Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

brylant17 03.07.2010 20:53

Kiedy gramy z Hannoverem 96 ? Tak naprawdę, to ten mecz pokarze na czym Wisła stoi

WISŁAZWE 03.07.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 926800)
Kiedy gramy z Hannoverem 96 ? Tak naprawdę, to ten mecz pokarze na czym Wisła stoi

8 lipca o 18:00

For_FuN_ 03.07.2010 21:28

Podniecac sie zwyciestwem nad kelnerami, bankowcami, hydraulikami i innymi, to troche przegiecie :>. Dynamo Drezno pokazalo, gdzie jest na chwile obecna Wisla, a nie amatorzy.

cisse1906 03.07.2010 22:28

Przepraszam, ale nie mogę znaleźć linku do relacji. Mógłby ktoś podać?

kpn 03.07.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 926826)
Podniecac sie zwyciestwem nad kelnerami, bankowcami, hydraulikami i innymi, to troche przegiecie :>. Dynamo Drezno pokazalo, gdzie jest na chwile obecna Wisla, a nie amatorzy.

Kolego, a co pokazało Dynamo? to jest sparing taktyczny oraz zgrywanie z składem ktorym obecnie testujemy. Co pokazuje porazka z Dynamo? ze jestesmy w 6 lidze Uzbekinstanskiej? Opanuj sie i pomysl czasem. Strach sie bac niektorych postów. Tak, przegramy z Litwianami 4:0, bo nie potrafimy wygrac z szwabami, z 3 ligi. Nie mam pytan

lukaszkm 03.07.2010 23:32

Żuraw grał z numerem 11 w tym sparingu, nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ;) Zobaczymy z Hannoverem w jakiej jest formie.

biała gwiazda 03.07.2010 23:42

Mam pytanie bo może coś pominąłem i nie zauważyłem. Będzie na oficjalnej skrót ostatniego sparingu?

1q2 03.07.2010 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 926800)
Kiedy gramy z Hannoverem 96 ? Tak naprawdę, to ten mecz pokarze na czym Wisła stoi

Ten mecz niczego nie wyjaśni, można nawet z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić że będzie on słaby w naszym wykonaniu.
Jeśli chcemy coś osiągnąć w tym roku to do końca przyszłego tygodnia powinniśmy mieć w składnie 2 ofensywnych grajków którzy 'zrobią różnice'.
Zostaje niewiele bo niecałe 3 tygodnie na już jakieś zgranie się zespołu i pierwszy poważniejszy test to 3 runda El.Ligi europejskiej.

Pominąłem Šiauliai bo to nie jest przeciwnik zasługujący na miano zespołu który powie nam gdzie jesteśmy.
W zeszłym roku byłem jednym z niewielu który przestrzegał przed Levadią bo to byli słabeusze ale zadziory z doświadczeniem pucharowy.Ci to są słabeusze nawet we własnej lidze, więc jeśli ich nie przejdziemy to będzie znaczyło że dla tego zespołu ratunku już nie ma

ps po Hanowerze gramy jeszcze z kimś?

Wojtas 04.07.2010 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 926924)
Ten mecz niczego nie wyjaśni, można nawet z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić że będzie on słaby w naszym wykonaniu.
Jeśli chcemy coś osiągnąć w tym roku to do końca przyszłego tygodnia powinniśmy mieć w składnie 2 ofensywnych grajków którzy 'zrobią różnice'.
Zostaje niewiele bo niecałe 3 tygodnie na już jakieś zgranie się zespołu i pierwszy poważniejszy test to 3 runda El.Ligi europejskiej.



Sluszna uwaga ze czas nam ucieka....

potrzba nam jeszcze pomocnika i napastnika a wiec co za tym idzie czasu na ich zgranie.

Gdyby nie bylo Levadii napisal bym ze dopiero przeciwnik w III rundzie pokaze na co nas stac,ale teraz to chyba to FC Szawle zweryfikuje czy mamy wogole czego szukac w Europie czy nie...

w kazdym razie wyniki sparingow to o dupe rozbic,radze sie tym wogole nie sugerowac.One sa od taktycznych rozkmin dla trenerów.

For_FuN_ 04.07.2010 01:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 926897)
Kolego, a co pokazało Dynamo? to jest sparing taktyczny oraz zgrywanie z składem ktorym obecnie testujemy. Co pokazuje porazka z Dynamo? ze jestesmy w 6 lidze Uzbekinstanskiej? Opanuj sie i pomysl czasem. Strach sie bac niektorych postów. Tak, przegramy z Litwianami 4:0, bo nie potrafimy wygrac z szwabami, z 3 ligi. Nie mam pytan

Na przyszlosc radze nauczyc sie czytania ze zrozumieniem. Nie wiem tez, czemu sie tak podniecasz? Porazka z zespolem Drezna pokazala, ze ten zespol potrzebuje realnych wzmocnien...ogrywanie amatorow(chociaz w sumie w ekipie Dynama tez bylo kilku) tego nie zmieni. Jak widac ominal cie zeszly sezon i wystepy w lidze, i w europejskich pucharach. Na to juz nic nie poradze, ale radze sie zapoznac z wynikami Wisly :).

palikot 04.07.2010 01:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 926936)
Na przyszlosc radze nauczyc sie czytania ze zrozumieniem. Nie wiem tez, czemu sie tak podniecasz? Porazka z zespolem Drezna pokazala, ze ten zespol potrzebuje realnych wzmocnien...ogrywanie amatorow(chociaz w sumie w ekipie Dynama tez bylo kilku) tego nie zmieni. Jak widac ominal cie zeszly sezon i wystepy w lidze, i w europejskich pucharach. Na to juz nic nie poradze, ale radze sie zapoznac z wynikami Wisly :).

Wyniki sparingów nie są miarodajne pod kątem formy ani poziomu drużyny... i to wie każdy przeciętnie znający sie na piłce człowiek... a Ci co twierdzą, ze sparingi pokazują miejsce w którym jesteśmy to nie mają zielonego pojęcia o czym mówią.

1q2 04.07.2010 01:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 926938)
Wyniki sparingów nie są miarodajne pod kątem formy ani poziomu drużyny... i to wie każdy przeciętnie znający sie na piłce człowiek... a Ci co twierdzą, ze sparingi pokazują miejsce w którym jesteśmy to nie mają zielonego pojęcia o czym mówią.

Sory ale jak zespół ma jedną składną akcje z 3 ligowcem to chyba o czymś to świadczy.Sam wynik miarodajny nie jest bo nie gra się o wynik ale jakość w grze jak najbardziej.
Wystarczy wspomnieć długą przerwe zimową gdzie graliśmy kichę i w lidze też była kicha
Przecież to oczywiste że jak zespół kopie się po czole w okresie przygotowawczym, to jest duża szansa że będzie się kopał po czole w meczach o punkty.I powtarzam - wynik się nie liczy ale gra tak.

mikesz 04.07.2010 08:21

Ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego kopiemy się z jakimiś ogórkami podczas gdy Amica gra w piłkę z zespołami pokroju Partizana czy Dinamo.
To tak jakby Adamek ćwiczył swój lewy prosty na 3-letnim Marku Kowalczyku z Raciborza.

Karherop 04.07.2010 09:24

Mnie martwi najbardziej fakt , że w ostatnim meczu przed pucharowa potyczką będziemy jeszcze testowac nowych zawodników . Skład powinien się zgrywać , a w takich nefralgicznych pozycjach jak np środek pola , powinni grac zawodnicy z ugruntowaną pozycją i tylko szlifować zgranie z zespołem . A tutaj zapowiada się na testowanie minimum 3 zawodników w potyczce z Hannoverem .

Dobrze by było , gdybyśmy gładko przeszli dwumecz z Litwinami , czego życzyłby sobie każdy kibic Wisły , bes stresu do drugiej rundy . Ciekaw jestem jeszcze , czy zostanie zorganizowany jeszcze jakiś sparing , pomiędzy meczami pucharowymi , aby utrzymać , statystujących zawodników w grze

Na razie terminarz się przedstawia następująco

8.07. Hannover
15.07. el. LE
22.07. el. LE
29.07. ( oby ) el. LE
05.08. el. LE
08.08 . Liga : Arka Gdynia

SpoXsteR 04.07.2010 16:16

bramki z Wisła 8-0 Germania
http://www.youtube.com/watch?v=JpY5ISLbQ_A

martinius028 04.07.2010 19:32

http://www.stalmielec.com/

Po pierwszym meczu LE Wisła gra sparing ze Stalą dla powodzian?

wroobel88 04.07.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 927642)
http://www.stalmielec.com/

Po pierwszym meczu LE Wisła gra sparing ze Stalą dla powodzian?

to jest mecz legend więc chyba oldboy'e będą grać :-p

ziooom 06.07.2010 13:06

Taka mała ciekawostka co do sparingów Wisły, wiele osób narzekało że takie mecze z 6 ligowcami niemieckimi są nie potrzebne. A patrzcie z kim grało np. take PSV, sama holenderska amatorka :p
26/06 RKVV Bergeijk - PSV (0-7)
29/06 RKVV Brabantia - PSV (0-9)
30/06 RKSV Taxandria - PSV (0-8)
03/07 Geldrop / Houta Bouw - PSV (0-12)

farben 07.07.2010 10:54

Wisła Kraków: ilu bramkarzy będzie na mecz z Hannoverem?


http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=664

1q2 07.07.2010 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 929653)
Wisła Kraków: ilu bramkarzy będzie na mecz z Hannoverem?


http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=664

To się ładnie wpisuje w ostatni tekst SKWK.Nie wiem skąd u nich tyle jadu.Sam Kasperczaka nie lubię ale jak czytam

cyt.
Mecz z niemieckim zespołem będzie prawdziwym testem dla piłkarzy Wisły oraz jej szkoleniowca Henryka Kasperczaka. Nasza drużyna nie powinna tego meczu absolutnie przegrać, choćby dlatego że jest na innym etapie przygotowań (Niemcy tak naprawdę dopiero do nich startują).
Potyczka ta ukaże również czy właściwą drogą podążył właściciel Białej Gwiazdy zostawiając na stanowisku trenerskim szkoleniowca, który w sezonie 2009/10 przegrał wszystko, co na krajowym podwórku było do przegrania.

...to śmiech mnie ogarnia bo o jakim teście Kasperczaka my tu mówimy.Obrona rozbita i zagrają tam kolesie którzy ze obą kilka razy trenowali.
Bramkarza to chyba na Hanowerskim podwórku będzie trzeba szukać.Garguła,Boguski,Żurawski - indywidualne przyogtowania czyli gra na co najwyżej 50%. Kirma który gra słabo ale przynajmniej zna zespół nie ma - Będą grać najpewniej 3 testowanych z których 2 nie grało ani minuty a 3 z amatorami.

I tak rozwalony zespół nie może przegrać z Hanowerem bo SKWK uzna że to skandal:)
Śmieszne.
ps no i oczywiście tekst o trenerze który przegrał wszystko - w zasadzie nie pozostaje nic tylko w taki sam sposób odbić piłeczkę i stwierdzić że wszystko co było do przegrania w sezonie 2009/10 - przegrał Skorża, łącznie z największymi upokorzeniami od lat kilkunastu, Levadią,derbami,Legią,Arką

ps2 bardzo rzadko się 'dopieprzam' bo bilans dla stowarzyszenia jest jednoznaczny ale to jątrzenie w tej kwestii dawno przestało być smaczne.

fond 07.07.2010 16:17

Hannover drugą Levadią !! :rotfl:

W tym SKWK to chyba ktoś ma prawdziwą obsesję - pora się leczyć zdecydowanie bo zaczyna to być coraz poważniejsze.

willow 07.07.2010 22:43

SKWK mogło by sobie już dać na wstrzymanie, nie odpuszczą żadnej okazji, żeby wbić Heniowi szpilę. To zaczyna być nudne.
Dlaczego nie podziękują Skorży za większe wtopy?

Kibiców dzielenia ciąg dalszy?

SpoXsteR 07.07.2010 22:44

Znow sie zaczyna.. wyrazl chlopak swoje zdanie, Ty swoje.. koniec.. czemu ma byc tak jak np. Ty chcesz? i kto tu pisze o dzieleniu, to nie dzielenie tylko wlasne zdanie

Skorzy wtopy to Levadia i Puchar Polski .. pojedyncze wyniki nic tu do rzeczy nie maja skoro w koncowym rozrachunku jestesmy w dupie, lepiej bylo miec to MP jak za czasow Skorzy i przegrac ta Arka czy Legia.. ale czas pokaze na co Henka stac, choc nie wiadomo co bedzie po Szawle :)

grogoriogreg 07.07.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 930111)
Znow sie zaczyna.. wyrazl chlopak swoje zdanie, Ty swoje.. koniec.. czemu ma byc tak jak np. Ty chcesz? i kto tu pisze o dzieleniu, to nie dzielenie tylko wlasne zdanie

Skorzy wtopy to Levadia i Puchar Polski .. pojedyncze wyniki nic tu do rzeczy nie maja skoro w koncowym rozrachunku jestesmy w dupie, lepiej bylo miec to MP jak za czasow Skorzy i przegrac ta Arka czy Legia.. ale czas pokaze na co Henka stac, choc nie wiadomo co bedzie po Szawle :)

Co innego wyrażanie swojego zdania, a co innego w każdym artykule nazywanie naszego trenera "specem od porażek".

sportnh 08.07.2010 14:02

bedzie relacja tekstowa ze sparingu?

Cannavaro 08.07.2010 14:09

http://www.wisla.krakow.pl/ - tu jest relacja z każdego meczu Wisły zawsze.

zordon 08.07.2010 14:22

orientuje się ktoś czy przed meczem LE gramy jeszcze jakiś sparing (oprócz dzisiejszego)?

snyrting 08.07.2010 14:24

Terminarz umieszczony na oficjalnej wskazuje, że nie.

Christofor 08.07.2010 16:19

Już za tydzień mecz na Litwie, więc wątpię by Henio chciał jeszcze rozegrać jakiś mecz. Więc pewnie najpóźniej jutro dowiemy się z którym(i) testowanym)i) podpiszemy kontrakt (o ile w ogóle podpiszemy).

massoud 08.07.2010 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 930448)
bedzie relacja tekstowa ze sparingu?

http://www.live.wisla.krakow.pl/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl