![]() |
losowanie Pucharu Uefa na Eurosporcie godz. 13
|
Levski jest spokojnie do ogrania - wg. mnie bylibyśmy faworytami
Kopenhaga - podobnie... to dobry zespoł, ale nie powiedziałbym, że wiele mocniejszy od Wisły. Udinese - liga włoska, wiadomo, że nie będzie łatwo, ale przy sprzyjających wiatrach i sporej dozie szczęścia, są do przejścia. Ajax - mam nadzieję, że nie... Ajax to marka, nawet jeśli będą w kiepskiej formie, to wciąż będzie to Ajax... Będzie bardzo ciężko. Nie ma rzeczy niemożliwych, ale... złapię lekką załamkę, jeśli trafimy akurat na Holendrów. Tottenham - mały koszmar. Będziemy grać, będziemy walczyć, ale awansu prawdopodobnie nie osiągniemy. Najtrudniejszy rywal w koszyku. Edit Chciałem zauważyć, że Lech wcale nie ma łatwiejszego koszyka... |
mógł by ktoś podać link bezpośrednio do relacji live ze stronki uefy?? kompa w robocie mam z IPLUSA szmalec jak nic ....dzięki
|
Cytat:
Na błąd UEFA nie licz, oni ustalają zasady i jeśli byłaby taka wola to mogli by ustawić koszyk nr 1 z Milanem, Sevillą, Valencią, Schalke i Evertonem. Wystarczy przyjąć odpowiednie kryterium. |
Ja myślę że będzie to ktoś z dwójki Levski lub Kopenhaga.
|
Cytat:
|
http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
mms://a1729.l2168647534.c21686.g.lm.akamaistream.net/D/1729/21686/v0001/reflector:44755 http://video.uefa.com/MultimediaFile...001B000V01.asx |
Jeśli trafimy na Sofie lub Københavnbęde bardziej niż szczęśliwy
|
Ciężko będzie, oby tego Levskiego trafić albo FC Kopenhage.
|
"Kogutom kibicuje spora grupa fanów pochodzenia żydowskiego ("Yids"),podobnie ma Ajax,z Beitarem Wisła już grała,w takim przypadku co jest'silniejsze'prawo serii czy prawdopodobieństwo,Wisła raczej powinna wylosować te kluby czy nie powinna?A jak wylosuje to będzie gładka wygrana jak z Beitarem u siebie i z Cracovią jak zawsze czy na odwrót?A przecież w niedziele są też derby,to chyba jednak zbyt duże nasilenie w tak krótkim czasie motywów judaistycznych"-takiej tresci wpis umiescilem na onecie,powołujac sie jak widac na charakt.kogutow z naszej strony....komentarz został usunięty.... ponieważ zawiera treści obrażające inne narodowości, religie, rasy ludzkie...bez komentarz
|
Ja tez, byle nie Udinese i Ajax :p
|
Spokojnie, znając nasze szczęście na pewno na Kopenhage czy Lewskiego nie trafimy.
|
Po kolei na kogo chciałbym aby Wisła trafiła: Lewski- cienizna, dostali od Bate Borysów. Kopechaga- gralismy w sparingu mielismy przewage Ajax- Ostatnio wzmocniona, choć już nie ta potega co kiedyś,(fajny wyjazd)Udinese- Włoska zapewne solidna drużyna do ogrania, przypomina sie Parma, choć to zawsze włosi(piłkarsko wolałbym ich od Ajaxu, ale wyjazd nieciekawy) Totenham- Bedzie zajebiscie cięzko, ale lepsze to niż Sewilla, czy Milan z którymi szans nie mamy prawie wogóle
|
Już nie przesadzajmy że cienizna, bo to dobry klub i nie jest od razu powiedziane że Lewskiego przejdziemy, ale z tej piątki oczywiście najlepszy byłby Lewski.
Obiektywizmu trochę.. no i trzeba liczyć że pierwszy mecz na wyjeżdzie (to już 10 % sukcesu) |
No ale fakt faktem, ze Lewski gra slabo. I w tamtym i w tym roku nie zachwyca, co wiecej mozna by napisac, ze gra duzo ponizej oczekiwan.
Dlatego jakbysmy na nich trafili, to na prawde szansa na awnas byla by dosc duza. |
Na stronie uefy jest już okienko z losowaniem.
|
ja sie modlę o Levskiego
raz, że zespół do ogrania dwa, że mocni kibicowsko i będzie się z kim zmierzyć trzy, że kumple są kibicami CSKA i bardzo chętnie mnie tam przenocują :D:D:D byleby nie Tottenham, reszta w zasięgu |
Cytat:
|
|
rozpoczela sie transmisja. Narazie gadaja. Ale nerwy... uff. Ja wam mowie: Dzis wymodlilem Levski Sofia
|
Czym to odtworzyc?
|
Cytat:
|
wejdź na stronę uefa.com i będzie okienko z losowaniem
|
założe się,że będzie Tottenham,ew.Ajax
|
Zawsze tego kogo chcemy to nie możemy wylosować więc będzie to Ajax / Tottenham
Lech pewnie trafi na ogórki typu Austria PS marcinarsenal właśnie zauważyłem :D |
Od czegos innego, on losuje z dwóch zespołów jeki wybierze z danych koszyków
|
Cóż to znów za Królewna siedzi na widowni w pierwszym rzędzie? :)
|
Cytat:
|
http://video.eurosport.ru/football/video_vid82496.shtml
losowanie online po rosyjsku |
widział ktos tam bednarza ?? Mam nadzieje że go niema bo przynosi pecha
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl