Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Etyper 15.07.2009 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 762222)
wez lepiej J-League nam na weekend rozpracuj!!! :)

aha,liga chińska ma teraz jakąś przerwę czy koniec czy co??

Tak, w Chinach przerwa. Nastepne mecze odbeda sie 2 sierpnia.

LuKaS TSW 15.07.2009 13:18

Rocco dzeki ,pozdro dla kumatych:D:D:D

na popołudnie żeby nie nudziło mi się w oczekiwaniu na LM:
Schiavone-Herzog 1
Perth Glory-Fulham 2
Volandri-Galvani 1
Polska-Szwecja 1

1q2 15.07.2009 14:21

U mnie LM nieco bezpieczniej.
Wisełkę odpuściłem ,może na lajwie coś obstawie jeśli będą ku temu dobre warunki.
Salzburg -1
Haifa
Kopenhaga

Robbie92 15.07.2009 14:30

wszyscy puszczaja el.LM wiec gorszy nie bede ;d

Wisla - Levadia Tallinn (+1) 1 1.55
Salzburg - Bohemians D. (+1) 1 1.60
FC Kopenhaga - FK Mogren (+1) 1 1.55
St.Julia (strz./nie strz.) 2 1.20
Haifa - Glentoran (1m.) 1.20

co powiecie o tej St.Julia?

pan Dudi 15.07.2009 14:51

Co tu mówić? St. Julia to zespół z Andorry jeśli się nie mylę. Nie powinni stanowić żadnego zagrożenia.

Cytat:

wszyscy puszczaja el.LM wiec gorszy nie bede ;d
Jakiś czas temu wielu z nas też puściło jakiś mecz (nie pamiętam już dokładnie jaki), ale wszyscy pięknie popłynęli :D Oby historia się nie powtórzyła.

Cytat:

Wisełkę odpuściłem
Sam zawsze powtarzam, żeby nie grać na Wisłę, bo trudno o trzeźwą ocenę, ale nie mogłem się oprzeć takiemu kursowi ;)

FredzIo 15.07.2009 15:21

Wisla - Levadia Tallinn 1 1.15
Salzburg - Bohemians D. 1 1.20
Kurs: 1.38
Stawka:100zł
Do wygrania: 138zł
Jak nie wejdzie, to sie ostro w****ie.

DarkLG_ 15.07.2009 15:35

Viikingit-Atlantis



typ: 1
kurs: 1.42



FC Kopenhaga-FK Mogren

typ: 1
kurs: 1.22




Wisla K.-Levadia



typ: 1
kurs: 1.20




Salzburg-Bohemians



typ: 1
kurs: 1.20




Maccabi H.-Glentoran



typ: 1
kurs: 1.22

Kurs. 3.04
Wkład 10 zł
Szacowana wygrana 27.39.



Jak nie wejdzie to wiem do kogo sie odezwać o zwrót kasy ;p

Wisła V 15.07.2009 16:38

No to ja nie będę gorszy i też coś postawiłem;)

Wisła-Levadia (+1) 1.55
Haifa-Glentoran (+1) 1.60
Levski-St.Julia (+1) 1.10
FC Kopenhaga-FK Mogren (+1) 1.60
Werder-Jablonec (neut.) 1.52

za 5zł mam do wygrania 29.80zł w STSie

Salamanca 15.07.2009 16:41

Wszyscy uporczywie stawiacie na FC Kopenhaga po marnym kursie 1,2 ... Po dokladnej analizie wg mnie lepszym rozwiazaniem jest tutaj over 2,5 po kursie 1,7 ... Tak w duzym skrocie napisze ze obie druzyny to bardzo ofensywnie nastawione zespoly strzelajace mnostwo bramek i kreujace sobie mnostwo okazji. Wiec nawet skazany na kleske Czarnogorski Mogren moze pokusic sie o strzelenie bramek ... Oprocz tego dochodzi wiele innych czynnikow o ktorych mi sie tu pisac nie chce :) A kurs 1,7 podnioslby wam ogolne AKO naprawde znaczaco ...
Do tego polecam Wisełkę z handicapem :) po kursie 1,55

Reasumując :

FC Kopenhaga - Mogren - powyzej 2,5 gola - 1,7
Wisła - Levadia - wygrana Wisły więcej niż jedną bramką - 1,55

AKO: 2,635

Stawka: 900 zł
Wygrana: 2371,50 zł


Będę miał na jakieś wydatki na wakacje :) W końcu z tego żyje ... :) Pozdrawiam !

LuKaS TSW 15.07.2009 18:50

Potrzebuje pilnie wynik meczu Boulougne-Dukla Praga bo nigdzie nie mogę znaleźć
Ciekawe czy ktoś stawiał do przerwy na zwycięstwa Levskiego i Ventspilsu można się było ładnie przejechać...

Kamikaze właśnie też tam patrzyłem i widzę ten znak zapytania,niech to przeliczą po kursie 1.00 i będzie spokój:)

ramon01 15.07.2009 19:24

a zgadnijcie kto walnal hattricka klasycznego dla olimpiakosu...? :)

El'kabat 15.07.2009 20:11

No to sie lepiej kur.a teraz wszyscy modlcie ,zeby Wisła w 2 połowie strzeliła im ze 2 gole...

Etyper 15.07.2009 20:21

Ogolnie rzecz biorac osoby ktore zagraly na Wisle z handicapem(w tym rowniez ja) mogą targać kupony...a szkoda, bo reszta ladnie weszla:/

ramon01 15.07.2009 20:23

El`kabat - 3 bo 70 % to ma handi postawione :D

ramon01 15.07.2009 20:25

zadne targanie spokojnie 3 dostana i wejda kupony co wy ... w boga mozecie nie wierzyc ale w wisle... !!??

El'kabat 15.07.2009 20:26

Ja mam bez hc,ale Etyper jeszcze nie mow :) Jak Wisła sie wezmie to jest w stanie spokojnie 3 strzelic :) Takze zycze wszystkim z handi zeby tak bylo :)

brylant17 15.07.2009 20:32

przed chwilą postawiłem na Wisełke, że wygra kurs 2:40 za 20 do wyciągnięcia 48 :P

!!IRIVER!! 15.07.2009 23:09

Co za fart, że dzisiaj nie poszedłem do bukmachera. Wszystkie czarne scenariusze się sprawdziły. Wisła, Red Bull, Kalmar, Slovan - czyli niespodzianek aż nadto.
Wypada mieć nadzieję, że w rewanżach jednak wszystko się jakoś ustabilizuje - tzn. przynajmniej Wisła awansuje :P

Wisła V 16.07.2009 07:54

a mi jak to zwykle bywa nie weszła tylko Wisełka;)) FC Kopenhaga wygrała 6;0 , Levski 4;0 , Haifa 6;0 , Herta 5;2 ;) mówi się trudno...

rocco_1906 16.07.2009 09:00

dramat....

pan Dudi 16.07.2009 10:15

No tośmy im pokazali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Cóż, trzeba grać dalej. Niestety wczoraj mi tenis dnia nie uratował, więc całość na minus, ale co zrobić ;)

Na dziś mam puszczony zajebisty pociąg jeszcze z przedwczoraj:

Cytat:

1067298 Aalborg BK - FK Slavija Sarajevo (Typ) 1 1,35 [Otwarte] 16-07-09 19:30
1067299 AC Omonia Nicosia - HB Torshavn (Typ) 1 1,10 [Otwarte] 16-07-09 19:30
1067300 Bröndby IF - FC Flora Tallinn (Typ) 1 1,20 [Otwarte] 16-07-09 20:00
1067301 Cherno More Varna - FC Iskra Stali Ribnita (Typ) 1 1,25 [Otwarte] 16-07-09 19:00
1068037 Rhyl FC - Partizan Beograd (Typ) 2 1,25 [Prawidłowo] 14-07-09 20:45 (0:3) 0:4
1068689 Bnei Yehuda Tel Aviv - FC Dinaburg (Typ) 1 1,45 [Otwarte] 16-07-09 19:00
1068700 Metalurg Donetsk - MTZ Ripo Minsk (Typ) 1 1,35 [Otwarte] 16-07-09 18:30
1068702 Anorthosis Famagusta - OFK Petrovac (Typ) 1 1,25 [Otwarte] 16-07-09 19:00
1068705 IF Elfsborg - Szombathelyi Haladas (Typ) 1 1,35 [Otwarte] 16-07-09 19:00
1068706 Rosenborg Trondheim - FK Qarabag (Typ) 1 1,10 [Otwarte] 16-07-09 19:00
1068708 SK Rapid Wien - KS Vllaznia Shkoder (Typ) 1 1,15 [Otwarte] 16-07-09 19:15
1068710 Steaua Bucuresti - Ujpest FC (Typ) 1 1,35 [Otwarte] 16-07-09 19:30
1068711 Legia Warszawa - FC Olimpi Rustavi (Typ) 1 1,30 [Otwarte] 16-07-09 20:00
1069029 St. Patricks Athletic - Valletta FC (Typ) 1 1,50 [Otwarte] 16-07-09 20:45
Także to raczej ciekawostka, ale może ktoś znajdzie coś dla siebie. Ten ostatni mecz może się skończyć różnie, bo grają kelnerzy z kelnerami, ale reszta TEORETYCZNIE :D jest ok, bo różnica poziomów drużyn jest znaczna, a w dodatku wszyscy faworyci grają u siebie (wiem, my wczoraj też graliśmy u siebie ;) ). Swoją drogą kurs na nasze zwycięstwo na wyjeździe pewnie będzie ciekawy, ale na bank tego meczu nie zagram. Wracam do swojej zasady, że na Wisłę nie stawiam.

Dorzucę pewnie asekuracyjnie jakiś tenis, ale moje typowanie w tenisie to raczej na zasadzie intuicji niż wiedzy, więc nie będę się chwalił kuponem ;)

rocco_1906 16.07.2009 10:21

w ekipie Valletta FC jest dwóch kelnerów mniej:D w postaci Jordi Cruyff'a czy jak to sie tam pisze i jeszcze jakiegos murzyna :D takze tego meczu bym sie obawiał najbardziej.

no nic,cza walnąć coś mocnego i wymyslic jakies kupony zeby sie odrobic po wczorajszym:(

pan Dudi 16.07.2009 10:45

Na meczu leszków padnie pewnie over 2,5 i to byłby pewniejszy typ niż 2.

LuKaS TSW 16.07.2009 13:00

mój kupon na dziś:
Juvenese-Polonia 2
Legia-Rustavi 1
Aalbog-Sarajevo 1
Brondby-Flora 1

Etyper 16.07.2009 14:43

Witam
Tak jak wiekszosc osob wczoraj wtopilem na meczu Wisly;p Dzis robie sobie dzien wolny w puszczaniu kuponow, jutro mam zamiar przejsc sie do buka i zagrac na sobotnie, poranne mecze ligi japonskiej, tj. Kawasaki - Kobe 1 (kurs, zaleznie od buka w okolicach 1.45) oraz Oita - Urawa 2 (kurs okolo 1.6). Powodzenia i czekam na jakies komentarze co do tych dwoch meczy.
Pozdrawiam

LuKaS TSW 16.07.2009 18:36

no nic to ja sobie też taki kupon postawie i jak coś to wiem komu zrobić harakiri:D

pan Dudi 16.07.2009 20:56

Ja dziś wielki kambek na kuponie z Elfsborgiem -1 i Metalurgiem Donieck -1.

A ten pociąg, który wkleiłem w ramach ciekawostki wyłożył się na meczach podupconych duńskich drużyn, z których dziś żadna nie wygrała. :lol: Za 20 było do wyjęcia 600 zeta. Pewnie baaaaaardzo dużo osób popłynęło na Rosenborgu, Alborgu bądź Brondby. Masakra co pokazali ich gracze.

pan Dudi 17.07.2009 08:30

Popieram. Ostatnio dzięki nim trochę zarobiłem i dziś, myślę, będzie podobnie. Koncentrują się tylko i wyłącznie na lidze, a puchar krajowy olali (odpadli chyba na początku rozgrywek). Mocna 2 na ten mecz po kursie 1,52. Do tego over 22,5 gema w meczu Verdasco- Monaco i jest ładny kuponik ;)

LuKaS TSW 17.07.2009 09:07

ja na dziś:
Bondarenko/Bondarenko-Rybarikova/Voracova 1
Schnyder-Gronefeld 1
Soderling-Almagro 1

opinie mile widziane:)

Etyper siostry B grają o 19 to zdążysz:)

Etyper 17.07.2009 09:19

Ja dzis puszczam kupon zlozony z 4 zdarzen:
Vasco de G.-ABC Natal - 1 1.25
Pennetta-Rezai - 1 1,4
Kawasaki-Kobe - 1,45
Oita-Urawa - 2 1.65
AKO - 4.19
Wypowie sie ktos na temat moich typow? Jezeli Waszym okiem cos jest nie tak jak byc powinno to krytykujcie smialo, zmienie typy;p

P.s LuKaS TSW, tez mialem grac na siostry Bondarenko, ale u buka bede pewnie gdzies o godzinie 18 i dlatego nie moge tego zagrac. Typ wyglada na dobry, mozesz grac.

P.s2 Jesli ten moj kupon nie wejdzie to robie sobie przerwe miesiac...

Pozdrawiam, Pawel

FredzIo 17.07.2009 10:40

Ja wczoraj i przedwczoraj obstawiłem Wisłe+Red Bull za 100 i Aalborg za 87. Kursy po 1,15 i żaden mi nie wszedł. Teraz to .......e te zakłady, wole pokera.

pan Dudi 17.07.2009 13:07

Verdasco kreczował, a Singapore przegrywają :lol: To chyba nie jest mój szczęśliwy dzień :lol:

LuKaS TSW 17.07.2009 14:37

Ma ktoś może na jutrzejsze popołudnie dobre typy żeby ogólny kurs wyniósł ok 8 zł

rocco_1906 17.07.2009 19:47

kamikaze co myslisz o zagraniu na Urawe 2/2 (ht/ft) lub zwyciestwo handicapem?? i analogiczne typy na Kawasaki?? i co myslisz o pozostalych meczach

LuKaS TSW 18.07.2009 08:40

moje trzy kupony na dziś:
Kawasaki-Kobe 1
Oita-Urawa 2


Poltawa-Karpaty 1-1(albo ht albo ft i tak w każdym przypadku)
Longford-Mervue 1-1
Farum-Kopenhaga 2-2


Valkaekoski-Vaasa 1-1
Hafnafjordur-Keflavik 1-1
Kalmar-Brommapojkarna 1-1
Young Boys-St.Gallen 1-1

nie wiem czy zauważyliście ale w Singapurze bywa dużo "jedynek" i dziś też na taką się zanosi
mi wczoraj też krecz zepsuł kupon,więc się nie martwcie:)

Etyper 18.07.2009 11:30

Puki co nie jest dobrze:/ Urawa 0-0, Kawasaki 2-2 ://

Etyper 18.07.2009 11:54

No super poprostu, Kawasaki 2-2, wtopilem naprawde duzo kasy, robie sobie miesiac przerwy, wroce tu za 30dni...pozdro all

DarkLG_ 18.07.2009 14:14

Polska (żużel(
Young Boys
Kalmar
Kubot w debla
i Goias (tutaj x2)

Moim zdainem pewniaki na dziisiaj i nawet przyzwoite kursy

kameleon2323 18.07.2009 15:23

T.Gollob-L.Adams 1
K.Kasprzak zw
Polska zw

wklad 30
Do Wygrania 134.26zl

oczywiscie kasprzak wygra w swojej grupie :P :
Kasprzak , Watt , Davidsson , Gafurov :D

LuKaS TSW 18.07.2009 21:32

jeszcze parę takich dni jak środa,czwartek czy dziś i nikt nie będzie tu dawać typów bo same wpadki ostatnio


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl