Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

1q2 02.11.2009 01:37

Liczyłem na Nikole i się nie zawiodłem...W sumie szkoda bo chciałem zobaczyć jak damy radę z w pełni kompletnym rywalem a tak to znów ktoś naszych graczy wyręczył - pomijając nerwówkę w ostatnich minutach, ale to wyolbrzymione było...A co do Nikoli jeszcze - dziwny jest ten kraj - po takich numerach jak tu nam zaprezentował, żeby znalazł się ktoś kto będzie ładował kasę w tego psychopatę.

Ja wiem, Nikola był cool - nawet se fryza z gwiazdką zrobił ale ****a mać - jak bym kogoś tak jebnął na ulicy to miał bym sprawę w sądzie...dziwny jest ten sport:)

AS82 02.11.2009 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 811170)
Ja wiem, Nikola był cool - nawet se fryza z gwiazdką zrobił ale ****a mać - jak bym kogoś tak jebnął na ulicy to miał bym sprawę w sądzie...dziwny jest ten sport:)

Nikola to psychopata ,teraz już nie można mieć watpliwosci..
Co do agresji ,to co powiedziec o hokeju,szczegolnie NHL ,tam sie niezle leją a tez sa nietykalni przez wymiar sprawiedliwosci

arti 02.11.2009 08:42

Nikola-swój chłop jak się okazuje.
Że jest niezrównoważony to inna sprawa, na szczęście to nie nasz problem w tej chwili...

pan_premier 02.11.2009 09:07

Brawa dla NIkoli za rozgrzewkę:
dla niezorientowanych, pilkarze Korony rozgrzewali sie pod naszą trybuną, w penym momencie poleciało gromkie"Cwel,Cwel Korona"na co NIkola przystanął i bił brawo :lol:

po operacji na Łobo, zaśpiewalismy "dziękujemy", może i jebnięty, ale przynajmniej nasz :D

FredzIo 02.11.2009 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 811186)
Brawa dla NIkoli za rozgrzewkę:
dla niezorientowanych, pilkarze Korony rozgrzewali sie pod naszą trybuną, w penym momencie poleciało gromkie"Cwel,Cwel Korona"na co NIkola przystanął i bił brawo :lol:

To prawda? Ktoś może potwierdzić?
Jeśli tak, to czy widzieli to jeszcze kibice Korony, albo pilkarze?

Tiramisu 02.11.2009 10:22

Prawda. Ci, którzy siedzieli w pobliżu czerwonego narożnika widzieli na pewno.

MichauSzczu 02.11.2009 11:12

Aha akurat on wie co to znaczy Cwel Cwel Korona :P Może zamiast Korona zrozumiał NIkola a cwel cwel ze to cos pochlebnego :P

pan_premier 02.11.2009 11:14

chłopie ja nie wchodze do jego głowy bom za mały na takie rzeczy
mówie jak było :)

Nikola jest jest nasz, Nikola...:lol:

FredzIo 02.11.2009 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 811234)
Aha akurat on wie co to znaczy Cwel Cwel Korona :P Może zamiast Korona zrozumiał NIkola a cwel cwel ze to cos pochlebnego :P

4 lata w Polsce i nie wie?

MatMario 02.11.2009 12:04

Nikola nie mógł patrzyć na Łobodzińskiego i za te wszsytkie poprzednie mecze poprostu mu wyjebał, ma chłopak Wisłe w sercu i pewnei nie jeden z was po jakimś występie Wojtka potraktował by go podobnie.

tofik 02.11.2009 12:17

Jak to kiedyś powiedział Kałużny niektórzy powinni dostać kopa w dupę, albo w ryja i wtedy może sobie uświadomią jak grają.
Jak widać Łobo też tego potrzebował, bo zaczął od tego momentu grac calkiem nieźle :lol:

AS82 02.11.2009 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 811253)
Nikola nie mógł patrzyć na Łobodzińskiego i za te wszsytkie poprzednie mecze poprostu mu wyjebał, ma chłopak Wisłe w sercu i pewnei nie jeden z was po jakimś występie Wojtka potraktował by go podobnie.

Tak teraz wyjdzie ,że najlepsze co zrobił Łobodziński w Wiśle ,to to ,że mu Nikola wyje*ał osłabiajac Korone :rotfl:

Marcinkrakwoj 02.11.2009 20:23

Nie bardzo wiedziałem gdzie to dac wiec dałem tutaj.
Byłem 1 listopada na grobie Henryka Reymana, zapaliłem świeczkę, pomodliłem sie a nawet po cichu zaspiewałem Mu hymn Wisełki. I zauwazyłem miły akcent ze strony Cracovii. Ktos wstawił tam mała flagę na patyczku Cracovii obok MZPN i Nalepki "Ku pamieci" Wisły. TO miłe ze ktos pamieta o ogolnie wielkich piłkarzach nawet z druzyny wroga. Tak to odebrałem. Bedac dzis ponownie na cmenatrzu podszedłem i zauwazyłem dwie bardzo duze zmiany po pierwsze szalik Wisły w grobowcu (szacun dla autora) i... urwaną flage Cracovii z zostawionym kijkiem... Mimo niecheci do tych barw i to nie tylko mnie pytam sie: czy to było potrzebne. Czy ktos nie mógł akurat na cmentarzu kilka metrów od trumny Reymana z Jego prochami powstrzymac sie od Tego? Przeciez to nie było jakies chamskie tak mi sie wydaje tylko ze zwykłego szacunku do Reymana....

wolfy 02.11.2009 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 811392)
Tak teraz wyjdzie ,że najlepsze co zrobił Łobodziński w Wiśle ,to to ,że mu Nikola wyje*ał osłabiajac Korone :rotfl:

Najlepsze może nie, ale do pierwszej dziesiątki na razie się łapie.

:D

jerry.lii.lewis 03.11.2009 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 811472)
Nie bardzo wiedziałem gdzie to dac wiec dałem tutaj.
Byłem 1 listopada na grobie Henryka Reymana, zapaliłem świeczkę, pomodliłem sie a nawet po cichu zaspiewałem Mu hymn Wisełki. I zauwazyłem miły akcent ze strony Cracovii. Ktos wstawił tam mała flagę na patyczku Cracovii obok MZPN i Nalepki "Ku pamieci" Wisły. TO miłe ze ktos pamieta o ogolnie wielkich piłkarzach nawet z druzyny wroga. Tak to odebrałem. Bedac dzis ponownie na cmenatrzu podszedłem i zauwazyłem dwie bardzo duze zmiany po pierwsze szalik Wisły w grobowcu (szacun dla autora) i... urwaną flage Cracovii z zostawionym kijkiem... Mimo niecheci do tych barw i to nie tylko mnie pytam sie: czy to było potrzebne. Czy ktos nie mógł akurat na cmentarzu kilka metrów od trumny Reymana z Jego prochami powstrzymac sie od Tego? Przeciez to nie było jakies chamskie tak mi sie wydaje tylko ze zwykłego szacunku do Reymana....

Słusznie mówisz, kolego.
Einstein mawiał, że dwie rzeczy są nie ograniczone -> wszechświat i ludzka głupota (z tym, że tego pierwszego nie był pewien).

ziuk_NYC 04.11.2009 01:17

Tomasz Frankowski w meczu Jagiellonii Bialystok w Gdynii w meczu Pucharu Polski strzelil dwie bramki, obie z karnego

JOSE 841 04.11.2009 23:15

drużyna Petrescu właśnie zremisowała z Rangersami i zamuje 2 miejsce w tabeli chyba zbyt wcześnie go skreślili na Reymonta a ta propo prawda że aktualny trer bramkarzy niedługo będzie na wylocie z Wisły???? pytanie kogo Wisełka weźmie w jegomiejsca może trener z zagranicy???

szczepanwislak 04.11.2009 23:47

Jak to mówił Skorża ma kogoś na oku ciekawego ale jeszcze nie współpracował nigdy z nim, no i nie chce nam pan trener zdradzic narazie kim on jest. Ale fakt po co , gdyż Kazimierski będzie z nami do końca roku i jak to sam mowi nie wie nawet czy pojedzie na najbliższe zgrupowanie przed meczami z Rumunią i Kanadą. Mimo wszystko trzeba sie cieszyć z dostrzeżenia naszego sztabu szkoleniowego

1q2 05.11.2009 00:32

Mecz o wiele cięższy niż w Glasgow ale tego należało się spodziewać.Wynik sprawiedliwy choć mi osobiście bardziej podobała się gra gospodarzy - nie dali się stłamsić , groźniej atakowali - bardzo pechowa bramka, szczególnie że bramkarz Unirei jest mimo młodego wieku, czołową postacią - Tu zawalił ale gra do końca opłaciła się.
Teraz przed Unireą najważniejszy mecz ,z Sevillą - to drużyna z innej planety w tej grupie, z drugiej strony awans już mają więc może uda się coś ugrać.

To w ogóle ciekawe bo Unirea miała być dla Dana tylko przystankiem przed Steauą - Teraz, po zarobieniu już ok 6 mln ojro, wygląda na to że Dan zostanie w tej małej mieścinie - Ciekaw jestem jak właściciel spożytkuje tą sumę.

JOSE 841 05.11.2009 15:23

może jescze kiedy Petrescu zawita do Wisły??????a ta propo jak obstawiacie następcą Kazimierskiego będzie trener z zagranicy czy z Polski?????????

JrQ- 05.11.2009 17:19

Ani jedno ani drugie.
Po co nam Petrescu, ktory do naszego srodowiska pilkarskiego sie nie nadaje?
A Kazimierski nigdzie nie odchodzi.

wolfy 05.11.2009 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 812545)
Po co nam Petrescu, ktory do naszego srodowiska pilkarskiego sie nie nadaje?

A nasze "środowisko piłkarskie" to się nadaje gdzie? Bo na pewno nie do gry w europejskich pucharach.

szczepanwislak 05.11.2009 17:56

może i Dan by się nadawał u nas ale pod warunkiem , że nam zachciałoby się w końcu ciężko pracować na tych jego ciężkich treningach..

W.S 05.11.2009 18:48

Błąd Dana Petrescu polegał na tym ze od razu zaczął ostre treningi nie wiedząc o tym jak się w Polsce trenuje...
Gdyby zaczął stopniowo zwiększać obciążenie to efekty na pewno byłyby lepsze i nie byłoby takiego szoku dla organizmu.

1q2 05.11.2009 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *TS* (Post 812603)
Błąd Dana Petrescu polegał na tym ze od razu zaczął ostre treningi nie wiedząc o tym jak się w Polsce trenuje...
Gdyby zaczął stopniowo zwiększać obciążenie to efekty na pewno byłyby lepsze i nie byłoby takiego szoku dla organizmu.

Szoku dużego nie było - nie pamiętam meczu gdzie siedliśmy kondycyjnie a przypomnijmy sobie że wtedy to był gruby pressing - zresztą wystarczy przypomnieć sobie mecz w Grecji gdzie w dogrywce nasi nadal zapierdalali aż miło a Grecy byli totalnie wykończeni - Petrescu zresztą mówił że musiał powoli zwiększać obciążenia bo inaczej to by same trupy były;)

ps wczoraj w polszicie, a propos meczu Unirei ,pytali Gancarczyka jak to jest na Ukrainie i też stwierdził że tam się konkretniej trenuje - Kuba tez mówił że w Niemczech to jeszcze ostrzej jest niż u Petrescu było - To wydaje się nasz główny problem przez który jesteśmy niżej niż wiele krajów ,które powinniśmy zjadać na śniadanie.

As 05.11.2009 19:00

Petresku jest teraz na fali i do Polski to szybko nie zawita. Ani sie obejrzymy a bedzie trenowal kogos w Championship albo League One w Angli.
Dan nie popelnil bledu, to zarzad popelnil blad dajac sie szantazowac pilkarzykom.

Wojtas 05.11.2009 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 812545)
Ani jedno ani drugie.
Po co nam Petrescu, ktory do naszego srodowiska pilkarskiego sie nie nadaje?
A Kazimierski nigdzie nie odchodzi.




Zaraz zaraz...

to Petresku nie nadaje sie do naszego srodwiska ?
czy to nasze srodowsko nie nadaje sie do Petresku??

bo mam nieodprte wrazenie ze ta druga opcja jest wlasciwa :)

JOSE 841 05.11.2009 20:33

Co jak co ale za czasów Petrescu w Wiśle tak jak 1q2 mówi była dobra kondycja był gruby pressing i mieliśmy dwóch dobrych bramkarzy w Pucharach Europejskich Pawełka i tego Rumuna który był zmiennikiem miedzy słupkami dla Pawełka teraz ostał sie Pawełek bynajmniej do stycznia

FraMat 05.11.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 812619)
Petresku jest teraz na fali i do Polski to szybko nie zawita. Ani sie obejrzymy a bedzie trenowal kogos w Championship albo League One w Angli.
Dan nie popelnil bledu, to zarzad popelnil blad dajac sie szantazowac pilkarzykom.

Na razie najpowaznejsze oferty, po pierwszych meczach w LM, to Petrescu ma z Serie A

maksinho 06.11.2009 08:20

Ej wie ktoś może jak Zieniowi idzie w tej jego Skodzie ??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl