![]() |
Cytat:
|
Aha, w takim razie nie wiem jaki jest cel tego murku.
|
Ten murek jest bardzo niski a sens jego jest taki że łączy stopnie trybun pod różnymi kątami. Zauważ że od prawej strony do tego murku przylegają stopnie trybuny wschodniej, która ma mniejszy kąt nachylenia od trybuny północnej. Dlatego jest ten murek żeby nie było żadnego uskoku. Jutro a najdalej pojutrze wrzuce renderki już z dwupoziomowym narożnikiem, bo aktualnie jestem w trakcie tworzenia drugiego poziomu.
|
Ja mimo to jestem miło zaskoczony, bo jest po 12, a światła na budowie się świecą czyli coś tam się musi dziać. W porównaniu do Budimexu Ci robią 2x szybciej i nie chodzi tu wcale o to, że w 90% trybuna z prefabrykatów, ale podejście do budowy aby wszystko było wykonane w terminie. Szkoda, że autostrady nie chcą tak powstawać tylko wpierw muszą rozkraść kasę na budowę, a później biadolą, że jej nie ma. W Anglii odcinek drogi potrafią wyremontować w nocy kiedy jest najmniejsze natężenie ruchu,a u nas 8h i farjant.
|
radekogi
Tak w ogóle to masz super te rendery, dużo Ci jeszcze pracy zostało? Już nie mogę się doczekać wirtualnego odwiedzenia stadionu ;) nie no wiem, że to nie możliwe ale liczę na dużą paczkę screenów ;) PhantomRanger Zdaje się, że pracują całą noc. Zawsze jak o 3-4 w nocy wejdę to widać zaświecone lampy |
Mam pytanie! Czy po remoncie stadionu młyn wróci na sektor C?
|
Cytat:
|
Z jednej strony Głupio by to wyglądało na dwupiętrowej trybunie, ale trybuna D jest mała i myślę, że na pewno drugie tyle chętnych jest na młyn do wejścia.
|
Cytat:
|
Prawdopodobnie większość Januszy z D którzy zazwyczaj siedzieli na jej skrajnych sektorach przeniesie się na trybunę wschodnia i przez to doping na D będzie lepszej jakości , przynajmniej mam taką nadzieję , zresztą nasz stadion będzie prawdopodobnie najlepszy pod względem akustyki i będziemy miażdżyć dopingiem.
|
Skoro Biała Gwiazda jest na D to młyn też tam będzie. Skaczący i śpiewający kibice nie będą "przeszkadzali" ludziom chcącym obejrzeć mecz w spokoju
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Trybuna rośnie jak grzyby po deszczu ;D
W końcu coś robią też po prawej stronie :] |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
--------------------- ja nic nie słyszałem o czymś takim na Wiśle. Ale musi się wypowiedzieć ktoś kompetentny. już wyjścia na drugi poziom widać :) ładnie zasuwają :D |
Mógłby ktoś umiejętny narysować linię boczną boiska, na aktualnym zdjęciu z kamery? Chętnie bym to zobaczył ale nie orientuje się gdzie dokładnie będzie przebiegać a poza tym nie wiedziałbym jak się odnieść do projektu na takim zdjęciu, z takiego kąta.
http://www.2012.org.pl/images/krakow2_aktualny_1024.jpg |
To elegancko, że młyn zostanie na D. W spokoju bedzie mozna oglądnąć mecz na trybunie C z lepszym widokiem i bez kretynów z kompletnym odmóżdżeniem tropiących i klnących na nie śpiewających lub mało śpiewających kibiców :)
|
Cytat:
Co to tego ze cie wyklinali to mieli racje bo stara X byla mlynem wiec to ty pokazales brak szacunku pchajac sie tam. Jezeli chciales sobie obejrzec mecz to byla A i B, tam nikt by ci nic nie powiedzial.:evil: :evil: |
Cytat:
http://i27.tinypic.com/35d8fmt.png |
Cytat:
|
Niestety ale nie:/
Zbiornika retencyjnego nie będzie... chociaż wstępny projek został przedstawiony inwestorowi... jak zwykle "zabrakło pieniędzy". Szkoda, bo oszczędności na wodzie - kształtują się, np. na Koronie w okolicach 10 tyś PLN/miesięcznie... |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym zrozum, ze kiedys praktycznie caly stadion spiewal i tworzyl wspaniala atmosfere. |
Zapewne miejsca prasowe.
Co do lini bocznej, to jest ono raczej tak jak narysowane jest boisko na schemacie powyżej. Trybyny D i E mają 100m szerokości bez centymetrów więc linia nie powinna przebiegać, tak że "odcina" jakby skrajne sektory. 100:5=20, a odległość to 17m. W sumie żadna różnica, ale jednak :D |
Pewnie loża VIP Cupiała.
|
Cytat:
B1 , czyli prasa. http://krak.tv/kategoria-9,film-589.html |
kolejna porcja renderków. Narożnik pnie się w góre :)
http://img233.imageshack.us/img233/6...aronik3.th.png http://img36.imageshack.us/img36/204...aronik4.th.png http://img181.imageshack.us/img181/4...aronik5.th.png |
Super rendery. Linie boiska zrobiles zgodnie z projektem? Jezeli tak to moze jest szansa, zebys wrzucil widok trybuny bocznej z takiego kąta aby bylo widac linie boczna boiska?
|
Swoją drogą, ktoś ewidentnie "dał dupy" przy planowaniu budowy naszego stadionu, że Wisła musi grać cały sezon na wyjeździe. Bez względu na rożne tłumaczonka.
Wszak Legia, też gruntowna przebudowa, przez cały jej czas gra i będzie grac przy Łazienkowskiej. Lech "wyprowadzi" się do Wronek tylko na kilka kolejek. Tam jakoś dało się to zorganizować, by drużyna na wiele miesiecy nie musiała emigrować. By mogła grac i walczyć o mistrza naprawdę "u siebie" Tylko u nas tradycyjnie, nie da się, nie można, nic z tego, klub na cały sezon won. Wisla jest najbardziej "poszkodowana" Paranoja. Mimo wszystko. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Mógłbyś jeszcze strzelić widok gdzieś ze środka parteru dwupoziomowej, w kierunku murawy i linii bocznej, nie musi być widać przeciwnej trybuny.
|
Cytat:
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
Mam pytanie, co to będzie?? (oznaczone na załączonym zdjęciu czerwonym owalem). Jakieś wyjście na murawę? Jest to niżej umieszczone niż wejścia na trybunę.
|
Sa to najnormalniejsze scianki ktore beda podpieraly elementy podlogi trybuny.
|
Cytat:
|
Pytanko do wtajemniczonych, oswiećcie mnie- z tego co zauważyłem (podczas kilku "szpiegowskich" wizyt w Parku Jordana) pręty zbrojeniowe są skręcane ręcznie? Jeśli tak to współczuję tym co zbroją nowe C... Kilka tygodni temu przeklinałem płytę, którą zbroiłem w robocie, ale teraz wiem że to był pikuś w porównaniu z tym co trzeba związać na Reymonta...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl