Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Kobieta_Wislak 18.01.2009 22:50

Ten fartuszek, to nowa kreacja na ten rok :D Zamierzam w niej kolejny tytuł miss zdobyć :D

Ale podniosłam poprzeczkę, co? :>

:p

Ni_Ma 18.01.2009 22:51

Kochana z nosem na kwinte wracam do kwiatków.... z tym fartuszkiem żadna nie wygra!

:D

Tiramisu 18.01.2009 22:54

Nie rób tego! Świetną miałaś tę fotę! Miło było patrzeć!

ps. fartuszek wymiata :D

pio 18.01.2009 22:58

Ni_Ma dostałaś zgodę na zmianę wiślackiego avatara? :)

Tiramisu została przy wiślackim jak widać ;)

Ni_Ma 18.01.2009 23:16

a do kogo trzeba podanie pisać o zmianę avatara? :D

pio 18.01.2009 23:18

Piszesz tu, w temacie, a wypowiadają się Wiślacy. Jak uzyskasz większość głosów, to możesz zmieniać :)
Ja głosuję na NIE! Nie zgadzam się na zmianę poprzedniego avatara :)

Kobieta_Wislak 18.01.2009 23:20

popieram... konkurencję zaniżasz tymi kwiatkami :>
nie po to ja się objawiałam, żebyś Ty mi teraz takie numery Droga Koleżanko robiła...
zmieniaj... ino wartko... już ! :foch:

vote-for-mikey 18.01.2009 23:21

również głosuję na NIE!

ponad to:
"Szanowny panie marszałku, wysoka izbo. Wnioskuję o przywrócenie poprzedniego avataru użytkownika Ni_Ma, z natychmiastową wykonalnością."

pio 18.01.2009 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 659021)
popieram... konkurencję zaniżasz tymi kwiatkami :>
nie po to ja się objawiałam, żebyś Ty mi teraz takie numery Droga Koleżanko robiła...
zmieniaj... ino wartko... już ! :foch:

"...wartko, wartko, bo Ci pomogę..." :D
W jakimś W11 to usłyszałem i padłem :lol:

vote-for-mikey 18.01.2009 23:26

ejj nooo, odbij na Kielce.
W11 ostawże w spokoju, panocku!

pio 18.01.2009 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659025)
ejj nooo, odbij na Kielce.
W11 ostawże w spokoju, panocku!

:lol:
http://fani-w11.funtest.pl/test/
Pochwal się wynikiem :D

Aro1234 18.01.2009 23:36

Się tak właśnie zastanawiam, jaką Panią "przezroczystą" wziąć ze sobą na 100dniówkę... :> toć to za niespełna 2 tygodnie... :D

Tiramisu - czy to Ty jesteś na avatarku? :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659026)
:lol:
http://fani-w11.funtest.pl/test/
Pochwal się wynikiem :D

130/210 pkt - a widziałem w całym życiu może z 4-5 odcinków :lol:

fcz1985 18.01.2009 23:39

Ale chamstwo.
Pio - zrobiłem ten test ale nie podałem maila i imienia bo mysle po ch. chciałem wiedzieć ile wiem z samych reklam... a tu zonk

Tiramisu 18.01.2009 23:40

Zostałam wywołana do tablicy? :P

czy to takie ważne,,,, :)

Ni_Ma 18.01.2009 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659026)
:lol:
http://fani-w11.funtest.pl/test/
Pochwal się wynikiem :D

a co to????

Tiramisu a gdzie jestes jak Cie nima? :)

vote-for-mikey 18.01.2009 23:41

Twój wynik: 160/210

Dziękujemy za wypełnienie testu.
Twoja pozycja na liście najlepszych wyników: 2903

Aro1234 18.01.2009 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659032)
Zostałam wywołana do tablicy? :P

czy to takie ważne,,,, :)

Tak ........

dj_ibutti 18.01.2009 23:41

Ja Cież .......eż, nie umiecie się bawić bez wódki? Wszyscy tylko studniówka - wódka, bal gimnazjalny - wódka, komers - wódka, zaraz ****a na ślubowanie w podstawówce bez wódki, dziwek i koksu nie będzie imprezy, a zamiast ołówkiem będą klepać po przedramieniu żeby żyły wyskoczyły...

PATOLOGIA!

Tiramisu 18.01.2009 23:42

Koszulka jest moja :P. A ona jest tu najważniejsza ;P.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 659033)
Tiramisu a gdzie jestes jak Cie nima? :)

A bo za stara się poczułam na bywalca Luźnego ;)

Tiramisu 18.01.2009 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 659036)
Ja Cież .......eż, nie umiecie się bawić bez wódki? Wszyscy tylko studniówka - wódka, bal gimnazjalny - wódka, komers - wódka, zaraz ****a na ślubowanie w podstawówce bez wódki, dziwek i koksu nie będzie imprezy, a zamiast ołówkiem będą klepać po przedramieniu żeby żyły wyskoczyły...

PATOLOGIA!

Z ust mi to wyjąłeś.
Chyba oboje mamy kiepski humor,,,,, ;). Jak egzamin?

Aro1234 18.01.2009 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 659036)
Ja Cież .......eż, nie umiecie się bawić bez wódki? Wszyscy tylko studniówka - wódka, bal gimnazjalny - wódka, komers - wódka, zaraz ****a na ślubowanie w podstawówce bez wódki, dziwek i koksu nie będzie imprezy, a zamiast ołówkiem będą klepać po przedramieniu żeby żyły wyskoczyły...

PATOLOGIA!

:shock::shock::shock: Jaka agresja :lol:
Spokojnie, bo Ci żyłka na czole pęknie :D

pio 18.01.2009 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659038)
Z ust mi to wyjąłeś.

ibutti, oddaj :D

No cóż, młodzi się nie potrafią bawić :>

vote-for-mikey 18.01.2009 23:47

a ja nie miałem komersa(u?) ;(
ani balu gimnazjalnego ;(

Aro1234 18.01.2009 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659041)
ibutti, oddaj :D

No cóż, młodzi się nie potrafią bawić :>

No nie mów mi, że 6-7 lat temu na 100dniówkach żeście nie chlali... :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659043)
a ja nie miałem komersa(u?) ;(
ani balu gimnazjalnego ;(

A ja nie byłem na tym ścierwie... :D

Ni_Ma 18.01.2009 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 659036)
Ja Cież .......eż, nie umiecie się bawić bez wódki? Wszyscy tylko studniówka - wódka, bal gimnazjalny - wódka, komers - wódka, zaraz ****a na ślubowanie w podstawówce bez wódki, dziwek i koksu nie będzie imprezy, a zamiast ołówkiem będą klepać po przedramieniu żeby żyły wyskoczyły...

PATOLOGIA!


jak egzamni w 500 osobowej sali? nieco drażliwy Tygrysku jesteś ....

Ty się nie podniecałeś swoją studniówką? To chyba normalne że ją przeżywają.

AbdulTsw 18.01.2009 23:49

Hah :) Kocham Kraków i Polskę !! :) Ja i 3 kumpli kebab u wujka w restauracji, potem przystanek na placu Wszystkich Świętych czekanie na tramwaj numer 8 do kochanego Borku F i co podbija bezdomny pan na promilach co gadka to sam nie mogłem uwierzyć :).
Dostał połowę L&M i mówi tak dobre chłopaki jesteście ale .... i wcięcie a ja na to chu**we papierosy palicie a on właśnie tak ! :)
Zapraszał nas też na panie lekkich obyczajów tylko powiedział że musimy mieć dobry sprzęt :P

Ponadto jak zadzwonił mi dzwonek w pieśnią "mówisz Kraków myślisz WISŁA", to inny koleś do mnie żebym zmienił dzwonek bo mnie jeszcze ktoś zbije :<

Pio zaraz robię test xD ale ja tego nie oglądam :)

South 18.01.2009 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 659036)
Ja Cież .......eż, nie umiecie się bawić bez wódki? Wszyscy tylko studniówka - wódka, bal gimnazjalny - wódka, komers - wódka, zaraz ****a na ślubowanie w podstawówce bez wódki, dziwek i koksu nie będzie imprezy, a zamiast ołówkiem będą klepać po przedramieniu żeby żyły wyskoczyły...

PATOLOGIA!


to da się tak ?:D

Aro1234 18.01.2009 23:53

Na upartego bez wódki da radę, ale bez alkoholu to już nie... :lol:

pio 18.01.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 659044)
No nie mów mi, że 6-7 lat temu na 100dniówkach żeście nie chlali... :>

Zajebiście się mówi "eh, ta dzisiejsza młodzież" :D
A to co było 6-7 lat temu i dawniej jest okryte tajemnicą :lol:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 659046)
Hah :) Kocham Kraków i Polskę !! :) Ja i 3 kumpli kebab u wujka w restauracji, potem przystanek na placu Wszystkich Świętych czekanie na tramwaj numer 8 do kochanego Borku F i co podbija bezdomny pan na promilach co gadka to sam nie mogłem uwierzyć :).
Dostał połowę L&M i mówi tak dobre chłopaki jesteście ale .... i wcięcie a ja na to chu**we papierosy palicie a on właśnie tak ! :)
Zapraszał nas też na panie lekkich obyczajów tylko powiedział że musimy mieć dobry sprzęt :P

Ponadto jak zadzwonił mi dzwonek w pieśnią "mówisz Kraków myślisz WISŁA", to inny koleś do mnie żebym zmienił dzwonek bo mnie jeszcze ktoś zbije :<

Pio zaraz robię test xD ale ja tego nie oglądam :)

Mnie jak kiedyś Pan Żul zapytał o szluga i usłyszał "nie palę", zadał pytanie niebanalne: "to po co żyjesz, człowieku"? :lol:
A test nie jest mój :)

Aro1234 18.01.2009 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659052)
Zajebiście się mówi "eh, ta dzisiejsza młodzież" :D
A to co było 6-7 lat temu i dawniej jest okryte tajemnicą :lol:

:>
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659052)
Mnie jak kiedyś Pan Żul zapytał o szluga i usłyszał "nie palę", zadał pytanie niebanalne: "to po co żyjesz, człowieku"? :lol:
A test nie jest mój :)

Hm... ach też żulaste przygody... Codziennie pytają to o 50 groszy, to o godzinę, to o szluga, czasem i o zapalniczkę... a przecież po mnie widać, że ja nie palę... :-P

Tiramisu 18.01.2009 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659052)
Mnie jak kiedyś Pan Żul zapytał o szluga i usłyszał "nie palę", zadał pytanie niebanalne: "to po co żyjesz, człowieku"? :lol:

Widzisz,, Nie spodziewałeś się, że taki człowiek może mieć tak poważne egzystencjalne przemyślenia? :P

Co do palenia,,, Nie palę, ale zapalniczkę noszę. Mam w każdej torebce po jednej :D. Taki dziwny nawyk.

AbdulTsw 19.01.2009 00:02

AHHAHAHAHAH!!!!!
Twój wynik: 70/210


zonk ?! :P

Aha ja też piszę się na ten szalik co był oceniany 2 strony wcześniej !

Ni_Ma jestem na NIE ze zmiana awataru (jak wszyscy to wszyscy)
I wiem że ładnie wytłumaczyłem czemu ten pan z tym pytaniem nie napisał do Ciebie :)
I nie zgodzę się z tym że mężczyźni są głupsi od kobiet ja gdzieś czytałem że kobieta ma 1 zwój mózgowy więcej od kury tylko po to żeby łapka w ziemi nie grzebać :< (Teraz nasze kochane panie mnie tu zjedzą :lol: )

Aro1234 19.01.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659054)
Widzisz,, Nie spodziewałeś się, że taki człowiek może mieć tak poważne egzystencjalne przemyślenia? :P

Co do palenia,,, Nie palę, ale zapalniczkę noszę. Mam w każdej torebce po jednej :D. Taki dziwny nawyk.

Z tymi ludźmi zawsze można poruszyć tematy mniej i bardziej głębokie :D

Polecam temat: Nasze dziwne przyzwyczajenia... :>

Tiramisu 19.01.2009 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 659056)
Polecam temat: Nasze dziwne przyzwyczajenia... :>

Ale znaczy co? Wyganiasz mnie?

pio 19.01.2009 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659054)
Widzisz,, Nie spodziewałeś się, że taki człowiek może mieć tak poważne egzystencjalne przemyślenia? :P

To wydarzenie zmieniło moje spojrzenie na świat :D Życie uczy pokory ;)

Ni_Ma 19.01.2009 00:04

Abdul ja tez sie nie zgadzam z tym że męzczyżni są głupsi od kobiet ale z tym zwojem to mogłeś sobie darować!!!!!!!!

:D

Tiramisu 19.01.2009 00:05

Na pewno mężczyźna jest prostszy.

AbdulTsw 19.01.2009 00:05

Ni_Ma ale to cytat z jakiejś strony Hogwardu jest chyba :*

Aro1234 19.01.2009 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659057)
Ale znaczy co? Wyganiasz mnie?

Oj w żadnym wypadku, choć w sumie... późna pora jest, chyba czas iść spać? Później rano się ma podkowy pod oczami :foch:






:lol:

dj_ibutti 19.01.2009 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659038)
Z ust mi to wyjąłeś.
Chyba oboje mamy kiepski humor,,,,, ;). Jak egzamin?

Nooo miewam humorki ;) Jeden na 3+ ;) Ten z 500 osobowej sali... hmmm nie bylo źle, ustawili nas razem :D Kolega twierdzi ze na pewno zdał, a ja mam te same odpowiedzi więc... sie okaże ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 659039)
:shock::shock::shock: Jaka agresja :lol:
Spokojnie, bo Ci żyłka na czole pęknie :D

Zło, zło... Agrsja !

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659041)
ibutti, oddaj :D

No cóż, młodzi się nie potrafią bawić :>

Ależ ja nnic nie bede kolezance do ust wkładał ;) Zboczuchu!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 659045)
jak egzamni w 500 osobowej sali? nieco drażliwy Tygrysku jesteś ....

Ty się nie podniecałeś swoją studniówką? To chyba normalne że ją przeżywają.

Jesztem :D Podniecałem się, ale nie tym o której mi się uda narombać, ile flaszek wódki wnieść i ile skunów wypalić w kiblu jak nauczyciel nie bedzie patrzyl. ;) To nie jest przeżywanie studniówki, to jest walka o jej PRZEŻYCIE ;)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 659047)
to da się tak ?:D

Spróbuj. Kiedyś :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl