Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

wiesniak842 13.12.2017 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vuko (Post 1489856)
Sobol nie jest jakimś mistrzem taktyki, a lepiej ustawił zespół od Kikona.

Wlasnie. Tez na to zwrocilem uwage. w obronie (poza koncowka na rozluznieniu) zagralismy calkiem dobry mecz. Zydki dlugo utrzynywaly sie przy pilce, niby cos tam probowali ale wiekszego zagrozenia pod nasza bramka nie stworzyli a my: dwie bramki z kontry + dwie ze stalych fragmentow gry. Atletico bez Kiko;)

Revolver 13.12.2017 22:54

Ramirez by się obsrał w rajstopy przy prowadzeniu. Sobolewski cały czas ustawiał pressing i korygował zawodników.

Martinus 13.12.2017 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1489854)
Kiko to był jednak nawet nie wuefista, a chłopczyk na wuefie w szkole podstawowej.

Przecież do momentu strzelenia bramki oczy krwawiły, fantastycznie, że tak się to skończyło, ale gdyby druga strona Błoń strzeliła bramkę jako pierwsza mogłoby to pójść w drugą stronę.

JrQ- 13.12.2017 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1489852)
Kiko odszedł, hiszpanie obrażeni-chuja grają, szrot niesamowity ten Junco ściągnął.

Szczególnie Imaz.
Jejku, zamknij się gościu

teo 13.12.2017 22:57

Ku$(*$*wa!!! Wystarczylo wy%#(*(*ac narcyza, ustawic blisko formacje i pozwolic grac chlopakom nie tylko lage ale i krotka pilke i prosze jaki efekt!!
No i grac Carlitos + napastnik.
Ktos cos jeszcze o kikusiu?

Aha... pudel wchodzi na boisko - strata. Za chwile zle przyjmuje i fauluje, lapie kartke (dzieki bogu, na pewno nie zagra w nastepnym meczu) po czym gubi krycie w polu karnym i jest bramka dla zydkow.
Cos jeszcze na temat tego pozoranta? Moze i na treningach blyszczy jakoscia w podbijaniu pilki, klepaniu w dziada itede, ale podczas meczu to jest gosc slabszy od Alana Urygi (nie obrazajac Alana).

mitmichael 13.12.2017 22:58

Do 40 minuty grali jakby ich dalej Kiko trenowal :D

ashkeczup 13.12.2017 22:59

JrQ-
Mam za dobry humor, żeby się denerwować, że czegoś nie rozumiesz.

Martinus
Przejęli inicjatywe, ale nie stworzyli żadnego zagrożenia. Jak dla mnie może być ;)

teo 13.12.2017 23:04

mitmichael,
musieli sobie przypomniec ze da sie inaczej :D

pepe72 13.12.2017 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1489840)
Wypowiedz Sarapaty idiotyczna i niepotrzebna. Kiko jej odwinął u Ćwiąkaly i wypadł dużo lepiej.
Pani prezes trochę nie kontroluje swoich wypowiedzi, tak jak w zeszłym roku o sponsorze za rogiem, czy teraz w niedziele o serdecznym wysciskaniu się, żeby zaraz w środę Kiko przy.......ic.
Ktoś powyżej tez zauważył wrzute Kiko na Kuzbe.
No i właśnie, tak się głębiej zastanawiając to ten Kuzba jako skaut coś zrobił dobrego?
Ze Carlitosa zaopiniował negatywnie to jestem mu w stanie wybaczyć, przecież większość myślała ze o będzie ogór jak Śpiączka.
Ale może czas zadać pytanie; ty, Marcin, a co sty tu ....a w ogóle robisz ?

Dokładnie. Wyciszyć tą dyskusję. Jak pani Prezes nie wie jak to niech pogada z kimś od PRu. Dużo lepiej wypadł prezes Dukat w Radiu w poniedziałek czy we wtorek.
Najprawdopodobniej będzie nap...ka o kasę ale to było do przewidzenia. Jak muszą zapłacić Kiko to sorry, zrobić to po cichu. Jak pani prawnik nie jest w stanie negocjować to niech zatrudni kolegów po fachu.
Do tej porty była rewelacyjnym prezesem więc niech nie pokazuje ludziom, że jest inaczej.

LucjuszWielki 14.12.2017 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1489843)
Za Mączyńskiego dostał, natomiast rzeczywiście są problemy z płatnością za Brleka. Wiadomo, że wcześniej czy później to dostaniemy, ale wpływa to na płynność finansową. Zaległości niestety się nadal pojawiają, przy czym klub rzeczywiście robi wszystko by to regulować. Ale już sytuacji w której kontuzjowany piłkarz musi sam z własnej kieszeni płacić za operację kilka tysięcy euro nie rozumiem za grosz. A miało to miejsce. I jak jeszcze dodamy zaległości trudno się dziwić, że facet się zastanawia czy wracać do klubu po przerwie. A taka sytuacja niestety miała miejsce...

Czyżby Velez? Coś czuje, że nie pogra u nas ten chłop mimo, że ciekawie zapowiadał się.

Arkadiusz.Czerepach 14.12.2017 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1489923)
Czyżby Velez? Coś czuje, że nie pogra u nas ten chłop mimo, że ciekawie zapowiadał się.

że walnie focha czy coś ?

możliwe, ale jednak licze że zadziałają znajomosci z ALmerii ;)

bardziej się bałem o "synka" Kiko czyli Lloncha , ale pokazał sie w czoraj z dobrej strony


do wywiadów się na razie nie odniose bo nie miałem czasu ich czytać , ale chciałem zwrócić uwagę że kadra jaką powołał wczoraj Sobol , to były praktycznie kosmetyczne korekty składu Kiko , i nawet Peraza wpuścił ...

tomasz_19 14.12.2017 09:51

kiko galaktiko zaczyna wylewanie pomyj na klub, który dał mu szansę i promocję... żałosne jest to, że ten mały człowieczek i beztalencie trenerskie, który nigdy przedtem nie wyściubił nosa poza hiszpańską prowincję jeszcze śmie się odzywać, powinien się uciszyć i robić wypad do tej swojej Tarragony za to co naodwalał przez ostatnie miesiące...

a tak apropos przedłużającej się kontuzji Veleza, to kto jest za to głównie odpowiedzialny jak nie trener, który wystawiał zawodnika do meczów mimo że on nie był w 100 % zdrowy ?

silver03 14.12.2017 09:53

Już też nie róbcie z nich sierot po Kiko, dorosłe chłopy a mają uciekać za nim? Jeśli będzie im tu dobrze to zostaną, szczególnie że nowy trener to również Hiszpan i do tego z lepszym CV.

AgresywnyChomik 14.12.2017 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1489953)
kiko galaktiko zaczyna wylewanie pomyj na klub, który dał mu szansę i promocję...

Prosze o wskazanie pomyj wylanych na klub.

Karherop 14.12.2017 10:40

Obie strony wylewaja żale, natomiast uważam że to Ramirez mija się bardziej z prawda. Sam fakt, że nie wie do kiedy ma podpisany kontrakt... On tak naprawdę, głównie przez barierę językowa nie ogarnial co się dzieję w klubie.
Sam fakt, że broni Junco, a to przecież nie kto inny jak nasz dyrektor od dawna planował go wynienic na Joana Carillo. Czym zresztą mi osobiście zaimponowal, bo sądziłem że będzie chciał trzymac u nas Kiko ma siłę, jako że sam go wymyslil.

No i na koniec obrazil Marzene Sarapate, jakoby interesowała się piłka od roku.. Czyli zobaczył że to kobieta i wyciągnął swoje wnioski. Widać że nie zna jej przeszłości, rodziny, pracy jaką wykonywala w TSie..

tomasz_19 14.12.2017 10:40

Prezes nie zna się na piłce
Klub nie płaci
Klub nie daje warunków do pracy
no sory, dla mnie to obraza klubu

funkykoval 14.12.2017 10:44

Ciekawa była końcówka wypowiedzi Sobola po wygranym meczu odnośnie byłego trenera. Tutaj widać klasę i tyle.....

Kurz 14.12.2017 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1489964)
Obie strony wylewaja żale, natomiast uważam że to Ramirez mija się bardziej z prawda. Sam fakt, że nie wie do kiedy ma podpisany kontrakt... On tak naprawdę, głównie przez barierę językowa nie ogarnial co się dzieję w klubie.
Sam fakt, że broni Junco, a to przecież nie kto inny jak nasz dyrektor od dawna planował go wynienic na Joana Corillo. Czym zresztą mi osobiście zaimponowal, bo sądziłem że będzie chciał trzymac u nas Kiko ma siłę, jako że sam go wymyslil.

No i na koniec obrazil Marzene Sarapate, jakoby interesowała się piłka od roku.. Czyli zobaczył że to kobieta i wyciągnął swoje wnioski. Widać że nie zna jej przeszłości, rodziny, pracy jaką wykonywala w TSie..

Trochę dziwi mnie ta wypowiedź. Pani Prezes jest laikiem, jeśli chodzi o piłkę nożną, ale to nie żaden problem, bo jej zadaniem jest zarządzanie klubem.

Różnica pomiędzy jej wypowiedziami, a wypowiedziami Kiko polega na tym, ze Ramirez opowiada o sprawach, których doświadczył, a Sarpata nie. Większość zarzutów, które padają to rzeczy zasłyszane od innych członków zarządu, ewentualnie pracowników klubu, a nie jej opowieści.

Vinci 14.12.2017 11:01

Bardzo dużo nadinterpretacji z obu stron. I Kiko i klub niepotrzebnie wdają się w dyskusje na łamach prasy.
O forumowej koterii nawet nie wspominam, wiedzą lepiej niż sam Sobol -dziękujący byłemu trenerowi.

Zajebisty wynik, nowy trener, nowe rozdanie...wczoraj grali ludzie, którzy byli projektem Junco & Kiko. Tego nikt im nie zabierze, w czym Sobolewski w swojej wypowiedzi też nawiązał. Pozostaje trzymać kciuki za nowego coacha i jak najszybciej zakończyć tą wymianę zdań.

Karherop 14.12.2017 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489968)
Trochę dziwi mnie ta wypowiedź. Pani Prezes jest laikiem, jeśli chodzi o piłkę nożną, ale to nie żaden problem, bo jej zadaniem jest zarządzanie klubem.

Różnica pomiędzy jej wypowiedziami, a wypowiedziami Kiko polega na tym, ze Ramirez opowiada o sprawach, których doświadczył, a Sarpata nie. Większość zarzutów, które padają to rzeczy zasłyszane od innych członków zarządu, ewentualnie pracowników klubu, a nie jej opowieści.

Jasne, poglad wyglaszany przez Sarapate był pokłosiem wszystkiego co się działo w klubie i poglądów wielu osób z wewnątrz. Nie od dzis wiemy ze Dukat mial wiele zastrzeżeń do pracy Ramireza.

Fakt faktem - wiele rzeczy nie powinno wyplywac na zewnatrz. Jednak w obecnym układzie gdzieś zarzad klubu to jego zagorzali kibice, trzeba im czasem wybaczyc emocjonalne zachowania.

sandomingo 14.12.2017 11:28

Wywiad Pani Prezes niefortunny - podane w nim okoliczności i tak pozostają bez znaczenia. W takiej sytuacji powinny być ogólniki, nic więcej - coś w stylu wywiadu Damiana Dukata w Radiu Kraków.
Natomiast wywiad Kiko też jajcarski i mocno przekoloryzowany. Generalnie wszystko tłumaczy brakiem kasy - owszem to jest problem ale w sobie nie widzi nic złego. Żadnej refleksji. Ok - trener musi mieć też szczęście ale gdyby nie bramki Carlitosa to mielibyśmy z 8-10 punktów mniej i chyba do tej ósemki by mu brakowało?

jeżeli Włosi faktycznie nie zapłacili za Petara to finansowo leżymy i kwiczymy...Mam nadzieję, że klub podejmuje wszystkie możliwe działania w tym zakresie, bo to jest dla nas kwestia być albo nie być.

AgresywnyChomik 14.12.2017 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1489965)
Prezes nie zna się na piłce
Klub nie płaci
Klub nie daje warunków do pracy
no sory, dla mnie to obraza klubu

A czy prezes musi sie znac na pilce?
Drzymala, Cupial, Wojciechowski, Lesniodorski - normalnie wszyscy mieli licencje UEFA PRO, a bez FMA w komorce nie ruszaja sie poza salon...
Przeciez glownym zadaniem prezesa jest prezesowanie - znanie sie na biznesie, posiadanie szeroko pojetych kontaktow biznesowych (vide Piotr Swierczewski :) ), smykalka do przekonania potencjalnych partnerow do zainwestowania w Wisle oraz pilnowanie budzetu / przypominam ze Sarapata z wyksztalcenia jest radca prawnym.
Z cala sympatia dla Pani prezes mysle ze powinna ograniczyc swoja obecnosc w mediach do niezbednego minimum.

To ze klub nie placi to chyba obraza Twojego swiatopogladu i mocerstwowego nastawienia halo JESTESMY BIEDNI. - od dluzszego czasu sa problemy finansowe ktore w jakis blizej niewyjasniony sposob sa przez ogol ignorowane na tym forum.
Jeszcze wyszlo ze nie ma kasy za Brleka...

Klub nie daje warunkow do pracy to chyba Twoja nadinterpretacja.

Wiem ze mozna kogos nie lubic (tak jak ja trenera sasiadki) ale badzmy obiektywni.

ashkeczup 14.12.2017 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1489976)
A czy prezes musi sie znac na pilce?
Drzymala, Cupial, Wojciechowski, Lesniodorski - normalnie wszyscy mieli licencje UEFA PRO, a bez FMA w komorce nie ruszaja sie poza salon...
Przeciez glownym zadaniem prezesa jest prezesowanie - znanie sie na biznesie, posiadanie szeroko pojetych kontaktow biznesowych (vide Piotr Swierczewski :) ), smykalka do przekonania potencjalnych partnerow do zainwestowania w Wisle oraz pilnowanie budzetu / przypominam ze Sarapata z wyksztalcenia jest radca prawnym.
Z cala sympatia dla Pani prezes mysle ze powinna ograniczyc swoja obecnosc w mediach do niezbednego minimum.

To ze klub nie placi to chyba obraza Twojego swiatopogladu i mocerstwowego nastawienia halo JESTESMY BIEDNI. - od dluzszego czasu sa problemy finansowe ktore w jakis blizej niewyjasniony sposob sa przez ogol ignorowane na tym forum.
Jeszcze wyszlo ze nie ma kasy za Brleka...

Klub nie daje warunkow do pracy to chyba Twoja nadinterpretacja.

Wiem ze mozna kogos nie lubic (tak jak ja trenera sasiadki) ale badzmy obiektywni.

https://twitter.com/MSarapata/status/941062987460370432

Kurz 14.12.2017 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1489971)

Fakt faktem - wiele rzeczy nie powinno wyplywac na zewnatrz. Jednak w obecnym układzie gdzieś zarzad klubu to jego zagorzali kibice, trzeba im czasem wybaczyc emocjonalne zachowania.

Całkowicie rozumiem emocjonalne zachowania. Tylko tutaj nie było na co emocjonalnie reagować; Pani Prezes niepotrzebnie wsadziła kij w mrowisko. Klub ma prawo zwolnić trenera i nie musi się z tego tłumaczyć.

Kibice w zarządzie to jednocześnie dar od niebios i czuły punkt. Czasami może brakować zimnej krwi, a emocje nie są najlepszym doradcą rozumu. Mam nadzieję, ze w przyszłości pojawi się w poczynaniach naszych działaczy więcej pragmatyzmu i dystansu, albo że na wszelkie pytania dotyczące zwalnianych trenerów będzie odpowiadał Sobol :).

Ogryzek 14.12.2017 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489979)
Całkowicie rozumiem emocjonalne zachowania. Tylko tutaj nie było na co emocjonalnie reagować; Pani Prezes niepotrzebnie wsadziła kij w mrowisko. Klub ma prawo zwolnić trenera i nie musi się z tego tłumaczyć.

Kibice w zarządzie to jednocześnie dar od niebios i czuły punkt. Czasami może brakować zimnej krwi, a emocje nie są najlepszym doradcą rozumu. Mam nadzieję, ze w przyszłości pojawi się w poczynaniach naszych działaczy więcej pragmatyzmu i dystansu, albo że na wszelkie pytania dotyczące zwalnianych trenerów będzie odpowiadał Sobol :).

Zapominasz o tym że Junco również nie chciał Kiko. Wariant z nowym trenerem był już przygotowywany wszak od dłuższego czasu. Zarząd mógł polegać (p.Sarapata, Dukat) na informacjach od Junco na temat Kiko. A te jak widać nie były pozytywne dla byłego trenera. Osobną kwestią są oba wywiady. No ale my jesteśmy Wisła i prasa tym żyje co się u nas dzieje.

Karherop 14.12.2017 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489979)
Całkowicie rozumiem emocjonalne zachowania. Tylko tutaj nie było na co emocjonalnie reagować; Pani Prezes niepotrzebnie wsadziła kij w mrowisko. Klub ma prawo zwolnić trenera i nie musi się z tego tłumaczyć.

Problem (?) w tym, że Sarapata, Dukat chca wobec kibiców transparentności. Nie traktuja Wisły jako przedsiebiorstwa, ale jako wspólnego domu. Tak jak mowisz. Kazdy kij ma dwa końce. Gdy będzie w klubie więcej pieniędzy to i na pewno specjalistów przybędzie, takich jak Junco. Powiedzmy sobie też szczerze. Zarzad wciąż się uczy prowadzenia klubu jak i podstaw PR.

FraMat 14.12.2017 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1489843)
Ale już sytuacji w której kontuzjowany piłkarz musi sam z własnej kieszeni płacić za operację kilka tysięcy euro nie rozumiem za grosz. A miało to miejsce. I jak jeszcze dodamy zaległości trudno się dziwić, że facet się zastanawia czy wracać do klubu po przerwie. A taka sytuacja niestety miała miejsce...

Kurna.
Parę tysięcy euro? Czyli w granicach 20-30 tys złotych max?
Rozumiem, że nie ma tych pieniędzy w budżecie, ale czy w takiej sytuacji odwołanie się do kibiców przez:
- zbiórkę
- albo kasę pożyczoną czy ofiarowaną przez jednego człowieka - nie wpadło nikomu do głowy?

FraMat 14.12.2017 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1489973)
jeżeli Włosi faktycznie nie zapłacili za Petara to finansowo leżymy i kwiczymy...Mam nadzieję, że klub podejmuje wszystkie możliwe działania w tym zakresie, bo to jest dla nas kwestia być albo nie być.

To nie ma takiej opcji, że teraz ściągamy Brleka z powrotem, bo transakcja nie doszła do skutku, a potem ewentualnie sprzedajemy go kolejnemu chętnemu i domagamy się odszkodowania?

Karherop 14.12.2017 13:27

K... mac.. Najpierw przepadla nam ostatnia rata za Chrapka, a teraz jeszcze problemy z kasa za Petara? Skandal. Klub powinien brak cala kasę z góry, tym bardziej że dla Włochów wcale nie sa to takie wielkie pieniądze.
Zbyt krucho u nas z kasą aby sobie na takie sytuacje pozwalac.

Framat, też mi się wydaje, że to możliwe ale przede wszystkim, wartość Petara jest teraz dużo mniejsza i ma z nami bardzo krotki kontrakt. W piłce przepisy nie działają tak jak w przypadku niezaplaconych faktur w polskim prawie.

Vinci 14.12.2017 13:47

Być może z Brlekiem było tak, że kasę Włosi zapłacili poprostu komuś, kto odpowiadał za ściągnięcie go do Wisły i takie było założenie... ktoś już o tym na forum pisał dawno temu, że najwięcej na tym transferze zarobi nie Wisła...dość lakonicznie to było ujęte, ale może kierunek wnioskowania sensowny.

Martinus 14.12.2017 14:12

FraMat:
Cytat:

Kurna.
Parę tysięcy euro? Czyli w granicach 20-30 tys złotych max?
Rozumiem, że nie ma tych pieniędzy w budżecie, ale czy w takiej sytuacji odwołanie się do kibiców przez:
- zbiórkę
- albo kasę pożyczoną czy ofiarowaną przez jednego człowieka - nie wpadło nikomu do głowy?
Chodzi o tego typu kwotę. To, że nie odwołano się do kibiców jest akurat jak najbardziej zrozumiałe. Tworzymy narrację, że z finansami nie jest najgorzej, co wiadomo, że pomaga w negocjacjach finansowych. Jeśli mamy nóż na gardle to kontrahent za Carlitosa czy Sadloka będzie oferował mniej niż gdy Wisła sprzedać ich nie musi. Dlatego w tym kontekście tym bardziej nie rozumiem głupich słów Sarapaty - bo na serio nie trzeba być Duchem świętym żeby wiedzieć, że atak spotka się z kontra. Tym bardziej, że Ramirez trochę w klubie był i trochę w nim widział. Nie chcę tutaj pisać więcej, ale generalnie i jedna i druga strona ma tu swoje racje. Przy czym to niestety Prezes rozpoczęła tę niepotrzebną dyskusję.
Mam jedynie nadzieję, że skoro z finansami nie jest specjalnie różowo a już rok temu gdy chcieli go zatrudnić nie dogadali się finansowo to rzeczywiście mają do nowego trenera pełnię przekonania i nie jest ono bezpodstawne.

FraMat 14.12.2017 14:16

Ok. Rozumiem nie odwołania się do kibiców - publicznie.
Ale znalezienie człowieka, który może pożyczyć 30 tys złotych to nie jest chyba wielki problem?
Piszę celowo "pożyczyć".
Wiadomo, że "dać" a "pożyczyć" robi różnicę.

No chyba że wymogi księgowe, audyty, banki itp nie pozwalają na takie wspomaganie klubu

pepe72 14.12.2017 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1489977)

I taką panią Prezes lubię ;)

Jam55 14.12.2017 14:42

Jedna jaskółka wiosny nie czyni ale wczorajszy mecz utwierdził mnie tylko w przekonaniu że zmiana trenera to był bardzo dobry pomysł. Gdyby Ramirez prowadził ten zespół wczoraj,założbym się o każde pieniądze ze takiego wyniku by w życiu nie było. Ktoś już w innym wątku stwierdził że przecież Sobol zrobił kosmetyczne zmiany a drużyna była prawie taką sama jak wystawiał Ramirez no właśnie po pierwsze prawie taka sama bo w końcu Perez usiadł na ławce a Pol zagrał bardzo dobrze, zagraliśmy na 2 napastników co dało niewymiernie dużo lepsze rezultaty niż sam Carlitos, do tego Arsenic na prawej obronie. Drużyna w końcu zareagowała pozytywnie na strzelona bramkę nie cofnęła się a zaczela dalej dążyć do strzelenia następnych bramek. Zauważyliście jak Sobol żył przy linii? A w momencie bombardowania wziął wszystkich do kółka i cholernie ich mobilizowal. Trzeba to obiektywnie przyznać nie spodziewałem się w najpiękniejszych snach takiego meczu a tu proszę drużyna jednak potrafi grać kombinacyjnie nie było już wczoraj w meczu tylko długich lag na Carlitosa. Jak już pisałem jedna jaskółka wiosny nie czyni ale oby tak dalej panowie oby tak dalej.

Kurz 14.12.2017 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1490002)
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ale wczorajszy mecz utwierdził mnie tylko w przekonaniu że zmiana trenera to był bardzo dobry pomysł. Gdyby Ramirez prowadził ten zespół wczoraj,założbym się o każde pieniądze ze takiego wyniku by w życiu nie było. Ktoś już w innym wątku stwierdził że przecież Sobol zrobił kosmetyczne zmiany a drużyna była prawie taką sama jak wystawiał Ramirez no właśnie po pierwsze prawie taka sama bo w końcu Perez usiadł na ławce a Pol zagrał bardzo dobrze, zagraliśmy na 2 napastników co dało niewymiernie dużo lepsze rezultaty niż sam Carlitos, do tego Arsenic na prawej obronie. Drużyna w końcu zareagowała pozytywnie na strzelona bramkę nie cofnęła się a zaczela dalej dążyć do strzelenia następnych bramek. Zauważyliście jak Sobol żył przy linii? A w momencie bombardowania wziął wszystkich do kółka i cholernie ich mobilizowal. Trzeba to obiektywnie przyznać nie spodziewałem się w najpiękniejszych snach takiego meczu a tu proszę drużyna jednak potrafi grać kombinacyjnie nie było już wczoraj w meczu tylko długich lag na Carlitosa. Jak już pisałem jedna jaskółka wiosny nie czyni ale oby tak dalej panowie oby tak dalej.

Perez mógł usiąść na ławce bo po kontuzji wrócił Llonch. Arsenić mógł ponownie zagrać na prawej obronie, bo sprowadziliśmy Wasilewskiego i przetestowaliśmy w poprzednim meczu. Do tego wrócił Głowa. Brożek rzadko był w pełni sił i zdrowy, ale też pojawiał się, gdy nic go nie trapiło. Nie ma sensu dorabiać do tego żadnych teorii.
Do 40 minuty mecz nie zapowiadał takiego przebiegu. Potem bramka ze stałego fragmentu i szybka 2 i mieliśmy Pasy na patelni.

Wynik oczywiście super, ale Pasy nie zawiesiły wczoraj wysoko poprzeczki, nawet w ciągu pierwszych 40 minut.

domin_czyzyny 14.12.2017 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1490009)
Perez mógł usiąść na ławce bo po kontuzji wrócił Llonch. Arsenić mógł ponownie zagrać na prawej obronie, bo sprowadziliśmy Wasilewskiego i przetestowaliśmy w poprzednim meczu. Do tego wrócił Głowa. Brożek rzadko był w pełni sił i zdrowy, ale też pojawiał się, gdy nic go nie trapiło. Nie ma sensu dorabiać do tego żadnych teorii.
Do 40 minuty mecz nie zapowiadał takiego przebiegu. Potem bramka ze stałego fragmentu i szybka 2 i mieliśmy Pasy na patelni.

Wynik oczywiście super, ale Pasy nie zawiesiły wczoraj wysoko poprzeczki, nawet w ciągu pierwszych 40 minut.

zgadzam się z Tobą. Ale jednak z jednym przesadziłeś pasy pisze się z małej litery, to kvrwy, gnidy i żydy :cenzura:

Jam55 14.12.2017 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1490009)
Perez mógł usiąść na ławce bo po kontuzji wrócił Llonch. Arsenić mógł ponownie zagrać na prawej obronie, bo sprowadziliśmy Wasilewskiego i przetestowaliśmy w poprzednim meczu. Do tego wrócił Głowa. Brożek rzadko był w pełni sił i zdrowy, ale też pojawiał się, gdy nic go nie trapiło. Nie ma sensu dorabiać do tego żadnych teorii.
Do 40 minuty mecz nie zapowiadał takiego przebiegu. Potem bramka ze stałego fragmentu i szybka 2 i mieliśmy Pasy na patelni.

Wynik oczywiście super, ale Pasy nie zawiesiły wczoraj wysoko poprzeczki, nawet w ciągu pierwszych 40 minut.

To porównaj sobie mecz z Płockiem sprzed 4 dni do tego wczoraj .Jeśli mi jeszcze powiesz że z Ramirez em na ławce gralibyśmy tak samo to parskne śmiechem prosto w twarz. Od Razu od drugiej połowy byłaby obrona Częstochowy a jakby się skończyło wtedy w 2 połowie to możemy tylko zgadywać.Sobol non stop wywierach na nich presję żeby grali do przodu. W końcu zagrali ofensywnie a nie jak za Kiko.

Kurz 14.12.2017 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1490011)
To porównaj sobie mecz z Płockiem sprzed 4 dni do tego wczoraj .Jeśli mi jeszcze powiesz że z Ramirez em na ławce gralibyśmy tak samo to parskne śmiechem prosto w twarz. Od Razu od drugiej połowy byłaby obrona Częstochowy a jakby się skończyło wtedy w 2 połowie to możemy tylko zgadywać.Sobol non stop wywierach na nich presję żeby grali do przodu. W końcu zagrali ofensywnie a nie jak za Kiko.

Twoja wypowiedź to żarliwe wyznanie wiary. Sry, ale kiedy w grę wchodzą wiara i emocje, trudno o merytoryczną dyskusję.

Kurz 14.12.2017 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1490010)
zgadzam się z Tobą. Ale jednak z jednym przesadziłeś pasy pisze się z małej litery, to kvrwy, gnidy i żydy :cenzura:

Skrucha. Obiecuję poprawę. Dodałbym jeszcze, że mina Probierza bezcenna :).

Ogryzek 14.12.2017 16:39

Kurz

Ty też bazujesz na wierze że z Kiko byłoby równie dobrze na derbach jak teraz z Sobolem. A tego jakby było nie da się niestety sprawdzić, można tylko przypuszczać, wierzyć. Wiara przeciw wierze.

Niemniej jest jeden fakt - okazała wygrana 4-1 na terenie parchów co daje do myślenia. Choćby z tego powodu post factum dobrze się stało że pożegnaliśmy Kiko oraz "magika" Jodara.

Myślę że Junco i Zarząd wiedzą co robią. Czasem trzeba podjąć szybkie ostre decyzje żeby minimalizować straty. Tutaj ja też "wierzę" że z Kiko byśmy nie wygrali tego meczu, a co najwyżej dzielnie zremisowali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl