Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Donki 02.07.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1120253)
Dziwna sprawa,oglądałem dziś polsat sport,i była zapowiedź meczów pucharowych i co mnie zdziwiło SKonto - Wisła 12 lipca..

To cos nowego. zawsze było tak, że pierwsze mecz a potem retransmisja, widocznie teraz pierwsze bedzie transmisja a dopiero pozniej mecz :)

Tenzen 02.07.2011 22:19

Widać puścili starą zapowiedź, którą zrobili jeszcze gdy myśleli, że mecz będzie 12-stego.

Voin 05.07.2011 20:24

Będzie gdzieś meczyk Wisły z Rapidem?
Znalazłem takie coś:
http://mumet-sports.blogspot.com/201...la-krakow.html
Ale nie wiem czy tam będzie.

MłodePokolenie 05.07.2011 20:40

Na to nie masz co liczyć.

bonawentura 05.07.2011 20:49

Mecz będzie na Polsacie Sport i Polsacie Futbol - tu macie co i jak:
http://sport.satelitarne.tv/2011/06/skonto-%E2%80%93-wisla-w-polsacie-i-polsacie-futbol/

tsw biała gwiazda 05.07.2011 21:13

http://www.polsatsport.pl/News,5827/...570/index.html
z tego wynika że oba mecze będą na kodowanych

Bąbel 05.07.2011 21:16

hmmm w nagłówku pisze, że będzie w polsacie sport i polsacie futbol, a czytając dalej pisze, że w polsacie futbol i w polsacie otwartym...;/ Więc jak to w końcu ma być?

tsw biała gwiazda 05.07.2011 21:18

ja pisałem do polsatu ponad tydzień temu i jeszcze nie odpisali, niech ktoś spróbuje jeszcze do nich napisać

mitmichael 05.07.2011 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1121766)
Będzie gdzieś meczyk Wisły z Rapidem?
Znalazłem takie coś:
http://mumet-sports.blogspot.com/201...la-krakow.html
Ale nie wiem czy tam będzie.

Mecz z Rapidem Bukareszt bedzie na rumunskim Digi Sport 1 a co za tym idzie na streamie tez powinien byc. Szkoda tylko, ze bede w pracy i nie poogladam :/ Akurat Nasz mecz musieli dac o 15:30

JarekTSW 05.07.2011 21:20

Plus video na bet365 i bet at home powinno być :)

tomaszw 05.07.2011 21:25

znalazlem cos takiego w necie na jutro


coonta 06.07.2011 07:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1121806)
Mecz z Rapidem Bukareszt bedzie na rumunskim Digi Sport 1 a co za tym idzie na streamie tez powinien byc. Szkoda tylko, ze bede w pracy i nie poogladam :/ Akurat Nasz mecz musieli dac o 15:30

Podbijam:
Towarzyski (Kluby):Rapid Bucharest vs. Wisła Kraków (15:30)
źródło: satkurier.pl -nDigiaSport 1 Romania (0.8W - Nagravisiond)

stream: https://www.bwin.com/pl/live-stream?...&zoneid=126493

Crusi 06.07.2011 09:15

Zalozylem dzisiaj konto i wplacilem depozyt na bet365, potestowalem i dziala mi video, ale wie ktos jak zrobic zeby ten player dzialal na calym ekranie?

murray 06.07.2011 09:23

Jak masz windows 7, to jest taki programik Lupa (Start->Akcesoria->Ułatwienia dostępu) i tak możesz zrobić cały ekran. Ale poprzez bet365 - nie.

Zwierze 06.07.2011 09:27

Nie da rady. Swoją drogą to dlatego taka super jakość bo jest w takim okienku

Crusi 06.07.2011 09:30

no to mam nadzieje ze bedzie gdzies indziej bo lipa troszke :)

LukaszK111 06.07.2011 09:33

Ja sobie wchodze w bet extra i zmieniam rozdzielczosc u siebie na najmniejsza i jest super:)

tofik 06.07.2011 10:00

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchi...83&part=sports

Zwierze 06.07.2011 10:08

a na BWIN wymagana jest jakaś konkretna minimalna kwota żeby transmisja poszła?
Mam środki na expekt i bet-at-home a tam jak na złość nie ma transmisji

JarekTSW 06.07.2011 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi (Post 1121941)
no to mam nadzieje ze bedzie gdzies indziej bo lipa troszke :)


ale na bet masz pewność , że nie będzie żadnych lagów :) A jak jest jeden stream i wszyscy na niego wejdą, bo albo transmisja padnie , albo będą lagi :-D

Ventigo 06.07.2011 10:20

http://meczyki.pl/ tutaj pisze że będzie

Pimko 06.07.2011 11:22

Proszę o pomoc. Zarejestrowałem się na bet365 i muszę założyć depozyt. Ktoś tu pisał, że minimalna kwota by oglądać mecze to 25 zl... Czy jeżeli wybiorę szybki przelew to również obowiązuje ta kwota lub gdzie tam ew mogę znaleźć jakieś info ile muszę wpłacić by móc oglądać mecze? Dziękuję.

NHwiernyTS 06.07.2011 11:33

Po co wpłacać kasę na strony buckmacherskie jak można normalnie oglądnąć na Sopcascie. Wiadomo po polsku pewnie nie będzie, ale jest transmisja z tego Digi Sportu czy czegoś z Rumunii i obraz będzie, a to najważniejsze.

crate digger 06.07.2011 11:36

uwielbiam rumuńskie transmisje, bo są w dobrej jakości, a komentatorzy uzywają często gęsto słowa 'pierdut' co wydaje mi się że oznacza stratę :D

aguero20 06.07.2011 11:43

Tu można na żywo oglądnąć meczyk :P http://www.chabka.es/

Stawiam 2:0 dla Wisły :)

sevenheaven 06.07.2011 11:47

jest na cyfrze+ ten digisport ?

aguero20 06.07.2011 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1122047)
jest na cyfrze+ ten digisport ?

Raczej nie ma... Ogladnij sobie na necie najlepiej tam gdzie ja podałem linka :) pozdro

rav 06.07.2011 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 1121971)
a na BWIN wymagana jest jakaś konkretna minimalna kwota żeby transmisja poszła?
Mam środki na expekt i bet-at-home a tam jak na złość nie ma transmisji

Na bet-at-home powinna być transmisja.

emailowiec 06.07.2011 13:28

A gdzie jest wymagany najmniejszy depozyt? :)

timek11 06.07.2011 14:30

http://www.laola1.tv/en/br/soccer/in...989-54973.html tutaj macie transmisje

AYALA 06.07.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez timek11 (Post 1122174)

stokrotne dzięki :)

szprotson 07.07.2011 14:34

a jak z jutrzejszym spotkaniem ?
Są szanse na relacje wideo ?

Tenzen 08.07.2011 09:56

Jakaś telewizja transmituje może cały mini-turniej w Talinie?

Kondipr 08.07.2011 15:46

Tego nie wiem, ale wygląda na to, że dzisiaj nie ma transmisji..

(ktoś zaprzeczy/potwierdzi?)

xanti1906 08.07.2011 16:15

Ja na kilku rozkładówkach nie widziałem niestety, może się coś pojawi jednak lub ktoś znajdzie jakiegoś linka.

blanco 08.07.2011 16:18

No nie ma niestety , nie ma Rumunów => nie ma transmisji

aguero20 08.07.2011 16:18

Nie ma wogóle transmisji , wszędzie sprawdzałem... Jest tylko transmisja z Rapid vs Genk :(

Wichar87 08.07.2011 19:10

Nie będzie pierwszego meczu ze Skonto w otwartym Polsacie.
http://www.pilkarskiefakty.pl/news/s...ort,19436.html

Mario Nh 08.07.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wichar87 (Post 1123469)
Nie będzie pierwszego meczu ze Skonto w otwartym Polsacie.
http://www.pilkarskiefakty.pl/news/s...ort,19436.html

Będzie, nie będzie, będzie nie będzie. Żenada.

igiko 08.07.2011 20:25

Jako, że kilka osób pytało o cały mecz:
Cytat:

06 July 2011 - Friendly - Tallinn - 15:30 CET
Wisla Krakow - Rapid Bucharest

http://img231.imageshack.us/img231/4...buchare.th.png
http://img193.imageshack.us/img193/4...buchare.th.png

Source: Webrip
Quality: High
Format: FLV

First half 393 Mb
Part 1
Part 2

Second half 405 Mb
Part 1
Part 2




Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl