![]() |
Cytat:
Pokaż w którym momencie kogokolwiek obraziłem bezposrednio. Stwierdziłęm tylko fakt ogólej ułomności całego Narodu (tak mnie i Ciebie też). Do reszty się nie ustosunkuję moje znanie już znasz. |
Jednym słowem -> brawo dla Rucha ;)
|
Macie gdzieś link z bramką?
|
Nie rozumiem o co ta cała dyskusja, Ruch zrobił to co my powinniśmy zrobić rok temu z Levadią. Nie będąc w w pełni przygotowanym przejść zespół który jest do ogrania.
|
Teraz kolej na Amikę, mam nadzieję że nie zaliczą wtopy.
|
Ruch wygrał i dwa razy i bardzo dobrze. Może w końcu piłka klubowa odbije się od dna, byle Amica nie spieprzyła teraz w Baku. Co do gry to myślę, że każdy kibic znający się trochę na piłce spodziewał się takiego właśnie spotkania. Popatrzcie sobie jak drużyny z Białorusi wymiatają, jak ostatnio w Irlandii się podniósł poziom piłki klubowej. To wszystko ligi grające systemem wiosna-lato i w pierwszych rundach pucharów dzięki temu mają naprawdę spory handicap. Z Maltańczykami na pewno będzie łatwiej niż z Kazachami ale nie wolno ich zlekceważyc jak to zrobili ostatnio Chorwaci i zremisowali u siebie 0;0 a na wyjeździe do 65 min nie mogli strzelic.
|
Cytat:
Ludzie tam najlepsi grajkowie zarabiają po 300-400 tys euro, wiec co wy sie dziwicie? Ruch grał spoko, wogole nie bałem sie o wynik. My dopiero zaczynamy nadrabiac zaległości finansowe, i za 2,3 lata znowu przegonimy tego typu wynalazki jak Kazachstan, Gruzja, Azerbejdżan itd. Ktos mowil z takich kiedys lalismy... przypomne tylko: Wisła-Tbilisi, Amika-Terek Grozny, Sheryff, GKS-Cementarnica, itp. |
Lech obawia sie drugiej Levadii
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html |
Nie tyle Lech, co dziennikarze. W sumie, to po popisach w ostatnich latach, na każdego rywala trzeba patrzeć z cieniem obawy przed kolejną kompromitacją...
|
Cytat:
|
WY sie nie patrzcie na Lecha, tylko zobaczmy co sie dzieje u Nas... Obrony nie ma, Małeckiemu-gwiazdorowi znowu sodówa uderza do głowy, przegrywamy w sparingach. Nic z tego dobrego nie wyniknie raczej ...
|
Cytat:
Ruch dwa razy wygrał Polska ma 0,500 a ile z tego ma Wisła ? Wisła z tego ma 0,100. Wisła potrzebuje zdobywać ok 5 pkt sezon w sezon więc te 0,100 to niewiele wnosi. 0,100 przy 5,000 to różnica 50sięciokrotna. Innymi słowy by Wisła miała 5 pkt z rankingu krajowego 50 dwumeczy polskie kluby musiałyby wygrać. Tule to chyba nawet Angielskie kluby nie rozrywają we wszystkich meczach pucharowych. |
Gratulacje dla Ruchu.
Jak na tak niski budżet mają dobry zespół i dobrego trenera. A Kazachowie (Rosjanie mieszkający w Kazachstanie) to jednak solidne zespoły. Czy ktoś liczył na pogrom? Zwłaszcza w okresie przygotowawczym Ruchu. Tym bardziej że Kazachowie mają środek sezonu. Żeby pozostałe zespoły potrafiły tak 2 razy nakłuć przeciwnika (z Wisłą na czele) to będzie dobrze. Oczywiście wszystkim dobrze życzę oprócz Lecha - oni w III rundzie mają odpaść:) (Ruch czy Jagiellonia nie są naszymi rywalami z powodu niskich budżetów o dominacje w lidze, Lech tak.... stąd niestety) |
Wielkie brawa dla Ruchu, może ich gra nie była taka do jakiej przyzwyczailiśmy się w lidze ale na Kazachów to wystarczyło. Teraz czas na Valette :) Nie wiem czemu każdy mówi że zespół z Malty jest słabszym przeciwnikiem od Karagandy mi się wydaje że są to zespoły o zbliżonym do siebie poziomie i według mnie Ruch w tym meczu nie będzie miał spacerku. Oczywiście Ruch jest faworytem i mogą wygrać 3-0 ale po walce nikt się przed nimi nie położy. Najsilniejszymi punktami tej drużyny są Andrew HOGG - Bramkarz ( reprezentant Malty, grał ostatnio w sparingu przeciwko Niemcom mecz przegrali 4-0, oraz w el. MŚ z Portugalią który przegrali 3-0), filarem obrony jest Kenneth Scicluna ma pewne miejsce w reprezantacji Malty, w pomocy rządzi Kevin Sammut jest to bramkostrzelny pomocnik ważna postać w reprezentacji. Gwiazdami tego zespołu jest napastnik reprezentant Malty 26-letni Terence Scerri w lidze w tym sezonie zdobył 20 bramek, oraz Hiszpan Jordi Cruyff jest ofensywnym pomocnikiem w tym sezonie dla Valetty zdobył 10 bramek jak na pomocnika jest to dobry wynik. Pozostali wyróżniający się zawodnicy tego klubu to Roderick Briffa (pomocnik), Michael Mifsud (napastnik) oni ocierają się o reprezentacje Malty.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Fani Ruchu mają problem jak dotrzeć na Maltę
Chyba nikt nie wklejał. Cytat:
|
Ja myślę że Sadlok już w poniedziałek powinien wyruszyć jakimś samochodem a później statkiem bo przecież boi się latać :D
|
"Zaprzyjaźnieni z Ruchem Fani Atletico Madryt" ? WTF :) Wszystkich dziesięciu ??
|
Nie pisz wulgarnymi slangami.
Nie od dziś to przecież wiadomo, że "niebiescy" przyjaźnią się z fanami Atletico. Flag Ruchu na finale Ligi Europejskiej nie widziałeś? :-) |
Nie mam pojęcia jak wygląda futbol na Malcie, ale mam nadzieję że Ruch sobie poradzi.
|
Cytat:
|
Zdaje się, że nie będzie transmisji meczu Ruchu.Nie dlatego, że Polsat nie chce go pokazać, tylko dlatego, że na Malcie nie ma chętnego do wyprodukowania sygnału.
|
Powie mi ktoś czy mecze Jagi i Ruchu będą na Polsacie?
|
Ruch czy Jagiellonia żeby awansować do 4 rundy eliminacji muszą pokonać rozstawiony klub choć to mało prawdopodobne lub liczyć na szczęsliwe losowanie np kiedy słabsza drużyna od Ruchu czy Jagielloni pokona rozstawiony klub w 2 rundzie eliminacji
W tamtym roku azerski Qarabağ Ağdam wyeliminował w 2 rundzie Rosenborg i przejął jego współczynnik i trafił na nierozstawioną finską FC Honke wygrał 2 mecze i awansował do 4 rundy Cuda się zdarzają POLSKIE kluby co dwa lata grają dobrze grają 2002 Wisła 1/8 2004 Amica faza grupowa 2006 Wisła faza grupowa 2008 Lech 1/16 2010 ?????? |
W tym roku amica i Wisla w grupowej ! Tego sobie i wam zycze
Ale przed 3 runda trzeba bedzie 2 stoperow, napadziora i ofensywnego pomocnika zakontraktowac.. |
Ruchu podobno nie będzie bo nie ma kto sygnału stworzyć na Malcie (tamtejsza tv nie jest zainteresowana)
|
Cytat:
Jagi jeszcze nie wiadomo zależy od losowania losowanie w piątek 16.07.2010 o godz 13.30 |
Sytacja taka sama jak w meczu z Levadią. Na Estonii też nikt nie chciał sygnału wyprodukować :)
|
UEFA powinna ogłosic jakiś przetarg na pokazywanie meczy w eliminacjach ( w niektórych krajach tak i w Polsce niestety mecze eliminacyjne to jedyne mecze klubów w europejskich pucharach ) albo zmusic stacje tv które kupiły prawa do LE aby pokazywali mecze ze swoich krajów. Piłka nożna najbardziej popularny sport na świecie i żeby nie można było w spokoju obejrzeć meczy klubowych przedstawicieli swojego kraju tylko sie denerwować czy tv zechce pokazać mecz czy nie Kiedyś na TVP były 3 mecze w 1 dzien i to tak jeden po drugim nawet z Kazachstanu czy Azerbejdżanu
|
Na Polsacie zapowiadali już w reklamie mecz Wisły i Lecha, więc spokojnie ;)
|
Dokładnie na polsacie :
13.07 mecz Lecha godz. 17 15.07 mecz Wisły godz. 20 |
Dobrze ułożyło się losowanie że polskie kluby rewanże grają u siebie na swoich stadionach (oprócz Wisły niestety)
i bez problemu będą 3 transmisje meczy w środę 20.00 i czwartek 17.00 i 20.00. Ale brakuje już czasów kiedy były 3 mecze na tvp a w każdym nasze drużyny wbijały po parę goli |
Cytat:
|
Cytat:
Glentoran FC 0-2 Wisła Kraków 15 sierpnia, 20:00 Amica Wronki 5-0 Llansantffraid FC 15 sierpnia, 16:00 Sliema 1-3 Polonia Warszawa 15 sierpnia, 18:00 rewanże Wisła Kraków 4-0 Glentoran FC 29 sierpnia, 18:00 Llansantffraid FC 2-7 Amica Wronki 29 sierpnia, 21:00 Polonia Warszawa 2-0 Sliema Wanderers FC 29 sierpnia, 16:00 |
a pamiętasz: Wisła - Beitar 5:0
Amika - Grasschopers 6:0, całkiem nie tak dawno... a drużyny nieco lepsze niż te ktore wymieniles, tym bardziej, ze te ekipy typu glentoran, silema wcale nie poszly w gore... |
Elfsborg Legia 1-6, Hutnik chyba kiedyś rozwalił Nefczi Baku z 8-0, a może to był Widzew :)
|
2004. WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2-8. Było to najwyższe zwycięstwo polskiej drużyny na wyjeździe w historii europejskich pucharów, ale odbiło nam się czkawką. Parę tygodni później spotkaliśmy Dinamo Tbilisi, piłkarze pomyśleli, że ich pukną na stojaka i wszyscy wiemy jak się skończyło.
|
Szkoda że w tv nie pokazywali meczy Wisła WIT 8:2 albo Lech - Fredrikstad 6:1 Jeszcze parę pogromów było ale trzeba ciszyć się teraz z każdego zwycięstwa nawet 1:0 z Kazachami
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl