![]() |
Narzedzia->wyglad ->paski narzedzi->pasek adresu zaznaczyc
|
najlepsze jest to, ze to jest zaznoaczone juz i nadal nie dziala. Przeinstalowanie opery nic nie daje...
|
Cytat:
|
Na samym dole w tym oknie masz pokazuj ukryte paski podczas dostosywwania. moze tak sprobuj.
|
Niestety nie pomaga. Moze jak powie co zrobilem to cos pomoze. Kliknalem na ten pasek gdzie sie pisuje te adresy i dalem usun z paska czy jakos tak, sam nie wiem dlaczego, ale coz :D No i od tej pory nic nie poamaga.
|
Cytat:
Cytat:
wyswietlacz troche mały ale bedzie użyteczny jak kazdy gps, ja osobiscie używam CB o niebo lepsze |
ponawiam
Potrzebuje tutoriala/ poradnika etc do photoshopa cs3 |
Wie ktoś, gdzie w okolicach centrum są jakieś miejsca, gdzie można zrobić nadruki na koszulki? Kiedyś coś takiego CHYBA było na Sławkowskiej. Jest tam dalej?
Prosiłbym o szybką odpowiedź. Dziękuję. |
Cytat:
|
co zrobić z takim gównem na pulpicie?
http://img520.imageshack.us/img520/9149/beztytuubu4.png http://img520.imageshack.us/img520/b...png/1/w569.png |
Cytat:
|
A propo nadruków. Czy każda drukarka będzie drukowała na papierze do na prasowywania?
|
i winda sie zamknęłą.
dzięki mic! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Błagam,pomóźcie!!
Nie moge nigdzie znaleźć w internecie Samsung media studio 5.0 do sciągnięcia!!Ma ktoś może,albo może wie,gdzie szukać?? |
gdzie w Olkuszu dostanę dyktafon cyfrowy (jaka orientacyjna cena)?
|
Cytat:
|
Jak się nazywa klub powstały po Kamelele ?Z góry dziękóweczka
|
Galeria Sztuki
|
Pytanie z Photoszopki
Mam 10 pojedynczych .psd, w ktorych sa rozne "obrazki" o wymiarach 91x35 mm. Chce je wszystkie wrzucic do jednego .psd (do druku), ale wtedy same sie zmiejszaja i to duzo. Jak to zrobic, zeby wrzucic je wszystkie (lub czesc) na jedna strone A4 bez zmiany rozmiaru, tak zeby kazdy byl 91x35 mm |
jedno pytanko. chodzi o nazwe filmu. film dosc stary opowiada o tym jak fanka wiezi pisarza w swojej chacie łamiac mu nogi oczekuje na kolejna czesc harlekinu autorstwa tego pisarza pozdro
e: wielkie dzięki Kobieta_Wislaka i dostuffca |
swego czasu widzialem w fanatyku bielizne (koszulke nocna i spodenki) w barwach Wisły, szukalem ostatnio w ich sklepie internetowym ale nie znalazlem. orientuje sie czy jest to wogole jeszcze do kupienia??
|
Cytat:
Misery reż. Rob Reiner chyba o to kamman ;-) |
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=qkzPpaHqM9s |
gdzie moge dziś ogladnac mecz Amici z CSKA na internecie?
|
spróbuj tu : http://www.rojadirecta.org/
kliknij na mecz CSKA-Lech i pod spodem powinien pojawić się link na sopcaście lub dustin tv ( w tej chwili pod spodem nic nie ma ale może bliżej meczu będzie) edit: link later czyli będzie później |
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia, jak na C ustawiliśmy się przed meczem tworząc napis "WISŁA"?? (jeśli nie tu, to w temacie "Stare zdjęcia", ewentualnie na priv)
Piszę w tym temacie, bo więcej osób zagląda. Z góry dzięki |
Kupuje ktoś na www.podbij.pl ? Jak to wygląda ? I wszystko związane z tym tematem
|
ile wstęp na giełdę (chodzi o tą niedaleko Mydlnik)
i od której do której czynna (sobota) ?? |
nieaktualne
|
Wie ktoś może w jaki sposób mógłbym ściągnąc zdjęcie, które robi za tło na tym profilu http://www.myspace.com/myslovitzofficial ? Czy w ogóle jest to możliwe?
|
patrzylem w sklepie internetowym i tam sa tylko takie klasyczne proporce
czy sklep wislacki albo stoisko w czyzynach, czy ktokolwiek rozprowadza takie proporczyki Wisly, ktore mozna powiesic sobie pod lusterkiem? np taki jak z obrazka http://i33.tinypic.com/zvo4n7.jpg |
Cytat:
|
czy mecz Wisła - Odra 5.12. 20:00 bedzie OSTATNIM MECZEM NA REYMONTA PRZED ROZBIÓRKA STADIONU I PRAWDOPODOBNIE PRZEZ KOLEJNY ROK??
|
Przemo12
Tak , będzie to ostatni mecz przy Reymonta |
|
Cytat:
w przegladarce internetowej Mozilla jest taka opcja, dzieki ktorej po nacisnieciu prawego przycisku myszy pojawiaja sie przerozne opcje, w tym i pokaz obraz tla. I wybierajac ja otworzy Ci sie url tego obrazka. http://images.layouts.fm/43/4346/4346273.jpeg |
Wiecie czy Baszczyński i Głowacki zagrają w meczu z Odrą bo z Ruchem na pewno nie bo Baszczyński zawieszony tylko nie wiem na ile a Głowacki jakaś tak kontuzja..?
|
Mam pytanie do osoby, która zna się na telewizorach LCD, poszukuję tv 32`` w cenie około 2tys, może być mniej ;)
zastanawiałem się nad tym sharpem.. http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID...6_PLK_HTML.htm no chyba, że ktoś doradzi mi coś lepszego |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl