Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Krakow-Berlin 08.09.2011 13:03

Szprotson, ja nigy nie pisalem, ze mam wujka, coci albo brata w adidasie! To byla twoja interpretacja. Ale tak, bylem pewny, ze ta koszulka, ktora nosil syn Pareiki, bedzie nasza nowa. Tak to robi Adidas w Bundeslidze, ze sa takie "przecieki" przed prezentacja nowej koszulki. Powiem prosto: mylilem sie a Adidas mnie pozytywne zaskoczyl. Szkoda tylko, ze to tak dlugo trwalo z ta nowa koszulka i ze ten old school-wzor bedzie bez BG i ze te logo T-Mobile wszystko zniszczy! Oprocz Ekstraklasy nie znam innych lig w Europie, gdzie sponsor tytularny sie tak ostro na koszulkach reklamuje.

PiotrG 08.09.2011 13:08

Gdyby znaleziono sponsora, to i nawet na obecnym modelu by już był.
To nie jest kwestia modelu koszulki. Po podpisaniu umowy od razu zostałby umieszczony, bo to w końcu za to płaci. Dla tych wszystkich co sądzą, że znalezienie sponsora to prosta sprawa - to się zgadza! Sprzedać miejsce na kilka lat za marne grosze to żaden problem. Znalezienie poważnego sponsora w obecnym czasie to jednak nie lada wyzwanie.

piotrek06 08.09.2011 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 1161083)
Najgorsza koszulka pod słońcem. Nawet Legia ma lepsze...

W którym aspekcie koszulka Legii jest lepsza od naszej?? Wiem że nie ma BG ale jak bla mnie sam wzór bardzo pozytywny

R33 08.09.2011 14:13

Ale takie inicjały (prawy dolny róg) jakbyśmy mieli na kołnierzyku to by było nieźle:
http://www.footballshirtculture.com/...home_kit_1.jpg

Tu macie tą fotę w większym formacie:
http://i51.tinypic.com/2z9cm8n.jpg

_ukoL 08.09.2011 14:17

Osobiście liczyłem na odważniejszy projekt, który ożywi koszulkę. Nawet tutaj pojawiały się piękne wizualizacje z białymi cieniutkimi przeszyciami czy niebieskimi elementami. Szkoda, bo model ze zdjęcia to nic niezwykłego. Solidny, schludny i poprawny model. Nic więcej.

fantom chicago 08.09.2011 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1161320)
Gdyby znaleziono sponsora, to i nawet na obecnym modelu by już był.
To nie jest kwestia modelu koszulki. Po podpisaniu umowy od razu zostałby umieszczony, bo to w końcu za to płaci. Dla tych wszystkich co sądzą, że znalezienie sponsora to prosta sprawa - to się zgadza! Sprzedać miejsce na kilka lat za marne grosze to żaden problem. Znalezienie poważnego sponsora w obecnym czasie to jednak nie lada wyzwanie.


Tylko , ze u Nas z wyjatkiem Tyskiego i Bet-at-home , nie bierzemy zadnego grosza-nawet marnego - od sponsora i to przez pare ladnych lat.

Kociewiak 08.09.2011 14:21

Ale narzekacie :) wiadomo było, że będą czerwone, będą paski i kołnierzyk. Wszystko jest plus pewnie jakieś napisy pod kołnierzem. I koszulka elegancka, nie przekombinowana, prosta. Poprostu ładna.

szprotson 08.09.2011 14:22

szalke ma takie coś. nie na kołnierzyku ale w miejscu gdzie masz rozmiar
http://1.bp.blogspot.com/_zBauXxE1il...600/shalke.jpg
"Tausend Freunde, die zusammen stehn" - A thousand friends, standing together," says the line of text that has been incorporated in the collar.

krakus76 08.09.2011 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fantom chicago (Post 1161353)
Tylko , ze u Nas z wyjatkiem Tyskiego i Bet-at-home , nie bierzemy zadnego grosza-nawet marnego - od sponsora i to przez pare ladnych lat.

A przelewy z Telefoniki to co ? I nie mów że to pieniądze B. Cupiała które mógłby włożyć w transfery. To że chce żeby Wisła promowała TF zamiast np. reklam w telewizji (jak już kiedyś było) to tylko się cieszyć. Nie nauczyłeś się w Ameryce co to biznes ? :)

sayek89 08.09.2011 14:27

Pozwoliłem sobie trochę po czarować ze zdjęciem kolegi...

http://img24.imageshack.us/img24/3449/unled2ou.jpg

PiotrG 08.09.2011 14:47

Cytat:

No ale juz po ptokach. Osoba która zrobiła to zdjęcie zepsuła misterny plan markietingowców, super hiper impreze w Bagateli i Bóg wie co jeszcze. Ja .......e, tylko u Nas w sklepach są szybciej koszulki niż na piłkarzach. KPINA panie Basałaj.
Ta, bo to Basałaj wystawia koszulki w sklepach. Po prostu ktoś chciał zarobić i wystawił koszulkę na sprzedaż przed "premierą". Takich sytuacji jest pełno, w każdej branży.

szprotson 08.09.2011 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1161373)
Ta, bo to Basałaj wystawia koszulki w sklepach. Po prostu ktoś chciał zarobić i wystawił koszulkę na sprzedaż przed "premierą". Takich sytuacji jest pełno, w każdej branży.

Basałaj podpisuje umowę z adidasem w której szanuje się bądź nie szanuje się.

Podaj mi taką sytuację z branży, czyli który klub tak miał.
Ze najpierw pojawiają sie koszulki w sklepach a potem klub je prezentuje. Tylko zauważ ze u nas prezentacja to wielkie HALO w Bagateli, zaproszenia etc. Który klub tak miał ?

E: fakty proszę.

Krakow-Berlin 08.09.2011 15:04

Szprotson, idz na footballshirtculture.com. Tam sa co rok artykuly, ktore sie tak zaczynaja: This seems to be the new shirt....

PiotrG 08.09.2011 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1161383)
Basałaj podpisuje umowę z adidasem w której szanuje się bądź nie szanuje się.

Podaj mi taką sytuację z branży, czyli który klub tak miał.
Ze najpierw pojawiają sie koszulki w sklepach a potem klub je prezentuje. Tylko zauważ ze u nas prezentacja to wielkie HALO w Bagateli, zaproszenia etc. Który klub tak miał ?

E: fakty proszę.

W tym roku wyciekły zdjęcia koszulek Realu Madryt, FC Barcelony, Manchesteru United, Arsenalu i pewnie innych drużyn.

Z innych branż - gry komputerowe. Bo to w jednym sklepie zaczęto je sprzedawać przed premierą, czy zgrano i wrzucono do sieci.

Tutaj jest po prostu problem rzetelności sklepów i ludzi, którzy znają model. Umowa między Adidasem i Wisłą to jedno, jej respektowanie przez postronne osoby to drugie.
Prezentacja i tak może być z wielkim przytupem. Zabieg marketingowy. Od wielu lat się narzeka, że nic się w tej kwestii nie robiło. Teraz działania są i to wyraźne, a dalej narzekacie.

szprotson 08.09.2011 15:50

w sumie może i masz racje

ale dla mnie żenujące jest podawanie takiej informacji "Specjalna uroczystość, w trakcie której po raz pierwszy pokazane zostaną nowe koszulki piłkarzy Wisły, odbędzie się w najbliższy poniedziałek w sali Teatru Bagatela przy ulicy Sarego." w środe, a my w środe już wiemy jak wyglądają dokładnie te mityczne koszulki.

nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi, robimy wielką GALĘ, zaproszenie duperele, to jakim cudem sklep ma tą koszulke szybciej ? (chociaz nie wiem ktory adidas bo w Krakowskiej nie wiedzą nic nt. koszulek). Przecież takie rzeczy powinny być uzgadniane w umowach, jeszcze biorąc pod uwage ze w KRK są ze 4 adidasy w których taki stroj mozna dostać.

PiotrG 08.09.2011 16:06

Sklep ma koszulkę szybciej, bo to normalne, że sklepy otrzymują produkt od producenta szybciej, tak aby w dniu premiery był dostępny. A im większe ciśnienie medialne jest wywierane na prezentacji (tj. opóźnienia, zapowiedzi, szum kibiców) tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś wyczuje interes i zacznie sprzedawać wcześniej.
Oficjalna prezentacja jednak z tym nie ma nic wspólnego, koszulki zostaną zaprezentowane mediom przez klub po raz pierwszy. Cała otoczka to całkiem niezły zabieg marketingowy, nawiązujemy do największych klubów, które takie "szopki" odstawiają.
To, że strój wyciekł nie oznacza, że trzeba odwołać galę i wrzucić 2 zdjęcia na oficjalną. Nie na tym ten biznes polega.

szprotson 08.09.2011 16:11

nie no jasne, ale mi chodzi o to że strój nie powinien wyciec wcześniej, a jeśli tak sie stało to napierdalać im kary za to.
Chyba ze wyciekło specjalnie.
przeciez nie tak trudno dojsc kto "wyczuł interes" szczegolnie ze u Nas te sklepy liczy sie na palcach jednej ręki. Jakby było 200 sklepów adidas z naszym asortymentem to rozumiem ze cos moze wyciec, ale ....a 4 czy 5 sklepów?

wiertar 08.09.2011 16:13

a tak poza tym 95% kibiców Wisły nie wie o tym że te koszulki już można gdzieś dostać, zobaczyć...

PiotrG 08.09.2011 16:17

Czasem jest 1 i wystawi produkt. Ewentualne kary to już tylko sprawa Adidasa, bo to jego sklepy za to odpowiadają. Wisła mogłaby karać, gdyby to ktoś z klubu posłał zdjęcie w sieć.
wiertar, co prawda, to prawda.

Barti 08.09.2011 16:17

A czy jest jakaś szansa że to będzie inna koszulka niż ta na zdjęciach? Czy jest jeszcze cień szansy na Białą Gwiazdę bez herbu S.A.?

WislaFan123 08.09.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1161383)
Basałaj podpisuje umowę z adidasem w której szanuje się bądź nie szanuje się.

Basałaj niczego nie podpisuje. Podpisał umowe z Adidasem poprzedni dyrektor marketingu, i podobno ta umowa byla duzym sukcesem bo jest duzo lepsza finansowo niz byla ta z Umbro. A to ze teraz mam stroje... to bardziej dalej burdel w klubie, ze nikt nie potrafil ich przynisnac...

eMAGieIKa 08.09.2011 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1161422)
A czy jest jakaś szansa że to będzie inna koszulka niż ta na zdjęciach? Czy jest jeszcze cień szansy na Białą Gwiazdę bez herbu S.A.?


Basalaj sie wypowiadal, ze nie bedzie kosuzlek z BG, wiec nie ma na to szans.

tsw biała gwiazda 08.09.2011 16:34

Koszulka może różnic się jedynie detalami, BG nie będzie niestety. Nowa koszulka mi osobiście przypadła do gust, koszulka pewnie wygląda lepiej w realu niż na zdjęciu podanym wyżej. Ten model ma Real, więc co dedykowanych stroi to Real mógłby narzekać i sądzić się z adidasem, a my powinniśmy się ciszyć.

Mocny 08.09.2011 16:45

co tu duzo kryc stroj jest KOTEM , naprawdde nie spodziewalem sie az tak fajnego zwlaszcza po prezentacji Legii

fantom chicago 08.09.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1161360)
A przelewy z Telefoniki to co ? I nie mów że to pieniądze B. Cupiała które mógłby włożyć w transfery. To że chce żeby Wisła promowała TF zamiast np. reklam w telewizji (jak już kiedyś było) to tylko się cieszyć. Nie nauczyłeś się w Ameryce co to biznes ? :)

Tylko , ze Cupial sam chcialby znalezc sponsora na koszulke , z ktorego zbieralby pieniadze . Wcale by to nie przeszkadzalo w reklamach TF na stadionie i poza nim . A odnosnie biznesu w Ameryce - pewnie wiesz wszystko na ten temat i odpalasz cygaro banknotem studolarowym ,pijac mojito na Hawajach

Chrisman 08.09.2011 20:13

mam nadzieje ze to replika a meczówka będzie się dużo lepiej prezentowała

borowik 08.09.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1161563)
mam nadzieje ze to replika a meczówka będzie się dużo lepiej prezentowała

Tylko, że ta domniemana replika kosztuje 249 PLN :>

Wi$l@1906 08.09.2011 21:05

Co jak co ale ten herb prezentuje sie przepieknie!

kornd 08.09.2011 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wi$l@1906 (Post 1161577)
Co jak co ale ten herb prezentuje sie przepieknie!

A według mnie to prezentuje się okropnie. A poza tym to nie herb Wisły, tylko logo spółki akcyjnej.
Zdecydowanie za duże to logo jest na koszulce, może dożyjemy czasów kiedy wróci BIAŁA GWIAZDA.

Chrisman 08.09.2011 21:24

już widze Małeckiego z podniesionym kołnierzykiem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl