![]() |
Cytat:
Chciałbym, żeby ktoś kiedyś poszedł po bandzie i wybrał na domowe niebieskie koszulki. |
Ta obwódka wygląda, jakby zaszyli herb. Ktoś sprawdzi? ;)
|
Jedyne co mi się w 100 % podoba to te getry ;D to im się udało. Co do koszulek, to przecież nasi z pewnością mieli coś do powiedzenia, więc po tym można już było się spodziewać że szału nie będzie, ale też jestem ciekaw czy tam pod BG jest herb ...
|
Cytat:
Cytat:
|
Mi sie bardzo podobaja. Na szczescie nie ma tych głupich kołnierzykow, ktore mnie denerwowały - teraz bedzie mozna na spokojnie jakas nabyc. Zastrzezenia? Mogło by tego kola, w ktorym jest biala gwiazda nie byc - wyglada jakby jakas naszywka/brozka była przypieta :) Jeszcze niech przyjda zwyciestwa jak za starych dobrych czasow białej gwiazdy na koszulkach ;)
|
Jeszcze tak odnośnie Zagłębia
http://sklep.zaglebie-lubin.pl/nike/...owa-meska.html http://allegro.pl/koszulka-meska-nik...332149562.html :-) |
Cytat:
Ciekawe ile przelałeś na podziękowania dla Sobola ? Ps. Nie dziwię się, że nie dostałeś się na wyjazd do Bełchatowa. Od takich typów jak Ty, to lepiej trzymać się z daleka. |
Lepiej niech podejdzie bezpośrednio do tych osób, przecież je zna i powie co myśli. A tak to anonimek ukrywa się na forum i wylewa swoje żale. Co do koszulek to biała bardzo mi się podoba, czerwona mniej ale i tak lepsza niż niektóre wcześniejsze.
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/391/053.jpg |
Cytat:
Wychodzi z tego, że klub miał już gotowe koszulki na ten sezon z dotychczasowym herbem, ale po akcji kibiców i zbieraniu podpisów postanowił zrezygnować z herbu na rzecz Białej Gwiazdy. Adidas zawodnikom szybko zaszył herb, ale czasowo nie był w stanie w tak krótkim czasie wyprodukować koszulek z Białą Gwiazdą dla kibiców i stąd to opóźnienie. |
Cytat:
|
Cytat:
Pokaż mi gdzie SKWK zapowiedziało, że nowy sponsor będzie przedstawiony dziś? Masz czas jutro do 12 - jak nie to ban za sianie fermentu. Bez pozdrowień płaczku. |
Można szukać dziury w całym i na każdym kroku ale nareszcie doczekaliśmy się koszulek z Białą Gwiazdą na piersi. Mnie może dlatego sie podoba. Fajna biała wstawka w kołnierzyku. Tradycyjna, bez udziwnień (tego sie obawiałem), typowe paski Adidasa, lekkie (na całe szczęście) kliny po bokach. jestem zwolennikiem tradycyjnego zestawu czyli jak wyżej na zdjęciu. czerwona koszulka, białe spodenki i getry. Dobry tez powrót białych koszulek rezerwowych z dawnym typowym czerwonym kółkiem czyli jak za dawnych lat. Cieszmy się.
|
Cytat:
Zaraz, ale chyba Wilk ma na sobie tą "v-ke" tylko w białym kolorze...i gdzie jest złota gwiazdka? http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/5...8_84807670.jpg |
A chyba jest u Wilka ta złota gwiazdka,tyle że taka jak by załamana i słabo widoczna.
|
Biala gwiazda nie bedzie wyszywana dlazego? Poniewaz Adidas idzie po kosztach tzn taniej jest dla nich przygotowac naszywki niz wyszywac wszytko od zera - ciecie kosztow.
Przyklad? Prosze badzo: http://www.youtube.com/watch?v=W5nXxB7koUA Meczowka w NBA to koszt okolo 200 dolarow. |
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiscie SKWK nie jest doskonała, ale nie mamy i nie będziemy mieć innej organizacji zrzeszającej kibiców. To co Oni robią, nie zrobi NIKT inny. Mam nadzieję, ze dotrzymasz słowa odnośnie tego podżegacza. Mam nadzieje, ze nowe stroje szybko trafia do W.S. Naprawdę, nie narzekajcie, tylko kupujcie te nowe koszulki. Jeszcze rok temu to byłoby nie do pomyslenia, ze BG bedzie na oficjalnych koszulkach. |
Cytat:
http://images49.fotosik.pl/1954/32c92198c9a8c733.jpg http://images49.fotosik.pl/1954/9ffa1e2119470005.jpg http://images37.fotosik.pl/2118/25ac16ed9a81ae08.jpg |
Cytat:
Tak jak ktoś wspomniał wyżej, ciężko będzie przebić model koszulek z 2006 r. Bardziej podobały mi się koszulki za czasów Umbro czy Nike, ale nie ma co marudzić. PS: Nowe trykoty Śląska dają radę. |
Cytat:
|
Cytat:
Jakim prawem GrzegorzTS oskarża SKWK o kłamstwo w sprawie sponsora? Czy nie są to bezpodstawne oskarżenia nie mające pokrycia w rzeczywistości? |
Oczywiście masz rację WISŁAZWE, to był jedynie przeciek, że rozmowy trwają a GrzegorzTS wysunął zbyt dalekie wnioski i bezpodstawnie oskarżył SKWK czyli należy mu się BAN bo nic nie ma na swoją obronę.
Ja tylko wkleiłem to żeby ogólnie przedstawić sytuację gdyby ktoś nie był w temacie i nie wiedział o co chodzi. |
Cytat:
Zabrakło tylko ponownego oskarżenia o kurtki za 1000zł :D |
Cytat:
Cytat:
Bardzo też możliwe jest, że Biała Gwiazda jest po prostu naszyta na logo S.A. to by wyjaśniało skąd w ISS-ie koszulki właśnie z tym logiem. GK już obwódki nie ma, ale to jest natomiast zwykły katalog stąd bardzo szybko mogli wziąć nowy komplet i wyszyć go tak jak być powinien. |
Ej chłopcy, napiszcie lepiej gdzie można kupić starą koszulkę z kołnierzem taniej niż za 249zł....
Nowe stroje paskudne jak dla mnie. |
Cytat:
|
Z daleka B.G. prezentowała się lepiej, jak nie widać było wszywki. Ale to tak na gorąco, po dwóch, trzech miesiącach nie będziemy tego zauważali, będzie się tylko liczył nasz symbol. Na temat Waszej V-ki już wyraziłem swoją opinię, ja wolę kołnierzyki.
|
Cytat:
|
Niektórym naprawdę nic nie dogodzi.
Stroje są bardzo w porządku – dostaliśmy dwa różne (dom i wyjazd) najnowsze modele Adidasa, oba wyraźnie zmodyfikowane kolorystycznie pod nasze barwy, nie do pomylenia z asortymentem sklepów sportowych. Wyglądają stylowo, osobiście jedyne czego mi brak to łagodne zaakcentowanie niebieskiego z naszych barw (pasek na rękawie czy coś w tym stylu, coś jak czerwień w wyjazdowych Legii), ale ostatni raz coś tego typu było w 1993, więc możliwe, że takie są założenia ze strony klubu. No i, last but not least, jest wreszcie Biała Gwiazda – chyba doszyta na okręgu dokładnie tak, jak w sezonie 05/06, widać decyzja zapadła późno gdy stroje były już produkowane. Ale czy to naprawdę aż tak istotne? Jeżeli dla kogoś wszystko powyższe to problem, to polecam zobaczyć jak wyglądają stroje w Premiership, gdzie 9 na 20 zespołów ma sprzęt od Adidasa. Jak ktoś domaga się nie wiadomo czego, typu strojów od początku robionych pod zespół typu Milanu, Realu czy Chelsea to niech najpierw poczeka, aż przestaniemy testować rumuńskich studentów a uzyskamy chociaż w kraju podobny status. Dla niektórych zrzędzacych szczytem dobrego gustu były opóźnione o 3 lata modele-ochłapy od Umbro z BG na obojczyku. |
Cytat:
10 znaków |
Cytat:
|
Cytat:
http://bi.gazeta.pl/im/f8/50/d9/z142...rankowski-.jpg |
Wszystkim nigdy się nie da dogodzić. Mi się te koszulki podobają nawet z tą naszywką :D
|
Cytat:
Możesz dać mi bana skoro tak tego pragniesz tylko upewnij się najpierw na jaki czas możesz mnie zbanować. Mam nadzieje,że odpowiednio potraktujesz domin_czyzyny który kolejny raz oskarża mnie,że to ja pisałem o kurtkach za 1.000 zł dla SKWK a nigdy nie pisałem o tych pier*** kurtkach za 1.000zł niech pokaże jeden mój post lub wpis z archiwum na shoutboxie gdzie pisałem o tych kurtkach! nie pokaże bo nigdy nie pisałem tylko pajac mnie oskarza bo mu się nicki pomyliły albo złosliwie sieje ploty na mój temat. |
Cytat:
Nie Bednarza, tylko to była wersja na stulecie. Co do obwódki- przy mega zoomie na filmiku z Głowackim (też byłem bardzo zawiedziony widząc ją na czerwonej koszulce), ale nie wygląda ona źle. Zobaczy się jak będziemy ją mieli w rękach. |
Cytat:
Ale tak jak mówiłem trzeba się cieszyć że BG jest, a może potem, będzie normalnie wyszyta a nie w tym kółku(może zwrócić im na to uwagę?) Szkoda że nie ma nowego sponsora, ale może jeszcze się pojawi, a jak nie to cóż każdy się już chyba przyzwyczaił do TF na koszulkach:) PS: Szkoda że nie mamy wpływu żadnego na wybór koszulki, wytedy mógłby powstac naprawdę świetny wzór:) |
Cytat:
Po pierwsze. SKWK napisało "BYĆ MOŻE", to w języku polskim nie znaczy z pewnością, nie znaczy nawet prawdopodobnie. Znaczy co najwyżej 50% na 50%. Zreszta SKWK nie pisało, ze sponsora poznamy wraz z prezentacja nowej koszulki. Nawet byłoby to głupota ze strony klubu, ponieważ marketingowo lepiej byłoby rozdzielić te uroczystości, prezentacje. Po drugie, ja nie pisałem, ze Ty oskarzales o kurtki za 1000 zł. Ja tylko napisałem, ze Twoje oskarżenia wobec SKWK są na poziomie tych "kurtek za 1000 zł". Czyli są całkowicie bezpodstawne i irracjonalne. |
Cytat:
|
Panowie, to że Wisła zaprezentowała nowe stroje piłkarzy to jedno, a fakt, iż poszukiwany jest sponsor to drugie. Przywykliśmy, śledząc informacje na temat największych europejskich klubów, że nowy sponsor jest prezentowany razem z nowymi koszulkami. Jednakże jesteśmy w Polsce, gdzie wszystko jest możliwe (niekoniecznie w pozytywnym sensie), dlatego nie przekreślałbym jeszcze kwestii sponsora. O ile pamięć mnie nie myli, to STS pojawił się na koszulkach Lecha jakoś dopiero pod koniec sezonu ubiegłego. Cierpliwości.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl