Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Tiramisu 19.01.2009 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 659062)
Później rano się ma podkowy pod oczami

I tak nie mam głowy :P. Nie będzie widać.

Ni_Ma 19.01.2009 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 659064)
Jesztem :D

ma się to wyczucie mężczyzn...


:D :D

Aro1234 19.01.2009 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659065)
I tak nie mam głowy :P. Nie będzie widać.

Głowa niepotrzebna, ważne, że masz inne części ciała :D

Tiramisu 19.01.2009 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 659068)
Głowa niepotrzebna, ważne, że masz inne części ciała :D

Widzisz, znam się trochę na płci przeciwnej.

"- Myślisz, że faceci lecą na części ciała, podczas gdy u kobiet to jest bardziej umysłowe?
- Nie wiem, ale wiem, że jeśli bym fantazjowała, wiesz...Nie mogłabym po prostu otworzyć gazety i spojrzeć na jakiegoś niezwykłego modela. Nie ważne, jak piękne byłoby to ciało, gdybym nie mogła odnaleźć tam osobowości, nie mogłabym spowodować, żeby coś się wydarzyło. Więc to jest bardziej umysłowe.
- Ale facet, może otworzyć Playboy'a, zobaczyć ciało, nawet nie patrząc na twarz i to go uszczęśliwi. Nawet nie obchodzi ich to, że mamy głowy.
- Możesz trochę przesadzać.
- Wątpię."

I ja też wątpię :).

pio 19.01.2009 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659065)
I tak nie mam głowy :P. Nie będzie widać.

Zmiksuj z poprzednim avatarem, tam była głowa :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti
Ależ ja nnic nie bede kolezance do ust wkładał ;) Zboczuchu!

Zboczuchu? :lol:

AbdulTsw 19.01.2009 00:13

Dobra drodzy forumowicze do spania ale to jalla jalla --.-- rano każdy ma jakiś obowiązek szkoła (ja mam na początku 2 projektowania, no i lipa !! jeden z 6 przedmiotów jakich to już wiecie :) ), inni praca (spóźnisz się to Cię wyleją), ktoś z psem musi wyjść (jak zrobi kupsko w domu to nie dość że będzie trzeba z nim iśc to jeszcze sprzątnąć i wtedy się spóźnisz do pracy !) Życie to nie bajka :)

Dobranoc wszystkim !! :)

Ni_Ma 19.01.2009 00:15

Abdul rozwaliłeś mnie uzasadniem konieczności pójścia spać :D:D ja bym jakis wykres jeszcze wsadziła :D


kolorowych Abdul :)

Aro1234 19.01.2009 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 659071)
Życie to nie bajka :)

Nikt nie mówił, że będzie łatwo... :D Ale ... "trzeba twardym być a nie mięTkim" :lol:

dj_ibutti 19.01.2009 00:24

http://photos.nasza-klasa.pl/1405343...046dc9802.jpeg

Tak w ogle!

Nooo Piooo tak na forum... takie rzeczy, do obcej koleżanki? = ZBOCZUCHOSTWO ;)

AbdulTsw 19.01.2009 00:27

Moim wykresem jest tramwaj o 7.00 na linii Borek-Bronowice i o 6 budzik to jest Patologia żeby człowiek musiał do szkoły tak wstawać :)

Dobra idę już bo faktycznie nie wstanę a i tak mam przerąbane :) a nie chcę z niej wylecieć

Pa_Pa (plagiat!!) wszystkim :* Śnijcie już o fecie mistrzowskiej <3 :)

Ni_Ma 19.01.2009 00:27

no dobra, na mnie tez czas

do-bra-noc :D

pio 19.01.2009 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 659076)
Nooo Piooo tak na forum... takie rzeczy, do obcej koleżanki? = ZBOCZUCHOSTWO ;)

Interpretacja leży, ale za słownictwo plus :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 659077)
Pa_Pa (plagiat!!) wszystkim :* Śnijcie już o fecie mistrzowskiej <3 :)

Jednak lepsza ta vodka :rotfl:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 659078)
no dobra, na mnie tez czas

"...niech odpoczywa w pokoju wieTRZnym, Amen", tylko się przykryj :)

dj_ibutti 19.01.2009 01:02

i nie w przeciągu, bo wilka złapiesz!

SZYMEK_TSW 19.01.2009 08:43

nie wiem co się tu działo przez weekend ale trzymajcie kciuki :) zaraz mam egzamin z angola

wislak_92 19.01.2009 09:06

Nie ma to jak ciekawa lekcja jaka jest technologia inf. ;)

JacobusTSW 19.01.2009 10:02

heh, ja mam historię w sali informatycznej:)

vote-for-mikey 19.01.2009 10:32

a ja...













a ja mam na 13 :D

Tiramisu 19.01.2009 10:59

Czy ktoś z Was ma Orange na kartę (Orange Go, POPa, cokolwiek)? Od godziny próbuję się doszukać cenników dla tych wynalazków i szlag mnie trafia. Zna się ktoś na migracji w Orange?

Ni_Ma 19.01.2009 11:30

nie lubie poniedziałków wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :foch:

i nie powiem dzień dobry bo niedobry :foch:

ja_ka_ 19.01.2009 11:34

Bardzo dobry bo wolny!

Gucio25 19.01.2009 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659113)
a ja mam na 13 :D

a ja na 14:50.
i co, podskoczy ktoś? :lol:

dj_ibutti 19.01.2009 12:07

Tak, ja nie mam w ogóle :P

Gucio25 19.01.2009 12:12

tego nie liczymy :foch:

Tiramisu - ja mam Orange MUSIC. migracja w Orange jest darmowa, ale jak przechodzisz do MUSIC, to nie możesz wrócić do innej oferty.
ogólnie polecam MUSIC, bo masz smsy do wszystkich sieci po 15gr. a większość przydatnych promocji/usług jest takie samo, jak w GO, czy w POPIe.
pozatym - poszperaj tutaj - http://www.orange.pl/ ;)
cenniki - wchodzisz w zakładkę "na kartę" później "szczegóły oferty" i zakładka "ile to kosztuje" i masz wszystko.. :)

Tiramisu 19.01.2009 12:12

Ja też mam wolne :D. Do następnego wtorku :D.

vote-for-mikey 19.01.2009 12:12

ale ty jesteś stary i za niedługo umrzesz :P

emeryci. phi <foch>

Tiramisu 19.01.2009 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 659154)
tego nie liczymy :foch:

Tiramisu - ja mam Orange MUSIC. migracja w Orange jest darmowa, ale jak przechodzisz do MUSIC, to nie możesz wrócić do innej oferty.
ogólnie polecam MUSIC, bo masz smsy do wszystkich sieci po 15gr. a większość przydatnych promocji/usług jest takie samo, jak w GO, czy w POPIe.
pozatym - poszperaj tutaj - http://www.orange.pl/ ;)

Błagam, nie każ mi wchodzić na stronę Orange :). Mam jej dość na następny rok :). Po ile masz esy za granicę? Są w Musicu pakiety sms po grosz? Są w ogóle jeszcze w jakiejkolwiek taryfie smsy za granicę po 20 gr? Szkocja mnie wykończy prędzej niż wyprzedaże :/.

dj_ibutti 19.01.2009 12:22

A co zostawiłaś męża w Szkocji? :>

I wcale nie jestem stary!

Tiramisu 19.01.2009 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 659160)
A co zostawiłaś męża w Szkocji? :>

Prawie trafiłeś. Żonę :D

vote-for-mikey 19.01.2009 12:26

jasne na początku każdy tak mówi.
a później kaplica. dosłownie. :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659161)
Prawie trafiłeś. Żonę :D

to u nas tak można? : d

Tiramisu 19.01.2009 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659164)
to u nas tak można? : d

Ja mogę wszystko :P.

http://pl.youtube.com/watch?v=ZkOVt34EsTQ hahahahaha

Gucio25 19.01.2009 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659158)
Błagam, nie każ mi wchodzić na stronę Orange :). Mam jej dość na następny rok :). Po ile masz esy za granicę? Są w Musicu pakiety sms po grosz? Są w ogóle jeszcze w jakiejkolwiek taryfie smsy za granicę po 20 gr? Szkocja mnie wykończy prędzej niż wyprzedaże :/.

pakiety sms po groszu są, dodatkowo po doładowaniu dostajesz ileś tam smsów też za darmo.
a co do zagranicy w MUSIC, to masz takie cuś:
http://www.orange.pl/portal/map/map/..._PREPAID_PROMO

wygląda na to, że smsy po 30gr. ;)
ale z zagranicą się nie kontaktuje, więc tu Ci nie pomogę.. :)

Tiramisu 19.01.2009 13:43

5 zł za aktywację,, Przy 18. smsie zaczyna się kalkulować.. Dzięki Guciu :).

dj_ibutti 19.01.2009 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 659171)
pakiety sms po groszu są, dodatkowo po doładowaniu dostajesz ileś tam smsów też za darmo.
a co do zagranicy w MUSIC, to masz takie cuś:
http://www.orange.pl/portal/map/map/..._PREPAID_PROMO

wygląda na to, że smsy po 30gr. ;)
ale z zagranicą się nie kontaktuje, więc tu Ci nie pomogę.. :)

Z perspektywy Twojej L... mieściny, nawet Nowy Targ to zagranica :D

luk02 19.01.2009 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 659148)
a ja na 14:50.
i co, podskoczy ktoś? :lol:

18.15 :D

.................

WiselkaMLP 19.01.2009 15:17

powracam z niebytu ... Witam :)

Precel z makiem 19.01.2009 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 659215)
powracam z niebytu ... Witam :)

tylko nie ty :-/
:D

South 19.01.2009 15:34

http://www.youtube.com/watch?v=nti4qbF0g7s

eh gdzie te czasy ;(

Ni_Ma 19.01.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 659215)
powracam z niebytu ... Witam :)


Wisełka!! :-D :-D

AbdulTsw 19.01.2009 15:42

Hah witam :)

Dziś dostałem właśnie pierwszą laskę z polskiego :) bo nie przeczytałem książki pod tytułem " Cierpienia młodego Wertera" -.-

Proud 19.01.2009 15:50

Stary, zajebista książka :D troche babska...ale...:D

czytaj lektury...bo jak to mowiła moja pani od chemii "trzeba być światłym człowiekiem"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl