Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

jaro1985r 14.05.2009 17:12

Lukas nie moge napisac z duzej litery ł tylko L , z caps lokiem wychodzi małe ł... :) ale zmienie na L jak Cie tak kłuje w oczy hehehe. Co do kuponów to myślę, że powinno być dobrze

Robin 14.05.2009 18:40

na dziś puściłem:

Detroit - Anaheim 1
Broendby - Randers 1
Leeds - Millwall 1
Houston - LA Lakers 2

może się uda...

rocco_1906 14.05.2009 18:54

tak sobie dzis przejrzalem ulotke kursową i wyszło mi ze jest co grac na weekend:) takie typy sobie poki co zaznaczyłem:
Lech-Lechia 1
Legia-Bytom 1
ManU-Arsenal 1 lub 1x
Austria W.-Altach 1
Salzburg-LASK Linz 1
Sparta P.-Bohemians 1
Opava-Fulnek 1
Bordeaux-Le Mans 1
Hoffenheim-Bayern 2
Stuttgart-Cottbus 1
WBA-Liverpool 2
Chelsea-Blackburn 1
PAO-Larisa 1

jakie są Wasze uwagi??
na które mecze warto uważać??

Donki 14.05.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 727444)
tak sobie dzis przejrzalem ulotke kursową i wyszło mi ze jest co grac na weekend:) takie typy sobie poki co zaznaczyłem:
Lech-Lechia 1
Legia-Bytom 1
ManU-Arsenal 1 lub 1x
Austria W.-Altach 1
Salzburg-LASK Linz 1
Sparta P.-Bohemians 1
Opava-Fulnek 1
Bordeaux-Le Mans 1
Hoffenheim-Bayern 2
Stuttgart-Cottbus 1
WBA-Liverpool 2
Chelsea-Blackburn 1
PAO-Larisa 1

jakie są Wasze uwagi??
na które mecze warto uważać??

Ja też uważam że mecze dobre tylko Legia i Lech Mi nie pasuje, oczywiscie są faworytami i to zdecydowanymi ale nie mógł bym postawić na nich bo poprostu zle im życzę:P

nbns 14.05.2009 19:12

to 2z3 to wystarczy ze wejda mi 2 mecze i wygrywam? lecz wygrana jest wtedy mniejsza niz jakbym trafił 3?
i czy da sie grac np 3z4 , 4z5 ???? dzieki za odp

WiślakNH 14.05.2009 19:23

Jak to jest z tym 2z3 , 3z4 itd?
Chodzi mi o to,czy np dając kobiecie w sts moją karteczkę z typami zaznaczam nad nimi np 2z3 ?I jak ze stawkami?Sam stwarzam te bloki np 'a' z c , 'b' z 'd' itd czy po prostu komputer jakoś to wybiera?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź :)

Donki 14.05.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 727462)
to 2z3 to wystarczy ze wejda mi 2 mecze i wygrywam? lecz wygrana jest wtedy mniejsza niz jakbym trafił 3?
i czy da sie grac np 3z4 , 4z5 ???? dzieki za odp

Tak da sie również 3z4 4z5 itd:p

nbns 14.05.2009 19:33

ale konkretnie o co w tym chodzi? np 3z4 załóżmy ze kurs ogólny 4 meczy wynosi 5zł stawiam 100zł i wystarczy ze trafie 3 mecze z tych 4 i wygrywam? tylko ile 500zł czy 90% tego?

jaro1985r 14.05.2009 19:47

http://www.forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=12156 tutaj macie wytłumaczone

trial 14.05.2009 20:17

PSG- Auxerre nie byłbym taki pewien, zazwyczaj nie stawiam przeciw zespołom Polaków, szczególnie tu, Jeleń w życiowej formie;)

WiślakNH 14.05.2009 20:21

Lokomotiv - Terek w rosyjskiej często są wałki więc osobiście bym nie grał :)

$iWu$ 14.05.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 727227)
co myslicie o Orlando dzisiaj?? dziwnie niski kurs moim zdaniem

Aż za niski... :P
Boston +7 @ 1.90 biorę w singlu ;)

EDIT: Jednak poczekam sobie i na live zagram, może większego hc złapie... Ale Boston z hc do grania wg mnie :)

pnikonion 14.05.2009 20:45

chelsea - blackburn 1
espanyol - bilbao 1
fiorentina sampdoria 1
gijon - malaga (+1) 2
brema - karlsruher 1


za 100 zł do wygrania 550 zł :D co sądzicie ???

jaro1985r 14.05.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 727390)
na dziś
Safina-Safarova 1 1,15 weszło
Broendby-Randers 1 1,33
za 215,60 zl do wygrania 329,76zł !

na weekend
Górnik-Odra 1 1,65
Werder-Karsluhe 1 1,45
Lks-Wisła 2 1,55
2z3 za 300 zł do wygrania 719,75zł !!!

Pierwszy kupon wszedł! Pnikonion duże ryzyko z tymi meczami, 5 meczy cięzko żeby weszło

WiślakNH 14.05.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pnikonion (Post 727551)
chelsea - blackburn 1
espanyol - bilbao 1
fiorentina sampdoria 1
gijon - malaga (+1) 2
brema - karlsruher 1


za 100 zł do wygrania 550 zł :D co sądzicie ???


Ja bym grał Chelsea i Breme tylko z Twojego kuponu :-p
A jak chcesz za stówkę obstawiać to 2 - 3 mecze najwyżej bym proponował.

LuKaS TSW 14.05.2009 21:08

mi jak narazie dziś siada tzn Władykaukaz i Safina weszly i czekam na Red Wings i Lakersów:)

dużo jest meczy które powinny wejść na weekend głownie je wymieniliście już tu,a co myślicie o meczu Trnava-Slovan na 1? Slovan mistrz Słowacji to może jeszcze będą na kacu pomistrzowskim?:D

WiślakNH 14.05.2009 21:12

Uważaj żeby nie byli na kacu po świętowaniu mistrza :D
Ja czekam na Detroit i Lakers jeszcze

Źle Cię zrozumiałem :P

LuKaS TSW 14.05.2009 21:17

WiślakNH to przecież to napisałem że goście będą na kacu po zdobyciu wczoraj majstra:) to czekamy na te same mecze:D

pan Dudi 14.05.2009 21:19

Ja bym był ostrożny z typowaniem na KSG. Wieczorek stanie na głowie, żeby ich pogrążyć a jak grają w piłkę żabole chyba każdy widział.

trial 15.05.2009 10:57

Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1
HSC Montpellier - AC Ajaccio 1
Cork City - Derry City 1

Dijon FCO - SCO Angers 1
Tavriya Symferopol - FK Lviv 1
Ujpest FC - Zalaegerszeg TE 1
Całkiem ciekawe kursy, co myślicie o czymś takim?

LuKaS TSW 15.05.2009 11:05

w pierwszym meczu to wszystko jest możliwe ,najprędzej zagrałbym na ilość goli mniej niż 2,5 :)
ja na dziś zagrałem:
Milton Keyns-Scunthorpe 1
Wexford-Mervue 1
Ujpest-Zaelegrszeg 1

za 20 zł 90 do wygrania

i drugi:
Malisse-Ball 1
Clement-Montcourt 1
Polska-Rumunia 1
Dynamo-Ljub. 1
za 50 zł 125 do wygrania

Vegas 15.05.2009 11:41

1 1359 Murray A. - Del Potro J.M. 1 1.47
2 1361 Steaua - Rapid B. 1 1.95
3 1368 Lech - Lechia G. 1 1.27
4 1380 Mechelen - Lokeren 2 3.00
5 1415 FC Kharkiv - Illichivets 2 1.45

kurs 15.84

za 10zł Zakładana wygrana: 142.50 zł

WiślakNH 15.05.2009 11:49

Bordeaux - Le Mans 1
Brema - Karlsruher 1
Stuttgart - Cottbus 1
Kurs : 2,43

Hoffenheim - Bayern 2
Manch.Utd. - Arsenal 1
La Coruna - Getafe 1
Dortmund - Bielefeld 1
Kurs : 6,58

a11 15.05.2009 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 727772)
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1
HSC Montpellier - AC Ajaccio 1
Cork City - Derry City 1

Dijon FCO - SCO Angers 1
Tavriya Symferopol - FK Lviv 1
Ujpest FC - Zalaegerszeg TE 1
Całkiem ciekawe kursy, co myślicie o czymś takim?

tego meczu bym się najbardziej obawiał. Arka po ostatnim meczu siadła psychicznie całkowicie pewnie, a w ogóle grają żałośnie, a Ruch po zmianie trenera całkiem nieźle sobie radzi, dwa remisy w tym z Amiką u nich robi wrażenie, i jeszcze ten PP.

Ja gram dziś:

Dijon FCO - SCO Angers; typ 1; 1,92
HSC Montpellier - AC Ajaccio; typ 1; 1,55
Stade Brestois 29 - RC Lens; typ 02; 1,34
Cork City - Derry City; typ 1; 2,15

całkowity kurs: 8,57 PLN
stawka: 10 PLN
ew. wygrana: 77,15 PLN

rocco_1906 15.05.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 728273)
Na jutro rano (obstawiam teraz, bo w zeszłym tygodniu zaspałem na J-League):

Nagoya Grampus Eight - Omiya Ardija 1 1,55
Kashiwa Reysol - Kashima Antlers 2 1,7

Reszta typów jutro :P

wez zmien sobie nika na TSUBASSA albo KODŻIRO :rotfl:

a mecz Shimizu S-Pulse vs. Oita Trinita na 1 jak myslisz??

pan Dudi 15.05.2009 21:29

Też jakichś kitajców zagrałem na rano za parę złotych:

Cytat:

16.05.2009 09:00 Kashiwa Reysol - Kashima Antlers (1x2) 2 1.80 -125 4/5 W trakcie
16.05.2009 07:00 Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka (Zakład bez remisu) (1x2) 1 1.50 -200 1/2 W trakcie
16.05.2009 06:00 Nagoya Grampus Eight - Omiya Ardija (1x2) 1 1.60 -166 3/5 W trakcie

Ciekawe co się stanie. :D

LuKaS TSW 15.05.2009 21:31

albo na dżidżi pero i będzie miał obsesje białych majteczek:D

ja na weekend mam 5 kuponów:d
Legia-Polonia 1
ŁKS-Wisła 2
Górnik-Odra 1


Bordeaux-Le Mans 1
Werder-Karsluhe 1
Rangers-Aberdeen 1

Chelsea-Blackburn 1
Genk-Anderlecht 2
Lille-Nice 1

Hibernian-Celtic 2
Hacettepe-Sivasspor 2
Inter-Siena 1


Fiorentina-Sampdoria 1
Sparta-Bohemians 1
Daynamo Zagrzeb-Belupo 1

proszę o ocenę mojej wytęrzonej pracy umysłowej:D

w zanadrzu jeszcze miałem mecz Lokomotiv Sofia-Sliven więc mogę zastąpić tych turasów

Rocco no pewnie że jest dużo ciekawych meczy np Beskid Andrychów-IKS Olkusz na 1 tylko że akurat tego jeszcze w naziemnych nie ma niestety

rocco_1906 15.05.2009 21:35

ocena?? PAŁA Z PLUSEM<LOL>

w kuponie 4 uwaga na Haccatepe
w kuponie 2 anderlecht tez taki oczywisty nie jest

BTW: na mecze celtów i rangersów opłaca sie grać overy.z tego co wiem w szkocji decyduje bilans bramek.a w tym momencie celtic jest lepszy o 2trafienia!!! szykuje sie w dwoch ostatnich kolejkach ostra strzelanina.
jesli sie myle niechaj mie ktos poprawi.

edit:Haccatepe wygrało dwa ostatnie mecze u sibie w tym ostatni z Galatasaray! liga turecka jest przewalona wiec ja tego nie rusze za cholere.tyle jest ciekawszych meczów:P

pan Dudi 15.05.2009 21:58

Legia bez napastników to też nie jest zbyt pewny typ ;) Nie wiem, czy nie zagram lajtowo na ich mecz X2 po kursie 3,5 :D

Ja na weekend standardowo 1 pociąg gram i kilka singlów robionych na bieżąco (więc teraz ich nie podam, skoro nie istnieją :D). Może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie:

Cytat:

So 16/05/09 15:30 1899 Hoffenheim - Bayern München
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 2 1.45
So 16/05/09 15:30 Borussia Dortmund - Bielefeld
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1.45
So 16/05/09 15:30 Hannover 96 - VfL Wolfsburg
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 2 1.60
So 16/05/09 15:30 Hertha BSC Berlin - Schalke 04
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1.80
So 16/05/09 15:30 Werder Bremen - Karlsruhe
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1.55
So 16/05/09 22:00 Villarreal - Real Madrid
akumulacyjne Hisz. Primera Division 1 2.20
N 17/05/09 17:00 Espanyol - Athletic Bilbao
akumulacyjne Hisz. Primera Division 1 1.60
N 17/05/09 21:00 Atletico Madrid - Valencia
powyżej/poniżej Hisz. Primera Division powyzej 2.5 goli 1.50
I KSG- Odra po kursie 1,6 to jest niepoważna propozycja. Gdyby na żaboli było z 2- 2,1, to można grać. Za 1,6 ryzyko jest za dużo w porównaniu z potencjalnymi korzyściami (wątpliwymi ;) ).

archi33 15.05.2009 23:37

Myślę że ciekawy kurs jest na Bełchatów przy wykartkowanej sąsiadce ;-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl