![]() |
Górnik ma umowę z pośrednikiem czyli z kraksportem, ale pierwszy strój mają z miTeam (podobnie jak Korona). Kto wie może dzięki znajomościom z Poldim to mają jakoś taniej, tego też się zapewne nie dowiemy ale wykluczyć takiej możliwości nie można. Lechia Gdańsk ma natomiast podpisaną umowę z "właściwym" Adidasem, w tym sezonie mają do dedykowanych domowych dostać dedykowaną wyjazdową.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Wyjazdowa? Ale z logiem spółki nie z białą gwiazdą. O co tu chodzi? :)
|
Koszulka nie jest zła, ale po pierwsze dlaczego one są biało - bordowe (widoczna różnica w odcieniu czerwieniu między herbem, a elementami Adidasa), a po drugie, czyżby Biała Gwiazda miała być na komplecie czerwonym (i ewentualnie niebieskim), a na białym logo S.A.?
|
Jeśli ten przeciek jest prawdziwy to szykujmy się na takie koszuleczki :)
http://img15.imageshack.us/img15/499...oooooooooo.png |
Jeżeli powyższa wersja jest prawdą, 250 nie moje
|
jak tak beda wygladac to naprawde rewelacja
|
|
|
Konrado czyli to będzie taka jak u ciebie tyle, że romb czerwony. Nieźle to wygląda choć do końca miałem nadzieję, ze jednak zamiast Campeona (który nomen omen, źle nie wygląda zresztą też robiłem jeden projekt na nim) będzie Condivo 12.5 (jak ja to nazywam). Logo spółki ma bo takie ISS dostało, zresztą ten trzeci niebieski co był tutaj pokazywany także miał to logo (dopiero później było info o tym, że BG wraca). Swoją drogą to ten sam motyw co Legia, dziś prezentacja ale tuż przed nią dajemy przeciek.
|
No Lechia ładne ma stroje
|
|
|
Spodziewałam się czegoś innego, ale Biała Gwiazda <333
|
Ładniejsze projektują chłopaki na forum , a spece z Adidasa dają takie same co rok temu tylko bez kołnierzyka..
|
Nie żebym narzekał, bo w końcu jest BG, więc i tak lepiej niż było, ale... standardowy krój, jedyna dedykacją data na getrach. Do tego gwiazda naszyta w kółku, a nie haftowana, co średnio wygląda. Najwyraźniej wzięli gotowce i nawet nie chciało im się porządnie BG umieścić. Niepoważne traktowanie trochę. Poprzedni model, nie licząc logo SA, dużo lepszy.
|
No model z katalogu, szkoda że nie zrobili coś specja,lnie dla nas, ale nie są brzydkie, zmienili tylko troszkę kolor na rękawie, bo tak to by wyglądały tak :)
http://imageshack.us/a/img507/9994/17561739.png a wyglądają tak: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...16866779_n.jpg |
Wydaje mi sie ze ten co zrobiles jest o wiele ladniejszy! Przeciez ta latka to totalna amatorka! Jak w ogole mozna z tym wychodzic? Ktory drugi szanowany klub ma latke pod swoim logo jesli latka jest w takim samym kolorze co koszulka???????!
|
Jeszcze się kolorem różni. Generalnie to zdjęcie już wygląda jak przy obróbce pędzlem w paincie.
|
Jestem rozczarowany, miały być dedykowane, a zrobili standardowy wzór, z małymi zmianami.
BG oczywiście to tu duży plus, ale to kółko zalatuje kiczem... Dużo bardziej osobiście mi się podobają koszulki Górnika Zabrze. |
@Wi$l@1906 Niestety masz rację, zamiast zrobić tak jak np w Wiśle Krakbet:
http://yessport.slaskdatacenter.pl/a...V39821/373.jpg Zrobili tak jak nike gdy BG była naszywką na logo: http://www.oldfootballshirts.com/img..._600x560x0.jpg |
Konrado dokladnie! Te z Krakbet to idealny przyklad jak o wiele lepiej i profesjonalnie wyglada bez latki!
|
A wyobrażacie sobie białą gwiazdę na białej koszulce?
Przecież to jest celowy zabieg estetyczny, aby białą gwiazdę jeszcze bardziej uwidocznić. Tym bardziej że trochę średnio byłoby, gdyby biała gwiazda na czerwonej koszulce łatki nie miała, a ta na białej by miała. Myślcie trochę. |
To idź ....a jeden z drugim kupcie Krakbetu,czy tam Górnika ktoś pisał. W dupie Wam sie poprzewracało,co by nie dali to i tak ponarzekać trzeba....
Jak mamy grać tak jak graliśmy za modelu z tyskaczem to może być nawet i łatka w kształcie rombu. |
Na białej łatka/koło zawsze było, jasne, ale na czerwonej ja nie widzę wcale celowego zabiegu estetycznego, a pójście na łatwiznę i naszycie gotowca zamiast haftu, jak zazwyczaj się robi herby,
|
@2up nie sap, chyba logiczne że każdy by chciał aby koszulki były jak nałjadniejsze, rozumiem że Tobie mogliby wcisnąć nawet tico w kolorze moro i też byłbyś happy, spoko.
Koszulki jak mówiłem sa nawet ok, ale muszę je zobaczyć na żywo :PP Na pewno nie są grosze od tych z tamtego roku ;p z tym wielkim kołnierzem, ale nikt mnie nie przekona że ta łata na czerwonych jest konieczna, a napewno wyglada dużo gorzej |
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3347
czyli mialem racje :) E: Konrado, najpierw mowiles ze koszulka lipa tak btw http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3356 http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3354 tu i tu np E: getry na + |
Cytat:
Edit: racja, aczkolwiek zauważ że z tym białym rękawem wyglądają dużo gorzej, a tak jak teraz są do przyjęcia, tyle że ta naszywka psuje efekt. Były lepsze modele, ale i gorsze |
Nie poszaleli, większość propozycji "kibiców" znacznie lepsza. No ale najważniejsze, że jest BG. Na sprzedażowe szaleństwo jednak nie liczę...
|
@El'kabat - nikt nie mowi o grze, wiadomo ze kazdy by chcial by grali jak najlepiej nie zalezne od koszulek. Tutaj mowimy szczegolnie o koszulkach. Estetycznie wyglada fatalnie i nie powiesz mi ze te z Krakbet nie sa lepsze (chodzi mi o BG i kolor czerwony).
@michu-k ...tak jak pisalismy (widocznie nie czytasz po kolei), mozna by zrobic np, czerwony pas przez cala piers, w kolorze czerwonym, zeby to jakos naturalnie wkomponowac w koszulke, i na tym BG. A reszte koszulki oczywiscie biale i tez bylo by. Konr@do, wiem ze teraz to troche pozno, ale dalo by sie cos takiego zrobic? Biala koszulke z waskim (na szerokosc gwiazdy) czerwonym pasem na klatce (od boku do boku) i na tym dac BG bez kolka? |
Cytat:
|
jakie 50-50
popatrzcie wstecz ile było tekstów ze wystarczy biała gwiazda na koszulkach a sprzedaz wzrosnie więc teraz dotrzymywać słowa.. Biała : ?? Czerwona : http://www.kraksport.com/6077,adidas...ono-bialy.html |
Z forum na zywo, gdyby ktos nie widzial....
http://www.youtube.com/watch?v=ldiKo...ature=youtu.be Jesli chodzi o filmik, to wydaje mi sie pierwsza klasa! Brawo! Piekny! (szkoda ze koszulki sie nie dopasowaly) |
Cytat:
|
Krakbet w swoich koszulkach białych też ma łatkę, natomiast w czerwonych gwiazda jest ładnie wszyta. Nie wiem czy nie przedobrzyli tym ujednoliceniem...
|
a mi sie wydaje że koszulki byly juz przygotowane dawno temu, jednak zarzad zobaczyl co sie dzieje z akcja powrotu białej gwiazdy na koszulki i zrobili "ukłon" ratują sytuacje tą naszywką z biała gwiazdą
|
Cytat:
Przecież BG na białym tle byłaby niewidoczna, mnie i tak biała bardzo się podoba i ją zakupię. To jest pełna połowa mojej szklanki. Ta pusta, to niestety otoczka przy czerwonej. Liczyłem na wszywke jak na Krakbecie. A nawet, jeżeli przebolałbym, to i tak barwa tego haftu różni się od odcienia czerwieni na koszulce. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl