![]() |
Lukas nie moge napisac z duzej litery ł tylko L , z caps lokiem wychodzi małe ł... :) ale zmienie na L jak Cie tak kłuje w oczy hehehe. Co do kuponów to myślę, że powinno być dobrze
|
na dziś puściłem:
Detroit - Anaheim 1 Broendby - Randers 1 Leeds - Millwall 1 Houston - LA Lakers 2 może się uda... |
tak sobie dzis przejrzalem ulotke kursową i wyszło mi ze jest co grac na weekend:) takie typy sobie poki co zaznaczyłem:
Lech-Lechia 1 Legia-Bytom 1 ManU-Arsenal 1 lub 1x Austria W.-Altach 1 Salzburg-LASK Linz 1 Sparta P.-Bohemians 1 Opava-Fulnek 1 Bordeaux-Le Mans 1 Hoffenheim-Bayern 2 Stuttgart-Cottbus 1 WBA-Liverpool 2 Chelsea-Blackburn 1 PAO-Larisa 1 jakie są Wasze uwagi?? na które mecze warto uważać?? |
Cytat:
|
to 2z3 to wystarczy ze wejda mi 2 mecze i wygrywam? lecz wygrana jest wtedy mniejsza niz jakbym trafił 3?
i czy da sie grac np 3z4 , 4z5 ???? dzieki za odp |
Jak to jest z tym 2z3 , 3z4 itd?
Chodzi mi o to,czy np dając kobiecie w sts moją karteczkę z typami zaznaczam nad nimi np 2z3 ?I jak ze stawkami?Sam stwarzam te bloki np 'a' z c , 'b' z 'd' itd czy po prostu komputer jakoś to wybiera? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź :) |
Cytat:
|
ale konkretnie o co w tym chodzi? np 3z4 załóżmy ze kurs ogólny 4 meczy wynosi 5zł stawiam 100zł i wystarczy ze trafie 3 mecze z tych 4 i wygrywam? tylko ile 500zł czy 90% tego?
|
http://www.forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=12156 tutaj macie wytłumaczone
|
PSG- Auxerre nie byłbym taki pewien, zazwyczaj nie stawiam przeciw zespołom Polaków, szczególnie tu, Jeleń w życiowej formie;)
|
Lokomotiv - Terek w rosyjskiej często są wałki więc osobiście bym nie grał :)
|
Cytat:
Boston +7 @ 1.90 biorę w singlu ;) EDIT: Jednak poczekam sobie i na live zagram, może większego hc złapie... Ale Boston z hc do grania wg mnie :) |
chelsea - blackburn 1
espanyol - bilbao 1 fiorentina sampdoria 1 gijon - malaga (+1) 2 brema - karlsruher 1 za 100 zł do wygrania 550 zł :D co sądzicie ??? |
Cytat:
|
Cytat:
Ja bym grał Chelsea i Breme tylko z Twojego kuponu :-p A jak chcesz za stówkę obstawiać to 2 - 3 mecze najwyżej bym proponował. |
mi jak narazie dziś siada tzn Władykaukaz i Safina weszly i czekam na Red Wings i Lakersów:)
dużo jest meczy które powinny wejść na weekend głownie je wymieniliście już tu,a co myślicie o meczu Trnava-Slovan na 1? Slovan mistrz Słowacji to może jeszcze będą na kacu pomistrzowskim?:D |
Uważaj żeby nie byli na kacu po świętowaniu mistrza :D
Ja czekam na Detroit i Lakers jeszcze Źle Cię zrozumiałem :P |
WiślakNH to przecież to napisałem że goście będą na kacu po zdobyciu wczoraj majstra:) to czekamy na te same mecze:D
|
Ja bym był ostrożny z typowaniem na KSG. Wieczorek stanie na głowie, żeby ich pogrążyć a jak grają w piłkę żabole chyba każdy widział.
|
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1
HSC Montpellier - AC Ajaccio 1 Cork City - Derry City 1 Dijon FCO - SCO Angers 1 Tavriya Symferopol - FK Lviv 1 Ujpest FC - Zalaegerszeg TE 1 Całkiem ciekawe kursy, co myślicie o czymś takim? |
w pierwszym meczu to wszystko jest możliwe ,najprędzej zagrałbym na ilość goli mniej niż 2,5 :)
ja na dziś zagrałem: Milton Keyns-Scunthorpe 1 Wexford-Mervue 1 Ujpest-Zaelegrszeg 1 za 20 zł 90 do wygrania i drugi: Malisse-Ball 1 Clement-Montcourt 1 Polska-Rumunia 1 Dynamo-Ljub. 1 za 50 zł 125 do wygrania |
1 1359 Murray A. - Del Potro J.M. 1 1.47
2 1361 Steaua - Rapid B. 1 1.95 3 1368 Lech - Lechia G. 1 1.27 4 1380 Mechelen - Lokeren 2 3.00 5 1415 FC Kharkiv - Illichivets 2 1.45 kurs 15.84 za 10zł Zakładana wygrana: 142.50 zł |
Bordeaux - Le Mans 1
Brema - Karlsruher 1 Stuttgart - Cottbus 1 Kurs : 2,43 Hoffenheim - Bayern 2 Manch.Utd. - Arsenal 1 La Coruna - Getafe 1 Dortmund - Bielefeld 1 Kurs : 6,58 |
Cytat:
Ja gram dziś: Dijon FCO - SCO Angers; typ 1; 1,92 HSC Montpellier - AC Ajaccio; typ 1; 1,55 Stade Brestois 29 - RC Lens; typ 02; 1,34 Cork City - Derry City; typ 1; 2,15 całkowity kurs: 8,57 PLN stawka: 10 PLN ew. wygrana: 77,15 PLN |
Cytat:
a mecz Shimizu S-Pulse vs. Oita Trinita na 1 jak myslisz?? |
Też jakichś kitajców zagrałem na rano za parę złotych:
Cytat:
Ciekawe co się stanie. :D |
albo na dżidżi pero i będzie miał obsesje białych majteczek:D
ja na weekend mam 5 kuponów:d Legia-Polonia 1 ŁKS-Wisła 2 Górnik-Odra 1 Bordeaux-Le Mans 1 Werder-Karsluhe 1 Rangers-Aberdeen 1 Chelsea-Blackburn 1 Genk-Anderlecht 2 Lille-Nice 1 Hibernian-Celtic 2 Hacettepe-Sivasspor 2 Inter-Siena 1 Fiorentina-Sampdoria 1 Sparta-Bohemians 1 Daynamo Zagrzeb-Belupo 1 proszę o ocenę mojej wytęrzonej pracy umysłowej:D w zanadrzu jeszcze miałem mecz Lokomotiv Sofia-Sliven więc mogę zastąpić tych turasów Rocco no pewnie że jest dużo ciekawych meczy np Beskid Andrychów-IKS Olkusz na 1 tylko że akurat tego jeszcze w naziemnych nie ma niestety |
ocena?? PAŁA Z PLUSEM<LOL>
w kuponie 4 uwaga na Haccatepe w kuponie 2 anderlecht tez taki oczywisty nie jest BTW: na mecze celtów i rangersów opłaca sie grać overy.z tego co wiem w szkocji decyduje bilans bramek.a w tym momencie celtic jest lepszy o 2trafienia!!! szykuje sie w dwoch ostatnich kolejkach ostra strzelanina. jesli sie myle niechaj mie ktos poprawi. edit:Haccatepe wygrało dwa ostatnie mecze u sibie w tym ostatni z Galatasaray! liga turecka jest przewalona wiec ja tego nie rusze za cholere.tyle jest ciekawszych meczów:P |
Legia bez napastników to też nie jest zbyt pewny typ ;) Nie wiem, czy nie zagram lajtowo na ich mecz X2 po kursie 3,5 :D
Ja na weekend standardowo 1 pociąg gram i kilka singlów robionych na bieżąco (więc teraz ich nie podam, skoro nie istnieją :D). Może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie: Cytat:
|
Myślę że ciekawy kurs jest na Bełchatów przy wykartkowanej sąsiadce ;-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl