![]() |
No cóż profesora fantazja poniosła, już mocarstwowe plany, a jeszcze niedawno murowany kandydat do spadku. Cracovie po tych wielkich zapowiadanych inwestycjach może będzie stać na czołówkę, ale jak na razie na dogonienie Nas, Legii i Lecha szans nie ma.
Niemniej bardzo wesoły człowiek z pana Filipiaka. Jeszcze nie tak dawno płakał, że w tej lidze to nic się nie da zrobić , nie ma miejsca dla poważnych ludzi biznesu itd, a po 1 wygranych Derbach skacze jak dziecko i snuje plany że normalnie Cracovia będzie baty wpuszczać wszystkim w Europie, bo przecież Wisła to już teraz musi ich gonić... Żałosne to ogólnie, a z drugiej strony fajnie będzie pod koniec sezonu, czy w przyszłym przypomnieć profesorkowi te deklaracje. |
Zarobki netto trenerów ekstraklasy wg. faktu:
Jose Maria Bakero (Polonia Warszawa) - 125.000 zł Franciszek Smuda (Zagłębie Lubin) - 90.000 zł Orest Lenczyk (Cracovia) - 50.000 zł Maciej Skorża (Wisła Kraków) - 45.000 zł Ryszard Tarasiewicz (Śląsk Wrocław) - 40.000 zł Jan Urban (Legia Warszawa) - 40.000 zł Dariusz Pasieka (Arka Gdynia) - 30.000 zł Rafał Ulatowski (GKS Bełchatów) - 30.000 zł Michał Probierz (Jagiellonia Białystok) - 25.000 zł Jacek Zieliński (Lech Poznań) - 25.000 zł Tomasz Kafarski (Lechia Gdańsk) - 20.000 zł Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów) - 20.000 zł Jurij Szatałow (Polonia Bytom) - 15.000 zł Dariusz Fornalak (Piast Gliwice) - 15.000 zł Marcin Sasal (Korona Kielce) - 15.000 zł Marcin Brosz (Odra Wodzisław) - 13.000 zł Ciekawe na ile prawdziwe? |
Co nie zmienia faktu że i nam przydałoby się wzmocnić zanim wejdziemy na nowy stadion. ;)
|
Pełniejsza wersja > http://www.sport.pl/pilka/1,65050,73..._Mistrzow.html
Nie jeść, nie pić w czasie czytania. Po skończeniu wytrzeć monitor ;) |
Cytat:
|
w tej walce o lige mistrzów ma pomóc Cracovii Szczot z Górnika Zabrze.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html |
Swoją drogą to my moglibysmy sprobowac zakontraktowac Szczota za jakas rozsądną kase. Mimo wszystko to jest zawodnik z potencjałem i mysle ze Kirma posadziłby na ławie.
|
zabawny jest ten pseudo profesorek;D,gdyby tak wyniki zalezaly od stadionow,to za 2 lata z 8 druzyn bedzie Mistrzem Polski:),albo w pucharach grac:),Korona Kielce tez miala grac w pucharach po wybudowaniu nowego stadionu;),minelo ze 4 lata ,i co???,...dobrze ze za marzenia sie nie placi,bo szybko by stopnial ten majatek profesorka:D
|
Profesor rzecz jasna mówi to w euforii, która niewątpliwie mu towarzyszy po kliku zwycięstwach. Co do tego gonienia przez Wisłę?proponuje spojrzeć na tabelę,widać tego profesor nie robi. Poza tym jego wypowiedz świadczy tylko o nikłej wiedzy jaką facet posiada,ba on ewidentnie nie zdaje sobie sprawy co to znaczy grać w pucharach. Musiałby wymienić wszystkich kopaczy,których posiada. Póki co profesor jest na etapie radość z strzału w dychę jak to określił transfer Matusiaka:). Zapewne ściągnie trzech,czterech ligowców i będzie wymagał on nich walki o LM:).
|
W tym wywiadzie kłamstwo jest już w pierwszym zdaniu:
Cytat:
Zespół spadł panie Klemba tylko przez matactwa wrócił do Ekstraklasy |
Cytat:
|
Ja przed tamtym sezonem slyszalem, ze oni mają być czwartą po Wiśle, Legii i Lechu siła w ekstraklasie. Wywiad bodajże PS.
: )))))) |
Ale najlepsze jest to, ze Filipak mowi otwarcie ze maja 40 baniek POLSKICH i to idzie na TSV, Pasy i eventy. Takim pieniedzmi to mogliby cos zdziałac, ale w siatkowke badz pilke reczna
Ale facet ma fantazje...oj bez kitu |
Ale przecież wiadomo, że nie ma co brać na poważnie tego co mówi Filipiak. Widać że facet odłożył leki. Jego wypowiedzi od dawna powinny być cytowane w specjalnym wątku psychiatrycznym.
A po tym zdaniu: Cytat:
|
Moim zdaniem za chwilę Barcelona będzie nas gonić, choć po ostatnim meczu już musi:)
Ten gość chyba nie bardzo wie w jakiej lidze gra jego drużyna i co prezentuje. Jemu się wydaje że jak ściągnie 3-4 kolejnych Matusiaków i Golińskich to Europe zawojuje. Zresztą tacy jedni co to wnet mieli być w czołówce ekstraklasy już byli, i nawet są tylko że w czołówce pierwszej ligi. Ale podziwiam gościa za optymizm. |
No Filipiak trzeba przyznac ma duze poczucie humoru ,trzeba by mu tez zrobic jakies teksty psycholigiczne czy aby jest w pełni poczytalny
zauwazcie ze to jest jednak jakas jego obrana "taktyka" ,opowiadajac takie tandetne bzdury robi kolo siebie i tak troche szumu ,bo wiadomo ze Cracovia medialnie mało kogo interesuje. |
Nie rozumiem , dla czego tak wyszydzacie słowa profesorka. Dobrze chłop gada ( z małymi wyjątkami :D)
Niech buduje swoją wiekopomną drużynę , niech inwestuje grube miliony , jak dla mnie to może nawet na księżyc lecieć. Daj mu Boże zdrowie i pieniądze . Raptem cztery mecze w lidze wygrał , i już prosze , puchary będą . Ależ się chłop podpalił. Prawdziwy fascynat , prezes-kibol , zawsze mnie tacy bawili. Derby wygrał i już musimy jego Craxę gonić , ma fantazję , trzeba mu to przyznać. Tylko ja mam drogi "professore" prośbę. Nie gadaj nie fantazjuj tylko działaj !!!. , wywal tą kasę ( co tak u Cupiała niedawno wyśmiewałeś) , zbuduj swój "drimtim" , będziemy mieli dużą frajdę kibicowsko-spportową dokopując wam w prawdziwych , sportowych derbach. Na prawdziwym pełnym stadionie.... Najlepiej waszym :D |
Amica i Cracovia idą na majstra !!
Filipiak jest tak samo zakompleksiony wzgledem Wisły jak cała reszta pasiastych troglodytów,czego przykład dał jak Wisła przegrała 0-4 z Groclinem to ubrał celowo czapeczke "Super Wisła",dzis pokazal to drugi raz |
Cytat:
|
Właśnie w radiowej Trójce podali ,że na zachodzie piłkarze nie mogą mieć w organizmie wiecęj niż 7 % całego ciała ,natomiast w Polsce AWF z Katowic przeprowadził podobne badania i niektórzy piłkarze maja wyniki nawet w granicach 17% , czyli gramy tak słabo bo pod względem przygotowania fizycznego leżymy i kwiczymy
|
Cytat:
w kazdym razie, to nie radiowa 3 , tylko gazeta napisala w dzisiejszym dodatku sport, jest tez na stronie: http://www.sport.pl/pilka/1,65050,73...i_pilkarz.html ciekawy tekst, warto tez przeczytac ten wywiad: http://www.sport.pl/pilka/1,65046,73...e_zdrowie.html Legia do mcdonalda po meczu z nami, niezła kpina rzeczywiscie, ciekawe co na to Urban... |
skoro już fizycznie odstajemy, to co powiedzieć o technice czy taktyce...
zresztą pamiętamy kto w meczu Wisła - Real przebiegł więcej km... |
Jak na moje oko Filipiak gada co gada, gdyz rozchodzi mu sie o szczelne wypelnienie nowo budowanego stadionu. Wiadomo ze Cracovia jak kazdy zespol ma swoich stalych kibicow, ktorzy niezaleznie od wszystkiego beda regularnie chodzic na mecze. Ciezko oszacowac ilu takich w tej chwili jest, ale do tego zeby wypelnic 15,5 tysieczny stadion moze zabraknac paru piknkow :)
Wobec tego wypadaloby jakos dzialac, zeby ich przyciagnac i jednoczesnie nie stracic na rzecz Wisly, ktora akurat rowniez bedzie dysponowac magnesem w postaci nowego stadionu. W tym celu postawiono na haslo pt. "Juz niebawem Wisla bedzie nam mogla buty czyscic, Cracovia w pucharach pozabija wszystkich" :D Nic dziwnego, ze w klubie ktory do tej pory funkcjonowal pod szyldem w rodzaju "wariaci na trybunach, dno na murawie" rozpoczely sie prace nad poprawa image. |
To w czas z tymi badaniami :D Nie trzeba byc naukowcem, żeby zobaczyć ze jak nasi przebiegnal kilka razy w te i we w te to coś zaczyna siadać .
Co do filipiaka jak wyłoży jakąś kasę kupi 3-4 zawodników to może i coś zdziałają w walce o 4-3 miejsce - bo w naszej kartoflanej wystarczy byc najlepszym wsrod najslabszych... |
Cytat:
:lol: Spadłem z krzesła jak to przeczytałem... on coś bierze czy na starość mu coraz bardziej odpier**la? |
Robbinsony jakieś, matody.Psia mać. Nasz selekcjoner wszytko na nos, jak 3/4 trenerów w Polsce, więc niech się ten Robinson nie mądrzy,bo zaraz go Piechniczek upomni. A on jak wiemy na MŚ coś zdobył i to bez żadnych wynalazków jakie Robinson stosuje. Niech sobie takich Robinsonów zatrudniają w Angli,Hiszpani, Grecji,Niemczech, Belgi, Turcji,Francji,Włoszech,Albani,Lichtensteinach, ale nie u nas gdzie my wiemy co to prawdziwy futbol i jak z nosem do niego podejść.
|
Filipiak jest bardziej oderwany od rzeczywistości niż kibice Cracovii :D lol Chce atakować Ligę mistrzów z piłkarskimi odpadami Matusiakiem i Golińskim i pseudo obiecującymi Klichami i Sachami. Matusiak jest znany z tego, że w całej karierze sportowej zagrał pół sezonu na wysokim poziomie, a Goliński to chyba jest znany z tego, że jest znany. Ta agresywna polityka transferowa w tym roku może być zabawna. Zważywszy, że napalili się na Szczota, który jest za słaby na ekstraklasę. Do tego obrazu rozpaczy (Cracovii) brakuje jeszcze Zachorskiego :d
Druga rzecz. Profesor w wywiadzie mówi, że Mają 40 mln zł na Cracovie, TSV i inne imprezy. Z tym to im się będzie ciężko załapać do górnej części tabeli. Filipiak, chyba zapomniał, że nie tylko Cracovii buduje się stadion, i nie tylko Cracovia ma ambicje. Jest jeszcze Legia, Lech i oczywiście Wisła, czyli poziom narazie nie osiągalny dla Pasów. Na horyzoncie pojawia się już Śląsk i Lechia. Prędzej tam spodziewałbym się piłki na wyoskim poziomie, niż na Cracovii. |
Cytat:
Nie odmawiam mu sukcesów w biznesie, ale to nie to samo. Poza tym Lenczyk też osiągał sukcesy w Belchatowie , by nagle wszystko sie odmieniło i coraz gorsze wyniki zluzowały imć Oresta ze stołka. Także odrobinę valium nie zaszkodzi profesorowi. |
Cytat:
Najlepsze lekarstwo - 3-0 w wiosennych derbach. |
Cleber do nas wraca :) Załowałem, ze odszedł bo to swietny zawodnik ale powraca i to jest dobra wiadomosc. Jop musi sie bac, bedzie miał teraz duzo trudniej na gre w pierwszym składzie - tak mysle. Z Cleberem i Marcelo nasza linia obrony bedzie jeszcze silniejsza.
|
Emeryci i rencisci, zamiast brac mlodych i utalentowanych typu Glik i Sadlok i miec spokoj na nastepne 10 lat to my sprowadzamy staruszkow Jopa i Clebera :/
|
Cytat:
|
No tak, czyli sprawy finansowe sa wazniejsze niz rozwoj druzyny :/
|
Nie, lepiej płacić 500 tyś. euro za polskich zawodników, którzy w większości kopią się po czołach.
|
No przeciez masz Jopa, super defensora z ligi rosyjskiej. Gra za pol darmo a jaki jest dobry ze hoho.
|
Szatałow następcą Smudy w Lubinie ?
http://www.futbol.pl/artykul/70465.html |
Cytat:
Zamiarem moim było wyeksponowanie faktu, iż kupno polskiego piłkarza, który za przeproszeniem gówno do tej pory pokazał, za cenę które niemal napewno oscylowała by wokół kwoty 500 tyś euro, byłoby działaniem na szkodę klubu. I to zwłaszcza w naszej sytuacji finansowej, gdzie jeśli w ogóle posiadamy/będziemy posiadać jakiekolwiek środki finansowe przeznaczone na transfery, to wolę, żeby zostały spożytkowane na graczy ofensywnych. Przecinaków i wyrobników ci u nas dostatek. PS. Nie ten temat chyba... |
Cytat:
Logicznie rzecz biorąc dla takich Pawlusińskich czy Baranów gra w europejskich pucharach to zagrożenie. Żaden z nich nie prezentuje poziomu dającego szanse na transfer zagraniczny, natomiast teraz mają pewny plac i pewny geld. Wzmocnienie składu nie leży specjalnie w ich interesie. |
nie wiedzialem gdzie to umiescic :
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ungsdaten.html trzy lata temu gość rozegrał w Legii runde (13m./3br.) i na Legię był za słaby... teraz chcą go Stuttgart , Schalke ,Shakhtar ... Gratulacje dla Legii :P (z Beto chyba nie będzie tak samo .....??? hehe) |
To tylko pokazuje ze polscy trenerzy to dziadostwo.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl