Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Vinci 08.12.2009 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti220 (Post 827255)
nie wiedzialem gdzie to umiescic :
http://transfermarkt.de/de/spieler/41052/Élton/default/2009/leistungsdaten.html
trzy lata temu gość rozegrał w Legii runde (13m./3br.) i na Legię był za słaby... teraz chcą go Stuttgart , Schalke ,Shakhtar ... Gratulacje dla Legii :P (z Beto chyba nie będzie tak samo .....??? hehe)


Był za słaby czy raczej nie dopasował się do polskich realiów? Bo to akurat zasadnicza różnica?

Marszałek 08.12.2009 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti220 (Post 827255)
nie wiedzialem gdzie to umiescic :
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ungsdaten.html
trzy lata temu gość rozegrał w Legii runde (13m./3br.) i na Legię był za słaby... teraz chcą go Stuttgart , Schalke ,Shakhtar ... Gratulacje dla Legii :P (z Beto chyba nie będzie tak samo .....??? hehe)

To,że się interesują o niczym nie świadczy. Zobaczymy czy tam zagra choć minutę.Grajek z niego może i dobry ale z tego co pamiętam coś z głową miał nie teges, i to nie względy merytoryczne zdecydowały o tym,że nie gra w Legi.

killzone 08.12.2009 12:57

Elton z Legii nie wylecial dlatego ze byl slaby, tylko za to ze dwa razy prowadzil samochów pod wplywem.

ToTylkoJa 08.12.2009 13:15

killzone ma rację. Elton miał potencjał i każdy to widział, dlatego dano mu drugą szansę, gdy miał wpadkę z alkoholem. Cóż, nie skorzystał z niej, znów się uchał jak świnia i pokazywał na mieście co potrafi.
Myśle, że i kibice Wisły nie chcieli by mieć w druzynie Marcelo, gdyby ten (mimo potencjału i talentu) chodził po dyskotekach, pił alkohol a potem szalał na mieście.

mitmichael 08.12.2009 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 827225)
Emeryci i rencisci, zamiast brac mlodych i utalentowanych typu Glik i Sadlok i miec spokoj na nastepne 10 lat to my sprowadzamy staruszkow Jopa i Clebera :/

Nimi zainteresowane sa zagraniczne zespoły wiec nie myslisz chyba, ze zdecyduja sie na przenosiny do Krakowa - bo ja nie sadze. Wiadomo, ze tak jak co niektórzy moga sobie zmarnowac kariere ale zawsze to wyjazd do lepszej ligi i wieksze pieniadze a przeciez o nie głównie chodzi.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 827236)
Nie, lepiej płacić 500 tyś. euro za polskich zawodników, którzy w większości kopią się po czołach.

Świete słowa ;)

Krissu 08.12.2009 14:21

Jeszcze słówko odnośnie wywiadu, którego udzielił Filipiak

Cytat:

W budowaniu wielkiej Cracovii ma pomóc współpraca z TSV 1860 Monachium?

- 10 grudnia podpiszemy umowę sponsorowania tego zespołu. W tym sezonie jeszcze nie będziemy na koszulkach, bo klub ma kontrakt z inną firmą, ale od przyszłego już tak. Współpraca będzie też dotyczyć kwestii sportowych. Być może jeszcze w tym oknie transferowym dołączy do nas jeden z ośmiu napastników TSV.
Już nie mogę się doczekać jak zobaczę na naszych boiskach tego goleadora, który jest w ósemce napastników 12. drużyny 2.Bundesligi.

Peroslaw88 08.12.2009 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 827297)
Jeszcze słówko odnośnie wywiadu, którego udzielił Filipiak


Już nie mogę się doczekać jak zobaczę na naszych boiskach tego goleadora, który jest w ósemce napastników 12. drużyny 2.Bundesligi.

pewnie dadzą im jakiś odpad, co nie mieści się w rezerwach tego klubu, ale oficjalnie jest 8 napastnikiem pierwszego zespołu:)

tofik 08.12.2009 14:25

I znając specyfikę naszej ligi, albo w ogóle nie będzie grał, albo będzie miażdzył pomimo, że nie mieścił się w składzie 2 ligowca.

QBAS 08.12.2009 15:11

Przynajmniej śmiesznie jest z tym Filipiakiem ;)

Marszałek 08.12.2009 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 827297)
Jeszcze słówko odnośnie wywiadu, którego udzielił Filipiak


Już nie mogę się doczekać jak zobaczę na naszych boiskach tego goleadora, który jest w ósemce napastników 12. drużyny 2.Bundesligi.

No to co czyni na przeszkodzie zbudować zespół na LM w Monachium? Chyba prościej niż w Polsce,bo tutaj nigdy się mu to nie uda. Rzeczywiście reklama jak ta lala, w słabym zespole 2 Bundesligi. TSV ma dobrego bramkarza Kiralego. Tego powinien sprowadzić sobie Filipak,a nie jakieś wynalazki. A ciekawe czy z czasem zobaczymy reklamy na koszulkach Maccabi Haifa,bo na Bliskim Wschodzie Comarch też prężnie działa. W ramach współpracy zaprosiliby Cracovią na Maccabiadę.

Pan Jotka 08.12.2009 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 827272)
killzone ma rację. Elton miał potencjał i każdy to widział, dlatego dano mu drugą szansę, gdy miał wpadkę z alkoholem. Cóż, nie skorzystał z niej, znów się uchał jak świnia i pokazywał na mieście co potrafi.
Myśle, że i kibice Wisły nie chcieli by mieć w druzynie Marcelo, gdyby ten (mimo potencjału i talentu) chodził po dyskotekach, pił alkohol a potem szalał na mieście.

Mi Mijajlovic nie przeszkadzał ;-) Ale fakt---u was kolejny taki zawodnik-rozrywka był nie na miejscu.

arti 08.12.2009 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 827225)
Emeryci i rencisci, zamiast brac mlodych i utalentowanych typu Glik i Sadlok i miec spokoj na nastepne 10 lat to my sprowadzamy staruszkow Jopa i Clebera :/

Jak by coś faktycznie grali to max za 2 lata by ich tu już nie było - patrz jak do tego podchodzą Lewy, Peszko itp.

flamengista 08.12.2009 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti220 (Post 827255)
nie wiedzialem gdzie to umiescic :
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ungsdaten.html
trzy lata temu gość rozegrał w Legii runde (13m./3br.) i na Legię był za słaby... teraz chcą go Stuttgart , Schalke ,Shakhtar ... Gratulacje dla Legii :P (z Beto chyba nie będzie tak samo .....??? hehe)

Głupoty wypisujesz. Z Eltona był kawał piłkarza, to było widać od początku. Start miał wyśmienity, strzelał gole na zawołanie. Od razu się wkomponował w skład, był widoczny w każdym meczu.

Wyleciał, bo został złapany za jazdę po pijaku. A Legia już miała jednego Giuliano, a potem bodaj Yahaję, więc pijaków mają powyżej uszu.

Rozstali się z nim wyłącznie z powodów dyscyplinarnych, pokazując wyraźnie że na takie zachowanie nie ma w Legii miejsca. Prawidłowo.

BTW: 17 goli w II lidze brazylijskiej to nie jest jakiś wybitny rezultat.

I trzeba uważać z brazylijskimi piłkarzami z tamtejszej ligi. Oglądam właśnie fetę mistrzowską Flamengo. Imperador Adriano tłusty jak Iwański w najgorszym momencie swojej kariery. A to król strzelców tamtejszej ekstraklasy z 19 golami na koncie.

Jedni się potrafią dopasować do poziomu europejskiego, inni nie. I co gorsza nie ma sensownego klucza. Marcelo się dopasował, Edson nie - a w lidze brazylijskiej wymiatał. Renato Augusto był gwiazdą, po pierwszej udanej rundzie w Bayer Leverkusen zgasł. Jego rówieśnik Pato, uważany za podobny talent zachwyca w Milanie...

skttrbrain 08.12.2009 19:12

śmiejecie się z Filipiaka, a u Was jest przecież Małecki:
http://www.weszlo.com/news/4146
;)

Kamson 08.12.2009 19:17

Ojoj, przejrzał byś forum "newsmanie".

Ar222 08.12.2009 19:24

Cóż, że Małeckiego nieraz ponosi to niestety prawda :-/ Ale jakoś nie sądzę, że on jeden tak w polskiej lidze się odzywa, a cała reszta prezentuje kulturę na poziomie profesora filozofii :)

flamengista 08.12.2009 19:49

Na tym zdjęciu widać pewne podobieństwo Małeckiego do Krzynówka. Szkoda, że tylko z twarzy bo w tej kwestii akurat nie ma się z czego cieszyć. Wolałbym, by Mały brał przykład z Krzynia jeśli chodzi o pracowitość, skromność i profesjonalizm.

Co do tekstów rzucanych w czasie meczu: ja rzucałem niewiele lepsze, a nie grałem nigdy zawodowo w piłkę. Obawiam się, że na naszych boiskach to są teksty nagminne. Co więcej, jestem przekonany że Messi z Christianą też nie wymieniają uprzejmości. U nas to słychać, bo doping słaby i nie zagłusza tego co mówią piłkarze.

Mnie u Małego raczej denerwuje kozaczenie do kolegów z drużyny.

Marszałek 08.12.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 827460)



Mnie u Małego raczej denerwuje kozaczenie do kolegów z drużyny.

Jest Cleber to zaraz uciszy gówniarza. Odnośnie kolegów.

A to co robi Małecki to nic innego jak trash talking, w NBA jest to normalne. W każdym zawodowym sporcie, to tylko u nas się robi z igły widły. Tak jak falmengista napisał, co mówi Messi do Chrostiano, pomyśleliście kiedyś?

spartan 08.12.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 827437)
śmiejecie się z Filipiaka, a u Was jest przecież Małecki:
http://www.weszlo.com/news/4146
;)

My z Filipiaka? W życiu...Słowo harcerza....
My wylewamy z Kadzińskiego i Rutkowskiego....:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=193ee

..idże, idże bajoku francowaty... -to po starokrakowsku od mojego dziadka (ban się chyba nie należy)

QBAS 08.12.2009 22:12

Znowu "idą na majstra" ;)

wolfy 08.12.2009 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 827543)
Znowu "idą na majstra" ;)

I nie mogą dojść.

To się nazywa impotencja.

Wojtas 09.12.2009 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 827437)
śmiejecie się z Filipiaka, a u Was jest przecież Małecki:
http://www.weszlo.com/news/4146
;)




hehe kolega chyba od dzisiaj pilke oglada skoro widzi tu cos dziwnego


posluchajcie sobie pilkarzy w trakcie meczu jak sa przy lini bocznych ich zagrania albo zwyczajnie tam stoja ,i tam co drugie slowo to to bluzg.ale to sa emocje ,adrenalina ,walka ,nikt nie bawi sie tu w Miodka

a jak juz przyjdzie sytuacja stykowa to chyba nie powie ktos "Przepraszam,moglbys wstac bo widze ze ci nic nie jest",tylko mowi sie to bardziej dosadnie

0 22 09.12.2009 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 827551)
I nie mogą dojść.

To się nazywa impotencja.

Kara od Boga za nieprzestrzeganie przykazań :-)

Kris54 09.12.2009 00:12

Malego rozpi.erdala energia, zresztą mogliście to uslyszeć po bramce na 3-1 --> taki psychopatyczny śmiech i krzyk radości :-p


gigant 09.12.2009 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 827543)
Znowu "idą na majstra" ;)

Oni są jak osławiony już Gimenez i ja po 8 browarach. Za nic nie możemy dojść.

pan_premier 09.12.2009 12:15

http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=0&p=491
Przyznawac sie który kupił :D ?
http://sklep.legia.com/sklep/images/...25562ac968.jpg

trial 09.12.2009 12:23

Haha niezwykle ciekawy MIX:rotfl:

leyzer87 09.12.2009 12:27

"Zawsze nad wami". :rotfl:

Zwierze 09.12.2009 12:59

Moja żona to najlepiej skwitowała w kontekście że sprzedawane jest to w sklepiku Legii. "Co za wstyd, biała gwiazda na sercu a L gdzieś na genitaliach" :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 827730)
Ścierek do podłogi mi nie brakuje:P

Hmmm a którą częścią będziesz ścierał?

Peroslaw88 09.12.2009 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 827716)

Ścierek do podłogi mi nie brakuje:P

Pan Jotka 09.12.2009 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 827730)
Ścierek do podłogi mi nie brakuje:P

Walter kiedys mówił, że ma Biala Gwiazde w sercu(czyli eLke w okolicach kranu z ciepłym moczem) ;-)Ale to już jakiś odpał zupełny :D

szczebrzeszcz 09.12.2009 14:21

ze sklepu już usunęli

i jeszcze to:
http://sklep.legia.com/sklep/images/...f52f161262.jpg

zawsze na wami :D

pan_premier 09.12.2009 14:25

http://209.85.129.132/search?client=...=0%26p=491

jest jeszcze tutaj :)
printscreeny ku potomności :)

szczebrzeszcz 09.12.2009 14:28

dumnie napisali "herb"

no tak bo bez gwiazdy to już nie ta sama eLka
:lol:

ciekawe ile tego naprodukowali i gdzie to będą składować :D

Syn Kangura z 1984 09.12.2009 14:29

Heh mistrzostwo świata, Ci producenci, projektanci czy jak ich tam nazwać to muszą mieć nieźle zrytą banie :-D No chyba że nie mają pojęcia o polskiej piłce/klubach ale to juz nie moja sprawa :-)

janko04 09.12.2009 14:36

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...inacje,1408844

ciekawe nominacje.. najlepsza Kategoria to Publiczność roku... w czym my jesteśmy gorsi od takiego Ruchu?

wolfy 09.12.2009 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 827761)
Heh mistrzostwo świata, Ci producenci, projektanci czy jak ich tam nazwać to muszą mieć nieźle zrytą banie :-D No chyba że nie mają pojęcia o polskiej piłce/klubach ale to juz nie moja sprawa :-)

Moim zdaniem słyszeli o szalikach łączonych różnych klubów, ale nie do końca zrozumieli ideę.

Czekam na bokserki łączone Legia - Amica. Z przodu elka, błękit z tyłu:lol:

Syn Kangura z 1984 09.12.2009 15:00

janko04 wszystkie nominowane publiczności nie muszą jechać do innego miasta na mecz , ja się nie dziwie że nas nie ma, powiem więcej gdybyśmy tam byli to uważałbym że bezpodstawnie jedyne zastrzeżenia mam do bramki roku ( brak trafienia Kirma z Odrą) i do bramkarza (Pawełek? Skaba? Wtf?)

Zwierze 09.12.2009 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 827789)
janko04 wszystkie nominowane publiczności nie muszą jechać do innego miasta na mecz

Ja sobie wypraszam bo w tamtej rundzie Amica grała daleko od domu. (chociaż z drugiej strony Oni mają 2 domy)
A co do nominacji co tam robi Niedzielan?

0 22 09.12.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 827765)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...inacje,1408844

ciekawe nominacje.. najlepsza Kategoria to Publiczność roku... w czym my jesteśmy gorsi od takiego Ruchu?

No, przeciez C+ to nie sa idioci (chociaz po zaproszeniu do Stołu Gilewskiego pojawiły się watpliwosci..) i widza co sie dzieje. Przeciez zostaliby wszedzie obsmarowani, ze nominuja Wisłę, która rozrabiała na derbach i w Kielcach.

P.S. Wzielibyscie moze jednak Waltera do siebie? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl