Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Alonso19 12.07.2013 14:58

Górnik ma umowę z pośrednikiem czyli z kraksportem, ale pierwszy strój mają z miTeam (podobnie jak Korona). Kto wie może dzięki znajomościom z Poldim to mają jakoś taniej, tego też się zapewne nie dowiemy ale wykluczyć takiej możliwości nie można. Lechia Gdańsk ma natomiast podpisaną umowę z "właściwym" Adidasem, w tym sezonie mają do dedykowanych domowych dostać dedykowaną wyjazdową.

almafater 12.07.2013 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1322146)
Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą.

Dokładnie, chociaż mam nadzieję, że nowe będą fajniejsze

Watts 12.07.2013 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1322146)
Przecież od czasu do czasu ktoś tu wrzuca stroje innych drużyn, a jak się pojawiły komplety Legii, to nagle wielkie oburzenie. Bądźmy dorośli.

Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą. Obecne koszulki bardzo mi się podobają i nie sądzę, by te, które zostaną zaprezentowane jutro je przebiły.

Też mam swoich faworytów, obecne koszulki to moim zdaniem ścisły top dekady, ale jeżeli będzie ten szablon z wcięciem w kształcie litery V to też będę zadowolony. Najważniejsze, że Gwiazda wraca, wtedy reszta schodzi na drugi plan.

dawid 13.07.2013 12:11

http://www.iss-sport.pl/shop,show,10911

St Yabol 13.07.2013 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawid (Post 1322282)

jeżeli to jest jakiś prognostyk to nie wyglądają źle, tylko czekać jak się bezie całość prezentowała z BG i sponsorem

Mixu 13.07.2013 12:20

Wyjazdowa? Ale z logiem spółki nie z białą gwiazdą. O co tu chodzi? :)

Paweł 13.07.2013 12:28

Koszulka nie jest zła, ale po pierwsze dlaczego one są biało - bordowe (widoczna różnica w odcieniu czerwieniu między herbem, a elementami Adidasa), a po drugie, czyżby Biała Gwiazda miała być na komplecie czerwonym (i ewentualnie niebieskim), a na białym logo S.A.?

Kon®ado 13.07.2013 12:31

Jeśli ten przeciek jest prawdziwy to szykujmy się na takie koszuleczki :)
http://img15.imageshack.us/img15/499...oooooooooo.png

WiślakMyślenice 13.07.2013 12:36

Jeżeli powyższa wersja jest prawdą, 250 nie moje

wiertar 13.07.2013 12:40

jak tak beda wygladac to naprawde rewelacja

Chrisman 13.07.2013 12:42

http://img811.imageshack.us/img811/9...ewisa2013m.jpg

Chrisman 13.07.2013 12:43

http://1.bp.blogspot.com/-U3jX3R9d-Z...sk%2Bthird.pnghttp://3.bp.blogspot.com/-RPz8dar3CM...nsk%2Baway.pnghttp://2.bp.blogspot.com/-lOvZhaIsA_...nsk%2Bhome.png

Alonso19 13.07.2013 13:38

Konrado czyli to będzie taka jak u ciebie tyle, że romb czerwony. Nieźle to wygląda choć do końca miałem nadzieję, ze jednak zamiast Campeona (który nomen omen, źle nie wygląda zresztą też robiłem jeden projekt na nim) będzie Condivo 12.5 (jak ja to nazywam). Logo spółki ma bo takie ISS dostało, zresztą ten trzeci niebieski co był tutaj pokazywany także miał to logo (dopiero później było info o tym, że BG wraca). Swoją drogą to ten sam motyw co Legia, dziś prezentacja ale tuż przed nią dajemy przeciek.

wiernyNH1906 13.07.2013 13:38

No Lechia ładne ma stroje

dawid 13.07.2013 15:37

Nowe stroje ;)
https://www.facebook.com/photo.php?f...4&l=c37ed76389

Sponsorem jest Telefonika haha

kornd 13.07.2013 15:37

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...12447605_n.jpg

gypsy 13.07.2013 15:39

Spodziewałam się czegoś innego, ale Biała Gwiazda <333

blanco 13.07.2013 15:40

Ładniejsze projektują chłopaki na forum , a spece z Adidasa dają takie same co rok temu tylko bez kołnierzyka..

Jurand 13.07.2013 15:41

Nie żebym narzekał, bo w końcu jest BG, więc i tak lepiej niż było, ale... standardowy krój, jedyna dedykacją data na getrach. Do tego gwiazda naszyta w kółku, a nie haftowana, co średnio wygląda. Najwyraźniej wzięli gotowce i nawet nie chciało im się porządnie BG umieścić. Niepoważne traktowanie trochę. Poprzedni model, nie licząc logo SA, dużo lepszy.

Kon®ado 13.07.2013 15:45

No model z katalogu, szkoda że nie zrobili coś specja,lnie dla nas, ale nie są brzydkie, zmienili tylko troszkę kolor na rękawie, bo tak to by wyglądały tak :)
http://imageshack.us/a/img507/9994/17561739.png
a wyglądają tak:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...16866779_n.jpg

Wi$l@1906 13.07.2013 15:48

Wydaje mi sie ze ten co zrobiles jest o wiele ladniejszy! Przeciez ta latka to totalna amatorka! Jak w ogole mozna z tym wychodzic? Ktory drugi szanowany klub ma latke pod swoim logo jesli latka jest w takim samym kolorze co koszulka???????!

WiślakMyślenice 13.07.2013 15:54

Jeszcze się kolorem różni. Generalnie to zdjęcie już wygląda jak przy obróbce pędzlem w paincie.

bocian23 13.07.2013 15:54

Jestem rozczarowany, miały być dedykowane, a zrobili standardowy wzór, z małymi zmianami.
BG oczywiście to tu duży plus, ale to kółko zalatuje kiczem...
Dużo bardziej osobiście mi się podobają koszulki Górnika Zabrze.

Kon®ado 13.07.2013 15:56

@Wi$l@1906 Niestety masz rację, zamiast zrobić tak jak np w Wiśle Krakbet:
http://yessport.slaskdatacenter.pl/a...V39821/373.jpg
Zrobili tak jak nike gdy BG była naszywką na logo:
http://www.oldfootballshirts.com/img..._600x560x0.jpg

Wi$l@1906 13.07.2013 16:01

Konrado dokladnie! Te z Krakbet to idealny przyklad jak o wiele lepiej i profesjonalnie wyglada bez latki!

michu-k 13.07.2013 16:02

A wyobrażacie sobie białą gwiazdę na białej koszulce?

Przecież to jest celowy zabieg estetyczny, aby białą gwiazdę jeszcze bardziej uwidocznić. Tym bardziej że trochę średnio byłoby, gdyby biała gwiazda na czerwonej koszulce łatki nie miała, a ta na białej by miała. Myślcie trochę.

El'kabat 13.07.2013 16:05

To idź ....a jeden z drugim kupcie Krakbetu,czy tam Górnika ktoś pisał. W dupie Wam sie poprzewracało,co by nie dali to i tak ponarzekać trzeba....
Jak mamy grać tak jak graliśmy za modelu z tyskaczem to może być nawet i łatka w kształcie rombu.

Jurand 13.07.2013 16:07

Na białej łatka/koło zawsze było, jasne, ale na czerwonej ja nie widzę wcale celowego zabiegu estetycznego, a pójście na łatwiznę i naszycie gotowca zamiast haftu, jak zazwyczaj się robi herby,

Kon®ado 13.07.2013 16:08

@2up nie sap, chyba logiczne że każdy by chciał aby koszulki były jak nałjadniejsze, rozumiem że Tobie mogliby wcisnąć nawet tico w kolorze moro i też byłbyś happy, spoko.
Koszulki jak mówiłem sa nawet ok, ale muszę je zobaczyć na żywo :PP Na pewno nie są grosze od tych z tamtego roku ;p z tym wielkim kołnierzem, ale nikt mnie nie przekona że ta łata na czerwonych jest konieczna, a napewno wyglada dużo gorzej

szprotson 13.07.2013 16:09

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3347

czyli mialem racje :)

E: Konrado, najpierw mowiles ze koszulka lipa tak btw

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3356
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3354

tu i tu np

E: getry na +

Kon®ado 13.07.2013 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1322345)
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3347

czyli mialem racje :)

E: Konrado, najpierw mowiles ze koszulka lipa tak btw

gdzie tak napisałęm?
Edit: racja, aczkolwiek zauważ że z tym białym rękawem wyglądają dużo gorzej, a tak jak teraz są do przyjęcia, tyle że ta naszywka psuje efekt. Były lepsze modele, ale i gorsze

!!IRIVER!! 13.07.2013 16:17

Nie poszaleli, większość propozycji "kibiców" znacznie lepsza. No ale najważniejsze, że jest BG. Na sprzedażowe szaleństwo jednak nie liczę...

Wi$l@1906 13.07.2013 16:19

@El'kabat - nikt nie mowi o grze, wiadomo ze kazdy by chcial by grali jak najlepiej nie zalezne od koszulek. Tutaj mowimy szczegolnie o koszulkach. Estetycznie wyglada fatalnie i nie powiesz mi ze te z Krakbet nie sa lepsze (chodzi mi o BG i kolor czerwony).
@michu-k ...tak jak pisalismy (widocznie nie czytasz po kolei), mozna by zrobic np, czerwony pas przez cala piers, w kolorze czerwonym, zeby to jakos naturalnie wkomponowac w koszulke, i na tym BG. A reszte koszulki oczywiscie biale i tez bylo by.
Konr@do, wiem ze teraz to troche pozno, ale dalo by sie cos takiego zrobic? Biala koszulke z waskim (na szerokosc gwiazdy) czerwonym pasem na klatce (od boku do boku) i na tym dac BG bez kolka?

Wi$l@1906 13.07.2013 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1322348)
Nie poszaleli, większość propozycji "kibiców" znacznie lepsza. No ale najważniejsze, że jest BG. Na sprzedażowe szaleństwo jednak nie liczę...

I tu jest wlasnie glowny problem......wydaje mi sie ze ogolnie w najlepszym procencie, opinia jest 50-50 takze tego "szalenstwa" nie bedzie. A szkoda...bo to kasa dla klubu...

szprotson 13.07.2013 16:23

jakie 50-50

popatrzcie wstecz ile było tekstów ze wystarczy biała gwiazda na koszulkach a sprzedaz wzrosnie
więc teraz dotrzymywać słowa..

Biała : ??
Czerwona : http://www.kraksport.com/6077,adidas...ono-bialy.html

Wi$l@1906 13.07.2013 16:25

Z forum na zywo, gdyby ktos nie widzial....

http://www.youtube.com/watch?v=ldiKo...ature=youtu.be

Jesli chodzi o filmik, to wydaje mi sie pierwsza klasa! Brawo! Piekny!
(szkoda ze koszulki sie nie dopasowaly)

Wi$l@1906 13.07.2013 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1322352)
jakie 50-50

popatrzcie wstecz ile było tekstów ze wystarczy biała gwiazda na koszulkach a sprzedaz wzrosnie
więc teraz dotrzymywać słowa..

Tylko ze wielu pisalo w ciemno...i obawiam sie ze slowa nie dotrzymaja...na shoutboxie wydaje mi sie ze jednak liczyli na wiecej...

alterego 13.07.2013 16:29

Krakbet w swoich koszulkach białych też ma łatkę, natomiast w czerwonych gwiazda jest ładnie wszyta. Nie wiem czy nie przedobrzyli tym ujednoliceniem...

wiertar 13.07.2013 16:29

a mi sie wydaje że koszulki byly juz przygotowane dawno temu, jednak zarzad zobaczyl co sie dzieje z akcja powrotu białej gwiazdy na koszulki i zrobili "ukłon" ratują sytuacje tą naszywką z biała gwiazdą

WiślakMyślenice 13.07.2013 16:33

Cytat:

Krakbet w swoich koszulkach białych też ma łatkę, natomiast w czerwonych gwiazda jest ładnie wszyta. Nie wiem czy nie przedobrzyli tym ujednoliceniem...

Przecież BG na białym tle byłaby niewidoczna, mnie i tak biała bardzo się podoba i ją zakupię. To jest pełna połowa mojej szklanki. Ta pusta, to niestety otoczka przy czerwonej. Liczyłem na wszywke jak na Krakbecie. A nawet, jeżeli przebolałbym, to i tak barwa tego haftu różni się od odcienia czerwieni na koszulce.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl