![]() |
wielkie dzięki Watts właśnie o niego mi chodziło
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Trochę martwią mnie te wszystkie zachwyty nad grą Dawidowskiego, jeden z komentatorów w c+ przed chwilą stwierdził, że "to najlepiej zastawiający się napastnik w polskiej lidze", żeby tylko tego przypadkiem nie usłyszeli nasi skauci, bo... ;D
|
Cytat:
|
W kasynie w swoich czasach może i też, ale to trzeba Dawidowi obecnie przyznać - ciągnie tę grę Lechii i to bardzo, a na zastawianie się tego gracza aż miło popatrzeć, kolejny prawidłowy karny dziełem Dawida :).
|
Oficjalnie w tym temacie zamykam temat przeszłości Kapki. Jeśli Wam mało zapraszam na Polityczny http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=320&page=162
|
Kosowski: Chętnie wróciłbym do Wisły
26.03.2010 | 03:04 Reszta tutaj: http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kam...232,1,379.html |
Marek Zieńczuk grał do 60 minuty.
Olympiakos 0 - 0 Xanthi Atromitos 0 - 3 Panathinaikos Baszczyński nie grał :/ http://www.betexplorer.com |
Apoel przegrał dzisiaj z Omonią 0:1. Kamil wszedł w 79 minucie , Żuraw nie grał.
|
Jedliście już pizze w pizzerri u Pana Sarnata ?? :D:D
|
Cytat:
u niego tez tak jest? ps, gdzie otworzyl lokal i jak wrazenia? |
Pierwszy mecz za sobą ma Dan Petrescu i jego nowa drużyna - Kuban Krasnodar.Debiut wypadł okazale - Kuban wygrał z Avangardem Kursk 2-0.Co ciekawe goście przez 90 minut nie oddali ani jednego celnego strzału.
Co do transferów to hitem jest na pewno przejście Bucura z Poli Timisoary za 1.8 mln euro |
Cytat:
|
Cytat:
http://pizzalibero.pl/ :-p |
http://pizzalibero.pl/index.php/gocili-w-libero rzesza ludzi związanych z Wisłą, notabene niektórzy źle podpisani. Marek Zając wygląda jakby miał 30 lat ;] Szymek z bliska już nie wygląda tak młodo jak 10 lat temu.
|
Ja akurat mieszkam blisko Michałowic więc czasem tam zaglądam hehe :)ogólnie pizzeria jest na porządnym poziomie i cenowo i smakowo hehe :) ale Szymka to tam nie spotakłem hehe :D
|
Na wniosek szkoleniowca pierwszego zespołu Pogoni Szczecin Piotra Mandrysza rozszerzono sztab szkoleniowy drużyny seniorów.
Zarząd Pogoni przychylił się do prośby trenera i dołączył do sztabu trenerskiego Macieja Stolarczyka, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera oraz Marcina Kozińskiego, który został psychologiem zespołu. źródło: Pogoń Szczecin |
O, nie wiedziałem, że Stolar poszedł w trenerkę. To jego pierwsza taka fucha, czy już wcześniej asystentował? Wie ktoś?
|
Cytat:
|
A Jacek Matyja do niedawna w Skawince teraz w KS Tyniec zakotwiczył :)
w sumie mial niedaleko :) |
Petrescu trenerem Celtiku ?
http://www.futbol.pl/artykul/80727.html http://www.yuga.ru/media/dan_petresku_kuban1.jpg |
Cytat:
Baszczu z nami, kibicami !! |
Grzesiu Pater jest trenerem seniorów w krakowskim klubie KS Podgórze - nawet na kalendarzach klubu występuje :P Podobno ostro ciśnie...
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22949
Jako fan muzyki rockowej spodobało mu się, gdy koledzy wgrali na jego ipoda kilka polskich kawałków. Zdenerwował się dopiero wtedy, gdy ktoś życzliwy przetłumaczył mu tekst jednej z piosenek "Pidżamy Porno". Tytuł "Bułgarskie Centrum Chujozy" zupełnie mu się nie spodobał. http://www.youtube.com/watch?v=jVGPIrb1Ycg Prima Aprilis najprawdopodobniej ale naprawdę udany ;] |
Cytat:
Ja nie wiem co w tym zarcie udanego ,chyba gorzka prawda bo chlopak kompletnie nie moze sie odnalesc i nie zdziwlil bym sie jak za 2 miesice autorzy nawet ne beda musieli pisac nowego artykulu bo wkleja na strone ten juz gotowy. |
Cytat:
|
Kalu Uche strzelił bramkę dla Almerii w zremisowanym 1:1 meczu z Mallorcą.
|
Wygląda na to że Dariusz Dudka wywalczył sobie ponownie miejsce w pierwszym składzie Auxerre. To już jego któryś mecz z rzędu w którym wychodzi w podstawowej 11.
Trwa mecz: Auxerre - PSG |
Czytając książkę "Wisła Kraków" z Biblioteki Gazety Wyborczej (z taką okładka: http://media2.pl/i/zdjecie/4041-450.jpg ), w Rozdziale 4. "Byłe i obecne gwiazdy" w tekście o Edwardzie Madejskim jest napisane "W czasie wojny angażował się w działalność konspiracyjną, grał też w drużynie AKS, później zaś w Borku." oraz "Po wojnie zamieszkał w Bytomiu - był m.in. współzałożycielem i pomysłodawcą nazwy Polonia dla tamtejszego klubu..."
Dwa pytania: 1.Czy wspomniany wyżej Borek to nasz krakowski Borek? 2. Na wikipedii jest napisane, że Polonia została założone w latach 20stych. Jak to jest? Mam nadzieję na rozwianie moich wątpliwości. |
Skorża w Legii wg. goool.pl
|
|
Tylko oni o tym piszą, wg mnie to na razie dziennikarskie bzdety. Pożyjemy, zobaczymy.
|
Cytat:
|
Grzelak odchodzi z Legii po tym sezonie.Trzeba będzie wysokiego napastnika poszukać.
|
Cytat:
Ps. ciekawe czy na pierwszej konferencji uslyszymy, ze Maciek od zawsze marzyl o pracy przy Lazienkowskiej, gdzie u boku mysliwego pobieral swe pierwsze praktyki trenerskie ? :-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Ja bym wolał Maćka do Amiki i niech tam zmienia styl na "wysokiego napastnika" :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl