![]() |
Cytat:
Nie wiem czy było podawane ale zostały ujawnione oficjalne odległości trybun od murawy relacja boisko - trybuny trybuny N/S 11,90 m trybuny W/E 17,41 m dystans od linii bocznej do pierwszego krzesełka *) wymiary boiska: 105x68 |
Cytat:
PS: Jaki kąt nachylenia będą miały trybuny na Legii i Lechu?? |
Nie wyobrażam sobie jak to mają okrąglak zabudować narożnikiem? A gdzie fundamenty, jak to wszystko ma się utrzymać? Albo coś źle przeczytałem albo już sam nie wiem o co chodzi...
Btw wie ktoś pod jakim kątem była nachylona trybuna A/B? |
Jak to jak? Zaleją go betonem :rotfl:
|
Cytat:
Dlatego ciesze sie ze ten stadion sie wciaz poprawia pomimo jego wielu wielu wad ..... |
Cytat:
http://img25.imageshack.us/img25/9852/016khs.jpg http://img25.imageshack.us/img25/4200/009zlv.jpg http://img26.imageshack.us/img26/6056/008pom.jpg http://img26.imageshack.us/img26/1585/007nux.jpg http://img26.imageshack.us/img26/9061/004rgo.jpg http://img26.imageshack.us/img26/7318/006zcu.jpg http://img26.imageshack.us/img26/1250/003qvf.jpg - dobre zdjęcie do propagandy tak nawiasem mówiąc :P http://img26.imageshack.us/img26/4213/002rveabi.jpg http://img26.imageshack.us/img26/3470/001ujr.jpg |
Mam taki przebłysk jeszcze, takie bardzo nikłe wspomnienie z dzieciństwa że przez tą kolumnadę na górzę jechał traktor taki do ubijania boiska :D Możliwe to w ogóle? Macie może jeszcze więcej zdjęć z wczesnych lat 90-tych stadionu, klubu, otoczenia wokół klubu? Hali?
Wiem że trochę, odchodzę od tematu, ale fajnie jest takie zdjęcia sobie zobaczyć ;) |
Jak tak sie patrzy na zdjęcia nowych trybun E i D to wydają się całkiem fajne ale jedno je szpeci... te dziwne balkoniki z rurami od wentylacji... czy nie można bylo tego wystawic gdzies na dach albo jakos zabudować? to psuje caly efekt ...
|
teraz na C cos robia?? czy tylko demontaz A i B??
|
Co się dzieje z tymi kamerkami?? Są 3 a żadna nie działa tak jak trzeba.
Ta z euro pokazuje obraz z godziny 8 rano, ta druga co pokazuje zdjęcia budowanego C co kilka minut jest kilka godzin do tyłu, a ta trzecia co najbardziej by się przydała bo by super było widać wyburzanie A/B pokazuje obraz z 31.05 |
Cytat:
Koszt tej murawy był bardzo duży a teraz (przy tej pogodzie) środkiem boiska jeżdżą sobie samochody. |
Gdzie znajdę kamerę z widokiem na trybunę AiB?
|
|
Cytat:
a nic nie działa bo odcięto dziś prąd na Wiśle. jutro będą wszystkie 3. cierpliwości. |
Cytat:
|
na maszcie oświetleniowym na kortowym.
p.s. już działa kamera skierowana na C. |
Hej czemu przed kamerką skierowana na C coś wisi? Urwało się czy co?
No i kawałek trawnika wydarli przed C. Ciekawe po co? Na aukcje :D ? A na budowie coraz więcej belek poziomych przybywa no i tych ukośnych pod pierwszy poziom trybun. Cieszy mnie to tempo prac. Uwijają sie kilka razy szybciej niż ten Budimex. |
Mi ta http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ kamera dalej nie chodzi, jest godzina 8:07 :D
|
Ale marnotrawstwo murawy, mogła by się przydać na boisko treningowe albo na jakieś inne żeby nasza młodzież miała na czym trenować.
|
****a,jak trzeba to oczywiście kamerki nie działają, było by widać jak na dłoni rozbiórkę AiB a tu jak zwykle kiszka...
Znalazłem coś takiego,przynajmniej działa widok na stare C http://kamera.orge.pl/krakow3/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Na pewno trzeba się z jednego cieszyć. Rozbiórka A i B bedzie szybsza niż C, bo nie ma kupy ziemi do wywozu tak więc możliwe, że około listopada coś będzie tam już widać. Na tej kamerce co ją zapodał Wilu widać, że jeden maszt już leży na murawie i coś w jakby podtrzymywało dach na E :) Jednym słowem tempo przynajmniej 3 razy szybsze niż miał Budimex.
PS ten metal z A i B mogliby wywieść na złom i kasa na jednego młodziaka byłaby jak znalazł :P |
Ale oficjalna strona się poprawiła, prawie dziennie fotorelacja :) Na kamerce pokazującej stare C też dziennie widać wyraźne postępy. Oby wszystko szło tak jak teraz :D
|
Nie mają biura to muszą się czymś zająć :P
|
Może ktoś wie , jak będzie wyglądała sprawa z płotami, siatkami oddzielalającymi murawę od trybun. Myślę , że żadnych zasiek nie będzie tylko banery reklamowe.Chyba , że znowu zrobią " więzienie czy obóz" i będzie WSTYD. Oglądałem na Discovery program odnośnie kibiców w Krakowie a w nim wypowiadali się kibice Totenhamu oraz prowadzący odnośnie zaje.......go bufora z zasiekami jak na wojnie oddzielającego kibiców przyjezdnych.Wstyd na cały świat!!!!!!!!!!
|
Płotów ma nie być.
Ma być fosa. Coś jak w Grazu na stadionie Sturmu. |
http://www.krakow.pl/kamera/wisla/
zapraszam ponownie tutaj. |
Świetna sprawa z tą kamerką, widać, że dalej wyburzają bo tylko się kurzy ;)
Mogli ją ustawić lepiej, nie tak pod kątem ale już nie będę narzekał. Teraz niech zrobią tą co jest ustawiona na budowane C bo dalej nie jest tak jak powinno być. |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ibicow,1318784 - co zabytkowego jest w Nowej Hucie że konserwator zabytków nie chce się zgodzić ? Komunistyczna zabudowa - też mi zabytek.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl