![]() |
Mecz bezpośredni i punkty na styku to tyle samo korzyści co zagrożeń. Osobiście wolę mieć przewagę punktowa i nie grać na ostrzu noża.
Dzisiaj nie spodziewam się innego wyniku niż gładkie 3-0 dla BBT, chociaż optymalny dla nas byłby remis. ŁKS urwał fartem punkt w Łecznej, ale to tylko potwierdza że nie są tacy mocni, jak niektórzy ich uważają. |
Cytat:
|
To ja nie wiem krysztal jak Ty to rozkminiasz. Skoro mówisz, ze możemy przegrać, a wczesniej twierdzisz, że niepowiedziane, że rywale coś przegrają. Skoro uważasz, ze przy dwóch porażkach możemy awansować to uważasz też, że rywale będą przegrywać jeszcze więcej = wszystko w naszych rękach :D
Prawda jest jedna, wszystko się układa pod nas, tak jak wtedy gdy spadliśmy z eklapy. I tylko od nas zależy czy swoją normę zawyżymy, wygramy tam z 6 czy 7 meczów na 8 = zdobędziemy więcej niż inni, bo inni jak pokazują mecze Puszczy, TBB, Ruchu, ŁKSu regularnie tracą punkty, i to o dziwo bardzo dużo punktów tracą. I wątpię aby nagle złapali formę na 6-7 wygranych w 8 meczach = awansujemy. Musimy jedynie znowu wykręcić wysoką średnią punktową w tych 8 meczac. A jeśli będziemy tracić to się zrobi wyścig paralityków i tak jak mówisz, można przegrać więcej ale to będzie stąpanie po cienkim lodzie i do samego końca liczenie każdego pkt, a może i mała tabela, może gole... Bardziej stoję przy opcji, że do końca będzie nerwowo, bo tak dużo straciliśmy na jesieni, że mamy problem i też ciężko będzie z górną połową tabeli powtórzyć praktycznie od nowa serię 7 (może być i 6) wygranych. |
powtarzam: .......icie strasznie !
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
no to TBB wygrało z puszczą i nas przeskoczyli
to dla nas statystycznie lepiej , czy gorzej ? |
Lepiej bo ich możemy pyknąć u siebie, a wieprzy już nie moglibyśmy ;).
|
Cytat:
Z perspektywy podejścia "mamy teraz nad sobą dwie drużyny a nie jedną, względem których musimy zdobyć więcej punktów do końca sezonu łącznie" - gorzej. Statystycznie łatwiej wywalić się na dwóch meczach z bezpośrednim rywalem niż na jednym ;) |
Zły. Głównie dlatego że Puszcza nie chce awansować, a TBB jak najbardziej.
Pisałem że remis byłby najlepszy, nie wierzyłem że beznadziejna Puszcza jest w stanie ugrać cokolwiek w tym meczu. Niewiele się pomyliłem. Zaczyna się ostatnie 8 finałowych kolejek i tylko nadzieja, że nie stracimy impetu. |
Wskoczymy na drugie miejsce po nadchodzącej kolejce,zapisz to faken...
|
Cytat:
Raczej do meczu z nimi podejdziemy za ich plecami. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W praktyce - takie same "derby" jak na siłę robi się np. z meczów krakowskich klubów z Niecieczą. |
Cytat:
Ani my jeszcze nie wygraliśmy ze Stalą, ani Ruch z Sosnowcem. Żaden z tych meczy raczej nie będzie spacerkiem: - Stal nas rozjechała w poprzedniej rundzie, to była różnica klas. Wiadomo kto wtedy grał, ale jednak do meczu z nimi podchodziłbym z szacunkiem. Moim zdaniem mają lepszego trenera. - Ruch cieniuje, ich miejsce w tabeli nie pokazuje aktualnej formy. Teraz to bardziej drużyna środka tabeli. Patrząc z tej perspektywy - nie skreślałbym Sosnowca. Raczej podejdą do tego meczu na ambicji. |
Słowo "raczej" jest tutaj kluczem.
O to rozjechanie Stali to już się kiedys kłóciliśmy. Stal zagrała z nami na równie dużym rozmachu co choćby Arka w tej rundzie. Wynik mógł być równie dobrze w drugą stronę. Kwestia skuteczności. W obronie Stal wyczynia cuda. Ja się nie będę zaskoczony hokejowym wynikiem typu 4-2. Wiele wskazuje że będą chcieli pójść na wymiane ciosów. A Sosnowiec... 3 trener w tej rundzie, a może i będzie 4. Nie zakladalbym się o to że na pewno nie zleca z ligi. |
Kurrrde jakbyśmy mieli 3 albo 4 punkty więcej po jesieni jakby to wszystko inaczej wyglądało teraz.
Dopiero teraz mnie chwyta finalny wkurvv na tych cieniasów z cieniasem na ławce trenerskiej. Wrrr! |
Rozkład meczów top5:
Kod:
# Wisła 4 ŁKS 1 Ruch 3 Bruk-Bet 2 Puszcza 5Nadal wszystko mamy w swoich rękach/nogach/głowach. Ale poziom trudności wzrósł. |
Thx Pepe, o taką tabele nic nie robiłem
Zaryzykuję stwierdzenie że kto będzie po 32 kolejce w top2 ten awansu już nie odda |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Uważam że Arka na finiszu już kompletnie się rozsypie. Poza tym w ostatnich 2 kolejkach będą już mecze głównie z zespołami na wakacjach lub nieudolnie broniącymi się przed spadkiem. |
|
Do meczów Ruchu i Bruk-Betu mamy 2 miejsce :)
Średnia domowa dobiła do 2,0! Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Cytat:
|
Mamy 4 mecze z drużynami z czołówki w tym tylko jeden mecz na R22 ale zaryzykuje stwierdzenie że żadna z tych drużyn nie podejmie z nami otwartej gry dopóki nie będzie musiała gonić wyniku.
W 9 wiosennych kolejkach zdobyliśmy tyle samo punktów co w 18 kolejkach na jesień. |
Cytat:
|
w 33 i 34 kolejce to sprawa spadku może być już wyjaśniona.
Dziś 13 Resovia (Skra, Sandecja i Chojniczanka nie grały) ma 6 punktów przewagi nad grupą spadkową. Ale mówiąc szczerze liczę, że Zagłebie zagra "dla nas" w tej kolejce. Statystycznie 9 Chrobry się utrzymał (ma 37 punktów). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl