nutę z wrzuty ??

w adresie www po audio wpisujesz /file/ i na samym koncu adresu .mp3, nastepnie wysylasz taki link do siebie na gg otwierasz go i wyskoczy Ci okienko gdzie chcesz dany plik zapisac.

qqbaa 09.10.2008 23:26

Witam
Mam pytanie

http://galeria.wislakrakow.com/20081009/rzepa/03.jpg

co to ?
(to po lewej)
żona dawidowskiego? czy kolega ?

WzT 10.10.2008 10:16

Ciężko stwierdzić ale kimkolwiek jest ten człowiek to wygląda na głodnego.

michu-k 10.10.2008 11:54

Małkowski?
http://www.90minut.pl/pix/players/ma...i_zbigniew.jpg

Robert_wislak 10.10.2008 12:42

Owszem, michu-kozlowek

rafalek 10.10.2008 13:49

W zeszłym sezonie na meczu z Bełchatowem śpiewaliśmy na melodię "Każdy to powie" Przyśpiewk "Każdy to przyzna" Pytaliśmy się wtedy sektora C..i jaka jest odpowiedź, bo w ogole ich nie bylo słychać..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl