Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 18.07.2009 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 764215)
jeszcze parę takich dni jak środa,czwartek czy dziś i nikt nie będzie tu dawać typów bo same wpadki ostatnio

heh,nic dodać nic ująć:-/ ostatni tydzien jak z koszmaru:-/ ale nie wolno sie poddawać:)

btw masz lekko rasistowski avatar :D

LuKaS TSW 19.07.2009 10:04

ostatnia szansa,jak dziś nie wejdzie to na tydzień szlaban :
Kristiansund-Nardo 1
Basel-Aarau 1
Emelec-Manta 1

Rocco zmieniłem bo się dowalali o rasizm:)

WiślakNH 19.07.2009 14:09

Zauważył ktoś jakieś fajne meczyki na jutro?

tomorow 19.07.2009 14:24

FF Jaro - Tampere United / WESZŁO
Typ: X @3,00 bet-at-home
Stawka 3/10j.

Hammarby IF - Örgryte IS / WESZŁO
Typ: 2 @5,50 bet-at-home
Stawka 1/10j.

Hammarby IF - Örgryte IS / WESZŁO
Typ: X2 @2,20 bet-at-home
Stawka 3/10j.

No i jest za co pić.

rocco_1906 20.07.2009 09:43

LA Dodgers - Cincinnati 1,55
NY Yankees - Baltimore 1,42

pan Dudi 20.07.2009 10:55

Ja zagrałem na Super Reds z handi -1.


Na wieczór chyba też zagram coś z bejzbola, ale to będzie raczej Chicago Cubs. Phillisom coś za dobrze idzie i czas na jakąś porażkę ;)

LuKaS TSW 20.07.2009 12:20

Ja żadnych typów nie podaje ,tak jak mówiłem.Popatrzę co Wy podajecie i będę to wykorzystywać,ciekawe kursy są na awans Wisły i Salzburga w środę .

pan Dudi 20.07.2009 12:48

Sam mało wrzucam tutaj, bo zawsze jak się podzielę typami na tym forum, czy innym to się muszą wydupcyć, ale dziś postanowiłem zaryzykować ;) Oby tym razem było inaczej.

No, jednak nie zapowiada się na grad bramek ze strony Super Reds. Chyba jednak klątwa internetu wciąż jest aktualna ;)

jaro1985r 20.07.2009 16:36

na środę 2z3 za 99,99zł do wygrania 288,96
Levadia-Wisła 2 1,70
Bohemians-Red Bull 2 1,70
Maribor-WIT Georgia Tbilisi 1 1,70

jesli tutaj nie wejdą 2 zdarzenia to przestaje grać w bukmacherkę! To co w ostatnich dniach są wyniki to nawet Nostradamus by tego nie rozkminił

rocco_1906 20.07.2009 16:52

mała ciekawostka odnośnie weekendu :)

Islandzki Hafnarfjordur zakończył swoją piękną serię 11 zwycięstw z rzędu.Przyczynił się do tego Keflavik.
Hafnarfjordur 2-2 Keflavik

Oita Trinita zakończyła swoją niebywałą passę 14 porażek pod rząd!!! W ostatniej kolejce pokonali u siebie sensacyjnie Urawę 1-0.

Ilu osobom łącznie ze mną te mecze napsuły krwi?? :D

Singapur:
ekipa DPMM ogrywając u siiebie,grając w osłabieniu ekipę ALbirex Niigata 2-1 wykręciła konkretny bilans meczów u siebie który teraz wynosi 9-0-0

LuKaS TSW 20.07.2009 17:29

Rocco ja też jestem w gronie poszkodowanych przez te kluby,ale babka z mojego avatara właśnie się wybiera do ich siedziby:D
Myślałem nad identycznymi typami jak Jaro tylko na awanse,no ale skoro wczoraj Emelec nie wygrał,to nie będę tu ich głośno podawał:D

brylant17 20.07.2009 19:56

dobra kurna stawiam na Wisełke jak przegram zawieszam granie na czas nie określony straciłem narazie 60 zł najwięcej a wygrałem najwięcej 74 :/

Levadia T. - Wisła K-2

za 24 zł do wyjęcia 40 zł z groszami i jestem na plusie z poprzedniego meczu :P

grzesiek632 20.07.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 764836)
na środę 2z3 za 99,99zł do wygrania 288,96
Levadia-Wisła 2 1,70
Bohemians-Red Bull 2 1,70
Maribor-WIT Georgia Tbilisi 1 1,70

jesli tutaj nie wejdą 2 zdarzenia to przestaje grać w bukmacherkę! To co w ostatnich dniach są wyniki to nawet Nostradamus by tego nie rozkminił

to jedziemy na tym samym wozku!:-) tez postawiłem te trzy mecze i tez 2z3 i tez jak przegrtam to koncze ( narazie ) z bukmacherka. Bo tak szczerze to prawie juz od 3 tygodni nie wygrałem zadnego kuponu a stawiam za spore jak dla mnie stawki.

pozdrawiam i zycze wygranej:D

Robbie92 20.07.2009 20:50

ja sie zastanawiam nad czyms takim:
D.Zagrzeb - FC Pyunik (0:0)
typ: 1
Sheriff T. - Inter T. (aw.)
typ: 1
Streymur (strz./nie strz.)
typ: 2
Levadia Tallinn - Wisla (1:1)
typ: X2
Aktobe - Hafnarfjordur (4:0)
typ: 1X
Kalmar - Debrecen (0:2)
typ: 1X
Bohemians D. - Salzburg (1:1)
typ: X2

WiślakNH 20.07.2009 21:16

co powiecie na taki kuponik :

Bate Borisov - Makedonja +1
Apoel Nicosia - Steymur +1
D.Zagrzeb - FC Pyunik +1

i

Levadia Talinn - Wisła 2
lub
Levadia Tall. - Wisła (aw.) 2

5,64 lub 4,74

jaro1985r 20.07.2009 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 764974)
co powiecie na taki kuponik :

Bate Borisov - Makedonja +1
Apoel Nicosia - Steymur +1
D.Zagrzeb - FC Pyunik +1

i

Levadia Talinn - Wisła 2
lub
Levadia Tall. - Wisła (aw.) 2

5,64 lub 4,74

Wiesz po ostatnim tygodniu to nic nie można napisać :) Mam nadzieje, że czarna seria się już skończyła :) jak to zawsze mówili przy losowaniu lotto " dowidzenia i życzęwysokich wygranych " ;)

Żuczek 20.07.2009 23:11

Ja po lekkim odpatrzeniu się od kolegów wyżej chyba poślę dwa takie kupony w tym tygodniu:

Levadia Tallinn (+1) - Wisla [2]
Bohemians D. - Salzburg (1:1) [2]
Maribor - WIT Georgia (0:0) [1]
Kurs: 8.57

FK Qarabagh - Rosenborg (0:0) [2]
Flora Tallinn - Broendby (1:0) [2]
HJK Helsinki - Vetra (1:0) [1]
Kurs: 3.46

rocco_1906 21.07.2009 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 764647)
LA Dodgers - Cincinnati 1,55
NY Yankees - Baltimore 1,42

NYY - Baltimore 2-1
LAD - Cincinnati 7-5

dobre otwarcie tygodnia :)

DarkLG_ 21.07.2009 15:57

Bohemians-Salzburg


typ: 2
kurs: 1.75



Maribor-WIT Tbilisi


typ: 1
kurs: 1.75




Stabaek-KF Tirana


typ: 1
kurs: 1.35




Dynamo Z.-Pyunik E.


typ: 1
kurs: 1.15




Levadia-Wisla K.

typ: 2
kurs: 1.75




FK Qarabag-Rosenborg

typ: 2
kurs: 1.36

kurs ogólny:
11.32
Wkład: 3.00 zł
Przewidywana wygrana: 30.55 zł

LuKaS TSW 21.07.2009 20:24

Drobne za drobne na przełamanie:
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...708c66a4071489

rocco_1906 21.07.2009 20:38

Texas - Boston 1,6

NY Yankees - Baltimore 1,55


hahahaha:rotfl: jak przeczytałem to co napisałem to padłem na pysk:rotfl: :D :D

LuKaS TSW 21.07.2009 20:39

Rocco chyba Yankees bo Jancker to kiedyś w Bayernie grał:D

na jutro coś takiego:
Fyrstenberg/Matkowski 1
Zurich-St Gallen 1
CSKA-Nalcik 1

proszę o opinie,szczególnie o szanse naszego debla

FredzIo 22.07.2009 10:16

Ja 700 na Wisłę. Jak nie wejdzie to się załamię.

farciarz 22.07.2009 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 765547)
Rocco chyba Yankees bo Jancker to kiedyś w Bayernie grał:D

na jutro coś takiego:
Fyrstenberg/Matkowski 1
Zurich-St Gallen 1
CSKA-Nalcik 1

proszę o opinie,szczególnie o szanse naszego debla


debel powinien wejść bez problemów
bardziej zastanowił się na meczu Zurich-St Gallen. Jak narazie Zurich jest po 2 kolejkach na ostatnim miejscu
i ma 0 pkt a ST Gallen jest na drugim z 4 pkt więc trzeba uważać, no a CSKA powinien wejść bez problemów.:D


Mogren (+1) - FC Kopenhaga 2.77 nr: 628 typ: 2
CSKA Moskwa - Spartak N. 1.25 nr: 613 typ: 1
Serbia - USA 2.20 nr: 737 typ: 2
Glentoran (+1) - Haifa 2.75 nr: 626 typ: 2

20.95x
za 20 zł można wziąść 377 z groszami
patrząc po kursach to raczej wariat ale patrząc na spotkania to już raczej nie

opinie mile widziane

jk93 22.07.2009 11:39

FC Levadia Tallinn - Wisla Krakow 2
Bohemians Dublin - Red Bull Salzburg 2
za 100 zł do wygrania 255,75 zł

Kuba - Brazylia 2
Stany Zjednoczone - Honduras 1
za 50 zł do wygrania 115,50 zł

Wisła V 22.07.2009 11:49

Levadia-Wisła (awans) 2 1.40
Kalmar-Debrecen(awans) 2 1.35
Haifa(strzeli/niestrz) 1 1.10
FC Kopenhaga(strz/nies) 1 1.12
bohemians-Salzburg 2 1.67
Sion-Luzern 1 2.05

co o tym powiecie??

DarkLG_ 22.07.2009 11:59

Sion- Luzern Dobry Kurs.

Dzisiaj bym sie zastanawiał nad. tymi meczami
Santos-Atletico PR
Pilka Nozna - Brazylia 1X 1.10
Santo Andre-Cruzeiro
Pilka Nozna - Brazylia 1 2.35
CSKA M.-Spartak Nalchik
Pilka Nozna - Rosja 1 1.25 -
Internacional-Sao Paulo
Pilka Nozna - Brazylia 1 1.90 -
Nautico-Botafogo
Pilka Nozna - Brazylia X2 1.39

Łączny kurs 8.53

Svartis 22.07.2009 12:39

Uważajcie na ten Salzburg. Poziom Irlandzkiej piłki podniósł się na przestrzeni ostatnich lat. Miałem przyjemność oglądać ostatnio mecz Realu Madryt z Shamrock Rovers który jest w tabeli za Bohemians i musze powiedzieć że jeśli zagrają oni w meczu z Salzburgiem z takim samym zaangażowaniem jak ich rywale o mistrzostwo z Realem to Salzburg może mieć niemałe problemy ze strzeleniem bramki. Wydaje mi się że będzie to mecz w stylu kopanina w środku pola, typowo na 0:0. Dodatkowym atutem Irlandczyków że są oni w trakcie sezonu, a Salzburb nie dość że włąśnie zaczął ligę to dodatkowo po letnich transferach jest zespołem niezgranym jeszcze do końca.

JAN ZEMBRZYCKI 22.07.2009 13:21

awans Wisły, 1.37
1 połowa CSKA - Spartak Nalcik x2, 2.15

1q2 22.07.2009 13:24

# Levadia Tallinn v Wisla Krakow Drużyny strzelą gola

* Obie drużyny strzelą gola 1.833

# Kalmar FF v Debrecen Standardowy

* Kalmar FF 1.45

# Sion v Luzern Standardowy

* Sion 2.00

LuKaS TSW 22.07.2009 13:32

Zagrałem sobie jeszcze MLB na wariata:
Texas-Boston +9,5 pkt
Colorado-Arizona 1
Detroit-Seattle 1

bula1010 22.07.2009 16:20

siemka dawno mnie tu nie było coś na dziś :P
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...144d04aeb1e783

jaro1985r 22.07.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 764836)
na środę 2z3 za 99,99zł do wygrania 288,96
Levadia-Wisła 2 1,70
Bohemians-Red Bull 2 1,70
Maribor-WIT Georgia Tbilisi 1 1,70


jesli tutaj nie wejdą 2 zdarzenia to przestaje grać w bukmacherkę! To co w ostatnich dniach są wyniki to nawet Nostradamus by tego nie rozkminił

chociaż kasa się zwróciła w ten parszywy dzień

1q2 22.07.2009 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 765805)
# Levadia Tallinn v Wisla Krakow Drużyny strzelą gola

* Obie drużyny strzelą gola 1.833

# Kalmar FF v Debrecen Standardowy

* Kalmar FF 1.45

# Sion v Luzern Standardowy

* Sion 2.00

Liczyłem na 2, może 3-1 dla Wisły...tak koło 55 min czułem że będzie ciężko - obczaiłem współczynniki na lajwie ,no i wybór mógł być tylko 1....

15,00 PLN Wygrany Akumulator 297,00 PLN
Piłka Nożna Sion v LuzernMatch PricesSion 2.00 Wygrany
Piłka Nożna Levadia Tallinn v Wisla KrakowMatch PricesLevadia Tallinn 6.00 Wygrany
Piłka Nożna Bohemians v SalzburgMatch PricesSalzburg 1.65 Wygrany

Proszę nie nazywać mnie zdrajcą co chwile temu kobita moja zrobiła:) ,bo w dupie mam ta kasę i kibicowałem naszym do ostatniej sekundy.

Pocieszające że Red Bull wszedł też fartem.

Donki 23.07.2009 10:09

Panowie mam pytanie i szybko potrzebuje odpowiedzi:
Ile wynosi minimalna wpłata kasy w Gamebookers ??
Dziekie tomorow ;-)

tomorow 23.07.2009 10:29

Minimalna wpłata to 7-10zł

DarkLG_ 23.07.2009 14:25

FC Dundalk-Drogheda
Pilka Nozna - Irlandia 1 1 1.85 -

Breidablik-Vestmann.
Pilka Nozna - Islandia 1
1.62 -

Wacker Tirol-A.Lustenau
Pilka Nozna - Austria 2 1 1.80 -

LASK Linz-Austria W.
Pilka Nozna - Austria 1 1 2.85 -

Stjarnan-Trottur Rey.
Pilka Nozna - Islandia 1 1.42 -

Altach-Austria Am
Pilka Nozna - Austria 2 1 1.45 -
4 Lustenau FC-Dornbirn
Pilka Nozna - Austria 2 1 1.40 -
http://www.wzbmilenium.pl/gfx/k615x1.gif

Kurs 44.32



Zastanawiam sie nad puszczeniem takiego kuponu. 2 zł to nawe nie szkoda


i drugi

http://i26.tinypic.com/ienuqr.jpg

pozdi91 23.07.2009 21:29

Khimki - Perm 24.07 - 15.00

Co sądzicie o tym meczu?
Khimki to zespół zajmujący ostatnie miejsce w lidze. Na 14 meczy zaledwie 7 punktów - tylko 1 zwycięstwo i 4 remisy. Ostatni ligowy pojedynek to porażka z 11. zespołem oraz porażka w pucharze. Dwa mecze w tył jedyne zwycięstwo w sezonie z 12. zespołem.
Perm natomiast zajmuje 13. lokatę z dorobkiem punktowym wynoszącym 15 oczek. Cztery ostatnie mecze to 10 punktów w tym remis 1-1 z Lokomotivem.
Kursy [STS]: 2.40 2.90 2.75

Altach - Austria W. (A) 24.07 - 18.00

Drugi mecz to pojedynek z drugiej ligi austriackiej.
Altach - Komplet punktów po 2 pierwszych meczach seozny, bilans bramkowy 6-0.
Austria - 2 mecze - 2 porażki, bilans 0-4.
Ciężko coś więcej napisać o tym meczu, bo to dopiero początek, 2 kolejki za nami.
Kursy [STS]: 1.45 3.75 6.40

Bray - Galway 24.07 - 20.45 ILG: 2,5

Mecz prosto z Irlandii. Bray - zespół na ostatniej pozycji po 20 meczach, tracący 4pkt do bezpiecznej pozycji. Bilans: 17-30. Galway natomiast na bezpiecznej, 7. pozycji z bilansem: 17-26.

A zatem; Perm, Altach, ILG2.5 ponad.

I na koniec, Wasze opinie o meczu: LASK Linz - Austria W.
Co sądzicie?

LuKaS TSW 23.07.2009 21:34

Ciekawe ilu osobom Rosenborg zepsuł dziś kupon tak jak mi.
na jutro myślę nad czymś takim:
Rostov-Tomsk 1
Chimki-Perm X

i drugi:
Teplice-Sparta x2
LASK-Austria W x2
Altach-Austria am 1
LDU Quito-AL Ittihad 1

pozdi91 23.07.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 767162)

i drugi:
Teplice-Sparta x2
LASK-Austria W x2
Altach-Austria am 1
LDU Quito-AL Ittihad 1

Sparte, Austrię i Altacha tez bym tak zagrał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl