Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

JOSE 841 26.03.2010 15:55

wielkie dzięki Watts właśnie o niego mi chodziło

Oldpara 26.03.2010 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 876573)
PS. kupilem dzis border collie, wiec cieszcie sie ze mna.

Ale avatara dawniej miałeś lepszego :p

funkykoval 26.03.2010 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 876573)
No nic tylko pasa wziac i dupe sprac.

polska.mysl - szachowaj swoje kontrowersyjne rewelacje dla siebie.

I prosze o spokoj od tej pory.
Ok ?


PS. kupilem dzis border collie, wiec cieszcie sie ze mna.

OK Cieszę się - kiedy malujesz gwiazdę ;-)

masada 26.03.2010 21:00

Trochę martwią mnie te wszystkie zachwyty nad grą Dawidowskiego, jeden z komentatorów w c+ przed chwilą stwierdził, że "to najlepiej zastawiający się napastnik w polskiej lidze", żeby tylko tego przypadkiem nie usłyszeli nasi skauci, bo... ;D

picasso 26.03.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 876858)
Trochę martwią mnie te wszystkie zachwyty nad grą Dawidowskiego, jeden z komentatorów w c+ przed chwilą stwierdził, że "to najlepiej zastawiający się napastnik w polskiej lidze", żeby tylko tego przypadkiem nie usłyszeli nasi skauci, bo... ;D

może chodziło mu o to,że najlepiej zastawiał w kasynie?

Wizard 27.03.2010 00:02

W kasynie w swoich czasach może i też, ale to trzeba Dawidowi obecnie przyznać - ciągnie tę grę Lechii i to bardzo, a na zastawianie się tego gracza aż miło popatrzeć, kolejny prawidłowy karny dziełem Dawida :).

KOMINEK 27.03.2010 11:50

Oficjalnie w tym temacie zamykam temat przeszłości Kapki. Jeśli Wam mało zapraszam na Polityczny http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=320&page=162

Silvestro 27.03.2010 18:18

Kosowski: Chętnie wróciłbym do Wisły

26.03.2010 | 03:04

Reszta tutaj:

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kam...232,1,379.html

__Cobra__ 28.03.2010 19:48

Marek Zieńczuk grał do 60 minuty.

Olympiakos 0 - 0 Xanthi


Atromitos 0 - 3 Panathinaikos
Baszczyński nie grał :/





http://www.betexplorer.com

Silvestro 28.03.2010 21:26

Apoel przegrał dzisiaj z Omonią 0:1. Kamil wszedł w 79 minucie , Żuraw nie grał.

Mango 28.03.2010 22:23

Jedliście już pizze w pizzerri u Pana Sarnata ?? :D:D

lucekj 28.03.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mango (Post 878033)
Jedliście już pizze w pizzerri u Pana Sarnata ?? :D:D

nie u Artka, ale w pizza hut, czas oczekiwania na pizze 40 minut, na rachunek 15,

u niego tez tak jest?

ps, gdzie otworzyl lokal i jak wrazenia?

1q2 29.03.2010 01:09

Pierwszy mecz za sobą ma Dan Petrescu i jego nowa drużyna - Kuban Krasnodar.Debiut wypadł okazale - Kuban wygrał z Avangardem Kursk 2-0.Co ciekawe goście przez 90 minut nie oddali ani jednego celnego strzału.
Co do transferów to hitem jest na pewno przejście Bucura z Poli Timisoary za 1.8 mln euro

uzytkownik_forum 29.03.2010 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mango (Post 878033)
Jedliście już pizze w pizzerri u Pana Sarnata ?? :D:D

Podbijam; można prosić namiar ?

Mango 29.03.2010 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum (Post 878093)
Podbijam; można prosić namiar ?

Pizzeria mieści sie na trasie w Mchałowicach pod Krakowem :) powiem tak całkiem dobra :) hehehe zamieszczam link do menu :) raz spotkałem tam Pana Artura ;)

http://pizzalibero.pl/ :-p

IncognitoTSW 29.03.2010 19:10

http://pizzalibero.pl/index.php/gocili-w-libero rzesza ludzi związanych z Wisłą, notabene niektórzy źle podpisani. Marek Zając wygląda jakby miał 30 lat ;] Szymek z bliska już nie wygląda tak młodo jak 10 lat temu.

Mango 29.03.2010 22:21

Ja akurat mieszkam blisko Michałowic więc czasem tam zaglądam hehe :)ogólnie pizzeria jest na porządnym poziomie i cenowo i smakowo hehe :) ale Szymka to tam nie spotakłem hehe :D

KoPer 30.03.2010 18:09

Na wniosek szkoleniowca pierwszego zespołu Pogoni Szczecin Piotra Mandrysza rozszerzono sztab szkoleniowy drużyny seniorów.

Zarząd Pogoni przychylił się do prośby trenera i dołączył do sztabu trenerskiego Macieja Stolarczyka, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera oraz Marcina Kozińskiego, który został psychologiem zespołu.

źródło: Pogoń Szczecin

pan Dudi 30.03.2010 18:53

O, nie wiedziałem, że Stolar poszedł w trenerkę. To jego pierwsza taka fucha, czy już wcześniej asystentował? Wie ktoś?

Pablooo 30.03.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 878713)
O, nie wiedziałem, że Stolar poszedł w trenerkę. To jego pierwsza taka fucha, czy już wcześniej asystentował? Wie ktoś?

W zeszłym roku trenował już rezerwy Pogoni i pracował z juniorami.

Wojtas 30.03.2010 23:21

A Jacek Matyja do niedawna w Skawince teraz w KS Tyniec zakotwiczył :)

w sumie mial niedaleko :)

AYALA 31.03.2010 10:19

Petrescu trenerem Celtiku ?
http://www.futbol.pl/artykul/80727.html

http://www.yuga.ru/media/dan_petresku_kuban1.jpg

massoud 31.03.2010 23:34

Cytat:

Baszczyński przejdzie artroskopię kolana
Obrońca AÓ Atrómitos Peristeríou Marcin Baszczyński przejdzie w następną środę zabieg artroskopii kolana.

32-letni były reprezentant Polski nie zagra w piłkę przez około miesiąc.

Baszczu z nami, kibicami !!

Neo1221 01.04.2010 07:45

Grzesiu Pater jest trenerem seniorów w krakowskim klubie KS Podgórze - nawet na kalendarzach klubu występuje :P Podobno ostro ciśnie...

MCX 01.04.2010 12:23

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22949

Jako fan muzyki rockowej spodobało mu się, gdy koledzy wgrali na jego ipoda kilka polskich kawałków. Zdenerwował się dopiero wtedy, gdy ktoś życzliwy przetłumaczył mu tekst jednej z piosenek "Pidżamy Porno". Tytuł "Bułgarskie Centrum Chujozy" zupełnie mu się nie spodobał.

http://www.youtube.com/watch?v=jVGPIrb1Ycg

Prima Aprilis najprawdopodobniej ale naprawdę udany ;]

Wojtas 02.04.2010 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 879385)
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22949

Jako fan muzyki rockowej spodobało mu się, gdy koledzy wgrali na jego ipoda kilka polskich kawałków. Zdenerwował się dopiero wtedy, gdy ktoś życzliwy przetłumaczył mu tekst jednej z piosenek "Pidżamy Porno". Tytuł "Bułgarskie Centrum Chujozy" zupełnie mu się nie spodobał.

http://www.youtube.com/watch?v=jVGPIrb1Ycg

Prima Aprilis najprawdopodobniej ale naprawdę udany ;]



Ja nie wiem co w tym zarcie udanego ,chyba gorzka prawda bo chlopak kompletnie nie moze sie odnalesc i nie zdziwlil bym sie jak za 2 miesice autorzy nawet ne beda musieli pisac nowego artykulu bo wkleja na strone ten juz gotowy.

HEDu 04.04.2010 10:21

Cytat:

Καμίλ Κοσόφσκι
Όλοι αναγνωρίζουν ότι είναι ο ποιοτικότερος ποδοσφαιριστής στα άκρα και πως οι ενέργειες του μπορούν να κάνουν τη διαφορά. Δεν μπόρεσε ούτε πέρσι αλλά ούτε και φέτος να σταθεροποιήσει την απόδοση του κάτι που προβληματίζει την τεχνική ηγεσία σε βαθμό που ακόμα και σήμερα δεν υπάρχει τελεσίδικη απόφαση. Οι πιθανότητες θεωρούνται μοιρασμένες και πολλά θα εξαρτηθούν από το αν αποδεχτεί τους όρους που θα του προταθούν.
to chyba tłumaczy całe przejscie do Wisły. Wystarczy, że się dogadaja co do warunkow, bo nie moga stracic takiego lidera zespołu który robi duza przewage.

andys 04.04.2010 19:40

Kalu Uche strzelił bramkę dla Almerii w zremisowanym 1:1 meczu z Mallorcą.

grzesiek632 04.04.2010 20:17

Wygląda na to że Dariusz Dudka wywalczył sobie ponownie miejsce w pierwszym składzie Auxerre. To już jego któryś mecz z rzędu w którym wychodzi w podstawowej 11.

Trwa mecz:
Auxerre - PSG

Rond 05.04.2010 13:02

Czytając książkę "Wisła Kraków" z Biblioteki Gazety Wyborczej (z taką okładka: http://media2.pl/i/zdjecie/4041-450.jpg ), w Rozdziale 4. "Byłe i obecne gwiazdy" w tekście o Edwardzie Madejskim jest napisane "W czasie wojny angażował się w działalność konspiracyjną, grał też w drużynie AKS, później zaś w Borku." oraz "Po wojnie zamieszkał w Bytomiu - był m.in. współzałożycielem i pomysłodawcą nazwy Polonia dla tamtejszego klubu..."
Dwa pytania:
1.Czy wspomniany wyżej Borek to nasz krakowski Borek?
2. Na wikipedii jest napisane, że Polonia została założone w latach 20stych. Jak to jest?

Mam nadzieję na rozwianie moich wątpliwości.

Daniel Alves 05.04.2010 13:48

Skorża w Legii wg. goool.pl

SpoXsteR 05.04.2010 13:52

http://goool.pl/ekstraklasa/1635-skora-w-legii-.html

!!IRIVER!! 05.04.2010 14:36

Tylko oni o tym piszą, wg mnie to na razie dziennikarskie bzdety. Pożyjemy, zobaczymy.

7 kotów 05.04.2010 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daniel Alves (Post 881076)
Skorża w Legii wg. goool.pl

Jest szansa ze wreszie powygrywamy z Legia seryjnie. : )

Krissu 05.04.2010 14:53

Grzelak odchodzi z Legii po tym sezonie.Trzeba będzie wysokiego napastnika poszukać.

Eustachy 05.04.2010 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 881098)
Grzelak odchodzi z Legii po tym sezonie.Trzeba będzie wysokiego napastnika poszukać.

Teraz to mozna miec watpliwosci czy Grzelak rzeczywiscie odchodzi, wszak Skorza zawsze podkreslal jaki z niego znakomity player jest :D

Ps. ciekawe czy na pierwszej konferencji uslyszymy, ze Maciek od zawsze marzyl o pracy przy Lazienkowskiej, gdzie u boku mysliwego pobieral swe pierwsze praktyki trenerskie ? :-)

felipe 05.04.2010 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 881103)
Ps. ciekawe czy na pierwszej konferencji uslyszymy, ze Maciek od zawsze marzyl o pracy przy Lazienkowskiej, gdzie u boku mysliwego pobieral swe pierwsze praktyki trenerskie ? :-)

Na pewno, "złotoustością" to Maciej akurat zawsze przodował :)

Eustachy 05.04.2010 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 881106)
Na pewno, "złotoustością" to Maciej akurat zawsze przodował :)

I tak sobie pomyslalem, ze z tego wzgledu to ktos wymarzony dla Waltera. W iluz programach na N-ce czy innym TVN-ie moznaby by Macka zainstalowac w roli goscia, to ciezko nawet zliczyc. W dodatku obaj reprezentuja ta sama opcje polityczna, co jakby nie bylo musi stanowic kolejny plus :)

Mario Nh 05.04.2010 15:45

Citko: Okuka nie miał pojęcia o niczym...

wisl@k_TS 05.04.2010 15:55

Ja bym wolał Maćka do Amiki i niech tam zmienia styl na "wysokiego napastnika" :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl