![]() |
Cytat:
|
Widać puścili starą zapowiedź, którą zrobili jeszcze gdy myśleli, że mecz będzie 12-stego.
|
Będzie gdzieś meczyk Wisły z Rapidem?
Znalazłem takie coś: http://mumet-sports.blogspot.com/201...la-krakow.html Ale nie wiem czy tam będzie. |
Na to nie masz co liczyć.
|
Mecz będzie na Polsacie Sport i Polsacie Futbol - tu macie co i jak:
http://sport.satelitarne.tv/2011/06/skonto-%E2%80%93-wisla-w-polsacie-i-polsacie-futbol/ |
http://www.polsatsport.pl/News,5827/...570/index.html
z tego wynika że oba mecze będą na kodowanych |
hmmm w nagłówku pisze, że będzie w polsacie sport i polsacie futbol, a czytając dalej pisze, że w polsacie futbol i w polsacie otwartym...;/ Więc jak to w końcu ma być?
|
ja pisałem do polsatu ponad tydzień temu i jeszcze nie odpisali, niech ktoś spróbuje jeszcze do nich napisać
|
Cytat:
|
Plus video na bet365 i bet at home powinno być :)
|
|
Cytat:
Towarzyski (Kluby):Rapid Bucharest vs. Wisła Kraków (15:30) źródło: satkurier.pl -nDigiaSport 1 Romania (0.8W - Nagravisiond) stream: https://www.bwin.com/pl/live-stream?...&zoneid=126493 |
Zalozylem dzisiaj konto i wplacilem depozyt na bet365, potestowalem i dziala mi video, ale wie ktos jak zrobic zeby ten player dzialal na calym ekranie?
|
Jak masz windows 7, to jest taki programik Lupa (Start->Akcesoria->Ułatwienia dostępu) i tak możesz zrobić cały ekran. Ale poprzez bet365 - nie.
|
Nie da rady. Swoją drogą to dlatego taka super jakość bo jest w takim okienku
|
no to mam nadzieje ze bedzie gdzies indziej bo lipa troszke :)
|
Ja sobie wchodze w bet extra i zmieniam rozdzielczosc u siebie na najmniejsza i jest super:)
|
|
a na BWIN wymagana jest jakaś konkretna minimalna kwota żeby transmisja poszła?
Mam środki na expekt i bet-at-home a tam jak na złość nie ma transmisji |
Cytat:
ale na bet masz pewność , że nie będzie żadnych lagów :) A jak jest jeden stream i wszyscy na niego wejdą, bo albo transmisja padnie , albo będą lagi :-D |
http://meczyki.pl/ tutaj pisze że będzie
|
Proszę o pomoc. Zarejestrowałem się na bet365 i muszę założyć depozyt. Ktoś tu pisał, że minimalna kwota by oglądać mecze to 25 zl... Czy jeżeli wybiorę szybki przelew to również obowiązuje ta kwota lub gdzie tam ew mogę znaleźć jakieś info ile muszę wpłacić by móc oglądać mecze? Dziękuję.
|
Po co wpłacać kasę na strony buckmacherskie jak można normalnie oglądnąć na Sopcascie. Wiadomo po polsku pewnie nie będzie, ale jest transmisja z tego Digi Sportu czy czegoś z Rumunii i obraz będzie, a to najważniejsze.
|
uwielbiam rumuńskie transmisje, bo są w dobrej jakości, a komentatorzy uzywają często gęsto słowa 'pierdut' co wydaje mi się że oznacza stratę :D
|
|
jest na cyfrze+ ten digisport ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A gdzie jest wymagany najmniejszy depozyt? :)
|
http://www.laola1.tv/en/br/soccer/in...989-54973.html tutaj macie transmisje
|
Cytat:
|
a jak z jutrzejszym spotkaniem ?
Są szanse na relacje wideo ? |
Jakaś telewizja transmituje może cały mini-turniej w Talinie?
|
Tego nie wiem, ale wygląda na to, że dzisiaj nie ma transmisji..
(ktoś zaprzeczy/potwierdzi?) |
Ja na kilku rozkładówkach nie widziałem niestety, może się coś pojawi jednak lub ktoś znajdzie jakiegoś linka.
|
No nie ma niestety , nie ma Rumunów => nie ma transmisji
|
Nie ma wogóle transmisji , wszędzie sprawdzałem... Jest tylko transmisja z Rapid vs Genk :(
|
Nie będzie pierwszego meczu ze Skonto w otwartym Polsacie.
http://www.pilkarskiefakty.pl/news/s...ort,19436.html |
Cytat:
|
Jako, że kilka osób pytało o cały mecz:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl