![]() |
Cytat:
Ten chłopak ma szanse zostać gdzieś powołanym, a następnie katować Polaków tylko jako żołnierz jeśli wybuchnie wojna polsko-czeska. W tej chwili od reprezentacji dzielą go lata świetlne. |
Cytat:
|
Cytat:
Co do meczu, brawa dla całej drużyny bez wyszczególnień, bo jesteście jednym organizmem - zespołem. Powiem ze całkiem korzystny wynik przed rewanżem. Musicie się wziąc za skrzydla i troche szybkosci by zagrac w fazie grupowej, co jest naszym wspólnym marzeniem Mariusz - pewnosci Probuj łapac zamiast odbijac ! Trzymaj się :-) |
Cytat:
|
na forum TT robi się śmiesznie... http://forums.tottenhamhotspur.com/s...?t=7947&page=4
|
Ze Szpakowskim nie były najlepsze pomyłki w nazwiskach tylko co innego. Dowiedziałem się np. że Zokora gra od 65 lat w reprezentacji WKS. Wiedziałem, że murzyni mają problemy z ustaleniem swojej daty urodzenia, ale żeby grać 65 lat w kadrze to juz coś niesamowitego. I jeszcze w wieku ponad 85 lat tak szybko biegać ... . No no, dzieje się.
|
Cytat:
CAN WE NOT HAVE SOME KIND OF MODERATORS ON THE SITE TO SWEEP UP AND DELETE THIS S*$T?! It is totally unacceptable that Wisla fans are posting on this forum. Ci cali Yids by się chyba całkiem nieźle dogadali z naszą miejscową "koleżanką" :> |
Cytat:
Pooglądałem sobie druga bramkę i jak nic komentator miał rację (nawet nazwiska nie przekręcił) - Pawełek powinien piąstkować. Albo w bramce stać, a nie ganiać dwa kroki w przód, dwa w tył. Inna sprawa że Diaz nie miał prawa pozwolić dośrodkować bez nawet próby przeszkodzenia. Obaj asystowali przy tej bramce. Szkoda remisu. Cytat:
Pewnie się chłop ze wstydu spalił, dlatego się nie odzywa. Do teatru:lol:. Taki wstyd:lol:. I na dokładkę kląć nie lubi. Może jednak następnym razem skonsultuj posta przed wysłaniem z kimś trzeźwym:P |
Co do meczu, to moim zdaniem zaprezentowaliśmy o wiele ładniejszą grę niż Lech z Austrią i mamy duże szanse na awans, bo Tottenham poza rajdami po skrzydłach na które trzeba bardzo uważac, wielkiego szału nie robi, tylko potrzeba 100% skupienia na R22 jak z Barcą i w miarę ofensywna taktyka.
Co do: Cytat:
|
Cytat:
Wielka WISŁA !! Jestem niepoprawnym optymistą i WIEM że WISŁĘ stać na awans !! |
bardzo lubie Jirsaka, ale do powolania do reprezy dzieli go bardzo duzo, i nie zmieni jeden gol w pucharze uefa. trenerzy nie powoluja zawodnikow tylko dlatego ze ktorys strzela bramke, tylko patrza jaki wplyw dany zawodnik ma na zespol, jak bierze ciezar gry, a narazie Tomas pod tym wzgledem jest daleko z tylu za Sobolem i Mauro.
|
szanse na awans są na prawdę duże szkoda trochę że nie udało się dowieść 1-1 ale minimalna porażka też nie jest taka zła.Mam nadzieje że za 2 tygodnie zadziała magia stadionu na Reymonta i będziemy świętować awans :) tak jak już wyżej było powiedziane zagraliśmy o wiele lepiej niż Amica z Austria choć teoretycznie to my mieliśmy trudniejsze zadanie niż kuchenki, zagraliśmy odważnie nie bojąc się rywali.Bardzo dobrze że tak szybko udało się strzelić bramkę na 1-1 bo wtedy nie wiadomo jak by się to ułożyło.
A co do Szpakowskiego to i tak było dobrze bo oglądałem mecze z jego komentarzem i jedno nazwisko gość wymawia 10 razy i za każdym razem inaczej.Ale z polskimi nazwiskami to już naprawdę czasami przesadza... |
Cytat:
------ Co do Szpaka "Diabeł nie taki straszny, chociaż nie czerwony a biały a w zasadzie kogut" :D Przebił wioślarstwo w Pekinie: "A teraz reprezentant Wyspy Św. Tomasz i Księżycowej" :lol: |
Proponuję zakończyć już wątek Szpakowskiego. Nie zawsze można mieć trzeźwego komentatora:D
|
Cytat:
Wkońcu trzeźwe ocenienie sytuacji. 100% popracia dla tego pana. |
Cytat:
dobry tekst, ale nadal żal mi tych dzieci co się bały naszych kibiców i sie popłakały.. chyba chodziło o te co nawet śpiewać nie potrafią.. Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=GjHs97x2g6c |
Deja-vu co jakiś czas miewam,
Dwa kroki w przód, dwa w tył - tak śpiewam, Pawełek i Majdan uczą się tańca, Hugues próbuje oderwać od kagańca, Zamiast piąstkować, czy wylapać, Lepiej po prostu polatać :P Takie Częstochowskie rymy mi przyszły na myśl. |
Faktycznie niefajne. Nie wiedziałem. Ale na stadionie zawsze się znajdzie pretekst do wzajemnego bluzgania... Cóż, po prostu jestem naiwny, że można dopingować bez tego...
Nie było moim zamiarem deprecjonowanie roli 12. zawodnika jakim byli wczoraj kibice Wisły. To jest absolutnie bezsprzeczne. Dominacja naszych przerosła moje oczekiwania i przyznaje, że zatkało mnie bo pod tym względem graliśmy jakby u siebie. Najlepszym tego dowodem jest to, że przyśpiewki po polsku słyszałem a tego co jest w linku nie. A to, że nie lubię bluzgania... wybaczcie. |
Cytat:
Ale rozumiem nerwy... i samemu zdarza sie mi sie od czasu do czasu pobluźnic. (Nawet wczoraj oberwalo sie Niedzielanowi, ze nie doszedl w koncowce do pilki :-/). Jednak nie do zaakceptowania jest bezmyslne wyzywanie przyjzednego zespolu od h... czy k.... Wspomniane "strzelcie ku.. gola" w mojej ocenie jest najmniej ambitnym z wyzwisk jakie mozna na stadionie uslyszec. |
Nie tyle co zespolu, co kibicow, ktorzy zreszta sprzedawali policji naszych chlopakow siedzacych na sektorach TT.
|
Ale ja nawet nie nawiazuje do meczu w Londynie. Pisze ogolnie... chcesz mi wmowić ze "strzelcie ku... gola" lecialo tylko na WHL???
|
Cytat:
ps czy mają już jakąś zgodę z jakimś klubem z Polski ? :rotfl: |
Oczywiscie ze nie, na wiele wiele innych ekip.
A Anglia ogolnie lekko mowiac nie jest lubiana przez kibicowska brac z Polski - niezaleznie od barw klubowych i vice versa. A sam Tottenham nam - Wisle kolo pedzla lata wiec czy zaspiewamy "..****om.." czy "..Tottenhamowi.." to jeden ch**. Mecz wiaze sie z emocjami, ale tez nie robmy afery jakbysmy bluzgali przez caly mecz. |
Witam i pozdrawiam ,pracowalem z Wami przy wejsciu na South Upper ,staralem sie pomoc najlepiej jak tylko moglem .Szkoda tylko ,ze nie zarejestrowalem sie przed meczem ,z pewnoscia wiele rzeczy by sie przydalo ,a tak miedzy innymi wiezliscie na pusto te olbrzymie flagi (z wielu powodow na to nie pozwalaja ).
Wybrale sie na ten mecz z przyjemnoscia zlaszcza ,ze ten mecz byl dla mnie pierwszy w tym sezonie i moze ostatni(ale w tym wypadku kasa nie odgrywala roli ). Jak zauwazylem chyba troche przesadzili z kategoria -byla najwyzsza C ,generalnie policja poza dwoma idiotami ,ktorych widzialem (w tym jednego na koniu ) byla OK .Generalnie trzeba ich bylo troszke przytonowac,powiedziec o podrozy ,zdenerwowaniu etc . Gratuluje zajebistego dopingu .Tottenham jest prymitywny w dopingu ,pokrzycza troche o wankersach,posylabuja troche i siedza jak ciule na basenie . Generalnie nie lubia glosnych spiewow (pewnie im sie kojarzy to z huliganstwem i pijanstwem ),dlatego jak w poprzednim sezonie przyjezdzal Sunderland ,ktory jest podobnie rozspiewany jak Krakow ,wyjebywali z trybun za byle co ,pod byle pretekstem .Tym razem bali sie prowokowac ,czego dowodem jest flaga BARTOSZYCE ,ktora sobie wisiala (normalnie nie bylaby dluzej niz minute )-nie bylo madrego co by tam poszedl .Pozdro dla tych co ja przemycili .Z reguly jest tak ,ze lepiej jest jak znajda przed -bo idze w depozyt ,zdjeta z trybun z reguly przedpada . Co do meczu ,mowilem do kilku zawodnikow i rzecznika pr. pod bramka nie moga grac srodkiem ,gdzie urzeduja razem Woodgate i King (rzadko razem,ze wzgledu na kontuzje Kinga ) i w duecie sa trudni do zakrecenia ,widzialem jak ManUtd walil jak glowa w mur ((z Ronaldo,Rooneyem ,Tevezem,Giggsem ) a wyrownujaca bramka padla jak w koncowce grali na afere i w zamieszaniu pod bramka .Jedyna wiec rada grac plaskie pilki i szturmowac skrzydlami ,tak jak w koncowce meczu robil to Lobodzinski .I robic jak najwiecej zamieszania pod bramka ,Gomez jest naprawde cieniutki -ganicie Pawelka a jego vis a vis wiecej pilek wywalal byle gdzie ze strachu . No i bez kompleksow .Wlasnie sila angielskiej pilki polega na tym ,ze tutaj nikt nawet jak umiejetnosci ma nizsze nie sprzedaje latwo skory . Pozdrawiam ,bede spiewal z Wami przed TV za dwa tygodnie . |
Cytat:
|
Gomes to jest naprawdę świetny bramkarz, jeden z najlepszych na świecie. Problem z nim tak samo jak z wieloma piłkarzami kupionymi przez Tottenham jest taki, że jak do tego klubu przechodzą to grają na 20 - 30 % swoich umiejętności. Jedyne wyjątki to Keane, Berbatov, Woodgate.
|
Widzę, że zapanował wśród nas ogromny optymizm. Ja również cieszę się, że pierwszy mecz pozostawił nam spore nadzieje na awans. Nie oczekiwałbym jednak, że Tottenham pęknie w Krakowie tak łatwo jak Beitar. To drużyna zupełnie innego kalibru, zarówno jeśli chodzi o umiejętności jak i mentalnie.
Wisła u siebie zazwyczaj jest bardzo mocna ale niestety nie zawsze. Porażki u siebie w pucharach nam się zdażają i to niestety nierzadko. Pozostaje mieć nadzieję, że 2 października to będzie jeden z "tych dni", w których nic nie może stanąć na drodze Wisły do zwycięstwa. Do całej sprawy należy jednak podejść z odrobiną rezerwy żeby później mocno się nie rozczarować. |
Cytat:
a babole mu się zdarzają |
|
Nie twierdze. że wynik 1:2 jest lepszy niż 1:1 bo jest gorszy ale ma za to malutki plusik przed rewanżem.
Wynik 1:2 powoduje, że przed rewanżem to my musimy atakować i strzelić gola. To już będzie inne przygotowanie morali zespołu do tego meczu. Przy 1:1 moglibyśmy się trochę rozluźnić. A tak z pewnością zespół wyjdzie na pełnej mobilizacji i mam nadzieje że pojedziemy kogutów. |
Sluszne spostrzenie, akurat to samo mi przyszlo do glowy, wiec oby cos w tym bylo:). Plusem jeszcze bedzie powrot Piotrka Brozka. Przy udanym debiucie i dobrym wkomponowaniu sie w zespol Marcelo (w co goraco wierze!!) nasza obrona naprawde bedzie sie prezentowac okazale. Oby bez zadnych kontuzji dotrwać do 2.10
|
Tak jak napisane wyzej, lepszy wynik 1:2 niz 1:1. Przy remisie podejrzewam ze w rewanzu wyszlibysmy z nastawieniem na dowiezienie bezbramkowego remisu jak to zwykle bywa, a w tej sytuacji jestem prawie pewien ze skonczyloby sie to jakims golem dla TT. Fakt ze musimy odrabiac straty napewno zmobilizuje zawodnikow tak jak w rewanzu z Beitarem. Jedyne czego sie troszke obawiam to ze TT bedzie nas nekal kontrami, ktore przy zarabiscie szybkim Lennonie moga byc tragiczne w skutkach jesli wyjdziemy zbyt wysoko. Ale licze ze Skorza ustawi tak zespol ze nie zostawimy im miejsca na boisku i poprostu ich stlamsimy. Badzmy dobrej wiary!
|
ja mam nadzieje ze ten Marcel bedzie gotowy juz w niedziele i te 2 tygodnie wystarczą na wstepna aklimatyzacje i 100 % premierowy wystep na Reymonta 2 października.
Maciej Skorża o dopingu trener Skorża dziekuje wszystkim kibicom !! My tez dziekujemy Panie Trenerze !! |
na pewno taki wynik jest dobry i daje nam szanse. Po pierwsze to puchary i mecz u siebie, a juz dwa razy w tym roku pokazalismy, ze w takich meczach pilkarze spinaja sie na 120%. po drugie teraz Tottenham ma istny maraton, rewanz z nami bedzie dla nich 6 meczem w ciagu ok. 3 dniowym.. wiadomo, ze to druzyna angielska, super kondycja etc. ale na pewno zostawi to jakis slad, szczegolnie, ze beda grac roznym skladem, bo z nami kilku pilkarzy nie moze wystapic.
zreszta Tottenham zagral dosc slabo, nei ma sie co oszukiwac, taka typowa angielska pilka, twardo i dosc prosto. To nie ManU, czy Chealsy. Dlatego sadze, ze szanse sa. nie boje sie tyle o gre Tottenhamu, co bardziej o Nasza. Jak nasi wytrzymaja i znowu wujda tak skoncentrowani jak na Beitar, czy Barce, to ja tam mocno wierze w awns. |
Cytat:
doping musi byc kosmos na wszystkich trybunach !!! |
Mnie się wydaje - wbrew większości - że nie ma co mieć większych nadziei na awans. Totenham ma bardzo dobrych piłkarzy, wystarczy sobie przypomnieć akcję z której strzelił bramkę z minimalnego spalonego - to naprawdę był najwyższy poziom światowy. Myślę że oni mają ogromne rezerwy w grze i mogą grać tylko lepiej. Powiedzmy sobie szczerze, że będąc w dołku w drugiej połowie całkowicie nas zdominowali i to, że straciliśmy tylko jedną bramkę to naprawdę szczęście.
Czy Wisła może zagrać dużo, dużo lepiej? Na pewno w Londynie Brozek zagrał słabiej niż przed kontuzją, ale czy dwa tygodnie wystarczą żeby wrócił do życiowej formy? Myślę że mamy co najwyżej 20% szans na awans, a jego warunkiem jest znacznie, znacznie lepsza gra Brożka, Zieńczuka i Łobodzińskiego. |
|
Sobol już 5 lat temu poczuł smak zwycięstwa nad Manchesterem City, mam nadzieje że teraz też tak bedzie .
Wystarczy zagrać tak jak z Barcą i awans pewny. |
Cytat:
Stadion WHL naprawdę robi duże wrażenie. |
Swietny mecz, fajny poziom kibicowski Wisly. Wynik jak to wynik ale rewanz przy pelnym stadionie daje duzego kopa i na to licze. Bramka na wyjezdzie tez napawa optymizmem.
Zycze wygranej w ostatecznym rozrachunku. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl