Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MatMario 26.11.2008 11:55

Narzedzia->wyglad ->paski narzedzi->pasek adresu zaznaczyc

Arteka1906 26.11.2008 12:01

najlepsze jest to, ze to jest zaznoaczone juz i nadal nie dziala. Przeinstalowanie opery nic nie daje...

AOT 26.11.2008 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 634091)
Opłaca sie kupić coś takiego http://www.allegro.pl/item485958940_...gwar_fvat.html
ale za cene 100 zł i z 2GB karta pamieci z mapami całej europy ? Bo dostałem taka propozycje i zastanawiam się.

......................

MatMario 26.11.2008 12:06

Na samym dole w tym oknie masz pokazuj ukryte paski podczas dostosywwania. moze tak sprobuj.

Arteka1906 26.11.2008 12:16

Niestety nie pomaga. Moze jak powie co zrobilem to cos pomoze. Kliknalem na ten pasek gdzie sie pisuje te adresy i dalem usun z paska czy jakos tak, sam nie wiem dlaczego, ale coz :D No i od tej pory nic nie poamaga.

born2b3k 26.11.2008 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 634253)
Niestety nie pomaga. Moze jak powie co zrobilem to cos pomoze. Kliknalem na ten pasek gdzie sie pisuje te adresy i dalem usun z paska czy jakos tak, sam nie wiem dlaczego, ale coz :D No i od tej pory nic nie poamaga.

przejdź na firefoxa :D:-p:D:-p


Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 634091)
Opłaca sie kupić coś takiego http://www.allegro.pl/item485958940_...gwar_fvat.html
ale za cene 100 zł i z 2GB karta pamieci z mapami całej europy ? Bo dostałem taka propozycje i zastanawiam się.

http://tech.wp.pl/kat,39516,wid,10590210,wiadomosc.html
wyswietlacz troche mały ale bedzie użyteczny jak kazdy gps, ja osobiscie używam CB o niebo lepsze

szprotson 26.11.2008 14:37

ponawiam

Potrzebuje tutoriala/ poradnika etc do photoshopa cs3

leyzer87 26.11.2008 14:43

Wie ktoś, gdzie w okolicach centrum są jakieś miejsca, gdzie można zrobić nadruki na koszulki? Kiedyś coś takiego CHYBA było na Sławkowskiej. Jest tam dalej?

Prosiłbym o szybką odpowiedź.
Dziękuję.

AOT 26.11.2008 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 634254)
http://tech.wp.pl/kat,39516,wid,10590210,wiadomosc.html
wyswietlacz troche mały ale bedzie użyteczny jak kazdy gps, ja osobiscie używam CB o niebo lepsze

To mnie nie dotyczy, bedzie legal.

vote-for-mikey 26.11.2008 16:40

co zrobić z takim gównem na pulpicie?

http://img520.imageshack.us/img520/9149/beztytuubu4.png
http://img520.imageshack.us/img520/b...png/1/w569.png

mic 26.11.2008 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 634349)

poszukaj np na darkwarez.pl aktywatora do windy

LoLek_1906 26.11.2008 16:55

A propo nadruków. Czy każda drukarka będzie drukowała na papierze do na prasowywania?

vote-for-mikey 26.11.2008 17:23

i winda sie zamknęłą.

dzięki mic!

Nitrox 26.11.2008 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 634294)
Wie ktoś, gdzie w okolicach centrum są jakieś miejsca, gdzie można zrobić nadruki na koszulki? Kiedyś coś takiego CHYBA było na Sławkowskiej. Jest tam dalej?

Prosiłbym o szybką odpowiedź.
Dziękuję.

Na karmelickiej. idąc od rynku, przed banolli w bramie jest taki punkt.

leyzer87 26.11.2008 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 634402)
Na karmelickiej. idąc od rynku, przed banolli w bramie jest taki punkt.

Serdecznie dziękuję!:piwko:

M.C (nowy kleparz) 26.11.2008 18:53

Błagam,pomóźcie!!
Nie moge nigdzie znaleźć w internecie Samsung media studio 5.0 do sciągnięcia!!Ma ktoś może,albo może wie,gdzie szukać??

3michal_04 26.11.2008 21:13

gdzie w Olkuszu dostanę dyktafon cyfrowy (jaka orientacyjna cena)?

buldus 26.11.2008 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 634585)
gdzie w Olkuszu dostanę dyktafon cyfrowy (jaka orientacyjna cena)?

Powinienes sprawdzic w Trio-Mixie w Rynku oraz w Maxi komie to jest zaraz przy wiadukcie oraz w sklepie muzycznym na Krakowskich Przedmiesciach ale nazwy nie pamietam. W cenach niestety sie nie orientuje. Pozdro

gse 26.11.2008 22:11

Jak się nazywa klub powstały po Kamelele ?Z góry dziękóweczka

dj_ibutti 26.11.2008 22:47

Galeria Sztuki

mic 26.11.2008 22:47

Pytanie z Photoszopki

Mam 10 pojedynczych .psd, w ktorych sa rozne "obrazki" o wymiarach 91x35 mm. Chce je wszystkie wrzucic do jednego .psd (do druku), ale wtedy same sie zmiejszaja i to duzo. Jak to zrobic, zeby wrzucic je wszystkie (lub czesc) na jedna strone A4 bez zmiany rozmiaru, tak zeby kazdy byl 91x35 mm

born2b3k 26.11.2008 23:12

jedno pytanko. chodzi o nazwe filmu. film dosc stary opowiada o tym jak fanka wiezi pisarza w swojej chacie łamiac mu nogi oczekuje na kolejna czesc harlekinu autorstwa tego pisarza pozdro


e:
wielkie dzięki Kobieta_Wislaka i dostuffca

wiertar 26.11.2008 23:15

swego czasu widzialem w fanatyku bielizne (koszulke nocna i spodenki) w barwach Wisły, szukalem ostatnio w ich sklepie internetowym ale nie znalazlem. orientuje sie czy jest to wogole jeszcze do kupienia??

Kobieta_Wislak 26.11.2008 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 634642)
jedno pytanko. chodzi o nazwe filmu. film dosc stary opowiada o tym jak fanka wiezi pisarza w swojej chacie łamiac mu nogi oczekuje na kolejna czesc harlekinu autorstwa tego pisarza pozdro


Misery reż. Rob Reiner
chyba o to kamman ;-)

dostuffca 26.11.2008 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 634642)
jedno pytanko. chodzi o nazwe filmu. film dosc stary opowiada o tym jak fanka wiezi pisarza w swojej chacie łamiac mu nogi oczekuje na kolejna czesc harlekinu autorstwa tego pisarza pozdro

Misery

http://pl.youtube.com/watch?v=qkzPpaHqM9s

Opętany 27.11.2008 14:27

gdzie moge dziś ogladnac mecz Amici z CSKA na internecie?

ja_ka_ 27.11.2008 14:32

spróbuj tu : http://www.rojadirecta.org/
kliknij na mecz CSKA-Lech i pod spodem powinien pojawić się link na sopcaście lub dustin tv ( w tej chwili pod spodem nic nie ma ale może bliżej meczu będzie)

edit: link later czyli będzie później

donPedro23 27.11.2008 15:54

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia, jak na C ustawiliśmy się przed meczem tworząc napis "WISŁA"?? (jeśli nie tu, to w temacie "Stare zdjęcia", ewentualnie na priv)
Piszę w tym temacie, bo więcej osób zagląda.
Z góry dzięki

Sebo_TS 28.11.2008 12:44

Kupuje ktoś na www.podbij.pl ? Jak to wygląda ? I wszystko związane z tym tematem

element 28.11.2008 13:14

ile wstęp na giełdę (chodzi o tą niedaleko Mydlnik)
i od której do której czynna (sobota)
??

Tisu 28.11.2008 13:23

nieaktualne

Lupo 28.11.2008 14:07

Wie ktoś może w jaki sposób mógłbym ściągnąc zdjęcie, które robi za tło na tym profilu http://www.myspace.com/myslovitzofficial ? Czy w ogóle jest to możliwe?

Przemo12 28.11.2008 14:10

patrzylem w sklepie internetowym i tam sa tylko takie klasyczne proporce
czy sklep wislacki albo stoisko w czyzynach, czy ktokolwiek rozprowadza takie proporczyki Wisly, ktore mozna powiesic sobie pod lusterkiem?

np taki jak z obrazka
http://i33.tinypic.com/zvo4n7.jpg

Pavay 28.11.2008 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 635262)
ile wstęp na giełdę (chodzi o tą niedaleko Mydlnik)
i od której do której czynna (sobota)
??

Czynna chyba od 8, lecz polecam się zjawić ok. 9-10 kiedy to wszyscy się rozłożą.Czynna jest zazwyczaj do 13:00, max. 14:00. Ostatnio lepiej wybierać się na giełde w ndz bo bywa więcej ludzi (tych sprzedających i tych kupujących:-p). Wstęp 2 zł od osoby.

Przemo12 28.11.2008 14:39

czy mecz Wisła - Odra 5.12. 20:00 bedzie OSTATNIM MECZEM NA REYMONTA PRZED ROZBIÓRKA STADIONU I PRAWDOPODOBNIE PRZEZ KOLEJNY ROK??

ChomikNH 28.11.2008 14:56

Przemo12
Tak , będzie to ostatni mecz przy Reymonta

nowy_piotrek 28.11.2008 14:57

Dostane gdzies w Krakowie taka czapke?

http://img221.imageshack.us/img221/3616/aapr3.jpg

kalashnikov2 28.11.2008 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 635278)
Wie ktoś może w jaki sposób mógłbym ściągnąc zdjęcie, które robi za tło na tym profilu http://www.myspace.com/myslovitzofficial ? Czy w ogóle jest to możliwe?


w przegladarce internetowej Mozilla jest taka opcja, dzieki ktorej po nacisnieciu prawego przycisku myszy pojawiaja sie przerozne opcje, w tym i pokaz obraz tla. I wybierajac ja otworzy Ci sie url tego obrazka.

http://images.layouts.fm/43/4346/4346273.jpeg

jurukuru 28.11.2008 16:41

Wiecie czy Baszczyński i Głowacki zagrają w meczu z Odrą bo z Ruchem na pewno nie bo Baszczyński zawieszony tylko nie wiem na ile a Głowacki jakaś tak kontuzja..?

cantoro11 28.11.2008 17:11

Mam pytanie do osoby, która zna się na telewizorach LCD, poszukuję tv 32`` w cenie około 2tys, może być mniej ;)
zastanawiałem się nad tym sharpem..
http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID...6_PLK_HTML.htm
no chyba, że ktoś doradzi mi coś lepszego


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl