![]() |
Już wole Biton na Litex od pierwszych minut :) w meczu z Widzewem udowodnił że Maaskant słusznie na niego postawił pod koniec meczu :) Był ruchliwy napewno od Genkova i jeszcze strzelił trudna bramke zważcie na to, Genkov by już odpuścił w takiej sytuacji , nie biegł by już dalej i nogi by nie wsadził ;)
|
Litex ma paru takich kreatorow gry ja Melikson - na pierwszym miejscu Tom, potem Christo Janew i ten młody Aleksandyr Cwetkow - bylo widac w pierwszym meczu, ze Ci goscie robia roznice. Do tego wraca jeszcze kolejna nadzieja czyli Thiago Miracema wiec strata jakiegokolwiek Naszego podstawowego gracza bedzie widoczna w kazdym miejscu na boisku. Jezeli nie poprawimy gry to jedyna nadzieja w historii, ktora mowi ze Wisła w euopejskich pucharach mecze rewanzowe na własnym stadionie nie raczy przegrywac
|
Cytat:
Pareiko(oby tylko zagrał, bo Jovanic jest tragiczny) Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz Małecki, Wilk, Sobolewski, Nunez Biton, Genkov(bardziej cofnięty) Czyli klasyczne 4-4-2. Wczoraj pchaliśmy się srodkiem pola i zbyt wiele z tego nie wynikało. A bez Meliksona, to boję się, że gra opierająca się na wymianie podań środkiem spali na panewce. Dlatego zasadnym wydaje się sprowadzenie zmiennika Meliksona, bo długo na samym Maorze nie pojedziemy. A jesli będziemy grać z Maorem, to skład podobny do zeszłego sezonu, końcówki - zdecydowałbym się na takie samo ustawienie, tylko z Diazem i Lameyem. Wolfy, mówisz, że Paljic za Juniora - ja się z tym nie zgadzam. Zauważ, że Bułgarzy operują owszem, skrzydłami, ale też stosują częste wrzutki w pole karne, a gra z Diazem zapewnia lepszą organizację chociażby przy stałych fragmentach gry, bo Junior jednak lepiej gra głową. Paljic zresztą jest niski. |
Jovanic nie jest zły, ale należy przyznać że Pareiko w bramce podnosi dyscyplinę w obronie, steruje nią, jak trzeba to i o.p.e.r.d.o.l.i.
Jovanic jest dobry na lini, na przedpolu jest nieco gorzej i pokazał to w Bułgarii.Bramkarz powinien pokrzykiwać tak, że ciary po plecach obrońcy przechodzą. Z drugiej strony należą mu się brawa bo jest to zawodnik (zmiennik) na czarną godzinę.Nie występuje regularnie w takich meczach. |
Tommy zgadzam się w 100% Pareiko to nieraz słychać nawet jak krzyczy to słynne : JA
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gramy jedno wielkie nic. Dlatego bardzo ważne jest, żeby dali z siebie wszystko. Nie człapanie tylko maksior, albo śmierć. 4 ta runda nawet jesli na tym koniec będzie oznaczała, że sezon nie stracony. Odpadnięcie teraz, dramat, trafimy kota w kwalifikacjach do LE i dobranoc.
|
Cytat:
|
Ciekawiło mnie kogo Wisła zgłosiła do pucharów jako wychowanków i się okazuje, że Kowalskiego, Bruda, Chrapka, Czekaja i Małeckiego. Podobno w Śląsku mieli większy problem z tym (gdzieś tak czytałem, chyba Skarb Kibica PS)
To mnie zaciekawiło http://www.uefa.com/uefachampionslea...474/index.html . Nasza tajna broń ofensywna? ; ) |
Tak, najbardziej ofensywnie usposobiony bramkarz w tej edycji LM...
|
Co jest z Meliksonem? Co Wy piszecie o jakiejś kontuzji? Nie oglądałem meczu i nie miałem dostępu do Internetu wczoraj więc nie wiem o co chodzi. Oficjalna milczy...napisali o Wilku tylko.
|
Melikson cały i zdrowy jakiś pokemon się wydurniał tylko
|
Czy ktos kumaty i zorientowany w przygotowaniu fizycznym moze napisac ile moze potrwac odzyskanie swiezosci przyjmujac ze okres przygotowawczy nie zostal okraszony bledami?
|
Cytat:
|
Co do formy fizycznej to drużyna tu ma właśnie aktualnie problem. Żaden nasz piłkarz nie gra jak w tamtej rundzie. Nawet Melikson, widać, że nie jest w formie. Wszystkim brakuje świeżości. Mam nadzieję, że to oznacza, że forma przyjdzie wkrótce. Tak wyglądały mecze z Levadią za Skorży wtedy kiedy drużyne przygotował na sierpniowe mecze. Potem Wisła grała dobrze.
|
|
Jak nas Litex puknie to w Lidze Europy już nie jestesmy rozstawieni więc stawką jest albo 8 meczy w Europie albo 2.
|
W meczu z Widzewem nie wyglądało to za ciekawie ale wydaję mi się że to zmęczenie...w meczu z Litexem Wisła musi dać z siebie wszystko i bardzo w to wieże...
|
Sezon się zaczyna a Ty tu o zmęczeniu piszesz, lekka przesada :-)
|
Cytat:
Obawiam sie, ze mozemy popelnic blad kuchenek i grajac w pucharach mecze ligowe traktowac jako przykra koniecznosc. Osobiscie dla mnie byloby to nie do pomyslenia, zwlaszcza, ze niby dysponujemy szersza i bardziej wyrownana kadra niz "koledzy" z Wielkopolski. |
Cytat:
|
Miom zdaniem obronimy w środę awans do 4 rundy, ale tam... trzeba zagrać dużo, dużo lepiej.
|
Cytat:
|
Nie panikujcie tak,rewanz z Litexem bedzie powtorka z Beitarem tylko w tym przypadku mamy zaliczke z Lowecza :)
Wygramy bez problemu z nimi na R22,atmosfera i doping zrobi swoje a wygrana z Bulgarami doda nam wiatru w zagle ,wiec spoko maroko. |
Kiedy jest losowanie IV rundy eliminacji LM ?
|
5 sierpnia............................
|
Cytat:
|
Cytat:
Własnie dlatego ten mecz mozna śmiało nazwać najwaznjszym meczem od czasow pokonanania PAO 3;1 i wyjazdu tam na rewanz.Stawka mniejsza niz wtedy ,ale jednak dla nas na dzis baardzo wysoka. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Mam jedynie nadzieję, że zagra Biton w ataku bo łapczywość Genkova na gole jest mizerna. Napastnik ma być żyć w polu karnym, wszędzie próbować wyłuskać piłkę, wsadzić nogę, tak jak zrobił Biton, poszedł agresywnie i można powiedzieć, że z pół sytuacji strzelił gola.
Kolejna kwestia to jak zestawić środek pola. Po meczu z Widzewem dochodzę do wniosku, że Nunez musi się jeszcze dużo uczyć aby stał się środkowym pomocnikiem z prawdziwego zdarzenia. Sobol to dla mnie numer jeden, potem sporną kwestią jest czy Wilk czy wstawić tam.... Diaza. Gdzieś jakaś gazeta przypuszczała że znajdą się środki na jeszcze jeden transfer w przypadku przejścia Litexu. Uważam że przydałby się jeszcze jeden zawodnik z odbiorem piłki do środka pola bo do Czarka Wilka delikatnie mówiąc przekonany nie jestem. |
Cytat:
Jest jeszcze Garguła a jeśli wykuruje się Małecki to do zagospodarowania jest Kirm ... W odwodzie Boguś, który zagrał 9 minut i asystę zrobił .. (chociaż on to raczej w drugiej połowie) |
Ja ze swojej strony nigdy nie bylem przekonany do Diaza, wiec wolalbym Nuneza, ale znajac zycie Maaskant wystawi znow Wilka ( wydaje mi sie, ze im bardziej Wilk zaczyna byc kreowany na defensywna ostoje środka pola tym bardziej staje sie naszym "ulubiencem").
Z przodu za to nie widze innej opcji jak Biton, wiele o nim powiedziec nie mozemy, ale z tego co widze to gorzej od Genkova wygladac nie bedzie. |
A ja myślę że po tym co było w sobote Robert może chcieć bronić wyniku i czekać na błedy Bułgarów a to może być błąd. Chciałbym się mylić oraz by nasi założyli pressing dalej własnego pola karnego czego nie było w Łoweczu.
|
Tak prawdopodobnie bedzie ale mam nadzieje, ze bedzie to inteligentna obrona:)
|
Wystarczyło sobie ogladnąć krótką relację ze sparingu z Garbarnią. Kilka wejść Bitona było na takim poziomie że nie trzeba się zastanawiać tylko wpuszczać go na boisko. Ta bramka z Widzewem to nie przypadek. Jak nie mógł obejść widzewiaka, to wstawił nogę i to na tyle precyzyjnie, że padł gol. Prawdopodobnie ze względu na wynik z Bułgarii będziemy grać zachowawczo z nastawieniem na błyskawiczną kontrę i z Genkovem w ataku. Gdyby nie daj Boże coś nie tak wtedy będzie " Biton ratuj".
|
Co do Wilka to z tego spotkania może wykluczyć go uraz. Na lewej obronie powinien mimo wszystko zagrać Dragan, który jest szybszy i zwrotniejszy od Juniora. Litex będzie mocniejszy w przodzie w spotkaniu środowym bowiem na lewym skrzydle zagra podobnie prezentujący się co Tom - Thiago Miracema. Oby nasi na mecz nie wyszli z przekonaniem, że przeciwnicy nie będą wstanie awansować.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl