![]() |
Cytat:
Był za słaby czy raczej nie dopasował się do polskich realiów? Bo to akurat zasadnicza różnica? |
Cytat:
|
Elton z Legii nie wylecial dlatego ze byl slaby, tylko za to ze dwa razy prowadzil samochów pod wplywem.
|
killzone ma rację. Elton miał potencjał i każdy to widział, dlatego dano mu drugą szansę, gdy miał wpadkę z alkoholem. Cóż, nie skorzystał z niej, znów się uchał jak świnia i pokazywał na mieście co potrafi.
Myśle, że i kibice Wisły nie chcieli by mieć w druzynie Marcelo, gdyby ten (mimo potencjału i talentu) chodził po dyskotekach, pił alkohol a potem szalał na mieście. |
Cytat:
Cytat:
|
Jeszcze słówko odnośnie wywiadu, którego udzielił Filipiak
Cytat:
|
Cytat:
|
I znając specyfikę naszej ligi, albo w ogóle nie będzie grał, albo będzie miażdzył pomimo, że nie mieścił się w składzie 2 ligowca.
|
Przynajmniej śmiesznie jest z tym Filipiakiem ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wyleciał, bo został złapany za jazdę po pijaku. A Legia już miała jednego Giuliano, a potem bodaj Yahaję, więc pijaków mają powyżej uszu. Rozstali się z nim wyłącznie z powodów dyscyplinarnych, pokazując wyraźnie że na takie zachowanie nie ma w Legii miejsca. Prawidłowo. BTW: 17 goli w II lidze brazylijskiej to nie jest jakiś wybitny rezultat. I trzeba uważać z brazylijskimi piłkarzami z tamtejszej ligi. Oglądam właśnie fetę mistrzowską Flamengo. Imperador Adriano tłusty jak Iwański w najgorszym momencie swojej kariery. A to król strzelców tamtejszej ekstraklasy z 19 golami na koncie. Jedni się potrafią dopasować do poziomu europejskiego, inni nie. I co gorsza nie ma sensownego klucza. Marcelo się dopasował, Edson nie - a w lidze brazylijskiej wymiatał. Renato Augusto był gwiazdą, po pierwszej udanej rundzie w Bayer Leverkusen zgasł. Jego rówieśnik Pato, uważany za podobny talent zachwyca w Milanie... |
|
Ojoj, przejrzał byś forum "newsmanie".
|
Cóż, że Małeckiego nieraz ponosi to niestety prawda :-/ Ale jakoś nie sądzę, że on jeden tak w polskiej lidze się odzywa, a cała reszta prezentuje kulturę na poziomie profesora filozofii :)
|
Na tym zdjęciu widać pewne podobieństwo Małeckiego do Krzynówka. Szkoda, że tylko z twarzy bo w tej kwestii akurat nie ma się z czego cieszyć. Wolałbym, by Mały brał przykład z Krzynia jeśli chodzi o pracowitość, skromność i profesjonalizm.
Co do tekstów rzucanych w czasie meczu: ja rzucałem niewiele lepsze, a nie grałem nigdy zawodowo w piłkę. Obawiam się, że na naszych boiskach to są teksty nagminne. Co więcej, jestem przekonany że Messi z Christianą też nie wymieniają uprzejmości. U nas to słychać, bo doping słaby i nie zagłusza tego co mówią piłkarze. Mnie u Małego raczej denerwuje kozaczenie do kolegów z drużyny. |
Cytat:
A to co robi Małecki to nic innego jak trash talking, w NBA jest to normalne. W każdym zawodowym sporcie, to tylko u nas się robi z igły widły. Tak jak falmengista napisał, co mówi Messi do Chrostiano, pomyśleliście kiedyś? |
Cytat:
My wylewamy z Kadzińskiego i Rutkowskiego....: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=193ee ..idże, idże bajoku francowaty... -to po starokrakowsku od mojego dziadka (ban się chyba nie należy) |
Znowu "idą na majstra" ;)
|
Cytat:
To się nazywa impotencja. |
Cytat:
hehe kolega chyba od dzisiaj pilke oglada skoro widzi tu cos dziwnego posluchajcie sobie pilkarzy w trakcie meczu jak sa przy lini bocznych ich zagrania albo zwyczajnie tam stoja ,i tam co drugie slowo to to bluzg.ale to sa emocje ,adrenalina ,walka ,nikt nie bawi sie tu w Miodka a jak juz przyjdzie sytuacja stykowa to chyba nie powie ktos "Przepraszam,moglbys wstac bo widze ze ci nic nie jest",tylko mowi sie to bardziej dosadnie |
Cytat:
|
Malego rozpi.erdala energia, zresztą mogliście to uslyszeć po bramce na 3-1 --> taki psychopatyczny śmiech i krzyk radości :-p
|
Cytat:
|
http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=0&p=491
Przyznawac sie który kupił :D ? http://sklep.legia.com/sklep/images/...25562ac968.jpg |
Haha niezwykle ciekawy MIX:rotfl:
|
"Zawsze nad wami". :rotfl:
|
Moja żona to najlepiej skwitowała w kontekście że sprzedawane jest to w sklepiku Legii. "Co za wstyd, biała gwiazda na sercu a L gdzieś na genitaliach" :D
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ze sklepu już usunęli
i jeszcze to: http://sklep.legia.com/sklep/images/...f52f161262.jpg zawsze na wami :D |
http://209.85.129.132/search?client=...=0%26p=491
jest jeszcze tutaj :) printscreeny ku potomności :) |
dumnie napisali "herb"
no tak bo bez gwiazdy to już nie ta sama eLka :lol: ciekawe ile tego naprodukowali i gdzie to będą składować :D |
Heh mistrzostwo świata, Ci producenci, projektanci czy jak ich tam nazwać to muszą mieć nieźle zrytą banie :-D No chyba że nie mają pojęcia o polskiej piłce/klubach ale to juz nie moja sprawa :-)
|
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...inacje,1408844
ciekawe nominacje.. najlepsza Kategoria to Publiczność roku... w czym my jesteśmy gorsi od takiego Ruchu? |
Cytat:
Czekam na bokserki łączone Legia - Amica. Z przodu elka, błękit z tyłu:lol: |
janko04 wszystkie nominowane publiczności nie muszą jechać do innego miasta na mecz , ja się nie dziwie że nas nie ma, powiem więcej gdybyśmy tam byli to uważałbym że bezpodstawnie jedyne zastrzeżenia mam do bramki roku ( brak trafienia Kirma z Odrą) i do bramkarza (Pawełek? Skaba? Wtf?)
|
Cytat:
A co do nominacji co tam robi Niedzielan? |
Cytat:
P.S. Wzielibyscie moze jednak Waltera do siebie? :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl