Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

wolfy 20.02.2024 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1616137)
I tym sposobem wygrywając w piątek lądujemy tymczasowo na ... Fotelu lidera.

To dość przewrotne, niemniej będzie to i tak ciężkie spotkanie

Tymczasowo albo nie, ale trzeba najpierw wygrać, a z tym bywa u nas różnie. Oby presja nie sparaliżowała naszych.

pepe72 20.02.2024 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1616133)
Łęczna wygrała u siebie z Tychami. Tabela jeszcze się spłaszczyła.
Byłbym ostrożny z pisaniem o tym że wynik pod nas, jeżeli nie będziemy wygrywać to równie dobrze Górnik może nas przeskoczyć :>

Ale to jest wynik pod nas, bo żaden z top2 nam nie odskoczył.
Co więcej Łęczna udowodniła, że nie ma co srać ze strachu przed meczem z Górnikiem u nas.

Zaś cel na ten rok to 11 zwycięstw i nic nie zmieniło. Pierwsze już mamy, potrzebujemy jeszcze 10.

leszekpw 20.02.2024 21:22

Tychy po porażce nie mogą drugiej pod rząd. My tego spotkania nie wygramy, będzie remis.

Skawa Wadowice 20.02.2024 21:37

Historia pokazala ze jak mamy okazje wskoczyc na lidera/wice lidera to koncertowo to partolilismy. Eh w piatek czuje ze historia sie powtorzy

pepe72 20.02.2024 21:43

To masz szansę Leszek, wygrać duże pieniądze u buka, bo zazwyczaj remisy mają najwyższe kursy.
Obecne kursy naszego sponsora na mecz są:
Wisła-GKS 1,64-4,10-4,90

Pi...sanie, że Tychy "nie mogą" jest dość słabe. Dziś nie mogli wygrać z dość przeciętną Łęczna. Z tym, że Łęczna jeszcze u siebie nie przegrała.

W piątek Łęczna zagrała bezbarwne 0:0 z Miedzią, zaś GKS (u siebie) pokonał mającą ambicje Odrę 2:0.
Mecz jest w Krakowie, a wygląda, że wyjazdy GKSowi nie leżą.
Na 10 wyjazdów mają staty:
Z:4 (obecne miejsca 7, 13, 15, 18)
R:0
P:6 (obecne miejsca 1, 6, 8, 11, 14, 16)

Sylwus1988 20.02.2024 21:55

jeśli wygramy z Tychami to będzie nasza 4 wygrana pod rząd i 2 przegrana Tychów, czyli nie ma huja. Ale jeśli jednak to uwierzę że w końcu po latach regresu coś drgnęło ku lepszemu

Markus 20.02.2024 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1616141)
Tychy po porażce nie mogą drugiej pod rząd. My tego spotkania nie wygramy, będzie remis.

Będziemy mocno osłabieni brakiem Carbo, co zwiększa prawdopodobieństwo niekorzystnego wyniku.

pepe72 20.02.2024 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1616149)
Będziemy mocno osłabieni brakiem Carbo, co zwiększa prawdopodobieństwo niekorzystnego wyniku.

Patrząc na to, ze Carbo zawalił gola i sprokurował karnego ze Stalą, to brak Carbo będzie wzmocnieniem drużyny.

Markus 20.02.2024 22:44

Carbo strzelił też gola na 1-1 i swoją grą przyczynił się finalnie do wywalczenia trzech punktów w Rzeszowie, a nie do ich utraty. Miał i dobre zagrania. To najważniejszy piłkarz naszej drużyny, któremu po prostu przydarzył się nieco słabszy mecz niż zwykle.

Na nim opiera się gra i jej organizacja w środku pola: na jego kreatywności, dokładności podań, oraz asekuracji i odbiorów, a nie na barkach Sapały. Ten już w sparingach i jesienią pokazał, że nadal nie jest w stanie grać na poziomie optymalnie dysponowanego Carbo.

Brak Carbo to duże osłabienie.

FraMat 20.02.2024 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1616151)
Carbo strzelił też gola na 1-1

Sorry.. bramkę strzelił Rodado

wolfy 21.02.2024 01:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1616150)
Patrząc na to, ze Carbo zawalił gola i sprokurował karnego ze Stalą, to brak Carbo będzie wzmocnieniem drużyny.

Jprdl. Szkoda słów.
10 znaków.

Markus 21.02.2024 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1616152)
Sorry.. bramkę strzelił Rodado

Zarówno według ligi jak i samej Wisły, po dokładnej analizie, nie. Tego gola zdobył Carbo, gdyby nie on, nie byłoby go.

https://x.com/WislaKrakowSA/status/1...015805824?s=20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1616157)
Jprdl. Szkoda słów.
10 znaków.

Dokładnie Wolfy. Szkoda słów na pogląd, że brak Carbo jest wzmocnieniem, a nie osłabieniem. :lol: Widzieliśmy to zwłaszcza jesienią. Niektórzy jak widać mają pamięć pantofelka i dalej potrafią oceniać sytuację tylko na podstawie jakiegoś jednostkowego meczu. Coś niesamowitego.

PS. Już rozumiem Wolfy, dlaczego cenisz uwagi Pepe tak samo jak uwagi i przemyślenia Karcheropa :evil::-D

leszekpw 21.02.2024 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1616150)
Patrząc na to, ze Carbo zawalił gola i sprokurował karnego ze Stalą, to brak Carbo będzie wzmocnieniem drużyny.

Ale odklejka, jprdl.

FraMat 21.02.2024 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1616163)
Zarówno według ligi jak i samej Wisły, po dokładnej analizie, nie. Tego gola zdobył Carbo, gdyby nie on, nie byłoby go.

https://x.com/WislaKrakowSA/status/1...015805824?s=20

Nie chcę odbierać zasług Carbo, ale w normalnej linii przy technologii goal-line i bardziej uważnym arbitrze liniowym gra powinna była zostać przerwana juz po strzale Rodado.
Zapisanie gola na konto Carbo jest ewentualnie tylko po to, żeby nie wszczynać zbędnych dyskusji czy piłka przekroczyła linię bramkową czy nie.
No, ale skoro uważasz, że Rodado nie strzelił pozostaje mi tylko wzruszyć ramionami i zgodzić się z tym, że tak uważasz.

Markus 21.02.2024 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1616166)
Nie chcę odbierać zasług Carbo, ale w normalnej linii przy technologii goal-line i bardziej uważnym arbitrze liniowym gra powinna była zostać przerwana juz po strzale Rodado.
Zapisanie gola na konto Carbo jest ewentualnie tylko po to, żeby nie wszczynać zbędnych dyskusji czy piłka przekroczyła linię bramkową czy nie.
No, ale skoro uważasz, że Rodado nie strzelił pozostaje mi tylko wzruszyć ramionami i zgodzić się z tym, że tak uważasz.

Gol został ostatecznie zaliczony Carbo czy Ci się to podoba czy nie. Bez jego udziału w tej akcji VAR mógłby podpowiedzieć Stefańskiemu, że gola jednak nie było.

FraMat 21.02.2024 10:31

Ok... VAR mógłby podpowiedzieć.
Cała Polska widziała, że gola strzelił Rodado, ale dobrze że Carbo strzelił jeszcze raz, bo w takiej sytuacji nawet nieprzychylny VAR już nie mógł niczego przeciwko nam zrobić.

Podsumowując: jeśli nawet gol został zaliczony jakimś cudem Carbo to chyba jako wiślak widziałeś, widzisz i możesz widzieć, że wcześniej piłka znalazła się i tak w bramce za sprawą Rodado?

Tak więc obiektywnie bramkę strzelił Rodado, formalnie została zaliczona dla Carbo.

Powtórzę: wzruszam ramionami, bo uważam, że upieranie się przez ciebie wbrew faktom, że to Carbo zdobył gola jest tylko po to, żeby go wybielić za błędy z niedzielnego meczu.
I tak, zgadzam się: jest na dzisiaj naszym najlepszym piłkarzem

leszekpw 21.02.2024 11:04

Carbo czy Rodado, nie ma znaczenia. Ważne, że był Carbo w odpowiednim miejscu i gdyby się tak stało, że po strzale Rodado piłka nie przekroczyłaby linii bramkowej, to był ze skuteczną dobitką. Więc to też trzeba mieć na uwadze. Nie był to Duda a właśnie Carbo.

Markus 21.02.2024 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1616168)
Ok... VAR mógłby podpowiedzieć.
Cała Polska widziała, że gola strzelił Rodado, ale dobrze że Carbo strzelił jeszcze raz, bo w takiej sytuacji nawet nieprzychylny VAR już nie mógł niczego przeciwko nam zrobić.

Podsumowując: jeśli nawet gol został zaliczony jakimś cudem Carbo to chyba jako wiślak widziałeś, widzisz i możesz widzieć, że wcześniej piłka znalazła się i tak w bramce za sprawą Rodado?

Tak więc obiektywnie bramkę strzelił Rodado, formalnie została zaliczona dla Carbo.

Powtórzę: wzruszam ramionami, bo uważam, że upieranie się przez ciebie wbrew faktom, że to Carbo zdobył gola jest tylko po to, żeby go wybielić za błędy z niedzielnego meczu.
I tak, zgadzam się: jest na dzisiaj naszym najlepszym piłkarzem

Stosując tą meteorologię można byłoby również powiedzieć, że gola strzelił Colley, bo gdyby nie jego nieudolne uderzenie z prawej nogi, piłka nie trafiłaby do Rodado.

Wisła na Twitterze jasno pokazała, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii boiska po strzale Rodado.

To kończy dyskusję. Z tym faktem też chcesz polemizować?:-D

Gola formalnie i oficjalnie oraz faktycznie zdobył Carbo, a nie Rodado. I to właśnie Twoje upieranie się, że nie, jest przykładem na to, jak tu dopasowywać rzeczywistość do tezy mającej robić z Carbo źle grającego zawodnika, którego można obwinić w pierwszej kolejności za mankamenty postawy Wisły w tym meczu.

Długo planowałeś tą akcję mającą wykazywać finalnie, że Sobolewski jednak był dobrym trenerem, bo Rude od razu nie odmienił całkowicie oblicza drużyny i będzie miał słabsze mecze podobnie jak Carbo?

krysztal 21.02.2024 11:24

Nie no bez jaj,na powtórkach widać,że piłka przekroczyła linię po strzale Rodado ale jak na Varze siedzi taki "eKszpert" -jak to mawia Pepe- jak Jarzębak to mamy potem takie analizy z dupy jak ta na twiterze




https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2013/0...5_original.jpg

Markus 21.02.2024 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1616175)
Nie no bez jaj,na powtórkach widać,że piłka przekroczyła linię po strzale Rodado ale jak na Varze siedzi taki "eKszpert" -jak to mawia Pepe- jak Jarzębak to mamy potem takie analizy z dupy jak ta na twiterze


https://images.app.goo.gl/92D61K3BC63bwFH18

Wisła przeprowadziła analizę powtórek.Twierdzisz, że również zrobiła to nierzetelnie i świadomie wprowadza kibiców w błąd?

pepe72 21.02.2024 11:35

Do wszsytkich fanboyów Carbo.

W meczu ze Stalą Marc niestety zawalił pierwszą bramkę i sprokurował karnego.
Tylko dzięki temu, że Stal nie strzeliła - jakby Danielewicz trafił w bramkę byłaby powtórka przez Ratona - nie przegrywaliśmy w 90+1 minucie.
Po czymś takim, w normalnym zespole zawodnik dostaje mecz, dwa przerwy na uspokojenie głowy.

We wszystkich znanych mi ocenach dostał najniższą notę za ten mecz z wszystkich Wiślaków.
Owszem dobijał strzał Rodado i chwała mu za to. To kto faktycznie strzelił jest drugorzędne i dla zbudowania zawodnika nie będę się kłócił czy on czy nie. Przyjęcie, obrót i strzał Rodado jest tak piękne, że mogę to oglądać nawet z założeniem, że brakło 5 cm do uznania bramki.

Doceniam to co zrobił w 2023 roku ale w tym momencie bardzo cieszę się, że nie zagra z GKSem.

leszekpw 21.02.2024 12:04

:d:d:d:d:d:d:d:d

krysztal 21.02.2024 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1616176)
Wisła przeprowadziła analizę powtórek.Twierdzisz, że również zrobiła to nierzetelnie i świadomie wprowadza kibiców w błąd?

Nawet się domyślam kto tą analizę robił....

krysztal 21.02.2024 13:03

Wprawdzie na analizie piłka jest wielkości piłki gimnastycznej ale kto by się takimi szczegółami przejmował.....

Markus 21.02.2024 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1616177)
Do wszsytkich fanboyów Carbo.

W meczu ze Stalą Marc niestety zawalił pierwszą bramkę i sprokurował karnego.
Tylko dzięki temu, że Stal nie strzeliła - jakby Danielewicz trafił w bramkę byłaby powtórka przez Ratona - nie przegrywaliśmy w 90+1 minucie.
Po czymś takim, w normalnym zespole zawodnik dostaje mecz, dwa przerwy na uspokojenie głowy.

We wszystkich znanych mi ocenach dostał najniższą notę za ten mecz z wszystkich Wiślaków.

Carbo w meczu ze Stalą miał przechwyty, dobre podania, ładnie asekurował kolegów, strzelił gola. Miał też więcej błędów niż zwykle, ale gdyby nie on i jego ogólny wkład w grę, przegrywalibyśmy zapewne nawet wyżej niż 1:0, bo nie byłoby choćby tego gola na 1:1, a wtedy w ogóle nie byłoby szans na remontadę w końcówce.

To najlepszy na dziś piłkarz naszego zespołu, co przyznał nawet Fra Mat. Zatem jego brak zawsze jest największym osłabieniem.

Nie zmienią tego próby robienia z niego kozła ofiarnego, czy jakiekolwiek głosowania internetowe kibiców oceniające jeden jedyny mecz. Nie ma piłkarza, który nie ma słabszych meczów i nie popełnia nigdy w karierze kosztownych błędów.

Nie ma.

Nie znaczy to, że taki piłkarz ma przez to trafiać na trybuny czy na ławkę, nawet jeśli cały czas gra lepiej niż wielu innych i jest wartościowym zawodnikiem dla zespołu.

Jeszcze gorzej w tym meczu ze Stalą grał Jaroch czy Krzyżanowski. Dlaczego nie dopominasz się w związku z tym, aby ich odesłać na trybuny? Bo nie nazywają się Carbo? :evil:

krysztal 21.02.2024 13:40

Carbo zagrał piach.Oprócz sprokurowania straty bramki i rzutu karnego miał jeszcze kilka bardzo ryzykownych zagrań i zachowań-jak nie Carbo.Trudno na podstawie jednego słabego meczu odesłać chłopa na trybuny nie widząc jak prezentuje się na treningach.Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć,że przydarzył mu się słabszy występ i nie ma sensu bić na alarm,ale może też być tak,że jest w dużo gorszej formie niż jesienią i to byłby na prawdę wielki problem.

pepe72 21.02.2024 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1616187)
Carbo w meczu ze Stalą miał przechwyty, dobre podania, ładnie asekurował kolegów, strzelił gola. Miał też więcej błędów niż zwykle, ale gdyby nie on i jego ogólny wkład w grę, przegrywalibyśmy zapewne nawet wyżej niż 1:0, bo nie byłoby choćby tego gola na 1:1, a wtedy w ogóle nie byłoby szans na remontadę w końcówce...

Wszyscy, poza fanbojami na forum, ocenili Carbo fatalnie za ten mecz.
Wychodzi, że uważasz, że wszyscy poza tobą się mylą. :haha: :haha: :haha:

Zaś co do bramki to VAR na meczu uznał, że Rodado strzelił. Więc gol zostałby uznany nawet jakby Carbo nie strzelił. Analiza po meczu nie zmienia wyniku meczu.

FraMat 21.02.2024 14:21

Pozostaje ponownie wzruszyć ramionami.
Nie mam pojęcia jak Wisła przeprowadziła tę "analizę".
Pewnie przy pomocy AI :LOL
Narysowali sobie na ekranie symulację technologii on-line i zamieścili w necie.
Jeśli wykażesz, że zastosowali tu technologię goal-ine, ktorej nie było na meczu, ale po nim nagle się znalazła, przyznam ci rację.
W przeciwnym wypadku uważam to za świetny żart ze strony Wisły.

Fakt jest bezsporny - Rodado zdobył bramkę, której nikt nie zatwierdził, bo sytuacja była stykowa, ale że chwilę później piłkę wpakował do siatki Carbo po dobitce, uznano, że zapiszemy bramkę dla Carbo. I tyle.

Cytat:

Gola formalnie i oficjalnie oraz faktycznie zdobył Carbo, a nie Rodado. I to właśnie Twoje upieranie się, że nie, jest przykładem na to, jak tu dopasowywać rzeczywistość do tezy mającej robić z Carbo źle grającego zawodnika, którego można obwinić w pierwszej kolejności za mankamenty postawy Wisły w tym meczu.

Długo planowałeś tą akcję mającą wykazywać finalnie, że Sobolewski jednak był dobrym trenerem, bo Rude od razu nie odmienił całkowicie oblicza drużyny i będzie miał słabsze mecze podobnie jak Carbo?
Sorry, ale tu jak .......isz jak potłuczony.
Zmieniłeś się strasznie na niekorzyść od czasów, gdy zamieszczałeś fajne analizy meczowe za Kasperczaka.
Nie odbieram Carbo,. że jest bardzo dobrym piłkarzem, ale nie trzeba bronić jego postawy bramką, której nie zdobył.
Sam jednak przyznasz, że mimo dobrej postawy w tym meczu popełnił dwa poważne błędy...

FraMat 21.02.2024 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1616187)
Jeszcze gorzej w tym meczu ze Stalą grał Jaroch czy Krzyżanowski. Dlaczego nie dopominasz się w związku z tym, aby ich odesłać na trybuny? Bo nie nazywają się Carbo? :evil:

Czy któryś z nich stracił piłkę przed polem karnym, co poskutkowało bramką dla rywala?
Czy któryś z nich faulował w polu karnym?

Owszem, jeśli analizować tylko ogólne statystyki i ogólną postawę na boisku większość zawodników była słabsza od Carbo, a już Jaroch w szczególności.

Jednak to Carbo popełnił dwa niewybaczalne błędy, które w całości meczu sprawiają, ze ocena jego występu musi być negatywna.
Doceniajmy klasę naszych piłkarzy takich, jak Carbo, ale nie zamykajmy oczu na ich błędy.

Karherop 21.02.2024 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1616163)
PS. Już rozumiem Wolfy, dlaczego cenisz uwagi Pepe tak samo jak uwagi i przemyślenia Karcheropa :evil::-D

Jak już tak namiętnie o mnie wspominasz to się chociaż naucz mój nick pisać.

Skoro już tak wybiórczo podchodzisz do statystyk (co nie jest żadną nowością), pominales chociażby fakt że Carbo nie miał tyle odbiorów co ci się "wydawało" - to co cię obchodzi czy Carbo zaliczono gola czy nie? Marginalna sprawa, patrząc jakie zadania ma na boisku ten zawodnik i jak ostatecznie var zapisał bramkę Rodado (i tak nie mieli kamer by to lepiej ocenić niż Wisła swoją animacja).

Po jego błędach i tak powinniśmy przegrać. Mam nadzieję że mu się nie włączy na stałe casus Ratona, bo każda dobra postawę można zaprzepaścić katastrofalnymi błędami.

Nic to w ogóle nie zmienia w fakcie że to obecnie nasz najlepszy środkowy pomocnik, choć będący pod formą (albo dopiero w nią wchodzący po okresie przygotowawczym).

PS. Nie widzę nic dziwnego w tym że jednego zawodnika oceniamy bardziej surowo, a innego mniej. Inne są wymagania/oczekiwania od zawodnika 18 letniego zarabiającego 5k euro miesięcznie i zaliczającego swoje 10 spotkanie w seniorskiej piłce , od 30latka z pensja 20k euro i ponad 12 lat grania w seniorach. Ameryki tutaj nie odkryje (choć moze niektórych to jednak zaskakuje, jak widać na załączonym obrazku).

Markus 21.02.2024 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1616196)
Pozostaje ponownie wzruszyć ramionami.
Nie mam pojęcia jak Wisła przeprowadziła tę "analizę".
Pewnie przy pomocy AI :LOL
Narysowali sobie na ekranie symulację technologii on-line i zamieścili w necie.
Jeśli wykażesz, że zastosowali tu technologię goal-ine, ktorej nie było na meczu, ale po nim nagle się znalazła, przyznam ci rację.
W przeciwnym wypadku uważam to za świetny żart ze strony Wisły.

Fakt jest bezsporny - Rodado zdobył bramkę, której nikt nie zatwierdził, bo sytuacja była stykowa, ale że chwilę później piłkę wpakował do siatki Carbo po dobitce, uznano, że zapiszemy bramkę dla Carbo. I tyle.

Czyli klub kłamie. Zrobili analizę, by wprowadzić kibiców w błąd lub zażartować i podbudować Carbo. Bez żadnych podstaw. No można i tak. Fortuna pierwsza liga też kłamie. Wszyscy się uwzięli, bo tak wszystkim najwygodniej. :-D

Może od razu przyjmij jakąś uchwałę, że udział Carbo w tej bramce był niezasłużony i w ogóle pomijalny? :evil: Teraz to byłoby modne. W końcu "ocena Jego występu musi być negatywna" (cytuję), bo zrobił dwa błędy, nic innego się nie liczy. Straszne.

A Twoja akcja z pytaniami odnośnie zmian w Wiśle po odejściu Sobolewskiego w temacie meczu ze Stalą była aż nadto czytelna, byś teraz udawał, że miałeś inne intencje niż te, o których wspomniałem. Ja również doskonale pamiętam, co pisałeś miesiącami na temat Sobolewskiego i jak długo broniłeś jego pracę.

Warto wyciągnąć dziś z tego wnioski.

FraMat 21.02.2024 17:55

Tak, udział Carbo w bramce Rodado był żaden.
Zaprzeczysz?
To, że sędziowie nie zauważyli bramki Rodado i zauważyli dopiero trafienie Carbo to tylko ciekawostka.
Taka sama jak sytuacja, kiedy Jarzębak nie zauważył kiedyś wygarnięcia piłki z autu bramkowego przez legionsitę, co poskutkowało stratą gola przez Wisłę.

Poza tym nadal wzruszam ramionami w temacie moich rzekomych akcji.
Nic nie poradzę na czyjeś uprzedzenia.
Miłego wieczoru.

Arkadiusz.Czerepach 21.02.2024 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1616202)
Czyli klub kłamie. Zrobili analizę, by wprowadzić kibiców w błąd lub zażartować i podbudować Carbo. Bez żadnych podstaw. No można i tak. Fortuna pierwsza liga też kłamie. Wszyscy się uwzięli, bo tak wszystkim najwygodniej. :-D

Może od razu przyjmij jakąś uchwałę, że udział Carbo w tej bramce był niezasłużony i w ogóle pomijalny? :evil: Teraz to byłoby modne. W końcu "ocena Jego występu musi być negatywna" (cytuję), bo zrobił dwa błędy, nic innego się nie liczy. Straszne.

A Twoja akcja z pytaniami odnośnie zmian w Wiśle po odejściu Sobolewskiego w temacie meczu ze Stalą była aż nadto czytelna, byś teraz udawał, że miałeś inne intencje niż te, o których wspomniałem. Ja również doskonale pamiętam, co pisałeś miesiącami na temat Sobolewskiego i jak długo broniłeś jego pracę.

Warto wyciągnąć dziś z tego wnioski.

przecież nawet na tej "analizie" widać że piłka jest w bramce...

https://i.ibb.co/Y7kVF7d/car2.png

Karherop 21.02.2024 20:49

Przede wszystkim to klub z wiadomych tylko sobie przyczyn nienaturalnie powiększył piłkę. Zresztą kibice na X słusznie z tego cisnęli

krysztal 21.02.2024 21:14

Szkoda że jej jeszcze nie rozciągnęli jak w kapitanie w Tsubasie

krysztal 23.02.2024 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1616216)
Tak, udział Carbo w bramce Rodado był żaden.
Zaprzeczysz?
To, że sędziowie nie zauważyli bramki Rodado i zauważyli dopiero trafienie Carbo to tylko ciekawostka.
Taka sama jak sytuacja, kiedy Jarzębak nie zauważył kiedyś wygarnięcia piłki z autu bramkowego przez legionsitę, co poskutkowało stratą gola przez Wisłę.

Poza tym nadal wzruszam ramionami w temacie moich rzekomych akcji.
Nic nie poradzę na czyjeś uprzedzenia.
Miłego wieczoru.

Sędziowie nie musieli się nad tym głowić i tego przesadnie sprawdzać bo Carbo dobił i gol był czy tak czy siak.To że jedni przypisują tą bramkę Rodado inni Carbo jest nawet mniej istotne jak sytuacje kiedy piłka wpada po jakiejś obcierce i jest dyskusja czy to samobój czy nie.
Gdyby Carbo nie dobił sędziowie musieliby to dokładnie sprawdzić i na 99% gwizdnęliby bramkę Rodado

MaLk 25.02.2024 18:02

Sezon wrócił na tę chwilę statystyczne tory - liga jedzie idealnie w okolicach średniej/mediany.

Co oznacza, że w tym momencie znowu punktem docelowym (awans bezpośredni z drugiego miejsca) jest granica 63 punktów na koniec. Do rozegrania zostało 13 kolejek, w których brakuje nam "jedynie" 29 punktów.

Średnia biorąca to dla nas gra na poziomie 2,23 punktu na mecz do końca rundy zasadniczej.

Hello darkness, my old friend...

Jaroo1 25.02.2024 18:17

Tabela od 4 do 9 miejsca, to jest tak spłaszczona, że obecnie powinniśmy się martwić o to czy się załapiemy do top6. Gdyby nie fartowna wygrana w Rzeszowie to własnie byśmy byli na 8 miejscu, Łęczna na 9 i z jednym meczem mniej oraz 1 pkt mniej, Miedź już przed nami i z jednym meczem mniej.
Otarliśmy się o top 2 w tej kolejce (była taka możliwość) a jak widać, równie dobrze przez te niecałe 10 dni mogliśmy się znaleźć w połowie tabeli.

Jak my teraz tych meczów z czołówką nie będziemy najlepiej seryjnie wygrywać, to później zapewne przy teoretycznie łatwiejszym terminarzu, już takiej serii jak za Sobola nie wyciągniemy i może się skończyć miejscem poza 6

Elendil 25.02.2024 22:30

Prędzej uwierzę, że wygramy PP niż że awansujemy bezpośrednio. Baraże to max, a tam kolejne męczarnie. Nic lepszego nas w tym sezonie nie czeka.

Karherop 25.02.2024 23:16

Piękna kolejka za nami. Całe top 8(9) poza nami dopisało do swojego konta 3 punkty.

13 spotkań do końca. 6 punktów do miejsca bezpośredniego awansu.

Rok temu mieliśmy na tym etapie rozgrywek 8 punktów straty i już określano ta stratę jako beznadziejna, co oczywiście udało się zniwelować, ale ewidentnie przez chwilowa słabość rywali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl