Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

radekogi 30.05.2009 11:46

wydaje się troche płaski pierwszy poziom, ale zobaczymy dzisiaj jak to w "realu" wygląda

Jaroo1 30.05.2009 13:02

http://img29.imageshack.us/my.php?image=29706738.jpg
Mam takie pytanie. Obecnie postawione sa te zołte i czerwone słupki. Czyli po wykonczeniu tej czesci na obecne słupy postawione zostana jeszcze jedne, identycznej wielkosci?
Pozniej jeszcze ponad te słupy bedzie zadaszenie?
Tak pogladowo chciałbym "zobaczyc" ile nam jeszcze brakuje do szczytu trybuny ;)

WILU TS 30.05.2009 13:10

Raczej tak jak piszesz,ale nie jestem pewien czy będą to identyczne słupy,niemniej jednak dach będzie na wysokości prawie 3 krotnej wysokosci tych najwyższych słupów które stoją od strony Jordana najbliżej ;)
Myślę że 30metrów spokojnie

sayek89 30.05.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 737787)
http://img29.imageshack.us/my.php?image=29706738.jpg
Mam takie pytanie. Obecnie postawione sa te zołte i czerwone słupki. Czyli po wykonczeniu tej czesci na obecne słupy postawione zostana jeszcze jedne, identycznej wielkosci?
Pozniej jeszcze ponad te słupy bedzie zadaszenie?
Tak pogladowo chciałbym "zobaczyc" ile nam jeszcze brakuje do szczytu trybuny ;)

Podejrzewam, i też tak wynika z tego rysunku że na pewno nie będą to słupy tej samej wielkości. Mogą już wtedy zacząć stawiać te niebieskie(metalowe?) słupy.

sito 01.06.2009 11:03

coś forum nawala na tym temacie

sito 01.06.2009 11:04

wyswietla jako ostatnia 93 strone z 596

maxx304 01.06.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firefox
Pętla przekierowań
Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
Przeglądarka przerwała próby pobrania żądanego elementu. Witryna przekierowuje żądanie w sposób, który uniemożliwia jego dokończenie. http://szablony.freeware.info.pl

To mi wyskakuje przy kliknięciu na ostatnią widoczną u mnie (593) stronę tematu

rav 01.06.2009 12:58

http://wislakrakow.com/forum/member....stposter&t=214

Pero 02.06.2009 16:04

No to trybuny A i B przechodzą powoli do legendy. wie ktoś gdzie będą wykorzystane maszty?? Na boisku bocznym??

medyk 02.06.2009 16:04

wiadomo czy krzesełka z A i B pojdą na jakiś inny stadion ??

dannato 02.06.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 739435)
No to trybuny A i B przechodzą powoli do legendy. wie ktoś gdzie będą wykorzystane maszty?? Na boisku bocznym??

Wanda.

a krzesła w różne miejsca.

arth_ur 02.06.2009 20:19

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...9423737307.jpg - wow !

A ma ktoś może zdjęcia wnętrza obecnej loży honorowej ?

<wislak88> 02.06.2009 20:32

Mam tylko takie coś:
http://img193.imageshack.us/img193/5...raz098m.th.jpg

I jeszcze jak kogoś interesuje loża prasowa (nie wygląda sam Orchalik mówił mi że wstyd kogoś tam przyjmować) :)

http://img193.imageshack.us/img193/3...raz105m.th.jpg

http://img193.imageshack.us/img193/3769/obraz125.th.jpg

Proximus 02.06.2009 21:03

Ja mam takie pytanie. Czy trybunę AB zrobi ta sama firma co C??

Kuba 02.06.2009 21:09

..................... tak

masterlag 03.06.2009 15:38

ależ... aż się łezka w oku zakręciła, po zobaczeniu "ogołocnego" A i B, i widniejącym tam banerze: MISTRZ POLSKI 2008. ... A jeszcze przed chwilą było tam wielkie świętowanie ^^.
Czekam już na foty z budowy (a nie rozbiórki) naszego stadionu. :)
PS. tak mi sie wydaje tylko, że chyba te trybuny za bramkami sa za bardzo >oddalone<. Mozna je było zrobić bliżej (tak jak ma Lech. . . ).
Ale swoje wiem: Jak już nasz stadion stanie "pełną gębą" będzie NAJLEPSZY i NAJŁADNIEJSZY! Bo? BO NASZ- WIŚLAKÓW! :D

Emilio 03.06.2009 15:39

http://i44.tinypic.com/2yl1jyw.jpg

na czerwono elementy ukończone, na żółto elementy w trakcie budowy

Wojtas 03.06.2009 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 739933)



No musze przyznac ze konczy sie pewnien etap w historii wraz z zburzeniem A i B.

Ale czas na nowy ,oby jeszcze lepszy i w koncu z upragnioną LM .

iiYama 03.06.2009 16:11

Ja rozumiem iż murawa również zostanie wymieniona po obniżeniu poziomu płyty, skoro po obecnej kopara na łańcuchach zasuwa?

rafalek 03.06.2009 16:18

No to chyba normalne, ze najpierw muszą wykopać dziure i w niej polozyc murawe, a nie najpierw murawe a jak potem obniżą? Podkop czy może dynamit pod spodem?

royalmichael 03.06.2009 16:25

Czytanie ze zrozumieniem.. ;-)
Skoro obiekt był/jest budowany z myślą o Euro to dla mnie jest to więcej niż oczywiste, że zostanie wymieniona murawa.

Pero 03.06.2009 17:24

oczywiście że będzie wymieniana ale czy nie można tej obecnej przenieść na boisko treningowe??

Proud 03.06.2009 17:41

Muszę przyznać że byłem mocno zaskoczony jakością murawy na fecie...z wyglądu prezentuje się nieźle, jednak jak się po niej chodziło było czuć straszne nierówności...grałem troche w okręgówce to niekiedy były równiejsze murawy na wioskach...nie taka trawa, albo nie tak skoszona, czy źle uwałowana...ale sama płyta przytrafiała się równiejsza.

wisłaWieczysta 03.06.2009 18:53

czy będzie może jakaś kamerka pokazująca postępy burzenia/budowy sektorów A i B ??

Illargui 03.06.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 739995)
ależ... aż się łezka w oku zakręciła, po zobaczeniu "ogołocnego" A i B, i widniejącym tam banerze: MISTRZ POLSKI 2008. ... A jeszcze przed chwilą było tam wielkie świętowanie ^^.

Dokładnie, mam takie samo odczucie, eh jakoś tak dziwnie się smutno robi patrząc na te zdjęcia .... najpierw sektor C, teraz reszta .... w końcu parę lat ten nasz stadion byl jaki był i tyle wspomnień .... :-)

stawski 03.06.2009 19:27

Oj, zgadzam się... Mój pierwszy mecz na Wiśle to derby w drugiej lidze, te przegrane 0:1... Ale cieszę siębo choć stadion delikatnie mówiąc nie jest spełnieniem mego idealnego snu, to i tak będzie lepszy od tego który był. Wystarczy porównać A/B do E. Marsz marsz, do roboty!

arsfan90 03.06.2009 20:01

Jeszcze zobaczycie, wy wszyscy którzy narzekacie, że będziemy mieć super stadion a co dla mnie najważniejsze prawdopodobnie z najlepszą akustyką która będzie niosła nasz doping... ;)

AVE WISŁA

royalmichael 03.06.2009 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 740158)
Jeszcze zobaczycie, wy wszyscy którzy narzekacie, że będziemy mieć super stadion a co dla mnie najważniejsze prawdopodobnie z najlepszą akustyką która będzie niosła nasz doping... ;)

AVE WISŁA

Skąd to wiadomo? Akustycy pomagali przy tworzeniu projektu? bo tak to każdy może powiedzieć...

filip74 03.06.2009 20:09

Gdzieś na forum był jakiś temat gdzie ludziska wklejali stare foty związane z klubem , i jak dobrze pamiętam były tam fotografie trybuny A i B w czasie budowy .
Nie mogę znaleźć tego tematu , ale można by zobaczyć wcześniej jak za parę dni będzie w miejscu gdzie stała A i B .

stawski 03.06.2009 21:02

Boże, jestem stary.... pamiętam drewniane ławki i oczodoły... :) Jak postawili A/B to sięcieszyłem jak dziecko że nam sięstadion modernizuje! A jak poszedłem pierwszy ( i jedyny zresztą) raz na B na mecz w pucharze extraklasy, czy ligi, już nie pamiętam, który był tak ok. 15:00 to przeżyłem szok! Zero słońca w oczy :D i takie fajne strome trybuny! i tylko mały płotek! ah, dawne dzieje:) A przy okazji meczu z Legiąw tym sezonie zaliczyłem A, bo tylko tam bilet dostałem, także siedziałem na meczach na wszystkich trybunach, poza honorową.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl