Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

kibic sukcesu 2007 09.09.2009 21:35

Szpaku zajebiste podsumowanie robi. Gada nakręcony jak, by z grama amfy zarzucił :)

tofik 09.09.2009 21:36

Ja nie czuję, że to jest moja reprezentacja. PZPN się opierdala, nie inwestuje w szkolenie młodzieży.
Dlaczego mam kibicować komuś, kto nie podchodzi poważnie do swojego zajęcia ?
Pozostaje się śmiać z działaczy i ludzi, którzy tym żądzą. Płaci wam ktoś, albo osiągacie sukces dzieki temu, że zbijacie baki.

Pan Jotka 09.09.2009 21:36

Ja siedziałem tak jak mowilem---tyłem do Tv bo tego sie od dawna nie da ogladac a kibicem Repery sie nie nazwę( ze względu na atmosfere trubun,ze wzgledu na hart ducha kopaczy, ze wzgledu na całą otoczke :P) dlatego czuje sie usatysfakcjonowany takim wynikiem , bo od razu widać ilu ludzi sie poczuło zwiedzionych i wyszlo to po 2och ostanich wynikach. Szacun dla tych co pojechali do Marboru bo trzeba byc niezlym fanatykiem , by sie tam wybrac za taka druzyna ;-)

Nuitari 09.09.2009 21:37

No to dzisiejszy mecz zgasił chyba największych optymistów, może nawet i dobrze że nie wyjadą do RPA bo z czym do ludzi?

Wywalić Benhakera, wymienić połowę składu i zacząć budować reprezentacje od podstaw.
Nie może być tak, że połowa albo więcej składu w ogóle nie gra w klubach. Nie można się spodziewać, że jak spotka się na zgrupowaniu banda nieudaczników bez ogrania meczowego to nagle sobie przypomną jak się powinno grać.

iiYama 09.09.2009 21:37

Skurczybyk, ładna krytyka, ciekawe kto mu ten tekst podsunął. Więcej się naklepał niż przez całe spotkanie.

No i do tej pory nigdy otwarcie nikt Benhaułera nie skrytykował, a to już była odezwa do narodu.

Jak Szpaka przez lata słuchałem to chyba pierwszy raz słysząc go zdaje mi się że ma czerwone uszy.

LuKiTS89 09.09.2009 21:38

Z tego meczu najbardziej zapamiętam epopeje Szpaka gościu dał popalic haha

DevilMayCry 09.09.2009 21:38

i dziwić się ,że ten chłop klubu nie ma :/ (Smolarek). Aż łzy napływają do oczu ,widząc tak grającą reprezentację Polski.

Vashut 09.09.2009 21:39

szpaku wreszcie pokazał że ma jaja ;)

Zwitter 09.09.2009 21:40

Kto komentuje ten mecz? Szpakowski? Jeśli tak to jest on kompletnym idiotą. Pier...li coś teraz na koniec meczu, że trzeba było sprawdzić tamtego, może tamten byłby lepszy, może za wcześnie mu podziękowano. Kogo to ku...a teraz obchodzi? Gramy żałosną piłkę, Leo wynocha. Tego dziada to ja akurat nigdy nie trawiłem i nie rozumiałem tego śpiewania Leo, Leo. Przynajmniej jest ten plus porażki, że ten stary zgred wyleci. No i po przerwie przełączyłem na Naznaczonego, co by nie oglądać tego badziewia.

tommiyacht 09.09.2009 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKiTS89 (Post 791016)
Z tego meczu najbardziej zapamiętam epopeje Szpaka gościu dał popalic haha

jeśli to sypał z głowy to szacun. Nie mozna tego inaczej podsumowac

sq 09.09.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 790999)
Pora podziękować:Krzynówek,Lewandowski,Smolarek,Łobodzi ński,Żewłakow,Perejro,Lewandowski,Boruc

i zacząć grać 2 napastnikami budować team na Euro 2012 dać szanse Małeckiemu,Iwańskiemu,Brożek itp itp.

Z wszystkimi z tej listy się zgodzę (nawet z grubasem) ale z Iwańskim bym nie przesadzał ;) w 2012 bedzie miał 31 lat czyli taki drugi Szachtar-Lewandowski :)

Tiramisu 09.09.2009 21:41

Dobrze, że Szpakowski zaczął dopiero pod koniec :O. Mógł w ramach podsumowania po prostu zamilknąć, to byłby najlepszy komentarz do gry naszych.

For_FuN_ 09.09.2009 21:44

Jestesmy w przedziwnym momencie. Do Euro 2012 mamy 3 lata, wiec trudno budowac od teraz nowa kadre, bo skad mamy pewnosc jacy pilkarze pojawia sie przez te lata i jacy pilkarze beda grali w swoich klubach w sezonie 2011/2012? 2,5 roku spotkan o pietruiszke, to tez nie pomoze, dlatego arcywazny byl awans na MS i to jeszcze z takiej ogorkowej grupy. Nie chce nic mowic, ale w rankingu FIFA znowu spadniemy o kilka pozycji. Przypominam, ze jak Janas konczyl bylo to 20 miejsce z szansa na awns na 18. Co za tym idzie bylismy losowani z II koszyka.

Mam ndzieje, ze nastepca Leo bedzie Smuda lub Kasperczak, ale znajac zycie po eliminacjach selekcjonerem zostanie Stefan Majewski. Blad zostal popelniony w przerwie zimowej sezonu 2008/2009, wowczas nalezalo zmienic trenera i dzisiaj pewnie swietowalibysmy awans.

SZYMEK_TSW 09.09.2009 21:44

"Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki." Benauer dał radę

Marszałek 09.09.2009 21:45

Kirm dwie asysty i kilka niekonwencjonalnych zadań, mam nadzieje,że Skorża jakieś wnioski z tego wyciągnie, choć wątpie.


Że Leło nic nie wart,wiadomo było już wcześniej.

Eidt.Kasperczak za loło? Taka zamniana to nie zamiana. Kasperczak pokazał ile jest wart w Zabrzu. Nawet tmata drużyna stylu nie miała. Jak już podpisać to kogoś konkretnego z topu światowego. A,że to nie możliwe bo beton zaraz by się zaczął bać,to pewnie Smuda będzie, lub Stefan,bo nie pije:)

bartek89TS 09.09.2009 21:46

Wstyd...żal...hańba...Przed meczem mówiłem inaczej, naprawde spodziewałem się że Nasi siępodniosą i powalczą o zwycięstwo, ale onie nawet nie powalczyli.Ten sezon to kompletna kompromitacja polskiej piłki nożnej.Leon niech zabiera swoje zabawki i wypier.. do Roterdamu!"interantional level" już osiągnął... Brak słów poprostu...aż sie człowiekowi wszystkiego odechciewa...

Eustachy 09.09.2009 21:47

Pisalem tu na tym forum po kompromitacji na Euro, ze pozostawienie siwego aroganta na stanowisku zle sie skonczy, jednak nie sadzilem ze skala katastrofy bedzie az tak ogromna. To mozna porownac jedynie ze zrzuceniem bomby na Hiroszime :evil:

kibic sukcesu 2007 09.09.2009 21:47

Opis monologu Szpaka na z czuba.pl: :-D

90. min.
Wszystkim się zdawało, że Polacy grają jeszcze
A to Szpakowski gadał.
Andrzej ratuj! Juskowiak przerwał na cztery sekundy, ale po tym zaczęła się druga część monologu. Minutowa.
89. min. 5 MINUTA! SZPAKOWSKI OSZALAŁ!
88. min. TEN MONOLOG TRWA TRZECIĄ MINUTĘ! Nawet Szpakowski nie dałby rady tyle bez kartki. Puenta, chłopie, puenta!
86. min. Do tych, którzy wysłuchali podsumowania eliminacji w wykonaniu Szpakowskiego - czy on to czytał z kartki?

Jaroo1 09.09.2009 21:47

Tych wszystkich Smolarkow i innych Krzynowkow powinnos ie do kadry nie powolywac. Powinna byc prosta zaleznosc, chcesz grac w reprezentacji to graj w takim klubie gdzie mozesz liczyc na granie co tydzien a nie na grzanie lawy. Przeciez to paranoja ze pol kadry grzeje lawy w klubie swoim a pozniej sie oczekuje ze zaczna zapier...c. Ale to jet po prostu mentalnosc Polaka, po co ja mam grac w Wisle Krakow czy innym Lechu za marne grosze jak moge sobie co tydzien grzac lawe w Hannoverze w Auxerre albo sobie miec wakacje w Hiszpanni czy gdzie tam ten Ebi teraz sobie zyje. Taki pilkarz co sobie woli grzac lawe niz grac to widac ze nie ma wcale ambicji do uprawiania tego sportu wiec jak ma miec ambicje na gre w reprze. Ahh gadac sie odechciewa. Do jutra, trzeba ochlonac troche

iiYama 09.09.2009 21:48

Wkleję jeszcze raz moje małe podsumowanko:
.
.
.
Co do naszych piłkarzy i ich liczby w najsilniejszych ligach Europy...

- Hiszpania, w pierwszej i drugiej lidze razem 42 zespoły, jeden Dudek na ławce w Madrycie, Smolarek na liście plac
- Portugalia, 32 zespoły, zdaje się 0,
- Anglia - 44 zespoły, na ławce Szczęsny i Kuszczak, Majewski i Rasiak zdaje się I liga, Saganowski II
- Francja - 40 drużyn, Jeleń, Dudka, Obraniaka nie liczę
- Szkocja, w pierwszej lidze 12 drużyn, Boruc i zdaje się ktoś jeszcze
- Niemcy - 36 drużyn, Krzynówek i Kuba,
- Holandia - 38 druzyn, zero
- Belgia - 35 drużyn, Wasilewski
- Włochy - 42 drużyny, Kokoszka i ktoś jeszcze.

Łącznie przyjmując na kadrę pierwszego zespołu 22 piłkarzy wychodzi że w tych ligach gra 7062 piłkarzy - ponad 7 tysięcy !!!! Ilu naszych z pola? 11 nie uzbierasz...

kamilll1906 09.09.2009 21:48

jedyne co cieszy po tym meczu to bardzo dobra gra Kirma, oby tylko w lidze tak grał,
a co do postawy 'naszych' to brak słów

Mario Nh 09.09.2009 21:48

Szpakowski:
Cytat:

(...) ale jest szansa na czwartą bramkę (...)
:rotfl:
Kwintesencja.

Ciekawe co przekaże nam po tym meczu sam Leo. Czy weźmie odpowiedzialność na siebie i przyzna się do błędu ? Szczerze, śmiem wątpić.

Edit: Franek Smuda czyni cuda. :-)

-Goral- 09.09.2009 21:52

Dać Smudzie selekcjonera. Chłopinie się należy, w Polsce już prawie wszystko trenował, teraz zaczyna się już powtarzać, w Europie raczej sobie radził, dać mu reprezentacje na Euro 2012, myślę, że źle nie będzie.

Proud 09.09.2009 21:53

mówcie co chcecie ale Łobodziński zagrał najlepiej z naszych. Choć cięzko było zagrać gorzej. Ale moim zdaniem grał nieźle. Lepiej jak w Wiśle. A Kirm to naszych deklasował.

aha...co do Kirma...w lidze też tak gra...co już pisałem wcześniej. Tylko że nasze "asy" nie potrafią zrozumiec jego intencji. A Małecki go opierda*a co akcja...a pół forum speców nie potrafi zauważyć że Słoweniec gra piłkę o poziom wyższą niż nasi kopacze.

vote-for-mikey 09.09.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 791038)
Wkleję jeszcze raz moje małe podsumowanko:
.
.
.
Co do naszych piłkarzy i ich liczby w najsilniejszych ligach Europy...

- Hiszpania, w pierwszej i drugiej lidze razem 42 zespoły, jeden Dudek na ławce w Madrycie, Smolarek na liście plac
- Portugalia, 32 zespoły, zdaje się 0,
- Anglia - 44 zespoły, na ławce Szczęsny i Kuszczak, Majewski i Rasiak zdaje się I liga, Saganowski II
- Francja - 40 drużyn, Jeleń, Dudka, Obraniaka nie liczę
- Szkocja, w pierwszej lidze 12 drużyn, Boruc i zdaje się ktoś jeszcze
- Niemcy - 36 drużyn, Krzynówek i Kuba,
- Holandia - 38 druzyn, zero
- Belgia - 35 drużyn, Wasilewski
- Włochy - 42 drużyny, Kokoszka i ktoś jeszcze.

Łącznie przyjmując na kadrę pierwszego zespołu 22 piłkarzy wychodzi że w tych ligach gra 7062 piłkarzy - ponad 7 tysięcy !!!! Ilu naszych z pola? 11 nie uzbierasz...

zanim napiszesz, pomyśl.

W Belgii gra na przykład Janczyk. Polak jak w mordę strzelił.
Serie A - Błażej Augustyn ostatnio zadebiutował, Serie B - Salomon.
Anglia - Fabiański chociażby, Paweł Abott league 1.
Szkocja - Załuska w Celticu, nie jestem pewny co do Szamo i małkowskiego (?)
to tak na gorąco.

Mario Nh 09.09.2009 21:55

Cytat:

Jedynym jasnym punktem w ekipie "Biało-czerwonych" był garnitur Leo Beenhakkera.
z interia.pl:rotfl:

MaG* 09.09.2009 21:57

ahhaha Szpakowski przemowę na ten pogrzeb przygotował :D

iiYama 09.09.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 791046)
zanim napiszesz, pomyśl.

W Belgii gra na przykład Janczyk. Polak jak w mordę strzelił.
Serie A - obrońca ostatnio zadebiutował, nazwisko mi wypadło, Serie B - Salomon.
Anglia - Fabiański chociażby, Paweł Abott league 1.
Szkocja - Załuska w Celticu, nie jestem pewny co do Szamo i małkowskiego (?)
to tak na gorąco.

Oki, nie o wszystkich pamiętałem, moja wina, szczególnie Janczyka zawaliłem. Ale czy to coś zmienia? Jesteśmy w dupie i kilka nazwisk które podałeś nie ma większego znaczenia.

Nam się udział w imprezach typu Liga Mistrzów czy Mistrzostwa Świata i Europy poprostu nie należy.

DJ Hazel 09.09.2009 22:00

Katastrofe zobaczymy jak teraz stery obejmie...Majewski

wisl@k_TS 09.09.2009 22:01

Ejj, a może to drużyna grała na wy.......enie siwego? Jak Lesiaka ostatnio? :lol:

Z meczu zapamiętałem no look passa Kirma i monolog Szpaka. Mi tam jest do śmiechu, żałuję tylko ze buka nie odwiedziłem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl