Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

jova 19.09.2008 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przemo12 (Post 605242)
mam przeczucie ze Jirsak moze za niedługo dostac powołanie i okaze się naszym (Polskim) katem.
Powodzenia Tomas

Bez jaj.
Ten chłopak ma szanse zostać gdzieś powołanym, a następnie katować Polaków tylko jako żołnierz jeśli wybuchnie wojna polsko-czeska.
W tej chwili od reprezentacji dzielą go lata świetlne.

marcinarsenal 19.09.2008 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 605281)
Szpakowski to by się chociaż nazwisk piłkarzy nauczył (Bogucki, Zakora) wystarczyło by tylko przeczytać tak jak pisze na koszulce a nie wymyślać nowych nazwisk.Ciekawe czy było by mu miło jakby mówili na niego Dariusz Czpakowski.

hehe, dokładnie, a do tego komentował jakby się nawdychał czegoś wcześniej. Najpierw gdy usłyszałem jego głos ucieszyłem się, ale gdy już zaczął się mecz... katastrofa! Pominę już spóźniony obraz, bo wiadomo odległość itd, ale ten facet wogole nie czuł akcji. Szansa dla Wisły - taki sam ton głosu jak przy wybiciu piłki przez Gomesa. No ludzie zaćmiło mnie, zwykle ten facet dawał człowiekowi takiego kopa, że chciał przez okno skakać, a wczoraj żenada!!! Nie myślałem że to kiedyś powiem, ale już wolę Iwańskiego!

Wredny 19.09.2008 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 605286)
Bez jaj.
Ten chłopak ma szanse zostać gdzieś powołanym, a następnie katować Polaków tylko jako żołnierz jeśli wybuchnie wojna polsko-czeska.
W tej chwili od reprezentacji dzielą go lata świetlne.

zobaczymy co czas pokaze, mysle ze czeska repra tez szykuje sie na rewolucję i będą szukani nowi zawodnicy a taki strzelec bramki w Londynie, gracz Mistrza Polski ma duże szanse chocby na zgrupowanie.

Co do meczu, brawa dla całej drużyny bez wyszczególnień, bo jesteście jednym organizmem - zespołem.
Powiem ze całkiem korzystny wynik przed rewanżem.
Musicie się wziąc za skrzydla i troche szybkosci by zagrac w fazie grupowej, co jest naszym wspólnym marzeniem
Mariusz - pewnosci Probuj łapac zamiast odbijac ! Trzymaj się :-)

prober 19.09.2008 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 605286)
Bez jaj.
Ten chłopak ma szanse zostać gdzieś powołanym, a następnie katować Polaków tylko jako żołnierz jeśli wybuchnie wojna polsko-czeska.
W tej chwili od reprezentacji dzielą go lata świetlne.

A właśnie, że nie. Obecnie w kadrze czeskiej w drugiej linii jedyną gwiazdą jest Tomas Rosicki. Poza nim solidni, ale niewyróżniający się gracze (do tego w wieku pod trzydziestkę).

Wredny 19.09.2008 16:27

na forum TT robi się śmiesznie... http://forums.tottenhamhotspur.com/s...?t=7947&page=4

pawelos84 19.09.2008 16:34

Ze Szpakowskim nie były najlepsze pomyłki w nazwiskach tylko co innego. Dowiedziałem się np. że Zokora gra od 65 lat w reprezentacji WKS. Wiedziałem, że murzyni mają problemy z ustaleniem swojej daty urodzenia, ale żeby grać 65 lat w kadrze to juz coś niesamowitego. I jeszcze w wieku ponad 85 lat tak szybko biegać ... . No no, dzieje się.

Ar222 19.09.2008 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wredny (Post 605297)
na forum TT robi się śmiesznie... http://forums.tottenhamhotspur.com/s...?t=7947&page=4

To mi się zwłaszcza podoba na 4 stronie:

CAN WE NOT HAVE SOME KIND OF MODERATORS ON THE SITE TO SWEEP UP AND DELETE THIS S*$T?!

It is totally unacceptable that Wisla fans are posting on this forum.



Ci cali Yids by się chyba całkiem nieźle dogadali z naszą miejscową "koleżanką" :>

jerry.lii.lewis 19.09.2008 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maverickk (Post 605032)
Mariusz Pawełek - Ciesze się ze pokazał w tym meczu ze mecz z Lechem to tylko przykry wypadek przy pracy!

Pawełek pokazał, że w meczach robi raz duże, raz potworne błędy.
Pooglądałem sobie druga bramkę i jak nic komentator miał rację (nawet nazwiska nie przekręcił) - Pawełek powinien piąstkować. Albo w bramce stać, a nie ganiać dwa kroki w przód, dwa w tył.
Inna sprawa że Diaz nie miał prawa pozwolić dośrodkować bez nawet próby przeszkodzenia.
Obaj asystowali przy tej bramce.
Szkoda remisu.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 605155)
http://pl.youtube.com/watch?v=3Ma-Tr-Xz58

thechris idz moze do teatru sie odstresowac.

A toś mu dowalił :rotfl:.
Pewnie się chłop ze wstydu spalił, dlatego się nie odzywa. Do teatru:lol:. Taki wstyd:lol:.
I na dokładkę kląć nie lubi.

Może jednak następnym razem skonsultuj posta przed wysłaniem z kimś trzeźwym:P

matt_21 19.09.2008 17:28

Co do meczu, to moim zdaniem zaprezentowaliśmy o wiele ładniejszą grę niż Lech z Austrią i mamy duże szanse na awans, bo Tottenham poza rajdami po skrzydłach na które trzeba bardzo uważac, wielkiego szału nie robi, tylko potrzeba 100% skupienia na R22 jak z Barcą i w miarę ofensywna taktyka.

Co do:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wredny (Post 605297)
na forum TT robi się śmiesznie... http://forums.tottenhamhotspur.com/s...?t=7947&page=4

Płacz ich kibiców, zrozumiały, jak byście przyszli na R22 a tu dookoła sama Legia, to też byście byli wściekli (Ja wiem u nas by nie przeszło, bo wylecieli szybciej niż by weszli, ale na Tottenhamie właśnie tak było wczoraj). Z drugiej strony myślę jednak, że starym kibicom Tottenhamu się łezka w oku zakręciła, bo pewnie przypomniały im się czasy kiedy w UK na stadionach też był taki doping.

Wredny 19.09.2008 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt_21 (Post 605331)
Z drugiej strony myślę jednak, że starym kibicom Tottenhamu się łezka w oku zakręciła, bo pewnie przypomniały im się czasy kiedy w UK na stadionach też był taki doping.

Napewno, ale w tamtych czasach taki numer by nie przeszedł...

Wielka WISŁA !! Jestem niepoprawnym optymistą i WIEM że WISŁĘ stać na awans !!

kubanczyk 19.09.2008 17:50

bardzo lubie Jirsaka, ale do powolania do reprezy dzieli go bardzo duzo, i nie zmieni jeden gol w pucharze uefa. trenerzy nie powoluja zawodnikow tylko dlatego ze ktorys strzela bramke, tylko patrza jaki wplyw dany zawodnik ma na zespol, jak bierze ciezar gry, a narazie Tomas pod tym wzgledem jest daleko z tylu za Sobolem i Mauro.

WISŁAZWE 19.09.2008 17:51

szanse na awans są na prawdę duże szkoda trochę że nie udało się dowieść 1-1 ale minimalna porażka też nie jest taka zła.Mam nadzieje że za 2 tygodnie zadziała magia stadionu na Reymonta i będziemy świętować awans :) tak jak już wyżej było powiedziane zagraliśmy o wiele lepiej niż Amica z Austria choć teoretycznie to my mieliśmy trudniejsze zadanie niż kuchenki, zagraliśmy odważnie nie bojąc się rywali.Bardzo dobrze że tak szybko udało się strzelić bramkę na 1-1 bo wtedy nie wiadomo jak by się to ułożyło.
A co do Szpakowskiego to i tak było dobrze bo oglądałem mecze z jego komentarzem i jedno nazwisko gość wymawia 10 razy i za każdym razem inaczej.Ale z polskimi nazwiskami to już naprawdę czasami przesadza...

thechris 19.09.2008 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 605322)

A toś mu dowalił :rotfl:.
Pewnie się chłop ze wstydu spalił, dlatego się nie odzywa. Do teatru:lol:. Taki wstyd:lol:.
I na dokładkę kląć nie lubi.

Może jednak następnym razem skonsultuj posta przed wysłaniem z kimś trzeźwym:P

:piwko:

------

Co do Szpaka

"Diabeł nie taki straszny, chociaż nie czerwony a biały a w zasadzie kogut" :D

Przebił wioślarstwo w Pekinie: "A teraz reprezentant Wyspy Św. Tomasz i Księżycowej" :lol:

wolfy 19.09.2008 18:49

Proponuję zakończyć już wątek Szpakowskiego. Nie zawsze można mieć trzeźwego komentatora:D

Kamson 19.09.2008 18:57

Cytat:

Trochę o kibicach Wisły na White Hart Lane...

Autor jednego z blogów na stronie sport.pl (jibe.blox.pl) nie może przełknąć kilku przekleństw, jakie wystosowali ponoć pod adresem Anglików polscy kibice licznie zebrani na White Hart Lane podczas meczu Wisła Kraków - Totteham Hotspur. Apeluję więc do tego pana i innych niby-pismaków - obudźcie się! Panowie, zapewne macie już swoje lata, a płaczecie o kilka niekulturalnych słów? Jak mali chłopcy skarżący się mamie: "Bo Piotrek mnie opluł", "Bo powiedział, że jestem głupi". Dziecięce lata minęły, chyba że nie u wszystkich, a za wpisami stoją niezwykle wrażliwe dzieciaki?

Skąd te słowa krytyki? Czy Polacy zrobili w Londynie wiochę (przysłowiową)? Czy wbili na sektor gospodarzy? Czy rozpętali piekło na trybunach? Rzucali - tak jak kibice Austrii Wiedeń w meczu z Lechem - w bramkarza jakimiś przedmiotami? Odpalali dziesiątki rac? Nie, kilka razy rzucili obelżywym tekstem, który na tle 20 innych przyśpiewek był kroplą w morzu. O co tyle srania (za przeproszeniem). Nigdy - Panowie przewrażliwieni - nie byli na meczu? Nigdy nie zdarzyło się Wam przekląć w momencie irytacji na sędziego, złości po stracie bramki przez ulubioną drużynę? Nie wierzę, że jesteście tacy święci.

Niektórzy polscy dziennikarze nie dorośli to bycia nimi naprawdę - i piszę to ja, nie jakiś pismak z konkurencyjnych bander, tylko zwykły kibic piłkarski, który nie skończył studiów uprawniających do rzetelnego pisania, bez dziennikarskiej legitymacji. Skoro taka moda, że każdy pisze, ja też postanawiam, bo boli mnie to co widzę. Niektórzy nie dorośli do bycia dziennikarzami sportowymi. Do polityki Panowie, tam tacy jak Wy rządzą! Dajcie nam Polakom, choć na ostatnich stronach gazet w dziale "Sport" poczytać kilka dobrych tekstów!

Polacy dopingowali świetnie, a niektórzy blogerzy i quasi-dziennikarze, przed kolejnym wpisem niech się mocno zastanowią, a co najważniejsze - w końcu wybiorą na jakiś mecz!

PS. Zastanawiam skąd taka niechęć do kibiców się bierze. Najpierw ta niby afera z niby bandziorami co spustoszyli Warszawę, 700 osób zatrzymanych i niby każdy chuligan.Teraz atakują znowu kibiców Wisły. Wydaje mi się, że Panowie się nieco zagalopowują. Czytałem ostatnio "Hoolifan" autorstwa Martina Kinga i Martina Knighta (polecam każdemu, zwłaszcza fanom Chelsea) i widzę, że dziennikarze szukają tanich sensacji - niekoniecznie prawdziwych, natomiast policja prowokuje. I tak faktyczni chuligani robiący rozróby - bo tacy są, nie twierdzę, że ich nie ma - zachowują się jak ich odpowiednicy z Anglii w latach 60. Dziennikarze, jak Ci angielscy z tego samego okresu co chuliganeria, a Policja to w ogóle, nawet za tą angielską z późnych lat 60. jest. Patrząc jeszcze na to, jak CFR Cluj jedzie Romę w Rzymie, aż nasuwa się myśl - ciągle jesteśmy w dup**!

PS. 2 Odkąd odnalazłem weszlo.com regularnie stronę odwiedzam i chciałbym dodać otuchy tu piszącym. Odwalacie kawał ciekawej i fajnej roboty. Dobre wpisy autorów strony, a co ważniejsze niezwykle trafny pomysł z udostępnieniem możliwości pisania znanym osobistością ze świata piłki. I choć czasem nie zgadzam się z niektórymi wpisami do końca, a także weszlo.com jest technicznie nieco słabiej rozwinięte niż np. sport.pl (ich serwis blogowy) i tak wybieram Was i chcę pisać swoje przemyślenia na Waszej stronie!

PS. 3 Co do wydarzeń czysto sportowych. Lech za dwa tygodnie ma szansę na awans jak najbardziej, powiedziałbym nawet, że dużo większe niż Austria. Wisła trochę mniejsze, ale Krakowian stać również na dobrą grę przez kolejne 90 minut. Patrzę w przyszłość z optymizmem!

AUTOR: FOURZEROTWO
z Weszło.com

Wkońcu trzeźwe ocenienie sytuacji. 100% popracia dla tego pana.

kiju.ts 19.09.2008 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wredny (Post 605297)
na forum TT robi się śmiesznie... http://forums.tottenhamhotspur.com/s...?t=7947&page=4

widze ze dzieki naszym odsłonom jest to najpopularniejszy temat ever !! :P

dobry tekst, ale nadal żal mi tych dzieci co się bały naszych kibiców i sie popłakały..
chyba chodziło o te co nawet śpiewać nie potrafią..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 605361)
:piwko:

:lol:

chris a jakbys na to odpowiedzial/a ?

http://pl.youtube.com/watch?v=GjHs97x2g6c

vaazon 19.09.2008 21:14

Deja-vu co jakiś czas miewam,
Dwa kroki w przód, dwa w tył - tak śpiewam,
Pawełek i Majdan uczą się tańca,
Hugues próbuje oderwać od kagańca,
Zamiast piąstkować, czy wylapać,
Lepiej po prostu polatać :P

Takie Częstochowskie rymy mi przyszły na myśl.

thechris 19.09.2008 21:27

Faktycznie niefajne. Nie wiedziałem. Ale na stadionie zawsze się znajdzie pretekst do wzajemnego bluzgania... Cóż, po prostu jestem naiwny, że można dopingować bez tego...

Nie było moim zamiarem deprecjonowanie roli 12. zawodnika jakim byli wczoraj kibice Wisły. To jest absolutnie bezsprzeczne. Dominacja naszych przerosła moje oczekiwania i przyznaje, że zatkało mnie bo pod tym względem graliśmy jakby u siebie. Najlepszym tego dowodem jest to, że przyśpiewki po polsku słyszałem a tego co jest w linku nie. A to, że nie lubię bluzgania... wybaczcie.

AZS_Lublin 19.09.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 605468)
A to, że nie lubię bluzgania... wybaczcie.

Wiesz, napewno nie jestes jeden w swoim poglądzie. Wielu ludzi to drażni no ale coz. Klania sie z reszta brak konsekwencji, gdybym ja w bialy dzien wyszedl do centrum miasta i zaczął kur...vic, na prawo i na lewo momentalnie obok mnie znalezli by sie policjanci i by mnie zawineli.
Ale rozumiem nerwy... i samemu zdarza sie mi sie od czasu do czasu pobluźnic. (Nawet wczoraj oberwalo sie Niedzielanowi, ze nie doszedl w koncowce do pilki :-/). Jednak nie do zaakceptowania jest bezmyslne wyzywanie przyjzednego zespolu od h... czy k.... Wspomniane "strzelcie ku.. gola" w mojej ocenie jest najmniej ambitnym z wyzwisk jakie mozna na stadionie uslyszec.

e 19.09.2008 21:40

Nie tyle co zespolu, co kibicow, ktorzy zreszta sprzedawali policji naszych chlopakow siedzacych na sektorach TT.

AZS_Lublin 19.09.2008 21:47

Ale ja nawet nie nawiazuje do meczu w Londynie. Pisze ogolnie... chcesz mi wmowić ze "strzelcie ku... gola" lecialo tylko na WHL???

noonelikeus 19.09.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 605487)
Nie tyle co zespolu, co kibicow, ktorzy zreszta sprzedawali policji naszych chlopakow siedzacych na sektorach TT.

bez kitu, serio? a to konfidenci :evil:
ps czy mają już jakąś zgodę z jakimś klubem z Polski ? :rotfl:

e 19.09.2008 21:51

Oczywiscie ze nie, na wiele wiele innych ekip.
A Anglia ogolnie lekko mowiac nie jest lubiana przez kibicowska brac z Polski - niezaleznie od barw klubowych i vice versa.
A sam Tottenham nam - Wisle kolo pedzla lata wiec czy zaspiewamy "..****om.." czy "..Tottenhamowi.." to jeden ch**.
Mecz wiaze sie z emocjami, ale tez nie robmy afery jakbysmy bluzgali przez caly mecz.

szymonsecurity 19.09.2008 22:07

Witam i pozdrawiam ,pracowalem z Wami przy wejsciu na South Upper ,staralem sie pomoc najlepiej jak tylko moglem .Szkoda tylko ,ze nie zarejestrowalem sie przed meczem ,z pewnoscia wiele rzeczy by sie przydalo ,a tak miedzy innymi wiezliscie na pusto te olbrzymie flagi (z wielu powodow na to nie pozwalaja ).

Wybrale sie na ten mecz z przyjemnoscia zlaszcza ,ze ten mecz byl dla mnie pierwszy w tym sezonie i moze ostatni(ale w tym wypadku kasa nie odgrywala roli ).

Jak zauwazylem chyba troche przesadzili z kategoria -byla najwyzsza C ,generalnie policja poza dwoma idiotami ,ktorych widzialem (w tym jednego na koniu ) byla OK .Generalnie trzeba ich bylo troszke przytonowac,powiedziec o podrozy ,zdenerwowaniu etc .

Gratuluje zajebistego dopingu .Tottenham jest prymitywny w dopingu ,pokrzycza troche o wankersach,posylabuja troche i siedza jak ciule na basenie .
Generalnie nie lubia glosnych spiewow (pewnie im sie kojarzy to z huliganstwem i pijanstwem ),dlatego jak w poprzednim sezonie przyjezdzal Sunderland ,ktory jest podobnie rozspiewany jak Krakow ,wyjebywali z trybun za byle co ,pod byle pretekstem .Tym razem bali sie prowokowac ,czego dowodem jest flaga BARTOSZYCE ,ktora sobie wisiala (normalnie nie bylaby dluzej niz minute )-nie bylo madrego co by tam poszedl .Pozdro dla tych co ja przemycili .Z reguly jest tak ,ze lepiej jest jak znajda przed -bo idze w depozyt ,zdjeta z trybun z reguly przedpada .

Co do meczu ,mowilem do kilku zawodnikow i rzecznika pr. pod bramka nie moga grac srodkiem ,gdzie urzeduja razem Woodgate i King (rzadko razem,ze wzgledu na kontuzje Kinga ) i w duecie sa trudni do zakrecenia ,widzialem jak ManUtd walil jak glowa w mur ((z Ronaldo,Rooneyem ,Tevezem,Giggsem ) a wyrownujaca bramka padla jak w koncowce grali na afere i w zamieszaniu pod bramka .Jedyna wiec rada grac plaskie pilki i szturmowac skrzydlami ,tak jak w koncowce meczu robil to Lobodzinski .I robic jak najwiecej zamieszania pod bramka ,Gomez jest naprawde cieniutki -ganicie Pawelka a jego vis a vis wiecej pilek wywalal byle gdzie ze strachu .
No i bez kompleksow .Wlasnie sila angielskiej pilki polega na tym ,ze tutaj nikt nawet jak umiejetnosci ma nizsze nie sprzedaje latwo skory .

Pozdrawiam ,bede spiewal z Wami przed TV za dwa tygodnie .

noonelikeus 19.09.2008 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szymonsecurity (Post 605507)
Witam i pozdrawiam ,pracowalem z Wami przy wejsciu na South Upper ,staralem sie pomoc najlepiej jak tylko moglem .Szkoda tylko ,ze nie zarejestrowalem sie przed meczem ,z pewnoscia wiele rzeczy by sie przydalo ,a tak miedzy innymi wiezliscie na pusto te olbrzymie flagi (z wielu powodow na to nie pozwalaja ).

Wybrale sie na ten mecz z przyjemnoscia zlaszcza ,ze ten mecz byl dla mnie pierwszy w tym sezonie i moze ostatni(ale w tym wypadku kasa nie odgrywala roli ).

Jak zauwazylem chyba troche przesadzili z kategoria -byla najwyzsza C ,generalnie policja poza dwoma idiotami ,ktorych widzialem (w tym jednego na koniu ) byla OK .Generalnie trzeba ich bylo troszke przytonowac,powiedziec o podrozy ,zdenerwowaniu etc .

Gratuluje zajebistego dopingu .Tottenham jest prymitywny w dopingu ,pokrzycza troche o wankersach,posylabuja troche i siedza jak ciule na basenie .
Generalnie nie lubia glosnych spiewow (pewnie im sie kojarzy to z huliganstwem i pijanstwem ),dlatego jak w poprzednim sezonie przyjezdzal Sunderland ,ktory jest podobnie rozspiewany jak Krakow ,wyjebywali z trybun za byle co ,pod byle pretekstem .Tym razem bali sie prowokowac ,czego dowodem jest flaga BARTOSZYCE ,ktora sobie wisiala (normalnie nie bylaby dluzej niz minute )-nie bylo madrego co by tam poszedl .Pozdro dla tych co ja przemycili .Z reguly jest tak ,ze lepiej jest jak znajda przed -bo idze w depozyt ,zdjeta z trybun z reguly przedpada .

Co do meczu ,mowilem do kilku zawodnikow i rzecznika pr. pod bramka nie moga grac srodkiem ,gdzie urzeduja razem Woodgate i King (rzadko razem,ze wzgledu na kontuzje Kinga ) i w duecie sa trudni do zakrecenia ,widzialem jak ManUtd walil jak glowa w mur ((z Ronaldo,Rooneyem ,Tevezem,Giggsem ) a wyrownujaca bramka padla jak w koncowce grali na afere i w zamieszaniu pod bramka .Jedyna wiec rada grac plaskie pilki i szturmowac skrzydlami ,tak jak w koncowce meczu robil to Lobodzinski .I robic jak najwiecej zamieszania pod bramka ,Gomez jest naprawde cieniutki -ganicie Pawelka a jego vis a vis wiecej pilek wywalal byle gdzie ze strachu .
No i bez kompleksow .Wlasnie sila angielskiej pilki polega na tym ,ze tutaj nikt nawet jak umiejetnosci ma nizsze nie sprzedaje latwo skory .

Pozdrawiam ,bede spiewal z Wami przed TV za dwa tygodnie .

Fajnie Szymon. Dzięki za tą relację !!!

pawelos84 19.09.2008 23:51

Gomes to jest naprawdę świetny bramkarz, jeden z najlepszych na świecie. Problem z nim tak samo jak z wieloma piłkarzami kupionymi przez Tottenham jest taki, że jak do tego klubu przechodzą to grają na 20 - 30 % swoich umiejętności. Jedyne wyjątki to Keane, Berbatov, Woodgate.

Arked 20.09.2008 00:56

Widzę, że zapanował wśród nas ogromny optymizm. Ja również cieszę się, że pierwszy mecz pozostawił nam spore nadzieje na awans. Nie oczekiwałbym jednak, że Tottenham pęknie w Krakowie tak łatwo jak Beitar. To drużyna zupełnie innego kalibru, zarówno jeśli chodzi o umiejętności jak i mentalnie.

Wisła u siebie zazwyczaj jest bardzo mocna ale niestety nie zawsze. Porażki u siebie w pucharach nam się zdażają i to niestety nierzadko. Pozostaje mieć nadzieję, że 2 października to będzie jeden z "tych dni", w których nic nie może stanąć na drodze Wisły do zwycięstwa. Do całej sprawy należy jednak podejść z odrobiną rezerwy żeby później mocno się nie rozczarować.

thomasson 20.09.2008 07:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelos84 (Post 605540)
Gomes to jest naprawdę świetny bramkarz, jeden z najlepszych na świecie. Problem z nim tak samo jak z wieloma piłkarzami kupionymi przez Tottenham jest taki, że jak do tego klubu przechodzą to grają na 20 - 30 % swoich umiejętności. Jedyne wyjątki to Keane, Berbatov, Woodgate.

Ale fizjonomię ma taką jakbym oglądał skrzata w jakiejś bajce
a babole mu się zdarzają

leszekm 20.09.2008 08:10

Angina i adrenalina

http://www.dzienniksport.com/index.p...1964&Itemid=46

-Goral- 20.09.2008 08:24

Nie twierdze. że wynik 1:2 jest lepszy niż 1:1 bo jest gorszy ale ma za to malutki plusik przed rewanżem.
Wynik 1:2 powoduje, że przed rewanżem to my musimy atakować i strzelić gola. To już będzie inne przygotowanie morali zespołu do tego meczu. Przy 1:1 moglibyśmy się trochę rozluźnić. A tak z pewnością zespół wyjdzie na pełnej mobilizacji i mam nadzieje że pojedziemy kogutów.

AZS_Lublin 20.09.2008 08:46

Sluszne spostrzenie, akurat to samo mi przyszlo do glowy, wiec oby cos w tym bylo:). Plusem jeszcze bedzie powrot Piotrka Brozka. Przy udanym debiucie i dobrym wkomponowaniu sie w zespol Marcelo (w co goraco wierze!!) nasza obrona naprawde bedzie sie prezentowac okazale. Oby bez zadnych kontuzji dotrwać do 2.10

Crusi 20.09.2008 09:13

Tak jak napisane wyzej, lepszy wynik 1:2 niz 1:1. Przy remisie podejrzewam ze w rewanzu wyszlibysmy z nastawieniem na dowiezienie bezbramkowego remisu jak to zwykle bywa, a w tej sytuacji jestem prawie pewien ze skonczyloby sie to jakims golem dla TT. Fakt ze musimy odrabiac straty napewno zmobilizuje zawodnikow tak jak w rewanzu z Beitarem. Jedyne czego sie troszke obawiam to ze TT bedzie nas nekal kontrami, ktore przy zarabiscie szybkim Lennonie moga byc tragiczne w skutkach jesli wyjdziemy zbyt wysoko. Ale licze ze Skorza ustawi tak zespol ze nie zostawimy im miejsca na boisku i poprostu ich stlamsimy. Badzmy dobrej wiary!

pasikonik 20.09.2008 09:13

ja mam nadzieje ze ten Marcel bedzie gotowy juz w niedziele i te 2 tygodnie wystarczą na wstepna aklimatyzacje i 100 % premierowy wystep na Reymonta 2 października.

Maciej Skorża o dopingu

trener Skorża dziekuje wszystkim kibicom !!
My tez dziekujemy Panie Trenerze !!

LooNatyk 20.09.2008 09:34

na pewno taki wynik jest dobry i daje nam szanse. Po pierwsze to puchary i mecz u siebie, a juz dwa razy w tym roku pokazalismy, ze w takich meczach pilkarze spinaja sie na 120%. po drugie teraz Tottenham ma istny maraton, rewanz z nami bedzie dla nich 6 meczem w ciagu ok. 3 dniowym.. wiadomo, ze to druzyna angielska, super kondycja etc. ale na pewno zostawi to jakis slad, szczegolnie, ze beda grac roznym skladem, bo z nami kilku pilkarzy nie moze wystapic.
zreszta Tottenham zagral dosc slabo, nei ma sie co oszukiwac, taka typowa angielska pilka, twardo i dosc prosto. To nie ManU, czy Chealsy.

Dlatego sadze, ze szanse sa. nie boje sie tyle o gre Tottenhamu, co bardziej o Nasza. Jak nasi wytrzymaja i znowu wujda tak skoncentrowani jak na Beitar, czy Barce, to ja tam mocno wierze w awns.

pasikonik 20.09.2008 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydent TS (Post 605630)
Panowie wy myślicie ,że nie przejdziemy? Beitar:5:0, Barca 1:0, Caltik 2:0 (spar) Spultamy bramkarza tamtych Brożek szczeli ze 2 potem jedna Boguski I trójka do zera.... :D ZOBACZYCIE ZROBIMY PIEKŁO PRZY R22 ZE PILKARZE TOTENHAMU NIEBEDA WIEDZIEC GDZIE SA CZY NA MECZU CZY W PIELKE!

podoba mi się takie podejscie.
doping musi byc kosmos na wszystkich trybunach !!!

orm 20.09.2008 11:20

Mnie się wydaje - wbrew większości - że nie ma co mieć większych nadziei na awans. Totenham ma bardzo dobrych piłkarzy, wystarczy sobie przypomnieć akcję z której strzelił bramkę z minimalnego spalonego - to naprawdę był najwyższy poziom światowy. Myślę że oni mają ogromne rezerwy w grze i mogą grać tylko lepiej. Powiedzmy sobie szczerze, że będąc w dołku w drugiej połowie całkowicie nas zdominowali i to, że straciliśmy tylko jedną bramkę to naprawdę szczęście.
Czy Wisła może zagrać dużo, dużo lepiej? Na pewno w Londynie Brozek zagrał słabiej niż przed kontuzją, ale czy dwa tygodnie wystarczą żeby wrócił do życiowej formy? Myślę że mamy co najwyżej 20% szans na awans, a jego warunkiem jest znacznie, znacznie lepsza gra Brożka, Zieńczuka i Łobodzińskiego.

Przemo12 20.09.2008 11:37

"Weźmiemy Tottenham między koparkami"

AYALA 20.09.2008 12:02

Sobol już 5 lat temu poczuł smak zwycięstwa nad Manchesterem City, mam nadzieje że teraz też tak bedzie .
Wystarczy zagrać tak jak z Barcą i awans pewny.

Pauwe 20.09.2008 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szymonsecurity (Post 605507)
Witam i pozdrawiam ,pracowalem z Wami przy wejsciu na South Upper ,staralem sie pomoc najlepiej jak tylko moglem .Szkoda tylko ,ze nie zarejestrowalem sie przed meczem ,z pewnoscia wiele rzeczy by sie przydalo ,a tak miedzy innymi wiezliscie na pusto te olbrzymie flagi (z wielu powodow na to nie pozwalaja ).

Wybrale sie na ten mecz z przyjemnoscia zlaszcza ,ze ten mecz byl dla mnie pierwszy w tym sezonie i moze ostatni(ale w tym wypadku kasa nie odgrywala roli ).

Jak zauwazylem chyba troche przesadzili z kategoria -byla najwyzsza C ,generalnie policja poza dwoma idiotami ,ktorych widzialem (w tym jednego na koniu ) byla OK .Generalnie trzeba ich bylo troszke przytonowac,powiedziec o podrozy ,zdenerwowaniu etc .

Gratuluje zajebistego dopingu .Tottenham jest prymitywny w dopingu ,pokrzycza troche o wankersach,posylabuja troche i siedza jak ciule na basenie .
Generalnie nie lubia glosnych spiewow (pewnie im sie kojarzy to z huliganstwem i pijanstwem ),dlatego jak w poprzednim sezonie przyjezdzal Sunderland ,ktory jest podobnie rozspiewany jak Krakow ,wyjebywali z trybun za byle co ,pod byle pretekstem .Tym razem bali sie prowokowac ,czego dowodem jest flaga BARTOSZYCE ,ktora sobie wisiala (normalnie nie bylaby dluzej niz minute )-nie bylo madrego co by tam poszedl .Pozdro dla tych co ja przemycili .Z reguly jest tak ,ze lepiej jest jak znajda przed -bo idze w depozyt ,zdjeta z trybun z reguly przedpada .

Co do meczu ,mowilem do kilku zawodnikow i rzecznika pr. pod bramka nie moga grac srodkiem ,gdzie urzeduja razem Woodgate i King (rzadko razem,ze wzgledu na kontuzje Kinga ) i w duecie sa trudni do zakrecenia ,widzialem jak ManUtd walil jak glowa w mur ((z Ronaldo,Rooneyem ,Tevezem,Giggsem ) a wyrownujaca bramka padla jak w koncowce grali na afere i w zamieszaniu pod bramka .Jedyna wiec rada grac plaskie pilki i szturmowac skrzydlami ,tak jak w koncowce meczu robil to Lobodzinski .I robic jak najwiecej zamieszania pod bramka ,Gomez jest naprawde cieniutki -ganicie Pawelka a jego vis a vis wiecej pilek wywalal byle gdzie ze strachu .
No i bez kompleksow .Wlasnie sila angielskiej pilki polega na tym ,ze tutaj nikt nawet jak umiejetnosci ma nizsze nie sprzedaje latwo skory .

Pozdrawiam ,bede spiewal z Wami przed TV za dwa tygodnie .

Pozdrawiam Cię Szymon .Rozmawialiśmy chwilę przed meczem,byłem jedną z pierwszych osób która wchodziła do wejścia 44-47 ( mówiłeś,że Boguski to Twój krajan i o koncercie Madonny).
Stadion WHL naprawdę robi duże wrażenie.

kreseq 20.09.2008 14:04

Swietny mecz, fajny poziom kibicowski Wisly. Wynik jak to wynik ale rewanz przy pelnym stadionie daje duzego kopa i na to licze. Bramka na wyjezdzie tez napawa optymizmem.

Zycze wygranej w ostatecznym rozrachunku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl