![]() |
Już za kilka dni mecz Wisły w pucharach, a my nie mamy obrony!!! Ciekawe jak to będzie wyglądać... Obyś my nie skończyli naszej tegorocznej przygody w pucharach tak jak w tamtym roku...
|
Pyrki naprawdę chcą odpaść z Interem... Baku
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7473.html |
Cytat:
|
A my przerżnęliśmy z 2 ligowcami z Niemiec.
Nie ma się co podniecać wynikami sparingów co nie zmienia faktu że w ciągu kilku letniej historii grać w pucharach raczej nie mieli zbyt wiele okazji :) |
Dlatego wyniki sparingow mozna o dupe rozbic..
ledwo co sie kazdy jaral ze z Partizanem wygrali.. cieszy natomiast kolejna kartka dla Peszki.. |
a niech Amica odpadnie z Interem ale bym mial ubaw z kolegow:) no ale mysle ze jakos cudem ich ograja!! Widze u nich z transferami podobnie jak i u nas tylko u nich mniej skladu sie posypalo
|
Kocur, 3-ligowcem :)
|
Czy dzisiejszy mecz Ruchu Chorzów będzie na public sport ? Wolałbym oglądać właśnie tam mecz bo na justinie często trzeba mieć kod żeby mecz się nie wyłanczał.
|
|
Cytat:
http://www.hqtv.com.pl/newtv/ http://neptyktv.unl.pl/ http://olektv.pl/otv.php - jak dla mnie najlepsza stronka, u mnie brak zacinek oczywiscie powyłaczane gg i inne przegladarki (dosłownie wszystko oprocz opery). Ogladalem na tym ostatnia walke Pudzianowskiego |
Mecz również na Ipli.
|
Cytat:
|
Myślę że dadzą za darmo tj.Cafe Futbol teraz leci Lech- Bruggia
|
I daja za darmo. Myslałem, ze tylko mecz LS bedzie dostepny a tu LE tez dali. To dobrze, moze mecze Wiselki beda takze na ipli. Jak nie - zostaje olektv
|
Sadlok właśnie pokazuje, że "zasługuje" na grę w Discopolo.
|
Na razie to ich cisną... 3 runda będzie sukcesem:]
|
sio Pokemony na czat Onetu a nie sracie we własne gniazda
|
Poziom meczu tragiczny a Kazachowie cisna Ruch niemilosiernie.
|
Poziom jest solidny drużyny dość wyróbnane, Ruch z poczatku sie nieco cofnoł z tego były 2 sytuacje dla przeciwnika ale pokazuja że Ruch jest lepeij zorganizowany i prezentuje bardziej europejski football. Brakuje tylko i to bardzo zgrania i czucia akcji, ale itak obstawiam 2-0
A ten drugi komentator obok Borka mnie strasznie wqurwia placze wkolo jak to mu nie jest zle zamiast komentowac co sie dzieje na boisku - komentowac nie oceniac - to jest zadanie komentatora No i to nazekanie na slabe transfery Ruchu - jak na klub o jednym z mniejszych budrzetow to Bronowicki i Olszar to kapitalni zawodnicy jak na ich warunki |
Cytat:
|
Przez ostatni miesiąc zapomniałem, że oglądanie piłki może być męką... Przy odrobinie szczęścia Ruch wybroni awans do kolejnej rundy, ale co potem?
Przy takim zaangażowaniu w każdym meczu, zespół z Karagandy walczyłby w E-klasie o puchary. |
Cytat:
|
Niezly piach :) Ruch z taka gra to jeszcze 2 mecze i koniec. Na tle przeciwnika nie wyglada na duzo lepszego. Pomyslec ze 5-6 lat temu takie zespoly lykalo sie z marszu.
Dobra ta 9 w Szachtiorze czy jak im tam ;) |
Cytat:
A teraz takie zespoły nawet w wyszkoleniu technicznym są lepsze:-/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ten trener Karagandy czerpie chyba z niemieckich wzorców, było ujęcie jak opuszczał rękę a później coś przeżuwał.
|
1:0 dla Ruchu!!! Sobiech!
|
Czyli co - odpadamy z pucharów tak jak np Legia Warszawa z naprawde mocna drużyną Broendby w dwumeczu prezentując się lepiej od Duńczyków - źle i nasza liga jest do dupy.
Słabitki kadrowo a przede wszystkim finansowo Ruch 2 razy wygrywa - źle Kazachowie pokrzywdzeni przez los będąc druźyną znacznie lepsza 2 razy przegrywają. - fart- nasza liga jest do dupy Zdecydujcie się może. Zresztą wiem - co by nie było to i tak wszyscy narzekają. Ruch nie zagrał wybitnie, zagrał mądże i solidnie. Zgrania i czucia gry nie było kompletnie ale to standard u nas po wakacjach, popiero po 5 kolejce zazwyczaj zespoły zaczynaja grac płynniej w piłkę. A i tak na tle Kazachów prezentowali się w pożadku. MEcz wyrównany, z tym że jak mówie Ruch miał więcej pomysłu na grę i lepiej realizował założenia taktyczne - wygrał zasłużenie. Zachwycanie się Jakimiś Kazachami, a naszych krytykujecie. Nikt nie iwdzi kilku naprawde KAPITALNYCH przyjęć Sobiecha na czubek buta, czy spokoju Sadloka w odbiorze piłki (w całym meczu tylko 2 błędy - jeden to rozkojażenie z [początku, 2gi wyłożenie wślizgiem piłki na strzał przeciwnikowi przed pole karne. Ale ok krytykujcie sobie ile wlezie, tak łatwiej i bardziej modnie. Cieszę się że przeszli bo podoba mi się ogólny sposób gry Fornalika - drużyna gra pewnie i na miare swoich ograniczonych możliwośi - skutecznośc ma naprawde dużą. Zreszta Fornalik udowadnia że jest topowym trenerem w naszej lidze, potrafi nauczyć drużyne grać, a to potrafi naprade tylko garstka polskich trenerów. (napewno Smuda, moze Ulatowski) Do tego z słabego jak Barszcz Janoszki którego ja uważałem za największą pomyłkę w Ruchu (2 sezony temu) zrobił porzytecznego zawodnika o charakterystyce Boguskiego. Brawo Ruch Brawo przedewszyskim Fornalik Fajnie że na silnego przeciwnika trafią dopiero w 3 rundzie kiedy zdążą się już "rozegrać". ZZapewne odpadną, bo trafią na zdecydowanie mocniejszy od siebie zespół ale jestem pewien że powinni pokazać kilka fajnych zagrań. Chyba że Sadlok i Sobiech odejdą... |
No, Ruch wykonał to, czego niektóre polskie zespoły nie potrafiły wykonywać w ostatnich latach. Nie dość, że awansował to.. wygrał OBYDWA mecze. Co prawda minimalnie, co prawda ci, co meczu nie widzieli śmią mówić, że powinni byli dostać trójkę do przerwy w Kazachstanie, ale mnie to nie obchodzi. Najważniejsze, aby polskie kluby wygrywały. Teraz mają Maltańczyków, więc powinni dołożyć kolejne dwie wygrane.
|
Kazachowie byli 2x lepsi od Ruchu. Mnie interesuje tylko jak tak "wybitna" druzyna jak Ruch dostala sie do europejskich pucharów? To pokazuje jak mamy "mocną" lige. Jezeli faktem bedzie odejscie Sobiecha i Sadloka to Ruch odpadnie z Maltańczykami na 99% ... taka jest prawda.
Oczywiscie dziekuje Ruchowi za 0,5 ptk do Rankingu. :) W tej chwili każde ptk są na wage złota dla Polski... więc każdy mecz KAZDEJ druzyny musi byc zwycieski. |
Cytat:
Ruch wykonał zadanie w 100% i tyle. |
Cytat:
|
Cytat:
Super Kazachowie byli dwa razy lepsi a jakoś 2 razy dostali po dupie. Rozumiem przegrali niefartownie raz ale 2 ?? Coś mi się zdaje że drużyna "2x lepsza" powinna wygrywac coś ok 3,4 do 0 z tym słabszym. Ale rozumiem że Ruch po obronie Cheśtochowy po 1000 poprzeczkach u Kazachów i nie wychodzeniu z własnej połowy 2-KROTNIE wymęczył minimalne zwycięstwa - CHWAŁA OPATRZNOŚCI Zresztą uważam że Ruch powinien uznać wyższośc 2krotnie silniejszego rywala i wbić sobie na koniec 2 swojaki coby oddać sprawiedliwość drużynie przeciwnika. Ja sie pytam czy jest K%&* na świecie drugi taki pokręcony naród jak Polacy którzy najwyższą przyjemnośc czerpią w gnojeniu swoich. Zresztą nierozumiem i tak. Jeśli piszesz że jesteśmy dnem to znaczy że tym dnem jestes głównie TY SAM. Nasza liga jest jaka jest nie dizęki PZPN UEFA Jopowi czy Fryzjerowi a przez CIEBIE SAMEGO. Zajmij się czymś żeby to poprawić a nie krytrykujesz na prawo i lewo siedząc w fotelu z pilotem w łapie - wybiegnij przed blok i kop piłę do 2giej w nocy, albo przynajmniej kup karnet. A z maltańczykami ME Ruchu moglła by grać - ok było by im ciężko ale raczej by awansowali. |
Ruch grał słabo, ale nie przesadzajmy że gorzej od Kazachów. Sobiech pokazał się w ładnej strony, widać że chłopak nabiera doświadczenia. Może będą jeszcze z niego ludzie.
|
Cytat:
Nie wiem czego ludzie oczekujecie. Żeby używać swojej techniki, trzeba mieć szybkośc, dynamikę, po prostu lekkość ruchu, a żeby złapać takie własnie przygotowanie motoryczne niezbędnym jest przynajmniej dwu, trzy tygodniowy trening motoryczny, a po nim przynajmniej tydzień na złapanie świeżości. Ruch musiał natomiast przygotować się w tym względzie półśrodkiem, który pozwalał jako tako wyglądać fizycznie, nie naruszająć nadto programu przygotowania do ligi - jak się może skończyć błąd w przygotowaniu fizycznym latem, widać było na przykładzie Polonii w tamtym sezonie, która jesienią była po prostu beznadziejna, mimo niezłego potencjału piłkarskiego. Dlatego ani trochę się nie dziwie Chorzowianom, że zagrali o wynik - minimalistycznie, interesowały ich tylko dwa mimimalne zwycięstwa, awans. Jestem pewnien, że z czasem będzie coraz lepiej, już dziś były pewne symptomy poprawy gry Ruchu względem meczu w Karagandzie, teraz dwa razy w podobny sposób muszą ograć Valettę i już w lepszej, czy nawet optymalnej formie podjąć rywala w III rundzie. Ja uważam, że jeśli się tam skład nie rozleci poprzez odejście Sadloka i Sobiecha, jest szansa, że sprawią oni jeszcze niespodziankę na tym etapie - przy przyzwoitym losowaniu. Mają jedną, fajną cechę jako drużyna, wypracowaną przez Fornalika, którą widać było też w lidze - mianowicie potrafią zdobywać punkty, grać tak, żeby wygrać, nawet kosztem stylu. I o to, myślę, w tym momencie chodzi - co z tego, że Legia w tamtym sezonie zmiotła stylem Brondby w Warszawie, jak nikogo to nie obchodziło i mało kto o tym pamięta - istotne było tylko to, że nie było ich w kolejnej rundzie, a nie to, że odpadli po ładnej grze, nie zaznając goryczy porażki. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja bardzo się cieszę,że Ruch dwukrotnie wygrał i gratuluje Niebieskim.Drużyny z tamtych rejonów nigdy nie były łatwym przeciwnikiem zwłaszcza w tej fazie rozgrywek,gdy jeszcze liga nie ruszyła.Dlatego trzeba docenić to,że Ruch nie zlekceważył rywala tak jak zdarzało się to nam i paru innym drużynom tylko wykonał swoje zadanie w 100%.Teraz liczę na to,że przejdą Maltańczyków,którzy wydają się być łatwiejszym rywalem i awansują do 3 rundy.Trzymam kciuki i będe trzymał za każdą polską drużynę w pucharach.Brawo Ruch!:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl