Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

koyoot 18.10.2009 13:51

http://www.mundial.wp.pl/kat,1728,ti...wiadomosc.html

Ktos albo sobie jaja robi z Dana Petrescu, albo... nie wiem... W Kazdym razie jest to idealna osoba na stanowisko selekcjonera Polakow - Hard Work by im sie przydal jak diabli.

masada 18.10.2009 14:11

Oczy by mi z orbit wyszły, gdyby to okazało się prawdą ;)

a co do hard worku to kiedy niby on miałby im go robić? w ciągu tych trzech dni gdy na kadrę przyjeżdżają? a kiedy tu się jeszcze napić, na panny do klubu wyskoczyć? ;)

FraMat 18.10.2009 14:51

jeszcze raz: to plotki
a skąd takie plotki?
Ano, Ladbrokes, firma bukmacherska obstawia także szanse różnych osób na stanowisko trenera naszej kadry: prowadzi Smuda - zakłady w wysokości 1:2, a na dziewiątym miejscu jest Petrescu na którego przyjmowane sa zakłady 1:101, na Bońka 1:181, na Mourinho (14 miejsce) 1:401.

Sam Petrescu na razie nic nie wie na temat kandydowania na trenera Polski. Podobnie jak Mourinho

Blaszczu16 18.10.2009 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 804771)
Nie pasowal...

przypomij sobie te 2 czy 3 (??) mecze jakie zagral nim dostal kontuzji...jeden z najlepszych zawodnikow na boisku.

Ja sobie przypominam i nic specjalnego Niedzielan, gdy do nas przyszedł nie pokazywał. W meczu z Zagłębiem asystował, a z Koroną trafił do pustej bramki po błędzie defensywy Kielczan. Pozytywnego kopa tamtej drużynie tak naprawdę dał Kamil Kosowski, a nie Niedzielan.

picasso 18.10.2009 16:50

http://www.90minut.pl/news/105/news1...risteriou.html
debiut Baszcza

Ogin 18.10.2009 21:10

picasso widze ze mnie uprzedziles :) a Zieniu ... nie wiem czy jakas kontuzja czy co ale jak patrzylem na sklad Skody Xanthi to nie widzialem Zienia nawet w "18" meczowej. W 82 min meczu Skody wszedl za to M. Kukielka i 8 min pozniej dostal zolta kartke :)

AYALA 19.10.2009 10:49

Baszczu prezentuje koszulke Atromitosu.
http://www.atromitosfc.gr/share/phot...1.83045680.jpg

tofik 19.10.2009 11:02

Haha, Marcin. Nie wiedziałem, że zmienił nazwisko. Co oni mają z tymi imionami. To już lepiej Baszczu by sobie wpisał :D

AYALA 19.10.2009 11:17

Błaszczykowski też ma zamiast nazwiska na koszulce Borussi imie KUBA. Tak chyba prościej im wymówic.
http://i.eurosport.pl/2008/12/12/486...97-317-238.jpg

tas de fleia 19.10.2009 11:19

Dobrze że te pasy czerwone nie są bo chyba by Baszczu tej koszulki nie założył:)

Wojtas 19.10.2009 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 805501)
Haha, Marcin. Nie wiedziałem, że zmienił nazwisko. Co oni mają z tymi imionami. To już lepiej Baszczu by sobie wpisał :D






hahaha juz widze jak Grecy wymawiaja nazwisko Baszczynski.:D

Na tym cudzoziemscy łamia sobie jezyki ,wiec Marcin musi byc :D

IncognitoTSW 19.10.2009 20:13

Olo strzelił ładną bramkę strzałem z pierwszej piłki w przegranym meczu z Widzewem, Maciej Mysiak grał cały mecz.

ichigo 20.10.2009 21:12

A tymczasem Unirea pod wodza Petrescu prowadzi w LM z Rangersami na wyjeździe 4-1 :P Co ciekawe w meczu padły aż 3 samobóje.

uzytkownik_forum 20.10.2009 22:43

Trzy samoboje, wiec jak widac "hard work" nie poplaca ;) Gdyby Petrescu mial racje, to powinien wygrac 11:1... Pozdrawaim pracowitych na treningach pilkarzy z motywacja.

pysio 20.10.2009 23:32

szkoda, że o osiągnięciach Dana Petrescu musimy pisać w temacie "byli zawodnicy, trenerzy itp.." a nie w temacie "nasi piłkarze, trenerzy itp.."

podsumowując:

Miałeś chamie złoty róg... ostał ci się ino sznur

pirat.z.karaibow 20.10.2009 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 806045)
szkoda, że o osiągnięciach Dana Petrescu musimy pisać w temacie "byli zawodnicy, trenerzy itp.." a nie w temacie "nasi piłkarze, trenerzy itp.."

podsumowując:

Miałeś chamie złoty róg... ostał ci się ino sznur

Miał swoje 5 minut- np z Iraklisem.

Pysio, wróć do Pysiolandii :-)

wolfy 20.10.2009 23:42

Jakby taką Levadię pokonał, to bym rozumiał to poruszenie. Ale jakiś tam Glasgow Rangers - kto w ogóle o takim klubie słyszał?
Powiedzmy sobie szczerze - to nie jest trener dla klubu klasy Wisły Kraków. To nie jest trener w ogóle pasujący poziomem do polskiej ligi. Taki Dariusz W. to przewidział i nawet zaofiarował się mu kupić bilet powrotny do Rumunii. Kto dziś powie, że nie miał racji?
Nie ma sensu przeżywać meczów jakiejś tam Ligi Mistrzów (ktoś to w ogóle ogląda?), prawdziwy mecz na szczycie będzie w sobotę, my kontra Piast Gliwice. Geniusz Skorży kontra spryt Fornalaka.
Czy nasi piłkarze zmobilizują się do biegu przez kwadrans, dwadzieścia minut, czy może (ach!) pół godziny? I czy na "The Greens" to wystarczy?
A wy tu o jakimś Petrescu.
Wstyd.

el Nuero 21.10.2009 00:04

Dan i Maciej - droga do rozwoju
 
Porównując Dana i Macieja: tak krawiec (trener) kraje, jak mu piłkarskiego materiału staje... :-/
Dan kiedyś w wywiadzie wspominał, że udało im się wyprzedzić w lidze groźne drużyny z Bukaresztu, gdyż ci ostatni bardziej byli zajęci gwiazdorzeniem i sprawami pozasportowymi, niż grą. O naszych piłkarzach powiedział dobitnie, że to są lenie. I niestety, hasło wymyślone wcale nie przez Petrescu (Wisła grać, k... mać!) boleśnie pokazuje, że Rumun miał dużo racji.

Dla mnie jest to rzeczywiście nietypowa sprawa, że rumuński odpowiednik Groclinu rozbija się po LM. Remis ze Stuttgartem, rozniesienie Rangersów... daj Boże takie osiągnięcia w najbliższych 10 latach w wykonaniu Wisełki. Choć widziałem tylko skróty na justinie i wiem, że były aż 3 samobóje, to jednak gdzieś tam w sercu kłuje zazdrość. Do k*** nędzy, dlaczego to nie my? Chociaż LE? :shock:

I nie mam pretensji do Skorży, bo to nie on każe naszym piłkarzom być tak koszmarnie nieskutecznymi. Ciężka praca - może to hasło wyśmiane przez przeciwników Rumuna, jednak przynosi efekty. Szkoda że nasi polscy (niekoniecznie z Wisły) kopacze tego nie potrafią zrozumieć. Jeśli sprężą się na jeden mecz (jak ziemniaki na nas), to potem będą "odpoczywać" przez 2-3 kolejki. A Danowi życzę jak najlepiej. Niech nawet wyjdzie z grupy (wariant optymistyczny), by tym dobitniej pokazać polskim kopaczom, że "bez (ciężkiej) pracy nie ma kołaczy" w europejskich pucharach.

1q2 21.10.2009 00:09

Często oglądam mecze Unirei i zazwyczaj nie są to jakieś mega widowiska.Dan tak jak i my nie ma w zespole wirtuozów więc ciężko tu o piękna dla oka grę...Do dziś:>
Dziś zagrali fantastycznie - wiaodmo że Rangersi nie są potentatami ale też wiadomo że większości zespołom w Glasgow gra się ciężko.To niesamowite że Unirea załatwiła Szkotów ich własną bronią, czyli presingiem i ostrą ale czystą grą.Tu nie było przypadku o czym mogą świadczyć samobóje(jeden czysty ale wynikający z presji,jeden bardzo pechowy - akurat jedyny gol dla Glasgow i 2 minimalne rykoszety) -zresztą ostatni gol dla Unirei tez po lekkim rykoszecie.Zniszczyli ich dziś Rumuni , w czym pomógł obroniony karny przy 1-1 i w zasadzie dopiero przy 1-4 Rangersi zaczęli coś grać.

Nie wróże Unirei jakiejś wielkiej przyszłości w tej edycji bo tym składem pewnych rzeczy się nie przeskoczy, ale już wiadomo że wstydu nie przyniosą a i kasę zgarną niemałą.

Żal że Rumuni mogą a my nie - gdzie tam co najwyżej chodzą podobne pieniądze

ps natomiast niech nikt nie myśli że Dan u nas w kraju osiągnął by takie sukcesy - Tu i Ferguson i Mourinho by się odbili od szarej rzeczywistości - Skorża - wd mnie dobry trener - balansuje , bo wie że jak przegnie pałę to od razu wyleci ,bo 'szatnia' nie lubi się zbytnio przemęczać a jak wiadomo w naszych warunkach nie ma opcji - czy podziękować grajkom czy trenerowi

dynek.pl 21.10.2009 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 806053)
Szkoda że nasi polscy (niekoniecznie z Wisły) kopacze tego nie potrafią zrozumieć. Jeśli sprężą się na jeden mecz (jak ziemniaki na nas), to potem będą "odpoczywać" przez 2-3 kolejki. A Danowi życzę jak najlepiej. Niech nawet wyjdzie z grupy (wariant optymistyczny), by tym dobitniej pokazać polskim kopaczom, że "bez (ciężkiej) pracy nie ma kołaczy" w europejskich pucharach.

Moze rozumieja, kalkulacja jest prosta.
Unirea - ciezka praca, Liga Mistrzow i zwyciestwo 4:1 nad Rangers, jakas tam kasa
Wisla - luzne podejscie do treningow i meczow, porazka z Levadia, zarobki wieksze niz w jakims tam prowincjonalnym klubiku z Rumunii.

O wynikach sie zapomina po pewnym czasie, kasa na koncie zostaje :)

Od dawna twierdze, ze w polskiej pilce kraza za duze pieniadze, a juz na pewno nie sa wydawana w taki sposob jak powinny byc. Lepiej chyba zainwestowac by bylo w szkolenie od podstaw i skromne stypendia niz na pensje dla takiego dajmy na to Lobodzinskiego no ale to temat rzeka na kolejne 10 lat debaty. O zgrozo, wszyscy przewiduja, ze naklady na nasz futbol beda jeszcze wieksze. Mam nadzieje, ze jesli juz bedziemy placic komus wieksze sumy to przyzwoitym grajka z zagranicy. Taki Kirm w przeciwienstwie do Wojtka przynajmniej sie stara.

WILU TS 21.10.2009 10:05

Widzę że jaranie się Danem i jego mega super hiper wynikiem trwa...3 samobóje sobie przeciwnik wbija ale nic to Dan ich tak mentalnie przygotował żeby dali sobie strzelić przeciwnikowi do swojej bramki ! Brawo Dan !

JrQ- 21.10.2009 10:19

Ale glupoty piszecie, tez mielismy swoje 5 minut i dwa wyniki 4-1 nawet :P Parma i Schalke xD
A Wy tu o jakichs Rangersach..

pan Dudi 21.10.2009 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 806101)
Widzę że jaranie się Danem i jego mega super hiper wynikiem trwa...3 samobóje sobie przeciwnik wbija ale nic to Dan ich tak mentalnie przygotował żeby dali sobie strzelić przeciwnikowi do swojej bramki ! Brawo Dan !


Nie 3, a 2. Jeśli ktoś się jara tym wynikiem i postawą drużyny Petrescu, to chyba ma podstawy, nie? Obejrzyj sobie choćby skrót tego meczu. Tak wykonywanych stałych fragmentów gry, z takim pomysłem, nie było w Wiśle, albo bardzo dawno, albo nawet nigdy za mojej kadencji na tym świecie. Nie chodzi o strzały, a sposób rozegrania.

maxx304 21.10.2009 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 806101)
Widzę że jaranie się Danem i jego mega super hiper wynikiem trwa...3 samobóje sobie przeciwnik wbija ale nic to Dan ich tak mentalnie przygotował żeby dali sobie strzelić przeciwnikowi do swojej bramki: http://kibole.wroclaw.pl/relacja14.html ! Brawo Dan !

Super, sami wbiegli i sobie strzelili. Nikt ich nie zmusił, nikt ich nie nękał pressingiem.
Widzę, że co niektórych mierzi, że Dan może, a my nie. Ale czas się z tym pogodzić.
Jak by to nie wyglądało, wynik poszedł w świat. Za miesiąc nikt o stylu nie będzie pamiętał.
Liczy się wynik, punkty oraz realne widmo awansu. Tyle.

Pozdrawiam

@JarTSW - mieliśmy, pewnie. Tylko kiedy to było?
Zaczynamy odcinać kupony od dawnej sławy... Jak PZPNowskie dziady od pamiętnego roku 1974.
Niestety, to już BYŁO. A co BĘDZIE? No jak na razie nie wiadomo.

wolfy 21.10.2009 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 806135)
Zaczynamy odcinać kupony od dawnej sławy...

Zaczynamy?
:rotfl:
Dla niektórych to wspomnienie Schalke i Parmy jest jak Wembley dla kibiców reprezentacji. I pewnie też będzie przekazywane z pokolenia na pokolenie:rotfl:

AYALA 21.10.2009 14:50

kto wie gdyby Boguś Petrescu nie wylał to może My dziś cieszylibyśmy sie z wygranej w lidze mistrzów ? No ale jak mawiał Dan Polacy nie są chętni do roboty na treningach.......

unpredictable_wislaczka 21.10.2009 15:05

To tak z innej beczki, Kuba przedłużył kontrakt z BVB do 2013 roku

http://www.borussia.com.pl/?nid=1972

twardybidon 21.10.2009 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 804736)
Ten to był dopiero niewypałem...
Kto wie może za kilka lat będzie się pisać, że Wisła nie poznała się na Jego talencie. Mizeria rodem z Rumunii.

Inny "niewypał" wiślacki tj. Edno przeszedł do Corinthians i gra razem z m.in. Ronaldo :)

http://www.corinthians.com.br/site/f...rfil.asp?id=87
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5385

saklak1906 21.10.2009 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 806206)
kto wie gdyby Boguś Petrescu nie wylał to może My dziś cieszylibyśmy sie z wygranej w lidze mistrzów ? No ale jak mawiał Dan Polacy nie są chętni do roboty na treningach.......

Ja sie bardzo ciesze ze Dan ma takie sukcesy, bo to pokoazuje ze ciezka praca mozna w pilce noznej wiele osiagnac nie maja wielkiej kasy.

Mam nadzieje ze po wczorajszym meczu Cupial bije sie solidnym mlotkiem prosto w glowe i mowi co ja zrobilem zwalniajac przedwczesnie Petresku po nacisku rady druzyny.
Bo teraz zapewne juz wie ze w szatni ma rzadzic trener a nie wypicowani, wyzelowani lalusie ktorym sie nie chce dupy ruszyc na treningu.

I nie tylko Cupial powinien wyciagnac wnioski tylko wszyscy prezesi w ekstraklasie, i nastepnym razem jak przyjdzie jakis placzek ze skarga ze mu ciezko powinni z takim odrazu rozwiazac kontrakt to by moze pokazalo tym naszym pseldo gwiazda gdzie ich miejsce.

FraMat 21.10.2009 19:22

I ja się cieszę z sukcesu Dana.
Martwię sie natomiast tym, co Dan udowodnił.
Choćby to miał byc jedyny sukces tej drużyny w tegorocznej edycji LM to i tak przerasta on wszystkie nasze 4:1 z Parmą czy Schalke (bo to nie LM była a puchar UEFA) czy nawet 1:0 z Barceloną.
Dan wykazał, że ma papiery na dobrego trenera, że jest profesjonalistą, a z Polski, z Krakowa, z Wisły wyrzucony został przez pewnych siebie, leniwych piłkarzy, niecierpliwy zarząd i bezradnego wobec nich właściciela.

Natomiast między bajki wkładam opinie piłkarzy o rzekomo ciężkich, zbyt ciężkich, nieprofesjonalnych i doprowadzających do kontuzji treningach.
Gdyby tak było, to piłkarze Unirii biegaliby wczoraj w gipsie i o kulach, a tak nie było.

Statystyki z meczu wskazują, że każdy z piłkarzy rumuńskiego zespołu przebiegł średnio o 1 kilometr w meczu więcej od piłkarzy Rangers.
Nie podnoszę sprawy ustawienia taktycznego drużyny, ale Dan naprawdę ma pomysły na taktykę, na ustawianie się piłkarzy na boisku i na rozgrywanie piłki.

Wisła przejdzie do historii europejskiego futbolu jako drużyna, która lekka ręką pozbyła się fachowca, pracującego u nas za pół darmo tylko po to, aby leniwi piłkarze mogli dalej leniuchować, a leniwi działacze nie przejmować się wymaganiami trenera.

I nie mam nic przeciwko trenerowi Skorży. Nie zamierzam nawoływać do zmian.

Chciałbym tylko, aby ci wszyscy leniwcy zarabiający krocie i twierdzacy, że Dan złym trenerem był, mieli odwagę spojrzeć w lustro, w oczy właścicielowi i przede wszystkim kibicom Wisły.
A właściciel, żeby miał odwagę pozbywania się leniwych płaczków i wspierania trenera.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl