Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

kgwiazdak 21.11.2008 22:00

oj gdybym ja jeszcze byl w stanie pic..........

Musiek1906 21.11.2008 22:18

Jakim tramwajem dojade na ul.Bulwarowa na boisko(pod balonem) Krakusa NH ? Chodzi mi rowniez na ktorym przystanku mam wysiasc ? :P
Pozdro

KamiK 21.11.2008 22:30

Musiek odpowiedź jest bliżej niż myślisz:)... #19729

zimka 21.11.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 632362)
Jakim tramwajem dojade na ul.Bulwarowa na boisko(pod balonem) Krakusa NH ? Chodzi mi rowniez na ktorym przystanku mam wysiasc ? :P
Pozdro

1 albo 5 na Kocmyrzowskiej a później idziesz w stronę Zalewu i jest balon:D

Overmars 21.11.2008 22:48

Gdzie w krakowie mozna kupic race ??
i najlepiej jak by sie dało kupic je w sobote;]

gigant 21.11.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 632406)
Gdzie w krakowie mozna kupic race na terenie krakowa ??
i najlepiej jak by sie dało kupic je w sobote;]

Właśnie, dobre pytanie."Gdzie w krakowie mozna kupic race na terenie krakowa"??

pietruch 21.11.2008 23:20

Gdzieś musiałem przeoczyć...
Znajomy wysłał mi zaproszenie na Steam'a, i muszę je akceptować, ale za bardzo nie wiem gdzie.
Może jakieś małe, krótkie vademecum?

oskar TS 22.11.2008 00:19

http://i38.tinypic.com/5z0hnk.gif

Mozna jasniej??To jest jakas grupa czy cos??

WiselkaMLP 22.11.2008 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 632412)
Właśnie, dobre pytanie."Gdzie w krakowie mozna kupic race na terenie krakowa"??

okolice ELBUDU na Lagiewnikach hurtownia fajerkerkow rac

WINDEK 22.11.2008 00:28

Poszukuję kibicowskich przyśpiewek różnych klubów w formacie mp3/wav, śpiewanych rzecz jasna przez fanów. Szczególnie zależy mi na Wiślackich i Lechijnych oraz Śląska. Potrzebne niezmiernie również innych klubów Ekstraklasy i klubów zagranicznych/reprezentacji. Gdzie tego szukać? :D

SV_ 22.11.2008 02:41

Tak mnie zaciekawiło czy SKWK zamierza/już to zrobiło tak jak zapowiadało napisać dokładny "plan" na co poszła dokładnie kasa na gościnę Lechii?

WILU TS 22.11.2008 02:52

A Ty co ? pamiętnik wydatków za bieżący miesiąc piszesz ?

DYRU 22.11.2008 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 632466)
Tak mnie zaciekawiło czy SKWK zamierza/już to zrobiło tak jak zapowiadało napisać dokładny "plan" na co poszła dokładnie kasa na gościnę Lechii?

dokładny plan:

1. Po 100 zł każdy członek SKWK do kieszeni dostał
2. Część kasy wydało na imrpezę w swoim gronie
3. A resztę kasy na propagandę odnośnie tego jak to ugościliśmy Lechię i wciskanie wszystki kitu, żeby zamydlić oczy, a tak naprawdę zajebać kasę,

info telefoniczne
pozdrawiam

nowy_piotrek 22.11.2008 12:04

"Fani chuligani, rzecz o polskich kibolach" Dudaly.

Posiada ktos moze ta ksiazke? Ewentualnie skad mozna ja bezplatnie sciagnac?
Jesli ktos posiada fragmenty tej ksiazki to rowniez prosze o informacje.

Zola 22.11.2008 13:08

wie Ktos jak sie uaktywna usluge w Orange "sms z internetu"? pod jaki nr sie wysyla sms i o jakiej tresci?

PrawdziwośćDlaGry 22.11.2008 13:11

pod nr 102 dużymi literami INTERNET ;)

SV_ 22.11.2008 13:17

Tak dla infa panów powyżej dymiących - a) nie jesteście zabawni b) za to "kumaci" strasznie chcecie być c) skwk samo opowiadało takie bajki ze napisze co z kasa dokładnie zrobiono? czemu nasze stowarzyszenie nigdy nie może ujawnić co robi z kasa tak jak np to zrobił Śląsk przed meczem z nami?
Gdyby SKWK nie mówiło podczas zbiórek ze później poda na co dokładnie poszły fundusze to bym o nic nie pytał.

Dubi 22.11.2008 13:35

witam.
zna ktos program do EDYCJI filmików ? mile widziany w wersji polskiej... bardzo potrzebny
z góry wielkie dzieki.

Kurt 22.11.2008 15:56

Cytat:

1.Są te vlepki jeszcze w Fanatyku albo Wiślackim Świecie??
http://i29.tinypic.com/or885v.jpg
Tych nie ma skończyły się i zdążyła już wyjść nowa kolekcja.

- W fanatyku ich nie było w zeszłym tygodniu, do WŚ się nie zapuszczam, ale wątpię aby były.



Cichy 22.11.2008 16:17

Wilu, Dyru

brawurowa zachęta do uczestnictwa w następnych zbiórkach. Ja akurat nie jestem takim sprawozdaniem zainteresowany, bo wierze, że Stowarzyszenie prowadzą rozsądni ludzie, ale jeżeli ktoś do puszki wrzucił to ma święte prawo poznać taki mniej lub bardziej dokładny raporcik.

Konrad. 22.11.2008 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 632581)
1.Są te vlepki jeszcze w Fanatyku albo Wiślackim Świecie??
http://i29.tinypic.com/or885v.jpg?

byłem dzisiaj w wś, nie ma żadnej z tych.

darotsok73 22.11.2008 16:36

Potrzebuję (muszę) kupić 4,5 letniemu brzdącowi fajny prezent, może ktoś coś polecić? Do 100 zł.

Będę wdzięczny!

darotsok73 22.11.2008 17:39

Wiślackie pamiątki ma , chodzi o jakąs fajną zabawkę

palon 22.11.2008 18:07

Jak dokładnie tłumaczyć zwrot -"you look after yourself"?

zuraw9 22.11.2008 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 632638)
Potrzebuję (muszę) kupić 4,5 letniemu brzdącowi fajny prezent, może ktoś coś polecić? Do 100 zł.

Będę wdzięczny!

Klocki LEGO, najlepsza zabawka :)

M@kiti 22.11.2008 18:35

Polonia Bytom , GKS Bełchatów , Lech Poznań - czy w nastepnej rundzie te zespoly beda przyjmowac kibicow gosci czy nadal prowadzony bedzie remont , prosze tylko o pewne odpowiedzi.
Pozdrawiam

WislakWiDoK 22.11.2008 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M@kiti (Post 632703)
Polonia Bytom , GKS Bełchatów , Lech Poznań- czy w nastepnej rundzie te zespoly beda przyjmowac kibicow gosci czy nadal prowadzony bedzie remont , prosze tylko o pewne odpowiedzi.
Pozdrawiam

Nie.(10 znaków)

Arkas 22.11.2008 19:24

Mógłby ktoś wrzucic linka do sektorówki Lechii, na której znajduje sie murzyn kleczący przed KKK. Jeśli dobrze myśle była ona na meczu z Wartą Poznań.

dostuffca 23.11.2008 03:26

Ma ktoś z Was Nokie e70? Interesuje mnie mechanizm otwierania telefonu, tak by dało się pisać na klawiaturze QWERTY:

psuje się to,
ciężko chodzi,
luzuje się,
nic się nie

dzieje w trakcie użytkowania? Albo może ma ktoś Nokię E61 lub E61i - da się z nie normalnie rozmawiać pomimo szerokości 7cm?

CebulTSW 23.11.2008 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M@kiti (Post 632703)
Polonia Bytom , GKS Bełchatów , Lech Poznań - czy w nastepnej rundzie te zespoly beda przyjmowac kibicow gosci czy nadal prowadzony bedzie remont , prosze tylko o pewne odpowiedzi.
Pozdrawiam

Jeszcze ŁKS ma stadion w remoncie

M.C (nowy kleparz) 23.11.2008 11:02

Czy ktoś ma może program Samsung Media Studio 5??
Jeśli tak,to poprosiłbym...


I jeszcze jedno...
Podziała mi się dzisiaj jedna dziwna rzecz.Mianowicie,jak wchodze w Mój Komputer i chce wejść,w np dysk C,więc dwukrotnie klikam na niego,a zamiast wejść do C otwiera mi się lista z programami,za pomocą których powinienem otworzyć plik(tak jest napisane)Co sie mogło podziać?

pawelwp9 23.11.2008 11:42

Karnet na rundę jesienną obowiązuje jeszcze na mecz z Odrą Wodzisław ;) ??

Kurt 23.11.2008 12:18

Cytat:

Karnet na rundę jesienną obowiązuje jeszcze na mecz z Odrą Wodzisław ;) ??

TAK (10 znaków)

3michal_04 23.11.2008 17:23

Mam problem z NBA 2k9

Gdy włączam grę to nie ma obrazu, a jest fonia. Słychać dźwięki i widać jakies pojedyncze ikonki.

W czym może tkwić problem? Gra jest ściągnięta z torrentów.

WINDEK 23.11.2008 18:04

Gdzie jest w Krakowie jakiś ostry dyżur związany z laryngologią??

rafiABG 23.11.2008 19:30

dosc pilne,gdzie moge w necie ogladnac tvn style ? jest moze na justin tv taki kanal ?

Tom'ash 23.11.2008 21:45

Głupia sprawa, czy zna się ktoś na damskich perfumach? Chcę kupić markowe perfumy i widzę, że na Allegro są sporo tańsze niż chociażby w ROOSMANIE. Jednak nie chcę się naciąć na podróbkę. Jeżeli, ktoś umiałby mi doradzić to zapraszam na priv i z góry dziękuję.

swirson 23.11.2008 22:44

Jak nagrać płytkę z filmem, żeby ją czytało na odtwarzaczu DVD. Chodzi o filmy bez napisów - czy trzeba je jakoś przerabiać, w jakim formacie mają być nagrane itp. Może ktoś przybliżyć tę kwestię?

zuraw9 23.11.2008 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swirson (Post 633430)
Jak nagrać płytkę z filmem, żeby ją czytało na odtwarzaczu DVD. Chodzi o filmy bez napisów - czy trzeba je jakoś przerabiać, w jakim formacie mają być nagrane itp. Może ktoś przybliżyć tę kwestię?

Jeżeli masz nowy odtwarzacz to przeczyta większość normalnych filmów typu divx, jeżeli jednak jest to stary odtwarzacz to trzeba film nagrać w formacie DVD (jest taka opcja np w Nero)

buldus 24.11.2008 00:08

Wyczysc sobie cookies :P Masz gdzies w ustawieniach taka opcje. Moze tez miec nazwe "ciasteczka"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl