![]() |
Cytat:
|
Edwin van der Sar - po operacji. Ben Foster doznał urazu w trakcie meczu o Tarczę Wspólnoty. Man Utd został z jednym sprawnym bramkarzem.
Trzeba zmontować fajny filmik z interwencjami Mariusza (strzały Chinyamy, strzał Stilica, parę interwencji z Barceloną), lekko "podkręcić" CV - np. nigdy nie puściłem gola z ponad 50 m (i Fosterowi i Kuszczakowi gole strzelali bramkarze rywali) i parę EUR wpadnie :D :D :D |
Cytat:
ale skoro nawet Żuraw nie chciał wrócić to o czym mówić niech podpiszą Malego |
tego Senegalczyka z Łęcznej Nakolume przydałoby sie kupic, wszyscy go chwalą że taki dobry.Oby Bednarz znowu nie przespał go tak jak Franka i Lewego bo potem nie bedzie miał kto bramek strzelac w pucharach
|
AYALA: już podobno nim się Lech intersuje więc możemy już o nim pomarzyć :] Oni tam się nie cackają z transferami tak jak my
|
kedlaw 19 z tym Traore z Gorzowa wykrakałeś właśnie Lech zaczyna polowanie ciekawe czy ktoś z "nowych" ludzi Skorży podejmie wyzwanie i go " sprzątnie " Kolejorzowi ten senegalczyk może se okazać drugim Chinyamą mam nadzieje że Wisła nie będzie żałować potem że go nie ściągnęła druga sprawa co myślicie o tym zawodniku jest z kartom w ręku http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html i nie trzeba za niego płacić
|
Cytat:
Myślę, że powinieneś się dalej bawić w zbieranie kart z pokemonami |
Wislak z Myślenic wracając do mego wczorajszego pytania to i możliwego i realnego tak dla twej pewności to kogo proponujeszna miejsce nowego trenera bramkarzy?????
|
Pablloo naprawde je zbierasz nie wiedziałem
|
JOSE 841 nie nabijaj postów jest taka opcja jak edytuj... a co do trenera bramkarzy to ja proponuje Andrzeja Dawidziuka
Edit: Piekutowski nie mógłby jeszcze pobronić gdyż ma kontuzjowane kolano i ledwo chodzi... Kontuzje tą złapał jeszcze w czasie gdy był wypożyczony w z Wisły do Jagielonii |
Wg mnie powinien się tym zająć ktoś, kto dawniej też był bramkarzem, np. Piekutowski. Dobrze bronił, obecnie nie ma przynależności klubowej, mógłby jeszcze pobronić, ma 35 lat, a w przyszłości zająć się trenowaniem bramkarzy. Kurto jest młodym talentem, który wg mnie będzie bardzo dobrym bramkarzem, niestety, widząc pana Kazimierskiego spartoli i jego...
EDIT: Obecnie Piekutowski pomaga szkolić młodych bramkarzy w lubelskich klubach (Lewartem Lubartów i Lublinianką). |
co sądzicie o tym zawodniku http://www.transfermarkt.de/de/spiel...uo/profil.html nadawałby sie do Wisły jako następca Brożka???????????????
|
Widziałeś go kiedyś w akcji czy przeszukujesz transfermarkta? To nie jest wiarygodne źródło informacji. Patrz wartość Pawełka w Wiśle. Dawaj tutaj takich, których mogliśmy gdziekolwiek widzieć, a nie tylko w fifie, chociaż i tak mało kto gra chińską ligę :D
|
Wiślak z Myślenic jeśli chcesz wiedzieć to chłopak ograny mimo że grał w rezerwach a po pewnym czasie zaliczył serie wystepów w 1 składzie Manchesteru i strzelił kilka goli w barwach Manchesteru i nieco więcej w strzelił na wypożyczeniu 38 goli w 61 spotkaniach w Belgii ma też kilka wystepów W LM w barwach Manchesteru mimo wszystko zawodnik wart uwagi i polecenia do Wisły Manchester swego czasu przebił oferty Interu i Realu Madryt wykładajac 3,5mln
|
A Szamotulski znowu wolny...dawny kolega Bednarza. Moze Jacek wykonalby do niego telefon ;)?
|
|
no,ale w MU to dużo nie pograł. :)
|
Cytat:
http://sport.onet.pl/74456,1248770,1...wiadomosc.html Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=NUIlHpdRsUU&feature=fvw
umie ktos japonski ? jest w stanie powiedziec co to za druzyna ta niebieska? i chodzi mi o numer 24, co to za zawodnik ile lat, ile warty moze byc... swietny gosc:) wypracowal pierwsza bramke i sam skonczyl lobujac klatka piersiowa, a pozniej rajdzik niezly, material na napadziora/skrzydlowego swietny;> |
najlepsze sf jakby w Wisle sie wydarzylo by to :
sprzedaz Brozka za 3 miliony. 2 miliony na dziure 500 na bramkarza dobrego 500 na jaakiegos konkretnego napastnika tak jak mowil Bednarz czyli z ligi czeskiej albo slowackiej i szarpniecie sie na smolarka - co to jest malo realne ale marzyc mozna |
Cytat:
|
Ogólnie myśle że gośc dla nas nie do wyjęcia, bo w lidze japońskiej dobrze zarabiają. Choć gośc świetny.
sądzać po barwach zespołu to może być Júbilo Iwata albo Kawasaki Frontale, ale nie jestem pewny. A jeśli chodzi o zawodnika to nie mam pojęcia :D jeśli z Kawasaki to Masahiro Ohashi. Lubię oglądać skróty na Eurosporcie tej ligi bo niezła gra, szybka, dobra techniczna, piękne bramki a do tego fantastyczni kibice wszystkich drużyn :) wszyscy w barwach! dlatego gdybym był piłkarzem mając do wyboru jakaś średnią ligę europejską(np: szkocką czy rosyjską) albo japońską, wybrałbym Azję :) a gdzie dopiero Polska :) |
ja bym sprowadził na nowo do Wisły Bartka Iwana który bardzo dobrze prezentował sie w GKS-ie Katowice.Ofensywni pomocnicy zawsze są potrzebni,bo nie wiadomo kiedy do formy wróci Garguła,pozatym to wychowanek Wisły.
|
Nagaoka z Przeboju Wolbrom zrobil na mnie niezle wrazenie tym swoim dryblingiem,moze jego by sciagnac?
|
propo ataku co powiecie o tych zawodnikach http://www.transfermarkt.de/de/spiel...no/profil.html za rok kończy mu sie kontrakt a drugi http://www.transfermarkt.de/de/spiel...e/profil.htmli chyba byłby prędzej do wyciągnięcia aczkolwiek pomarzyć zawsze można
|
Za glupoty powinienes dostac 3 dni wolnego od forum.
|
Cytat:
|
mam pytanie propo trenera bramkarzy co myślicie o Majdanie ???? byłby lepszy od obecnego trenera bramkarzy?????
|
skończ, wstydu oszczędź
|
Cytat:
|
a moze warto sprowadzic Kotorowskiego?? jest to zawodnik ktory na juz moze byc numerem 1 albo przynajmniej zmobilizowac wreszcie naszego Pawelka.pzdr
|
A może... Przyrowskiego ? Młody, utalentowany. Na pewno lepszy od Pawełka ;)
|
Cytat:
|
Zejliko Kalac z Milanu dostał zielone światło na szukanie sobie klubu xD wielkim graczem nigdy nie był ale od Pawełka byłby lepszy xD nie ma to jak dobre sf ;p
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie widzę, żeby Przyrowski "marzyłem o grze w Polonii" był lekiem na nasze problemy z bramkarzem. |
Cytat:
|
Skabe z Legii można było kupić lub wypożyczyć. W Poloni Bytom gra obecnie bardzo dobrze, 25 lat, dobre warunki fizyczne i napewno alternatywa dla Pawełka http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ba/profil.html
|
Cytat:
Bez pozdrowień. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl