Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

royalmichael 03.06.2009 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 737720)
wydaje się troche płaski pierwszy poziom, ale zobaczymy dzisiaj jak to w "realu" wygląda

Faktycznie troche płaski ten pierwszy poziom, ponoć tam jest kąt 20*, ciekawe jaka będzie widoczność. Drugie piętro będzie pod kątem 31* czyli tak jak górna część D/E więc już OK.
Nie wiem czy było podawane ale zostały ujawnione oficjalne odległości trybun od murawy
relacja boisko - trybuny
trybuny N/S 11,90 m
trybuny W/E 17,41 m
dystans od linii bocznej do pierwszego krzesełka *) wymiary boiska: 105x68

Donki 03.06.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip74 (Post 740166)
Gdzieś na forum był jakiś temat gdzie ludziska wklejali stare foty związane z klubem , i jak dobrze pamiętam były tam fotografie trybuny A i B w czasie budowy .
Nie mogę znaleźć tego tematu , ale można by zobaczyć wcześniej jak za parę dni będzie w miejscu gdzie stała A i B .

Chyba o to chodzi tam można zaobserwować budowę trybuny AiB itd.

PS: Jaki kąt nachylenia będą miały trybuny na Legii i Lechu??

royalmichael 03.06.2009 21:47

Nie wyobrażam sobie jak to mają okrąglak zabudować narożnikiem? A gdzie fundamenty, jak to wszystko ma się utrzymać? Albo coś źle przeczytałem albo już sam nie wiem o co chodzi...
Btw wie ktoś pod jakim kątem była nachylona trybuna A/B?

dj_ibutti 03.06.2009 23:15

Jak to jak? Zaleją go betonem :rotfl:

kulka1906 04.06.2009 04:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 740209)
Boże, jestem stary.... pamiętam drewniane ławki i oczodoły... :) Jak postawili A/B to sięcieszyłem jak dziecko że nam sięstadion modernizuje! A jak poszedłem pierwszy ( i jedyny zresztą) raz na B na mecz w pucharze extraklasy, czy ligi, już nie pamiętam, który był tak ok. 15:00 to przeżyłem szok! Zero słońca w oczy :D i takie fajne strome trybuny! i tylko mały płotek! ah, dawne dzieje:) A przy okazji meczu z Legiąw tym sezonie zaliczyłem A, bo tylko tam bilet dostałem, także siedziałem na meczach na wszystkich trybunach, poza honorową.

No dokladne! Ja rowniez pamietam slynne "oczodoly" i jak sie dobrze ryknelo na meczu to fajnie sie doping odbijal od scian ;) Laweczki tez dobre byly i jakis zuzel pod nogami ;) .Najgorsze co bylo to kible pod C trzeba bylo byc dobrze podpitym zeby z nich skozystac .Fajnym "sektorem" byl luk zaraz kolo obecnego B . Po sobotniej zabawie podczas niedzielnego meczu mozna bylo soobie na trawce polezec lub na murku posiedziec . Ehhhh ile to razy tez z kumplem pedalujac latem z Kryspinowa wchodzilo sie z rowerami na te wlasnie luki ;) . Pamietam tez jaksie jaralem ja Telefonika weszla i przyspieszyla ukldanie kszeselek na A B a potem na C ,tak to pieknie wtedy wygladalo ;)
Dlatego ciesze sie ze ten stadion sie wciaz poprawia pomimo jego wielu wielu wad .....

IndykTSW 04.06.2009 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip74 (Post 740166)
Gdzieś na forum był jakiś temat gdzie ludziska wklejali stare foty związane z klubem , i jak dobrze pamiętam były tam fotografie trybuny A i B w czasie budowy.

Znalazłem na dysku kilka zdjęć :

http://img25.imageshack.us/img25/9852/016khs.jpg
http://img25.imageshack.us/img25/4200/009zlv.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/6056/008pom.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/1585/007nux.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/9061/004rgo.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/7318/006zcu.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/1250/003qvf.jpg - dobre zdjęcie do propagandy tak nawiasem mówiąc :P
http://img26.imageshack.us/img26/4213/002rveabi.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/3470/001ujr.jpg

Kurt 04.06.2009 10:10

Mam taki przebłysk jeszcze, takie bardzo nikłe wspomnienie z dzieciństwa że przez tą kolumnadę na górzę jechał traktor taki do ubijania boiska :D Możliwe to w ogóle? Macie może jeszcze więcej zdjęć z wczesnych lat 90-tych stadionu, klubu, otoczenia wokół klubu? Hali?

Wiem że trochę, odchodzę od tematu, ale fajnie jest takie zdjęcia sobie zobaczyć ;)

www.rallyonline.prv.pl 04.06.2009 10:44

Jak tak sie patrzy na zdjęcia nowych trybun E i D to wydają się całkiem fajne ale jedno je szpeci... te dziwne balkoniki z rurami od wentylacji... czy nie można bylo tego wystawic gdzies na dach albo jakos zabudować? to psuje caly efekt ...

peterwislak 04.06.2009 11:18

teraz na C cos robia?? czy tylko demontaz A i B??

Zwitter 04.06.2009 11:27

Co się dzieje z tymi kamerkami?? Są 3 a żadna nie działa tak jak trzeba.
Ta z euro pokazuje obraz z godziny 8 rano, ta druga co pokazuje zdjęcia budowanego C co kilka minut jest kilka godzin do tyłu, a ta trzecia co najbardziej by się przydała bo by super było widać wyburzanie A/B pokazuje obraz z 31.05

kristos 04.06.2009 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 740048)
oczywiście że będzie wymieniana ale czy nie można tej obecnej przenieść na boisko treningowe??

Nad tym samym sie zastanawiam .
Koszt tej murawy był bardzo duży a teraz (przy tej pogodzie) środkiem boiska jeżdżą sobie samochody.

sayek89 04.06.2009 11:52

Gdzie znajdę kamerę z widokiem na trybunę AiB?

filip74 04.06.2009 12:03

http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg

dannato 04.06.2009 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 740424)
Co się dzieje z tymi kamerkami?? Są 3 a żadna nie działa tak jak trzeba.
Ta z euro pokazuje obraz z godziny 8 rano, ta druga co pokazuje zdjęcia budowanego C co kilka minut jest kilka godzin do tyłu, a ta trzecia co najbardziej by się przydała bo by super było widać wyburzanie A/B pokazuje obraz z 31.05

ta trzecia straciła miejsce podparcia...:)
a nic nie działa bo odcięto dziś prąd na Wiśle.

jutro będą wszystkie 3. cierpliwości.

Zwitter 04.06.2009 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 740466)
ta trzecia straciła miejsce podparcia...:)
a nic nie działa bo odcięto dziś prąd na Wiśle.

jutro będą wszystkie 3. cierpliwości.

A na czym ona była zamocowana w ogóle? Zastanawiałem się kiedyś nad tym i nic mi do głowy nie przyszło.

dannato 04.06.2009 13:17

na maszcie oświetleniowym na kortowym.
p.s. już działa kamera skierowana na C.

Albin4d 04.06.2009 13:36

Hej czemu przed kamerką skierowana na C coś wisi? Urwało się czy co?

No i kawałek trawnika wydarli przed C. Ciekawe po co? Na aukcje :D ?

A na budowie coraz więcej belek poziomych przybywa no i tych ukośnych pod pierwszy poziom trybun.

Cieszy mnie to tempo prac. Uwijają sie kilka razy szybciej niż ten Budimex.

WISŁA 1906 NH 04.06.2009 13:47

Mi ta http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ kamera dalej nie chodzi, jest godzina 8:07 :D

sayek89 04.06.2009 13:59

Ale marnotrawstwo murawy, mogła by się przydać na boisko treningowe albo na jakieś inne żeby nasza młodzież miała na czym trenować.

WILU TS 04.06.2009 17:33

****a,jak trzeba to oczywiście kamerki nie działają, było by widać jak na dłoni rozbiórkę AiB a tu jak zwykle kiszka...

Znalazłem coś takiego,przynajmniej działa widok na stare C
http://kamera.orge.pl/krakow3/

dannato 04.06.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 740669)
****a,jak trzeba to oczywiście kamerki nie działają, było by widać jak na dłoni rozbiórkę AiB a tu jak zwykle kiszka...

Znalazłem coś takiego,przynajmniej działa widok na stare C
http://kamera.orge.pl/krakow3/

to jedź na Reymonta i śledź na żywo a nie napinaj się bez sensu na forum.

WILU TS 04.06.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 740750)
to jedź na Reymonta i śledź na żywo a nie napinaj się bez sensu na forum.

Ojej odezwał się pan i władca forum,wybacz o wszechmogący,jakbyś był aż taki dorosły i oh ah to byś nic tutaj nawet nie odpisał żałosna namiastko moderatora

PhantomRanger 04.06.2009 20:40

Na pewno trzeba się z jednego cieszyć. Rozbiórka A i B bedzie szybsza niż C, bo nie ma kupy ziemi do wywozu tak więc możliwe, że około listopada coś będzie tam już widać. Na tej kamerce co ją zapodał Wilu widać, że jeden maszt już leży na murawie i coś w jakby podtrzymywało dach na E :) Jednym słowem tempo przynajmniej 3 razy szybsze niż miał Budimex.

PS ten metal z A i B mogliby wywieść na złom i kasa na jednego młodziaka byłaby jak znalazł :P

Wichar87 04.06.2009 21:03

Ale oficjalna strona się poprawiła, prawie dziennie fotorelacja :) Na kamerce pokazującej stare C też dziennie widać wyraźne postępy. Oby wszystko szło tak jak teraz :D

<wislak88> 04.06.2009 21:09

Nie mają biura to muszą się czymś zająć :P

sito 05.06.2009 07:19

Może ktoś wie , jak będzie wyglądała sprawa z płotami, siatkami oddzielalającymi murawę od trybun. Myślę , że żadnych zasiek nie będzie tylko banery reklamowe.Chyba , że znowu zrobią " więzienie czy obóz" i będzie WSTYD. Oglądałem na Discovery program odnośnie kibiców w Krakowie a w nim wypowiadali się kibice Totenhamu oraz prowadzący odnośnie zaje.......go bufora z zasiekami jak na wojnie oddzielającego kibiców przyjezdnych.Wstyd na cały świat!!!!!!!!!!

rav 05.06.2009 09:03

Płotów ma nie być.

Ma być fosa. Coś jak w Grazu na stadionie Sturmu.

dannato 05.06.2009 11:07

http://www.krakow.pl/kamera/wisla/
zapraszam ponownie tutaj.

Zwitter 05.06.2009 11:29

Świetna sprawa z tą kamerką, widać, że dalej wyburzają bo tylko się kurzy ;)

Mogli ją ustawić lepiej, nie tak pod kątem ale już nie będę narzekał. Teraz niech zrobią tą co jest ustawiona na budowane C bo dalej nie jest tak jak powinno być.

arth_ur 05.06.2009 13:04

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ibicow,1318784 - co zabytkowego jest w Nowej Hucie że konserwator zabytków nie chce się zgodzić ? Komunistyczna zabudowa - też mi zabytek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl