Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Ola7 18.01.2009 19:27

Słaby, słaby :D

emsi 18.01.2009 19:29

Miało być bene natus bo szal nosi jedna osoba :)

Tak myślałem Wolfy, że lekko się zamotałeś a co do stylu taki chciałem uzyskać :)

A znak wodny dawajcie na wszystko ja cos robicie bo ostro kradną teraz i wydają jakieś tłuki z innych klubow na allegro przerabiając sobie dobry hajs na obcych ekipach.

wisl@k_TS 18.01.2009 19:31

Biorę jeden, dooobry jest :-D

Ala1955 18.01.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 658856)
Miało być bene natus bo szal nosi jedna osoba :)

W takim razie sorry - skojarzyłam z napisem po polsku ("Szlachetnie urodzeni ... ") stąd moja pomyłka. Bądź uprzejmy wybaczyć :-)

simone 18.01.2009 19:41

Świetny szal Emsi :D

Ni_Ma 18.01.2009 19:44

a gdzie i kiedy możemy je odebrać?

:D:D

emsi 18.01.2009 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 658867)
a gdzie i kiedy możemy je odebrać?

:D:D


Na razie nie można badam rynek czy się przyjmą i ewentualnie co poprawić :D

Ni_Ma 18.01.2009 19:47

no już zbadałeś - przyjmie się, poprawiać nie ma co

:)

Precel z makiem 18.01.2009 19:47

ja też taki chce. Projekt wypasiony!

michal_TS 18.01.2009 19:51

A co z tym co ostatnio wkleiłeś ? tez był świetny.

emsi 18.01.2009 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michal_TS (Post 658874)
A co z tym co ostatnio wkleiłeś ? tez był świetny.

Myślimy myślimy wszystko we właściwym czasie :)

Prezydentowa 18.01.2009 19:53

1. Jak główny napis jest w pierwszej osobie, to moim zdaniem ten górny też powienien
2. Na drugiej stronie szala dorobiłeś "ogonek" do Ą na złej warstwie chyba.
3. ŚWIETNY PROJEKT

emsi 18.01.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 658876)
1. Jak główny napis jest w pierwszej osobie, to moim zdaniem ten górny też powienien
2. Na drugiej stronie szala dorobiłeś "ogonek" do Ą na złej warstwie chyba.
3. ŚWIETNY PROJEK

Trafiłaś w sedno, hasełko pójdzie poprawione w pierwszej osobie bo o tym samym pomyślałem i tam bład przy ogonku:) brawa za spostrzegawczość :)

Dziekuję za opinię :)

_ukoL 18.01.2009 20:18

Piękny szal...w sam raz na zimę.

Ni_Ma 18.01.2009 20:31

nalewka tarninowa na kaca? no nie wiem ale spróbuje :)

pio 18.01.2009 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 658897)
nalewka tarninowa na kaca? no nie wiem ale spróbuje :)

2 pytania :)
1. Jak to to smakuje?
2. Ni_Ma, czy w Twoich żyłach jeszcze płynie krew :)?

vote-for-mikey 18.01.2009 21:19

Ni_Ma ma permanentnie 4 promile.







krwi :D:D

Ni_Ma 18.01.2009 21:25

nie, nalewka tarninowa (smakuje jak śliwkowa) nie jest dobra na kaca bleee :foch: - poszłam do sklepu po piwko i to jest to! :>

strasznie dziś chorowałam cały dzień - ale to nie od nadmiaru wina nie, nie absolutnie, tylko pewnie cos niestrawnego zjadłam :rotfl:

ojej chłopaki mowicie jakbyście nigdy nie pili a potem nie mieli syndormu dnia następnego - dobra pio nie ma :>

Gucio25 18.01.2009 21:40

otwarty list do Rosji.

.......imy ten wasz gaz i czego byście tam nie mieli.
Polska - Rosja 24:22 - ręczna
Polska - Rosja 3:2 - siatka
Polska - Rosja 3:1 - noga ('98)
o, Polska - Rosja 3:1 - hokej na trawie :D

jebać ruskich, aeaeaooo!

pio 18.01.2009 21:41

:)
Ni_Ma co ukrywać :), nie bez powodu jesteś moją fanką :D

South 18.01.2009 21:43

jak się przelewa wódkę do piersiówki ? są jakieś lejki ,takie małe czy coś ?

pytam bo nigdy jej nie używałem ,a idzie studniówka więc wypada mieć coś zabezpieczonego tylko dla siebie na czarną godzinę ;)

Ni_Ma 18.01.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 658948)
:)
Ni_Ma co ukrywać :), nie bez powodu jesteś moją fanką :D


i to już w conajmniej 2 kategoriach :-D


South sa takie małe lejeczki ale można to zrobić metodą bezlejkową. Po prostu przelej - uprzednio biorąc sporego łyka z właściwej butelki coby ręka nie drżała :D :D

pio 18.01.2009 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 658951)
i to już w conajmniej 2 kategoriach :-D

A w ilu byłem nominowany ?:D

Ni_Ma 18.01.2009 22:06

jak zaczne wyliczać to dwie strony to zajmie :D

vote-for-mikey 18.01.2009 22:08

south, weź zwykły lejek :D:D

Aro1234 18.01.2009 22:08

To lepiej nie, lepiej nie... :lol:

Ni_Ma 18.01.2009 22:12

South ale po co Ci piersiówka??

Przeciez ide z Tobą to coś wezmę :D

South 18.01.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 658972)
South ale po co Ci piersiówka??

Przeciez ide z Tobą to coś wezmę :D


mimo wszystko lubię się czuć zabezpieczony :-)

lejek zwykły nie pasuje ,lanie z ręki odpada za bardzo ręka mi się chybocze nawet po sporawym łyku ;]

Precel z makiem 18.01.2009 22:17

masakra jakaś... co za dzień! wstałem o 8 i sprzatałem chate praktycznie przez cały dzień na wielki kacu... Dobrze że moge sobie teraz odsapnąć w fotelu przed telewizorkiem :)

pio 18.01.2009 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 658965)
jak zaczne wyliczać to dwie strony to zajmie :D

I że niby tylko w dwóch kategoriach, tylko? Jedynie?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 658972)
South ale po co Ci piersiówka??

Przeciez ide z Tobą to coś wezmę :D

Coś :lol: Przemycisz i tira jak będzie trzeba :rotfl:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 658967)
To lepiej nie, lepiej nie... :lol:

Bez takich, bez takich :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 658976)
masakra jakaś... co za dzień! wstałem o 8 i sprzatałem chate praktycznie przez cały dzień na wielki kacu... Dobrze że moge sobie teraz odsapnąć w fotelu przed telewizorkiem :)

W święta to jeszcze zrozumiałe...albo w niedzielę palmową :D Ale tak dziś??

Precel z makiem 18.01.2009 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 658977)
W święta to jeszcze zrozumiałe...albo w niedzielę palmową :D Ale tak dziś??

Prosze Ciebie starzy zaraz wracają a jak by sie dowiedzieli co sie działo to by nie było za fajnie :D
No ale generalnie to mi sie chyba udało...
Chociaż ostatnio też tak myślałem a 2 browary zostały w lodówce, przez nikogo nie zauważone :D mamusia sie zdziwiła :-p

Kobieta_Wislak 18.01.2009 22:23

się moda zrobiła na własne zdjęcie w avatarze.... to nie będę gorsza... a co :>
(sprawdzam jak wyszłam) :-p

Ni_Ma 18.01.2009 22:24

pio... "w conajmniej 2 kategoriach"

nie słuchasz mnie!!
:)

Precel wiem co czujesz, ja też dziś umierałam przez 3/4 dnia z powodu wielkiego kaca ... :/

pio 18.01.2009 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 658980)
się moda zrobiła na własne zdjęcie w avatarze.... to nie będę gorsza... a co :>
(sprawdzam jak wyszłam) :-p

Trochę przerobione w photoshopie, ale generalnie cała Ty :P
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 658981)
pio... "w conajmniej 2 kategoriach"

nie słuchasz mnie!!
:)

Precel wiem co czujesz, ja też dziś umierałam przez 3/4 dnia z powodu wielkiego kaca ... :/

Racja, przepraszam, po prostu za cicho mówiłaś :P
Ale przeraziłem się na pierwszy rzut oka/ucha ...uspokoiłaś mnie :)

vote-for-mikey 18.01.2009 22:30

Kobieta_Wiślaka

kuchennymi drzwiami? ;d

Kobieta_Wislak 18.01.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 658984)
Trochę przerobione w photoshopie, ale generalnie cała Ty :P

troszkę, ale nie czepiaj się tych kilku zmarszczek i paru kilogramów :-p

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 658986)
Kobieta_Wiślaka kuchennymi drzwiami? ;d

ossz cholerka, przecież ja drożdżowca piekłam... wiedziałam, że coś robiłam jak mnie Wiślak z nerwów wyprowadził :lol: i pogonić trzeba było... :>

Ni_Ma 18.01.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 658980)
się moda zrobiła na własne zdjęcie w avatarze.... to nie będę gorsza... a co :>
(sprawdzam jak wyszłam) :-p

bardzo gustowny fartuszek!! :D

Ni_Ma 18.01.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 658984)
Ale przeraziłem się na pierwszy rzut oka/ucha ...uspokoiłaś mnie :)

tak mi się wydawało że głos podnosisz... to się szybko zaczełam tłumaczyć!

:D

pio 18.01.2009 22:47

Nie, nie, nie :>
Ja jestem "niesłychanie spokojny człowiek" :D

Ni_Ma 18.01.2009 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 658992)
Nie, nie, nie :>
Ja jestem "niesłychanie spokojny człowiek" :D

.....w conajmniej 3 kategoriach....... :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl